Jie po labai įtemptos kovos pusfinalyje palaužė „Paysera“ bei „Nacionalinės krepšinio lygos“ (NKL) žaidėjų desantas ginantis „KK Riešės“ komandos garbę. Ši komanda pusfinalyje po didžiosios pertraukos nušlavė etatinius finalo ketverto dalyvius „Brolius Šaunuolius“. Oficialus turnyro tinklalapis www.krepsinistau.lt apžvelgia pusfinalių rungtynes.

„REAKTORIAUS SMOGIKAI“ – „PAYSERA“ 60:52 (17:15; 19:14; 8:15; 16:8)

Visų laukiamą pusfinalį tarp „Paysera“ ir „Reaktoriaus smogikų“ pirmieji pasitiko nukraujavę, visgi tarpusavio rungtynes grupės varžybose jau laimėję „oranžiniai“ varžovams pergalės be kovos nebuvo linkę atiduoti, todėl rungtynės tikrai turėjo patikti žiūrovams. Šiose rungtynėse pirmaisiais smuikais griežė aukščiausi abiejų ekipų krepšininkai tarytum visiems primindami, kad krepšinis vis dar yra aukštų vyrų sportas.

Čempionų titulą ginanti komanda rungtynes pradeda apsigindama nuo „Paysera“ ekipos atakų. Po Lauryno Kirlio tritaškio „smogikai“ pirmieji įsiveržia į priekį 3:0, tačiau jau sekančios atakos metu Arnas Kazlauskas deficitą švelnina iki minimumo 2:3, o po dar vienos nesėkmingos varžovų atakos išveda „Paysera“ į priekį 4:3. Komanda klysta, „Reaktoriaus smogikai“ tą kompensuoja netaikliais tritaškiais. Po to kai Karolis Petrukonis atkovoja kamuolį, po dar vieno savo komandos draugų netaiklaus tritaškio ir pelno du taškus čempionų persvara tampa 3 taškai 7:4. Matas Budginas „Reaktoriaus“ klubą nuskriaudęs SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS finale, pasižymi taikliu metimu 6:7. Po Karolio Petrukonio ir Osvaldo Olisevičiaus metimų „Reaktoriaus smogikai“ susikrauna didžiausią 5 taškų persvarą šiose rungtynėse 11:6 taip iškart priversdami į įvykius aikštelėje reguoti Vilių Jestremską kuris prašo minutės pertraukėlės. Po jos „Paysera“ pavyksta surengti kelias reikalingas ir labai efektingas atakas, kai Arnas Kazlauskas laiku pamato po krepšiu įkertanti Joneliūną kuris sulaukęs gražaus perdavimo atakas užbaigia galingais dėjimais 10:13. Perdavimų kolegai padalinęs veteranas pasižymi iš toli. Po Kazlausko tritaškio 13:13. Linas Valatkevičius baudos metimais išveda į priekį „smogikus“, tačiau Joneliūnas pasižymi iš vidutinio nuotolio ir rezultatas vėl lygus 15:15. Ketvirčio gale geriau sužaidusiai „Paysera“ komandai taikiai baigti kėlinio nepavyko, 15:17 po to, kai niekas nesuskubo prie Lauryno Kirlio.

Antrą kėlinį „Reaktoriaus smogikai“ pradeda kitokiu penketuku: Jackūnas, Daukša, Rogačiov, Valatkevičius ir Kirlys. „Paysera“ pavyksta apsiginti, o Ignui Rylai dėjimu išlyginti rezultatą 17:17. „Reaktoriaus smogikų“ puolimas stringa, o tuo pasinaudoję „oranžiniai“ aikštelėje jaučiasi vis laisviau. Po Rylos tritaškio „smogikai“ ir toliau besivejančių vaidmenyje 19:22. „Reaktoriečiams“ pavyksta skirtumą sumažinti iki minimumo kai pasižymi komandos kapitonas Eduardas Rogačiov 21:22, tačiau tada „Navaro stilium“ metimą pataiko Lukas Poniškaitis 24:21. „Paysera“ po Joneliūno metimo priekyje 29:25, tačiau pirmaujančių gretose ilgai neišsilaiko „Reaktoriaus smogikai“ spurtuoja 11:0 ir įpusėjus rungtynėms pirmauja 36:29.

