Paskutinių rungtynių rezultatai:
SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS 9-ojo turo apžvalga!!!

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS 9-asis turas (01-13) buvo paženklintas netikėtų rezultatų gausa. Iš penkių rungtynių favoritėmis laikytų komandų pergalę rezultatu 54:45 prieš „BC ponus“ iškovojo tik „KK Alkani“.

„TG Sokol“ gavo vertingų pamokų nuo labiau laimėti norėjusių „Inwido“ krepšininkų, „Visad gatavs“ permainingose rungtynėse triumfavo prieš turnyrinėje lentelėje gerokai aukščiau esančią „MF“, „Zarasai“ surinko geriausią sudėtį ir po pratęsimo įveikė „Šaras sugriovė Marčėlą“. Centrinėse turo, skelbiančio pirmosios reguliaraus sezono dalies pabaigą, rungtynėse susitiko be pralaimėjimų žygiavusios „Negerų“ bei „Brolių Šaunuolių“ komandos. Čia kiek netikėtai pergalę šventė energija aikštelėje spinduliavę „Negeri“.

Plačiau apie visas penkias sausio 13-osios dienos rungtynes sužinosite perskaitę 9-ojo turo įvykių suvestinę.

Inwido – TG Sokol 48:46

Pagrindinio atakų organizatoriaus (Nerijaus Pigagos) sulaukusiems „sakalams“ - sezono atradimu tapusio „Inwido“ kolektyvo kirtis. „Mėlynai – balti“ šį sezoną suklupo tik kartą, kai dar lapkričio mėnesį 54:57 nusileido dabar jau vienvaldžiams sezono lyderiams „Negeriems“.

Tai buvo pirmosios šių komandų rungtynės 2019 metais, todėl jų startas buvo blankus ir nerezultatyvus. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui po Edvardo Žilinsko tritaškio į priekį 5:4 žengė „Inwido“. Minimalią persvarą 9:8 ji išlaikė ir po 10 minučių, nors vienu metu po „TG Sokol“ sėkmingos atkarpos turėjo ir 3 taškų (5:8) deficitą.

Po labai lygaus ketvirčio, peštynės taškas į tašką persikėlė ir į antrąjį. „Inwido“ šiame ketvirtyje gerai kovojo dėl atšokusių kamuolių po savų netaiklių metimų, tačiau taip ir nepabėgo. Vien per pirmąsias 4 šio ketvirčio minutes švieslentėje keturis kartus užsidegė abiems kolektyvams indentiški skaičiai (12:12, 14:14, 16:16 ir 18:18).

Iki didžiosios pertraukos likus daugiau nei 3 minutėms Kristupas Byla 20:18 išvedė „Inwido“ į priekį, po „TG Sokol“ atsakymo rezultatas vėl tapo lygus (20:20).

Edvardas Žilinskas, pataikęs tritaškį nuo lentos, buvo išvedęs „Inwido“ į priekį 23:20, tačiau, prasidėjus paskutinėms ketvirčio sekundėms, persvara jau buvo „TG Sokol“ komandos pusėje (25:23).

Rungtynių favoritais laikyti „sakalai“ per du kėlinius nebuvo geresni, todėl pirmoji rungtynių dalis baigėsi dėsningai - rezultatu 25:25, kai Vitalijus Afanasjevas, išmaudęs varžovus, pelnė du taškus iš po krepšio.

Po didžiosios pertraukos „TG Sokol“ bandė demonstruoti meistriškumą, tačiau viskas baigėsi kukliu spurtu 5:0 (30:25) ir vėliau net 5 minutes užsitęsusia atkarpa, per kurią vieni iš šio sezono favoritų negalėjo pelnyti taškų.

Stebint šią prastą lygos senbuvių atkarpą susidarė įspūdis, kad „TG Sokol“ galbūt per daug nuvertino puikų komandinį krepšinį demonstruojančią „Inwido“.

