Paskutinių rungtynių rezultatai:
SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS 1-ojo turo apžvalga!!!

Lapkričio 4 dieną SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS 2018/2019 m. sezono starte buvo sužaistos penkios rungtynės, kuriose „Negerų“ bei „KK Alkanų“ kolektyvai tvirtą pamatą pergalėms pasiklojo dar iki didžiosios pertraukos, „TG Sokol“ bei „MF“ prakaitavo 40 minučių, o „Inwido“ kiek netikėtai 60:51 palaužė „Visad gatavs“.

Negeri – Tores 70:36

Be kelių gyvybiškai svarbių krepšininkų sezoną pradėjusi „Tores“ nuskendo jau antrajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 1:29. (!)

Susitikimo pradžioje abi mačo dalyvės dažnai klydo, prametė daug metimų, todėl rezultatas po pirmųjų trijų minučių 2:2 visiškai nestebino. „Tores“ ekipai antrą kartą įsiveržus į priekį 4:2, „Negeri“ ilgai atsakymų neieškojo. Komandos kapitonas Gediminas Mateika pataikė iš toli ir pirmą kartą išvedė savo kariauną į priekį 5:4.

„Tores“ gynyboje ties perimetru rizikavo, tai kurį laiką pasiteisino, net gavę laisvės varžovų metikai prametė 7 tritaškius. Tiesa, gera gynyba šį kartą maskavo tik dideles problemas, kilusias prie varžovų krepšio, „Negeri“ ketvirtį laimėjo 12:8.

„Tores“ kracho ženklų pirmojo kėlinio metudar nebuvo matyti, tačiau „Negerų“ savojo žaidimo paieškos ilgai netruko. Bokštai Gediminas Astrauskas bei Rapolas Čepė vis dažniau laimėdavo savąsias mikro dvikovas, o atsiradęs laisvumas kuriant atakas prišaukė tritaškių lietų (5/8 tolimi metimai per antrąjį kėlinį).

„Negeri“ pasileido į priekį, spurtavo 26:0 (38:8) ir dar net neprasidėjus antrajai rungtynių pusei pergalę turėjo kišenėje. Artėjant didžiajai pertraukai vieną baudos metimą (1/2) pataikęs Viktoras Azarkovas pelnė vienintelius „Tores“ taškus antrajame kėlinyje (9:38).

Įpusėjus rungtynėms „Negeri“ pirmavo 41:9, tačiau savo žaidimo taip ir neradusių „Tores“ krepšininkų užjausti net neketino. Po trijų trečiojo ketvirčio minučių pastarosios komandos deficitas padidėjo iki 37 taškų (11:48).

Tai, kad „Tores“ komandai būdingas žaidimas nuo gynybos, „Negeriems“ neturėjo būti naujiena, tačiau užteko šiek tiek atsipalaiduoti ir dėl garbės pakovoti pabandę „Tores“ sužaidė kol kas geriausią savo atkarpą šiame sezone. Ekipa apsigynė, o tai iškart leido jai sėkmingiau rinkti taškus ir net 17:15 laimėti trečią ketvirtį.

Paskutinis ir toli gražu ne lemiamas lygos senbuvių dvikovos kėlinys priminė pirmąjį, tačiau šį sykį mažą rezultatyvumą lėmė kitos priežastys. „Tores“ neturėjo jėgų, „Negeri“, sezoną pradėję užtikrinta pergale, kiek atsipalaidavo ir prarado koncentraciją.

Po šios pergalės „Negerų“ kolektyvas tarpusavio rungtynių serijoje jau pirmauja 5-4. Nuo 2009 iki 2013 metų dažniau pergales tarpusavio dvikovose skynė „Tores“ (4-1), tačiau nuo 2014/2015 m. sezono jėgų santykis pasikeitė radikaliai. „Negeri“ laimėjo visas keturias dvikovas, o pergalės buvo pasiektos net 16-38 taškų skirtumais (+28,00 vid.).