Trečią kėlinį „Reaktoriaus smogikai“ pradeda apsiginę nuo varžovų antpuolio, tačiau patys per 8 sekundes nesugeba persivaryti vidurio linijos ir vaikiškai suklysta. Niekas nesugaudo Osvaldo Olisevičiaus, kuris priverčia varžovus pažeisti taisykles, taip baudos metimais padidindamas persvarą iki 9 taškų 38:29. Ignas Ryla kitoje aikštelės pusėje taip pat priverčia varžovą kelti ranką į viršu, tačiau priešingai nei varžovų puolėjui, jam nepavyksta pataikyti nei vieno baudos metimo, o Karolis Petrukonis po antrojo netaiklaus labai lengvai nusima kamuolį. „Paysera“ sugeba apsiginti, tačiau vaikiškai suklysta, o Karolis Petrukonis antrą kartą paliktas prie tritaškio linijos „pramuša“ 41:29. Geriausios grupių varžybų komandos juodą atkarpą Matas Budginas nutraukia tritaškiu 32:41. Po Arno Kazlausko dažnų apsilankymų prie baudos metimų linijos 37:41. Ignas Juškevičius baudos metimu padidina „smogikų“ persvarą 42:37, tada Arnas Kazlauskas pataiko iš toil bei pelnydamas iš eilės 7 tašką varžovams palieka vos 2 taškus 40:42. Ignas Ryla rezultatą trumpam išlygina 42:42. Ignas Juškevičius keliniui artėjan prie pabaigos neklysta mesdamas baudas 44:42, tačiau po to kai Arnas Kazlauskas, Ignas Ryla ir Paulius Joneliūnas sukuria dar vieną „Paysera“ rezultatyvią ataką 44:44.

Trys pirmi kėliniai į klausimą kas vyksta į finalą neatsakė, todėl viską teko komandoms pradėti iš naujo. „Paysera“ jaunimas Poniškaitis ir Budginas skuba atakuoti iš toli, nors prieš akis dar visas kėlinys, tuo pasinaudoję didesnę patirtį turintys varžovai nesunkiai „persuka“ rungtynių eigą savo pusėn. Pirmas bandymas atitrūkti jau lemiamo ketvirčio pradžioje sustabdomas. Po Joneliūno metimo „Paysera“ galutinai panaikina 4 taškų persvarą kurią varžovai spėjo įgyti 48:48. Laurynas Kirlys nepataiko tritaškio, tačiau Karolis Petrukonis laimėjęs dar vieną mikro dvikovą suteikia komandai šansą į naują ataką, Linas Valatkevičius ją baigia tritaškiu 51:48. „Reaktoriaus smogikams“ žaidžiant ramiau pavyksta pirmauti 2-4 taškais, o po Karolio Petrukonio sėkmingų baudos metimų 5 (55:50). Nesėkmingai atakavęs Modestas Gilys komandai apsigynus pasitaiso 52:55, tačiau Linas Valatkevičius baudos metimais „smogikus“ artina prie antrojo finalo iš eilės 57:52. „Paysera“ puolimas lemiamu momentu stringa, o „Reaktoriaus smogikų“ eilinę ataką po varžovų klaidos baigia Ignas Juškevičius 59:52. „Paysera“ prašo minutės pertraukėlės. Po jos Karolis Petrukonis be didesnių pastangų apsigina, o Laurynas Kirlys baudos metimu padidina savo naujos komandos pranašumą iki 8 (60:52). Ignas Ryla priverčia smogikus prasižengti, tačiau šie neturi penkių komandinių pražangų, tas žaidėjas meta tritaškį, metimas netaiklus, o sekundes sudeginę „Reaktoriaus smogikai“ keliauja į finalą.