Po Karol Ruselevič baudos metimų nutraukusių taškų badą „TG Sokol“ nuo varžovų skyrė vos taškas 32:33. Labiau patyrusi komanda bandė perlaužti rungtynes, tačiau Vitalijus Afanasjevas ketvirtį baigė dviem solo reidais varžovų krepšio link, svarbų tolimą metimą pataikė Emilis Žilinskas ir tai leido prieš lemiamą kėlinį „Inwido“ komandai išsaugoti trapų 2 taškų pranašumą (38:36).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Inwido“ stengėsi žaisti ramiai, branginti kamuolį bei išvengti varžovų greitų atakų. Po labai nerezultatyvios pirmos ketvirčio dalies rezultatas buvo lygus 40:40. Lygu (42:42) buvo ir sužaidus 3/4 viso lemiamo kėlinio laiko.

Įtampai kaistant komandos keitėsi taikliais metimais, o į priekį minimaliai išlįsdavo tai vieni, tai kiti mūšio dalyviai. Po Edvardo Žilinsko metimo „Inwido“ pirmavo 46:45, o likus 50 sekundžių dar kartą pademonstravo geležinę gynybą. Šį kartą „TG Sokol“ krepšininkai daug mikro dvikovų pralaimėjo ir bandydami nutraukti varžovų atakas, todėl nenuostabu, kad įkaitęs Edvardas Žilinskas, gavęs vos akimirką laisvės, sugebėjo pataikyti iš vidutinio nuotolio bei padidinti persvarą iki 3 taškų (48:45).

Likus žaisti 32 sekundes įtampa pasiekė aukščiausią tašką. Antrą baudą pataikęs Nerijus Pigaga sumažino „TG Sokol“ deficitą iki 2 taškų (46:48).

„Inwido“ komandai praradus kamuolį pražangą išprovokavęs „sakalų“ galiūnas Valdemar Lodziato prametė abu baudos metimus, tačiau, atkovojęs kamuolį, dar gavo šansą, kuriuo nepasinaudojo.

Likus 8 sekundėms kamuolį toliau kontroliavo 2 taškų deficitą turintys „TG Sokol“ žaidėjai, tačiau „Inwido“ sėkmingai uždarė kelią prie savojo krepšio Valdemar Lodziato, kuris, neturėdamas kitos išeities, numetė kamuolį ties tritaškiu komandos draugui Artūrui Jankovskiui. Čia „Inwido“ gynyba klydo, tačiau kelis kartus fantastiškais metimais praėjusį sezoną pergales nulėmęs puolėjas prametė. Kamuolys dar spėjo atšokti į Karol Ruselevič rankas, tačiau ir jo bandymas išplėšti bent jau pratęsimą nebuvo sėkmingas.

„TG Sokol“ varžovams pralaimėjo nusiteikimu! Rungtynių favoritai pataikė 2 tritaškius iš 14-kos (14,29%), o dar labiau visus šokiruoti turėjo tai, kad pergalę pasiekusi „Inwido“ šiose rungtynėse metė vos vieną baudos metimą.

Inwido: Edvardas Žilinskas 23, Vitalijus Afanasjevas 11 (12 atk. kam.) / TG Sokol: Valdemar Lodziato 14 (14 atk. kam.), Nerijus Pigaga ir Tadas Girnius po 7;

Visad gatavs – MF 66:64

„MF“ studentai nelaužo tradicijų, sausio mėnesį didelį dėmesį skiria sesijai ir dalina pergales varžovams. Šį kartą rezultatyviausiose 9-ojo turo rungtynėse teko pripažinti tik antrą pergalę šį sezoną iškovojusių „Visad gatavs“ krepšininkų pranašumą. Nugalėtojus į pergalę vedė karjeros rungtynes sužaidęs Dainius Strakšys. Tvirtai sudėtas puolėjas pelnė 24 taškus atkovojo 14 atšokusių kamuolių ir surinko 31 efektyvumo balą.