„Tores“ dėl pralaimėjimo ilgai liūdėti negalės, nes jau lapkričio 11 dieną komandos laukia sezoną pradedantis „Meridianas“. Tai toks varžovas, prieš kurį skaudų pralaimėjimą patyrusi komanda privalo medžioti įskaitinius taškus.

„Negerų“ kolektyvas sekmadienį (11-11) nežais, o vėliau kovos prieš „Inwido“ bei „Visad gatavs“. Palankus tvakaraštis 10-ties metų jubiliejų šį sezoną švenčiančiai komandai pirmą kiek vėluojančio sezono mėnesį leis baigti be pralaimėjimų.

Negeri: Giedrius Kvakšys 25, Gediminas Mateika 13 (14 atk. kam.), Gediminas Astrauskas ir Arūnas Liudvinavičius po 10 / Tores: Viktoras Azarkovas 16, Vladislav Budko 14;

O.P.A. – KK Alkani 49:68

Naujokais pasipildžiusių principinių varžovų dvikovoje „O.P.A.“ neatsilaikė prieš 38 taškus surinkusio Deimanto Pavlovskio bei Mindaugo Zalatorio tandemą.

Praėjusio sezono „mažosios taurės“ finalą 62:69 „O.P.A.“ kolektyvui pralaimėję „KK Alkani“ pirmajai naujojo sezono dvikovai buvo pasiruošę geriau. Ir tą matyti buvo galima nuo pat pirmųjų susitikimo minučių. Įpusėjus ketvirčiui pastaroji komanda įgijo 6 taškų persvarą (14:8), o „O.P.A.“ vyrams toliau nesusikalbant gynyboje, pirmąjį kėlinį užbaigė spurtu 9:0 (23:8).

Po labai prasto pirmojo kėlinio du kartus „KK Alkanų“ komandą „mažosios taurės“ finaluose jau pranokusi „O.P.A.“ nesulūžo ir vos po penkių minučių antrajame kėlinyje atkūrė intrigą. Aikštelėje pasirodęs žaidžiantysis treneris Paulius Bodindorfas pataikė du tolimus metimus, kartą atakuodamas nuo trijų taškų atžymos pasižymėjo Evaldas Pieslys (23:25).

Nuo 15-kos iki 2 taškų sumažėjus pranašumui „KK Alkani“ nepanikavo, bandė žaisti ramiai, daugiau iniciatyvos ėmėsi ir Deimantas Pavlovskis, leidęs pirmą rungtynių dalį laimėti 36:29.

Po didžiosios pertraukos aikštelėje įvykiai keitėsi dar greičiau. Pirmiausia, Evaldo Lukšio ir Artūro Pūkio sukurtų atakų dėka „O.P.A.“ priartėjo 33:36, vėliau vėl neišlaikė tinkamos koncentracijos gynyboje ir po trijų minučių kovos vėl prarado iniciatyvą.Tuo iškart pasinaudojo greičiau sprendimus aikštelėje priėmę „KK Alkanų“ krepšininkai ir padidino atortrūkį iki 9 taškų.

Prieš lemiamą ketvirtį pastaroji komanda pirmavo 50:37, toks pats 13-kos taškų pranašumas dvikovos dalyves skyrė ir iki pirmųjų jų sezono rungtynių pabaigos likus 2 minutėms (59:46). Susitikimo pabaigoje klausimas, kas laimėjo dvikovą, jau buvo atsakytas, o geriau finišavę „KK Alkani“ dar spėjo pagerinti įmestų-praleistų taškų balansą. Gal tie keli papildomi taškai, kurie buvo pelnyti nesulaukus didesnio varžovų pasipriešinimo, vėliau suteiks reikiamą pranašumą siekiant aukštesnės pozicijos?

„KK Alkani“ pirmąją pergalę 2018/2018 metų sezone iškovojo pataikydami vos 1 tritaškį iš 16-kos (!). Tai buvo dešimtas šių komandų tarpusavio susitikimas.Po jo lygybė 5-5. Ant parketo dvikovos metu žengė 19-ka žaidėjų, šešiems iš jų tai buvo debiutas savose komandose.