„Reaktoriaus smogikai“: Karolis Petrukonis (5/6 dvitaškiai, 11 atk. kam.) 16, Ignas Juškevičius 13 (7 atk. kam.), Linas Valatkevičius 9, Laurynas Kirlys ir Osvaldas Olisevičius po 8. „Paysera“: Paulius Joneliūnas ir Arnas Kazlauskas po 15, Ignas Ryla 7 (3/11 metimai).

„KK RIEŠĖ“ – „BROLIAI ŠAUNUOLIAI“ 72:44 (14:9; 17:11; 21:7; 20:17)

„Broliai Šaunuoliai“ VASAROS TAURIŲ pusfinalyje jau buvo žaidę tris kartus ir nors perlipti šio etapo komanda nesugebėdavo varžovams rungtynės netapdavo lengvu pasivaikščiojimu, kaip šį kartą pusfinalių debiutantams „KK Riešės“ žaidėjams. Į finalą patekusi komanda laimėjo 28 taškų skirtumu, o tai tik vienu mažiau, nei trijų komandų pranašumų suma ankstesniais metais (2012-2014 m. Pusfinalius „broliai“ pralaimėjo 29 taškais). Po to, kad ketvirtfinalyje „Broliai Šaunuoliai“ 75:73 „nukovė“ būsimus varžovus pusfinalyje („KK Riešę“) grupėje įveikusius „Fabinius“, komandai nepavyko tinkamai nusiteikti šioms rungtynėms. Rungtynes abi komandos pradėjo demonstruodamos gerą gynybą. Lukas Motiejūnas privertė prasižengti Darių Jovaišą ir pirmasis baudos metimu atidarė pirmo pusfinalio taškų taupyklę 1:0. Dariui Jovaišai nepavyko pataikyti iš toli, o Vitalijus Lukša atkovojo savo pirmą atšokusį kamuolį (iš 17 surinktų per rungtynes), tačiau jo komandos draugams taškų pelnyti nepavyksta. Prameta netik „KK Riešė“, bet ir „Broliai Šaunuoliai“. Gediminas Povilauskas stabdomas pražangomis, metimas vos nepasiekia tikslo, tačiau jam nepavyksta pataikyti nei vieno iš 2 baudos metimo. Varžovai atsako tritaškiu 4:0, pasižymi Tautvydas Pipiras. Gedminas Povilauskas dar kartą prameta iš po krepšio, komanda apsigina, tačiau po nesėkmingos pačių atakos yra priversta išsimesti kamuolį iš už galinės linijos, šį kartą po Tautvydo Paliukėno taiklaus tritaškio 7:0. „KK Riešė“ meta daug tritaškių pro šalį, o tuo pasinaudoję „Broliai Šaunuoliai“ sužaidžia gerą atkarpą. Po Dariaus Dūdėno 4 iš eilės pelnytų taškų 4:7. Aurimas Kleveckas skirtumą sumažina iki minimumo 6:7, tačiau pražiopsotas gynyboje Tautvydas Pipiras pelno du taškus su pražanga 8:6. Vitalijų Lukšą neblogai padirbėjusį gynyboje keičia Edvinas Jezukevičius. Po kelių nesėkmingų rungtynių iš eilės šį kartą labai pastebimas nuo dvikovos pradžios Lukas Motiejūnas sulaukia puikaus Augusto Šuliauskio perdavimo 10:8, nedaug trūksta, kad sėkmingai apsigynę šie žaidėjai antrą kartą, tokiu pat būdu nubaustų „brolių“ žaidėjus už pasyvumą gynyboje. Niekas čia kaip tyčia neapsaugo Jezukevičiaus, kurio metimas priverčiant prasižengti varžovą verčia „Brolius Šaunuolius“ prašyti minutės pertraukėlės. Po jos „KK Riešės“ vidurio puolėjas pataiko ir baudos metimą 12:6. Po 10 minučių sužaistų šiame pusfinalyje „KK Riešė“ pirmavo 14:9. Antrą ketvirtį užpulti „KK Riešės“ stovyklą „Broliams Šaunuoliams“ sekėsi truputį lengviau, nei rungtynių pradžioje, tačiau vis sunkiau buvo patiems apsiginti nuo gerai oraganizuotų varžovų komandos atakų. Vienas teigiamas dalykas, kurį galima buvo įžvelgti „Brolių Šaunuolių“ žaidime, tai sėkminga gynyba prieš varžovų „centrą“ Edviną Jezukevičių. Po Dariaus Dūdėno dvitaškio antro ketvirčio gale nuolatinių finalo ketverto dalyvių deficitas mažėja iki 10 taškų 18:28. Tautvydas Paliukėnas prameta iš toli, o „Broliai Šaunuoliai“ į aikštelę vietoje žaidimo nerandančių Jovaišos ir Klevecko įleidžia Antaną Urnikį ir trumpai atsikvėpusį Povilauską. Darius Dūdėnas puikiai pastebi Gediminą Povilauską po krepšiu, varžovams belieka tik iš už galinės linijos išsimesti kamuolį 20:28. Kelias atakas iš eilės „KK Riešė“ bandė užbaigti tritaškiais ir tai nepavyko, tačiau kėlinį Lukas Motiejūnas baigė pasižymėdamas iš toli ir padidindamas komandos persvarą prieš antrą rungtynių dalį iki 11 „akių“ 31:20.