Paskutinės dvi rungtynės „MF“ gynėjui Donatui Garjoniui nebuvo sėkmingos, tačiau šias jis pradėjo 5 taškais ir tapo spurto 7:0 iniciatoriumi. „Visad gatavs“ dažnai klydo, kėlinio viduryje atsiliko 6:12, tačiau vėliau ėmė mėgautis krepšiniu ir sugebėjo minimaliai 20:19 laimėti ketvirtį. Po galingo starto kiek pritilusius studentus nuo didesnių pavojų šį kartą apsaugojo Donato Garjonio bei komandos naujoko Beno Klapatausko duetas.

Komandos į dvikovą surinko tik po penkis atletus, todėl antrajame kėlinyje nutarė be reikalo neeikvoti jėgų darbams prie savojo krepšio ir visą dėmesį skyrė atakoms. Komandos žaidė atvirą, gražų krepšinį, o jis kurį laiką parankesnis buvo „Visad gatavs“ penketukui. Šis, prasidėjus 16-ajai dvikovos minutei, dar pirmavo 5 taškais, tačiau vėliau „MF“ jėgų santykį aplygino ir net laimėjo pirmą susitikimo dalį 37:35.

Po didžiosios pertraukos „MF“ pranašumas šoktelėjo iki 6 taškų, tačiau, kaip paaiškėjo netrukus, šis ketvirtis priklausė studentų varžovams, kurie, vedami karjeros rungtynių grafiku taškus rinkusio Dainiaus Strakšio, nieko nelaukė ir įpusėjus trečiojo kėlinio laikui jau buvo priekyje 48:43. Įsismaginę „Visad gatavs“ vyrai po to, kai Dainius Strakšys pelnė taškus su kėlinio pabaigą skelbiančia sirena, pirmavo jau 57:50.

Lemiamo kėlinio pradžioje puikiai kovojęs Donatas Garjonis „MF“ atsilikimą sumažino iki 4 taškų (53:57), tačiau, nepaisant visų pastangų, „Visad gatavs“ tiek puolime, tiek gynyboje išlaikė stabilumą ir artėjat dvikovos pabaigai galėjo jaustis ramiau.

Klaidų skaičių radikaliai sumažinusi komanda likus 3 minutėms pirmavo 63:59, tačiau studentai nesutriko, gerino gynybą, kol galiausiai po Donato Garjonio tritaškio 64:63 grįžo į priekį.

Tiek iki dvikovos, tiek po jos turnyrinėje lentelėje aukščiau esantys „MF“ tašku pirmavo lygiai 12-ka sekundžių, nes Dainius Strakšys jau atsakomosios atakos metu pataikė tritaškį ir 66:64 į priekį išvedė „Visad gatavs“.

Per likusią minutę „MF“ turėjo progų rezultatą pakeisti, tačiau gynyboje gerai padirbėję varžovai šį kartą pergalės iš savo rankų nepaleido.

Po trijų iš eilės pralaimėjimų sausio 20 dieną „MF“ komanda stos į dvikovą prieš „TG Sokol“. Ši komanda po pralaimėjimo „Inwido“ turėtų būti labai įtūžus, o tai sesijos nuotaikomis gyvenantiems studentams greičiausiai reiškia dar vieną pralaimėjimą.

Visad gatavs: Dainius Strakšys 24 (14 atk. kam.), Donatas Balandis 14, Erikas Dubovskis 12 / MF: Donatas Garjonis 20, Benas Klapatauskas 16 (15 atk. kam.), Andrius Jaruševičius 13 (10 atk. kam.);

Negeri – Broliai Šaunuoliai 75:61

Aikštelėje siautęs Gedimino Mateikos bei Raimondo Sadkausko duetas čempionams neleido net pagalvoti apie pergalę. Praėjusį sezoną ketvirtfinalyje „Broliai Šaunuoliai“ 77:63 ir 72:63 įveikė „Negerų“ komandą, todėl pastarajai tai buvo nedidelis revanšas ir trečioji pergalė per 12-ka tarpusavio rungtynių SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE.