„O.P.A.“ praėjusį sezoną startavo 7-0, šį nieko panašaus nematysime. Komandai būtina gerinti gynybą! Būtent agresyvumo stoka prie savojo krepšio ir buvo šio pralaimėjimo pasekmė.

„O.P.A.“ rotacijoje turėjo 11-ka žmonių, tačiau to neišnaudojo. Krepšininkai nuolat vėlavo užimti gynybines pozicijas, kartais nesugebėdavo net prasižengti bandydami išvengti lengvų taškų į savąjį krepšį.

Iš 11-kos rungtynėse sudalyvavusių „O.P.A.“ komandos narių vienintelis Evaldas Lukšys užsidirbo penkias asmenines pražangas, dar keturi žaidėjai taisykles pažeidė po du kartus. Ką veikė likę, kai jų krepšio saugumui kildavo rimtas pavojus, tikriausiai paaiškinti negalėtų net jie patys.

Lapkričio 11 dieną „O.P.A.“ egzaminuos „TG Sokol“, jeigu nebus padarytos reikiamos išvados, pirmosios pergalės gali tekti laukti net iki gruodžio. Toliau pagal tvarkaraštį lapkričio mėnesį laukia „Broliai Šaunuoliai“. Dar vienas kiek kartokas saldainiukas.

Sezoną sėkmingai pradėję „KK Alkani“ sekančio turo metu bandys pratęsti pergalių seriją prieš „MF“, dar po savaitės jų lauks „RRKK&Bendorėliai“. Nebloga galimybė įleisti šaktis turnyrinės lentelės pirmoje pusėje.

„O.P.A.“: Evaldas Pieslys 12 / KK Alkani: Deimantas Pavlovskis 23 (9 rez. perd.), Mindaugas Zalatoris 15;

MF – BC Ponai 41:38

Po didžiosios pertraukos Karolio Žibučio vedami „BC Ponai“ stipriai pakuteno padus praėjusį sezoną finalo ketvertą pasiekusiems varžovams.

Po sėkmingo praėjusio sezono „MF“ atjaunino sudėtį, todėl tokio žaidimo, kuris leido komandai patekti į pajėgiausių ekipų ketvertuką, iš studentų niekas per daug ir nelaukė.„BC Ponai“, ruošdamiesi antrajam savo sezonui, taip pat nesnaudė, išlaikė branduolį, pasipildė keliais naujokais ir, kaip parodė sezono startas, tai duos neblogų rezultatų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „MF“. Po Dominyko Stankevičiaus dėjimo sužaidus daugiau nei minutę studentai pirmavo 6:0 bei iškart privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės.

Pasitarimas davė vaisių - „BC Ponai“ po Danieliaus Krikštaponio tritaškio iškart priartėjo 3:6, tačiau, pasirodo, tai buvo tik retas blykstelėjimas prie varžovų krepšio. Geriau savo krepšio saugumu pasirūpinę medikai ketvirtį laimėjo 13:5.

Vangiai dvikovą pradėję „BC Ponai“ prasidėjus 12 susitikimo minutei atsiliko 7:15, tačiau tada spurtavo 7:0 ir po dar vieno Danieliaus Krikštaponio tolimo metimo sumažino atsilikimą iki minimalaus 14:15.

Pasitikėjimo savo jėgomis įgavę lygos antrokai per antrąjį kėlinį „MF“ krepšininkams leido pelnyti vos 3 taškus, tačiau, įpusėjus rungtynėms, vis dar turėjo dviejų taškų deficitą 14:16.

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelėje girdėjosi netaiklių metimų aidai, kuriuos greitai pakeitė „MF“ komandai kilusio pavojaus varpų skambesys.„BC Ponai“ ėmė vis dažniau veržtis į varžovų baudos aikštelę ir tai pasiteisino. Po trijų atakų, kurios baigėsi trijų skirtingų žaidėjų taškais, po analogiškų studentų gynybos klaidų „BC Ponai“ įsiveržė į priekį 20:16.