Matydami, kad varžovai dar nepalaužti, „KK Riešės“ žaidėjai labai aktyviai pradeda trečią kėlinį, kibi gynyba nesuteikia varžovams progų taškams pelnyti, o puikiai judantis po aikštelę kamuolys, dažnai atsiduria „Brolių Šaunuolių“ krepšyje. Kėlinį pradėję 0:12 nuolatiniai pusfinalių svečiai atsilieka 20:43. Pirmasis įpusėjus ketvirčiui jame pasižymi Vytenis Bajorūnas 23:43, pakeitęs iki tol nevisai sėkmingai komandos atakas rengusį Marių Krukonį. Trečio kėlinio pabaigoje žiūrovai matydami, kad intrigos tokios kaip pirmajame pusfinalyje nebus, gana gausiai palieka savo vietas, o „Broliai Šaunuoliai“ atilieka 25:45. Edvinas Jezukevičius dviem baudos metimais persvarą padinina iki 22 taškų, o Lukas Motiejūnas po blankaus ketvirtfinalio atrodo yra atsitiesęs ir pataiko dar vieną tolimą metimą 50:25. Darius Dūdėnas, kuris praktiškai vienas tempė komandą pataiko dvitaškį 27:50. Kėlinys baigiasi 52:27 įtikinamai pirmaujant „KK Riešei“. Dariai Dūdėnas ir Jovaiša ketvirtą kėlinį pradeda taikliais metimais, jų 5 taškai leidžia „Broliams Šaunuoliams“ sumažinti atsilikimą iki 20-ties 32:52. „Broliai Šaunuoliai“ gynyboje atsikovoja vis daugiau kamuolių, o po to, kai dėjimu ataką baigia Povilauskas, jų atsilikimas sumažėje iki 18 „akių“ 36:54. „KK Riešė“ vėl ima mesti daug tritaškių pro šalį, dažniau klysta, tačiau pakankamai dažnai spėja pirmiau už varžovus prie kamuolio ir turi dažniau progų kartoti savo metimus. Riešės atstovams pirmaujant 67:40 Darius Dūdėnas 4 taškais be atsako skirtumą sumažina iki 23 (44:67), tačiau tada puikiai varžovą suklaidina Augustas Šuliauskas, Vytautui Cicėnui belieka tik įmesti, o rungtynes tolimu metimu baigęs Jezukevičius dar labiau padidina savo komandos persvarą. Vytenis Bajorūnas prameta ir po krepšio, o per likusias sekundes „KK Riešė“ jau net nebando rengti savo atakos. „KK Riešės“ finale lauks rimtas iššūkis „Reaktoriaus smogikai“, tuo tarpu „Broliai Šaunuoliai“ bandys be medalių palikti „Paysera“ kuri taip pat turės ambicijų laimėti. Reikia tikėtis, kad finalinėse dvikovose intrigos bus daugiau, nei šiame pusfinalyje, kur praktiškai viskas paaiškėjo per 13-16 minutę.