Gedimino Mateikos solo pasirodymas leido „Negeriems“ šį sezoną dar nepralaimėjusių komandų pasimatymą pradėti atkarpa 5:0. Šios komandos nusiteikimas buvo puikus, tačiau čempionai, nors ir žaidė vangokai, įpusėjus pirmajam kėliniui įsiveržė į priekį 9:7.

Kai atrodė, kad ši komanda pabudo ir ima diktuoti savo taisykles Gediminas Mateika pataikė du labai svarbius tritaškius, kurie leido pirmąjį kėlinį baigti būnant priekyje 19:13. Dešimtą sezoną lygoje žaidžiantis gynėjas šį ketvirtį čempionų gynybai tapo tikru galvos skausmu.

Pastaruosius sezonus „Negeri“ visada bando „Broliams Šaunuoliams“ įgelti, tačiau pastarieji sunkiau ar lengviau sugebėdavo laimėti.

Antrojo kėlinio pradžioje „Negerų“ gynyba ir kova dėl atšokusių kamuolių dar pagyvėjo. Prie to smarkiai prisidėjo tik pirmojo kėlinio gale į aikštelę žengęs Gediminas Astrauskas. Lyg padangėmis į greitas atakas skrieję „Negeri“ 14 minutę jau pirmavo dviženkliu skirtumu (24:14).

Energija, galbūt ir noru varžovams nusileidę čempionai po dviejų kėlinių atsiliko 26:39. Gediminas Mateika ir Raimondas Sadkauskas artėjant didžiajai pertraukai pataikė po du tritaškius, o prieš jų tolimų metimų galią net ir daug matę broliai buvo bejėgiai.

Apie tai, kad „Broliams Šaunuoliams“ trūko koncentracijos gerai iliustravo viena „Negerų“ kolektyvo ataka, kai, turėdami komandinių pražangų rezervą, čempionai neskuba pažeisti taisyklių, o paranginti nuo suolo bičiulių gauna tritaškį su pražanga.

Po didžiosios pertraukos „Negerų“ persvara šoktelėjo iki 15-kos, kaip matėmė toliau, būtent tiek reikėjo, kad čempionai pradėtų gerinti žaidimą, o pirmiausia gynybą.

Prasidėjus 25 minutei Dariaus Jovaišos tritaškis leido priartėti 35:44. Kai atrodė, kad žaidimą pagerinę „Broliai Šaunuoliai“ jau užsikabino, viskas vėl pasisuko kita linkme. Gediminas Mateika ir Raimondas Sadkauskas perėmė daug kamuolių ir atakas užbaigė lengvais taškais iš po krepšio. Likus 3 minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos daugelį metų „Negeriems“ nepralaiminčios ekipos deficitas šoktelėjo iki 16-okos taškų.

Kėlinuko gale broliams kiek priartėjus padėtį „Negerų“ naudai vėl stabilizavo pora tritaškių pataikęs Gediminas Mateika. Po fantastiškai žaidusio komandos senbuvio tolimo šūvio su kėlinio pabaigą paskelbusia sirena „Brolių Šaunuolių“ deficitas siekė 15-kos taškų ribą (59:44).

Lemiamo kėlinio pradžioje svarbų tritaškį pataikęs Darius Jovaiša trumpam prasklaido virš čempionų stovyklos besikaupiančius juodus debesis. Patyręs snaiperis verčia „Negerų“ gynybą jaustis nepatogiai, tačiau prie savojo krepšio daug nepatogumų turi ir patys 2017/2018 m. sezono čempionai. Prie 17-ka taškų dar per pirmąją rungtynių pusę surinkusio Gedimino Mateikos laiku prisijungia ir daugiau jo bičiulių.

Po aktyvių „Brolių Šaunuolių“ bandymų grįžti į artimesnę kovą rungtynių laikas tirpsta iki 5 minučių, o „Negeri“ po antrojo per šį kėlinį Arnoldo Juchnevičiaus tritaškio priekyje 71:58.

Per likusį rungtynių laiką niekas nesikeičia, gal kiek netikėtai, tačiau puikų krepšinį parodę „Negeri“ laimi 75:61.

Negeri: Gediminas Mateika 33 (6/8 tritaškiai), Raimondas Sadkauskas 20 / Broliai Šaunuoliai: Darius Jovaiša 14, Darius Dūdėnas ir Simas Liepinaitis po 13, Justinas Povilauskas 12 (10 atk. kam.);

KK Alkani – BC Ponai 54:45

Pozicijas turnyrinėje lentelėje sutvirtinti siekiantys „KK Alkani“ iškovojo ketvirtąją pergalę. Vienintelę sausio 13-tą dieną pergalę iš favoričių šventusią komandą į priekį vedė rezultatyviausią sezono dvikovą sužaidęs Ovidijus Kriaunaitis. „BC Ponams“ tai buvo 4 nesėkmė šį sezoną ir pirmoji po dviejų pergalių serijos.

Nuo susitikimo pradžios per krašto puolėjus puolime žaidę „BC Ponai“ daugiau nei pusę pirmojo kėlinio buvo pranašesni (10:6). „KK Alkani“ prametė daug patogių metimų, tačiau laiku paprašyta minutės pertraukėlė viską pakeitė. Po Romuald Zemlianskij tolimo metimo 13:12 priekyje jau poros favoritai, vėliau 17:14 laimėję pirmą kėlinį.

Po Vytenio Žvinio pasirodymo aikštelėje „BC Ponų“ puolimas kiek suaktyvėjo. Pirmiausiai po šio krepšininko metimo paskutinę atakos sekundę deficitas sumenko iki minimumo, o vėliau būtent jo dėka ponaičiai įsiveržė į priekį 21:20.

Vis labiau artėjant didžiajai pertraukai ryškėjo geriau greitus išpuolius organizavusių „KK Alkanų“ pranašumas, tačiau likus 2 minutėms „BC Ponai“ vėl buvo šalia (24:24). Lygoje daugiau sezonų praleidusi ekipa nepasinaudojo šansu pabėgti, todėl kurį laiką dėl pergalės dar turėjo prakaituoti.

Danieliaus Krikštaponio tritaškis trečiojo kėlinio pradžioje „BC Ponus“ išvedė į priekį 27:26, tačiau tada sekė žaibiškas „KK Alkanų“ atsakymas, o netrukus pastaroji komanda jau džiaugėsi 7 taškų persvara. Likus 2 minutėms iki finalinės kėlinio pabaigą skelbiančios sirenos etatiniai „mažosios taurės“ turnyro prizininkai jau pirmavo 8 taškais.

„BC Ponai“, nepaisant visų pastangų gynyboje ir didesnės rotacijos, ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultato radikaliai nepakeitė. Vienu metu buvo priartėta iki 5 taškų, tačiau aukštesnę pavarą įjungę varžovai greitai pranašumą padvigubino iki 10-ties (45:35). Toks vienų pranašumas, kitų deficitas švieslentėje mirgėjo didžiąją ketvirto kėlinio dalį. Likus 3 minutėms „KK Alkani“ įgijo rekordinę 14-kos taškų persvarą, tada tik vieną tolimą metimą šį kartą pataikę „BC Ponai“ nuleido rankas.

Pralaimėjimas 9 taškų skirtumu yra didžiausias, kurį šį sezoną patyrė „BC Ponai“. Sausio 20 dieną abi komandos ilsėsis, o vėliau jų jau sausio 27 dieną lauks labai rimti iššūkiai. „KK Alkani“ bandys priešintis „Broliams Šaunuoliams“, „BC Ponai“ varžysis su „Šaras sugriovė Marčėlą“.