„KK Riešė“: Tautvydas Pipiras (4/9 tritaškiai) ir Lukas Motiejūnas (3/7 tritaškiai) po 20, Tautvydas Paliukėnas ir Edvinas Jezukevičius po 9. „Broliai Šaunuoliai“: Darius Dūdėnas 15 (12 atk. kam.), Darius Jovaiša 9 (1/7 tritaškiai).

MINI TAURĖS PUSFINALIAI: „NEGERŲ“ PERGALĖ IR „SEX & BEER” KOMANDAI KELIĄ Į FINALĄ ATVĖRĘ VARŽOVŲ KOMANDOS NUOSTATŲ PAŽEIDIMAI REGISTRUOJANT ŽAIDĖJUS

Pirmą kartą šią vasarą surengtose MINI VASAROS TAURĖS 2015 varžybose organizatoriams nepavyko išvengti nesusipratimų. Pirmiausiai „Sex & Beer” 20:0 įveikė ketvirtfinalį, kai nesulaukė varžybose pasirodančios „Sietuva 23” komandos, o vėliau komandai atsivėrė kelias į finalą, kai turnyro organizatoriai dėl grubių pažeidimų registruojant žaidėjus techniniu 0:20 pralaimėjimu nubaudė „Asseco – VKM“ komandą, kuri po nesėkmingai susiklosčiusių grupės varžybų išpradžių aplamai norėjo atsisakyti dalyvavimo MINI taurės varžybose, tačiau supratę, kad kovas teks pradėti nuo pusfinalio persigalvojo.

„NEGERI“ – „BOBLBEE.LT“ 68:57 (22:16; 19:14; 13:13; 14:14). Pirmą pusfinalių dienos dvikovą geriau pradėjo „Boblbee.lt“ ekipa kuri jau kėlinio pradžioje įsiveržė į priekį 2:0, o po Eduardo Gebenio metimo iš po krepšio pirmavo 4:2. Arnoldui Juchnevičiui pirmą kartą pasižymėjus tolimu metimu į priekį įsiveržė „Negeri“ 5:4, tačiau ketvirtfinalio dvikovoje tritaškius puikiai metęs Irmantas Čiginskas taip pat rungtynes pradėjo pataikydamas pirmą tritaškį (vėliau prametė likusius 6) 7:5. Pirmajam ketvirčiui artėjant prie pabaigos „Boblbee.lt“ pirmavo 16:14, tačiau tada dvi „Negerų“ komandos greitas atakas metimais iš po krepšio užbaigė Gediminas Mateika 18:16. „Boblbee.lt“ atakos įstrigo, o Jaunius Serapas ir Gediminas Mateika dėjimu užbaigė dar dvi sausas atakas „Negeriems“ ir leido prieš antrą ketvirtį susikrauti 6 taškų pranašumą 22:16. Antro kėlinio pradžioje Gediminas Mateika dar kartą „apvogė“ kamuolį atsainiai perduoti bandžiusius varžovus ir savo paties sukurtą ataką pabaigė dėjimu 24:16. „Negeri“ į savo rankas tvirtai perėmė žaidimo kontrolę, o įpusėjus rungtynėms po Jauniaus Serapo dvitaškio pirmavo jau 41:30.