KK Alkani: Ovidijus Kriaunaitis 17, Vytautas Dzingulis 9 / BC Ponai: Danielius Krikštaponis, Karolis Žibutis ir Tadas Orentas (11 atk. kam.) po 11;

Zarasai – Šaras sugriovė Marčėlą 59:51

Sunkiąją techniką pasitelkę „Zarasai“ nutraukė keturių skaudžių pralaimėjimų seriją bei iškovojo psichologiškai reikalingą pergalę. Pirmą kartą šį sezoną optimalų startinį penketuką turėję zarasiškiai po pratęsimo palaužė „Šaras sugriovė Marčėlą“. Kelių į pergales nerandančios ekipos gretose kitame amplua debiutavo Gustas Maskoliūnas. NKL ekipų vyr. trenerių atsistentu antrą sezoną dirbantis vaikinas praėjusį sezoną bičiuliams talkino kaip treneris, dabar nutarė pagelbėti ir aikštelėje.

Keturis pralaimėjimus iš eilės, rungtynių pabaigoje, patyrę „Zarasai“ pirmą kartą šį sezoną sulaukė pagalbos iš aukštaūgio Eimanto Leipaus. Prisijungė ir tik vienoje iš pralaimėtų dvikovų žaidęs komandos lyderis Kęstutis Bagdanavičius. Šių priekinės linijos krepšininkų sulaukę ežerų krašto atstovai prieš dvikovą gerokai pakėlė savo akcijas, tačiau dėl pergalės buvo priversti pakovoti iš peties.

Dvikovą geriau pradėjo „Zarasai“ (4:0), vėliau tolimų metimų pagalba į priekį kelis kartus (5:4, 8:6) veržėsi jų varžovai. Visgi po pirmųjų atkaklių 10-ties minučių ežerų krašto atstovai atsilaikė ir išlaikė trapų trijų taškų pranašumą 13:10.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Šaras sugriovė Marčėlą“ gynybai rimtų sunkumų kėlė Eimantas Leipus. Šio aktyviai dvikovą pradėjusio aukštūgio dėka „Zarasai“ ėmė didinti atortrūkį ir įpusėjus šiam kėliniui jau džiaugėsi 7 taškų persvara (19:12).

„Šaras sugriovė Marčėlą“ gynyba neveikė kaip turėtų, o puolime Martynui Maskolaičiui ilgą laiką pavykdavo rinkti taškus tik baudos metimais (15:19). Iki didžiosios pertraukos likus kelioms minutėms „Zarasai“ pirmavo rekordiniu šiai dvikovai 8 taškų skirtumu (23:15), tačiau užteko penketuke atlikti kelis ketimus ir „melynai – baltų“ žaidimas iškart išsiderino.

Po Martyno Maskolaičio dvitaškio bei efektingo Svajūno Matulėno dėjimo „Šaras sugriovė Marčėlą“ išlygino (10:10) antrojo kėlinio rezultatą bei sumažino bendrą atotrūkį iki 3 taškų (20:23).

Trečiojo kėlinio pradžioje svarbų tritaškį švystelėjo Aistis Lemežis (23:23), o sausą atkarpą (10:0) baigęs jaunimas jau pirmavo 25:23. Tiesa po energingos atkarpos lygi kova užsitęsė labai neilgai (25:25, 27:27), „Zarasai“ Kęstučio Bagdanavičiaus ir Migliaus Dambrausko pastangomis susigrąžino iniciatyvą ir prieš lemiamą kėlinį atitrūko 39:33.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Zarasų“ veiksmuose trūko drausmės, puolimas strigo, o kelis tolimus metimus pataikę „Šaras sugriovė Marčėlą“ gynėjai atkūrė intrigą. Po antrojo Petro Jasiūno iš eilės Petro Jasiūno tritaškio rezulatatas tapo lygus 42:42.

Rungtynių laikui artėjant prie pabaigos puikią atkarpą sužaidė Svajūnas Matulėnas. Puolėjo dėka ilgesnį laiką varžovus priekyje matę jaunuoliai pirmavo 46:42.