Sužaidus minutę po didžiosios pertraukos, komandos apsikeitė taikliais baudos metimais, „Boblbee.lt“ gretose pasižymėjo Artūras Romanovskis, „Negerų“ Linas Stripinis 42:31. Eduardas Gebenis dvitaškiu po ilgesnės pertraukos savo komandos atsilikimą sumažino iki vienženklės 33:42. Šį aktyvų varžovų bandymą prisivyti „Negeri“ greitai „atšaldė“ 5 taškais be atsako, po to kai sausą atkarpą tritaškiu baigė Gediminas Mateika 47:33. Jei „Boblbee.lt“ pirmą rimtą bandymą užsikabinti pavyko „užgęsinti“, tai antrasis komandai pavyko visai gerai. Įpusėjus ketvirčiui Eduardas Gebenis pataikė dar vieną metimą iš po krepšio 35:47, jo komandos draugai apsigynė du kartus iš eilės, o po Artūro Romanovskio tritaškio baigė spurtą 7:0 (41:47), taip priversdami varžovus prašyti minutės pertraukėlės. Po jos komanda atsitiesė ir laimėdama atkarpą susigrąžino 11 taškų persvarą kurią turėjo sukaupusi per pirmą rungtynių dalį 54:43. Ketvirtas kėlinys, kaip ir trečias buvo labai atkaklus ir lygus, sužaidus 36 minutes šiose rungtynėse „Negeri“ buvo arčiau finalo 65:51. „Boblbee.lt“ nepasidavė ir pelnė 6 taškus be atsako 57:65, tačiau rungtynes taikliu tritaškiu baigęs Arnoldas Juchnevičius galutinę persvarą vėl padidino iki populiariausios 11 taškų.

Nugalėtojus į priekį vedė 21 tašką surinkęs Gediminas Mateika, Arnoldas Juchnevičius pridėjo 19 (11 atk. kam.), Jaunius Sarapas 13 taškų. „Boblebee.lt“ komandai atitinkamai 15 ir 12 taškų pelnė Justinas Ašmontas ir Artūras Romanovskis, 10 pridėjo Eduardas Gebenis.

„ASSECO – VKM“ – „SEX & BEER” 78:58 (19:12; 17:16; 25:15; 17:15). Abiems komandoms dėl skirtingų priežasčių tai buvo pirmosios MINI taurės varžybos. „Asseco – VKM“ į pusfinalį pateko automatiškai, kaip geriausią rezultatą grupės varžybose pasiekusi komanda, o „Sex & Beer” ketvirtfinalio dvikovoje nesulaukė varžovų („Sietuva 23”) ir pateko į pusfinalį be kovos. Šias rungtynes geriau pradėjo „Asseco – VKM“, kurie nesėkmingų abiems komandos atakų virtinę nutraukė pirmi, kai iš po krepšio pasižymėjo „centras“ Darius Mikalauskas  2:0. Po Ryčio Meškausko dvitaškio 4:0. „Sex & Beer” meta daug tritaškių pro šalį, leisdami varžovams dar ir susirinkti visus kamuolius. Po Dariaus Mikalausko dar vieno metimo „VKM“ spurtavo 6:0. „Sex & Beer” komandai pagaliau nusišypsojo sėkmė ir jie po netaiklaus tritaškio atkovoję kamuolį puolime pelnė pirmuosius taškus 2:6. Pirmą kėlinį baigę 19:12 geriau „VKM“ žaidėjai pradėjo ir antrąjį. Sėkmingai žaidęs Rytis Meškauskas varžovų gynybai kėlė per daug problemų.  Antrą kėlinį geriau pradėjo „Sex & Beer”. Jam persiritus į antrą pusę „sekso ir alaus“ mėgėjai jau atsilikinėjo tik 23:25. Vilius Radavičius pataikęs pirmą baudos metimą, antrąjį prametė, tačiau pats sugebėjo atkovoti kamuolį bei pelnyti du taškus kurie išvedė į priekį „Sex & Beer” 26:25. Varžovų entuziasmą truputį prislopino Ryčio Meškausko tritaškis išvedęs vėl „VKM“ į priekį 28:26. Vilius Radavičius vėl rado skylių varžovų gynyboje, pataisė savo komandos draugų netaiklų metimą ir išlygino rungtynių rezultatą 28:28. Po 4 Ryčio Meškausko taškų be atsako „VKM“ atsitiesė, Vilius Radavičius sužingsniavo, o Darius Mikalauskas ir Algirdas Vaškelis savo komandos pranašumą padino iki 8 taškų 36:28. „Sex & Beer” turėjo laiko savo atsakui, tačiau prametė eilinį tritaškį. „VKM“ galutiniai savo naudai įvykius „pasuko“ po didžiosios pertraukos, kai prie sėkmingai žaidusių Ryčio Meškausko ir Dariaus Mikalausko atktyviais veiksmais renkant taškus prisidėjo Nojus Vaikšnoras. Užtikrintai kėlinį baigę jie pirmavo 61:43. Ketvirto kėlinio metu „Sex & Beer” pavyko pristabdyti varžovus, tačiau patiems taškus rinkti lengviau sekėsi kai  rungtynių laimėtojas nekėlė jokių abejinių. Po Ugniaus Stulginsko dvitaškio 58:75, „Sex & Beer” apsigina, tačiau pastarasis žaidėjas nepataiko tritaškio. Nojus Vaikšnoras pelno 19-tąjį tašką pataikydamas 5 trotaškį 78:58. Per likusią minutę abi komandos atakuoja tik iš toli, tačiau galutinio rezultato taip ir nepakeičia.