Greitai pastaroji komanda buvo priversta prašyti minutės pertraukėlės, nes likus žaisti pusantros minutės, į jos baudos aikštelę, lyg ungurys, įplaukęs Kęstutis Bagdanavičius pelnė taškus ir sumažino savo komandos atsilikimą iki vieno dvitaškio metimo (44:46).

„Šaras sugriovė Marčėlą“ po nesėkmingos atakos sunkiai dirbo gynyboje, tačiau Eimantas Leipus net ir griūdamas sugebėjo išmesti kamuolį Andriui Predkeliui. Gynėjas kuris šį sezoną pataiko 37,25% dvitaškių ir vos 7,14% tritaškių šansą išnaudojo 46:46.

Per likusį laiką niekas nenorėjo „mirti“! Pirmiausiai per 24 sekundes atakos nesurengė „Šaras sugriovė Marčėlą“, o netrukus su rimta varžovų gynyba susidūrę nieko nenuveikė ir „Zarasų“ žaidėjai. Evaldas Mackevičius prametė iš vidutinio nuotolio, o jo komandos draugams sugriebus kamuolį Eimantą Leipų bloku apdovanojo Martynas Maskolaitis.

Po 40 minučių kovos kurios metu negavome atsakymo į pagrindinį klausimą, ekipoms teko sužaisti pratęsimą. Vos tik jam prasidėjus užsiautė Kęstutis Bagdanavičius. Puolėjas pelnė 5 taškus be atsako, o netrukus „Zarasai“ jau pirmavo 53:46. Jaunimas kurį laiką dar bandė kabintis (51:53), tačiau daugiau jėgų turėję „mėlynai – balti“ atsilaikė iškovodami psichologiškai labai reikalingą pergalę.

Eimanto Leipaus ir Kęstučio Bagdanavičiaus tandemas šį kartą spindėjo visu gražumu. Junginys kurį šį sezoną aikštelėje galima buvo pamatyti pirmąjį kartą pelnė 34 taškus ir atkovojo dar 27 atšokusius kamuolius. „Zarasų“ komanda kovą dėl atšokusių kamuolių šį kartą laimėjo 60-34. Net 12 jų atkovojo gynėjas Andrius Predkelis. Šį sezoną tai buvo jau penktos (5/7) rungtynės kai vienas iš universaliausių komandos žaidėjų sugriebė bent 10 atšokusių kamuolių. Andrius Predkelis (9,86 vid.) yra vienintelis lygoje žaidžiantis gynėjas patenkantis į geriausių kovotojų dėl atšokusių kamuolių TOP25.

„Zarasų“ komandai ilgėjusios pralaimėjimų uodegos pavyko atsikratyti per rungtynes padarius net 27 klaidas. Varžovai dovanas pakavo gana sėkmingai, po klaidų pelnė beveik pusę visų savo taškų (25/51).

Praėjusį sezoną tolimus metimus 30,83% taiklumu realizavusi „Šaras sugriovė Marčėlą“ šį jų pataiko tik 17,19% ir tik 1,0% lenkia blogiausią pagal šį rodiklį visos lygos ekipą „O.P.A.“. Puolime jaunai ekipai labai smarkiai trūksta Manto Pigagos, kuris 2017/2018 m. sezone per dvikovą pataikydavo bent po 4 tritaškius. Šį tik po 4,83 pataiko visa „Šaras sugriovė Marčėlą“.

Praėjusį sezoną komandai nuo šoninės linijos vadovavęs, o dabar Mantą Pigagą į savo vietą užleidęs Gustas Maskoliūnas debiutinėse rungtynėse prametė visus 5 tolimus metimus ir taškų nepelnė. Tiesa, jeigu kolkas buksuojanti komanda iš jo pagalbos sulauks dažniau ateityje galime pamatyti ir panašių tolimų metimų salvių.

Zarasai: Kęstutis Bagdanavičius 24 (13 atk. kam.), Eimantas Leipus 10 (14 atk. kam.) / Šaras sugriovė Marčėlą: Svajūnas Matulėnas ir Martynas Maskolaitis po 14;