Tikrasis „VKM“ lyderis Rytis Meškauskas šiose rungtynėse pelnė 35 taškus (7/19), Nojus Vaikšnoras pridėjo 19 (5/10 tritaškiai), Darius Mikalauskas 13 (23 atk. kam.). „Sex & Beer” ekipai Remigijus Guiga surinko 17, o Vilius Radavičius 16 taškų. Abu jie kartu pataikė vos 2 tritaškius iš 20-ties.

Po rungtynių patikrinus varžovų ir rungtynes aptarnaujančio personalo pastabas dėl pažeidimų padarytų registruojant rungtynėms žaidėjus  „VKM“ komandai buvo įskaitytas techninis pralaimėjimas 0:20. Pagal turnyro nuostatus komandai turėjo būti skirtas netik techninis pralaimėjimas, tačiau ir piniginė nuobauda, tačiau dėl to, kad kilę įtarimai nebuvo patikrinti prieš rungtynes ir jos įvyko, komandai organizatoriai piniginės nuobaudos neskyrė. Šioms pusfinalio rungtynėms komanda registravo du žaidėjus kitomis pavardėmis, jiems žaisti rungtynių personalas uždraudė iškart, o dėl trečia žaidėjo Algirdo Vaškelio neteisėto žaidimo įtarimai pasitvirtino tik peržiūrėjus visų jau vykusių komandos rungtynių vaizdo įrašus. Šis žaidėjas nebuvo pastebėtas nei vienose komandos grupės varžybose, o jo vardu buvo regisrtuotas kitas asmuo. Tikrinant gautas pastabas pastebėta, kad nežinomi asmenys žaidė ir grupės varžybose, rungtynėms užsiregistravę sudėtyje esančių žaidėjų pavardėmis. Toks gudravimas komandai garbės nedaro, tačiau varžovams dar ir turėjo sukelti daug juoko, kad jiems gerai pažystamo (kartais treniruoja komandą) Žygimanto Čėno vardu buvo registruotas į jį visiškai nepanašus žaidėjas. „Boblbee.lt“ kolektyvui be kovos atitenka MINI VASAROS TAURĖS 2015 turnyro trečioji vieta, finale žais „Negeri“ ir „Sex & Beer”, o „Asseco – VKM“ komanda ateityje jei dalyvaus kažkuriame turnyre turėtų būti atsakingesnė, nes šiuo atveju tokie pažeidimai atėmė galimybę pasivaržyti finale iš tų žaidėjų, kurie viso turnyro metu stengėsi bei rodė norą.