„BC Ponai“ jau buvo perėmę iniciatyvą, tačiau po minutės pertraukėlės Dominykas Stankevičius bei Donatas Garjonis visas jų pastangas pavertė niekais, rezultatas tapo lygus 20:20, o trumpo pasitarimo norint apmąstyti savo klaidas jau prireikė ponams.

Per likusias porą minučių iki trečiojo kėlinio pabaigos siurprizų nebuvo, „MF“ atsidūrė priekyje per vieną dvitaškį metimą 23:21.

Lemiamo ketvirčio metu, nerezultatyviai 30 minučių žaidę kolektyvai nutarė nesitaupyti. Sužaidus vieną minutę 26:21 dar pirmavo „MF“, tačiau viskas greitai pasisuko kita linkme, kai iniciatyvos ėmėsi pirmoje rungtynių pusėję tylėjęs „BC Ponų“ lyderis Karolis Žibutis.Tiesa, tiek jis pats, tiek jo ekipos bičiuliai sužibėjo ir kitoje aikštelės pusėje trumpam surakindami „MF“ vaikinų puolimą.

Kai Karolis Žibutis pelnė 8 taškus be atsako, „BC Ponai“ pirmavo 29:26. Tai buvo didvyriška ir praėjusį sezoną dažnai žibėjusio puolėjo atkarpa.

„MF“ varžovų gynybos kurį laiką neperkando, tačiau vos tik Dominykas Stankevičius bei Donatas Garjonis smeigė po tritaškį, padėtį studentai stabilizavo ir kurį laiką pirmavo 3 taškų persvara. Kai „BC Ponams“ iškilo problemų likus 2 minutėms iki susitikimo pabaigos, Karolis Žibutis vėl sužibo. Puolėjo 4 taškai išvedė „BC Ponus“ į priekį 36:35.

Praėjusio sezono išsišokėliams ilgą laiką ant kulnų lipę „BC Ponai“ rungtynių gale grubiai suklydo gynyboje, kai Donatui Garjoniui po netaiklaus tolimo metimo leido atsikovoti kamuolį ir pelnyti du taškus iš po krepšio.Po kelių sezonų pertraukos „MF“ marškinėlius vėl užsivilkusio žaidėjo metimas lemiamu momentu 37:36 išvedė į priekį medikus.

„BC Ponų“ situacija dar labiau paaštrėjo, kai, likus 24 sekundėms, bandydamas nutraukti greitą „MF“ ataką nesportinę pražangą gavo ekipos lyderis Karolis Žibutis.Lygos senbuviai baudos metimų dėka atitrūko 40:36. „MF“ komanda kritiniu momentu rinkosi gerus sprendimus, o tai suteikė šiokį tokį pranašumą.

Karolis Žibutis dar bandė gelbėti situaciją, jo metimas iš toli buvo taiklus, visgi buvo užminta tritaškio linija ir teko pasitenkinti 2 taškais (38:40). Galutinį tašką atkakliausiose sezono atidarymo turo rungtynėse likus 3 sekundėms padėjo „MF“ komandos gynėjas Donatas Garjonis, realizavęs vieną baudos metimą iš dviejų bandymų 41:38.

Antrąjį sezoną skaudžia nesėkme pradėję „BC Ponai“ lapkričio 11 dieną meta baltą pirštinę čempionų titulą ginantiems „Broliams Šaunuoliams“, „MF“ varžysis su „KK Alkanais“.

MF: Dominykas Stankevičius 18, Donatas Garjonis 15 / BC Ponai: Karolis Žibutis 16, Danielius Krištaponis 10;

Inwido – Visad gatavs 60:51

„Inwido“ kirto iš peties ir sezono starte įveikė labiau patyrusius „Visad gatavs“ krepšininkus. Antrą sezoną pradėjusios ekipos pergalė tapo didžiausia pirmojo 2018/2019 metų sezono turo staigmena.

Dvikovą geriau pradėjo Edvardo Žilinsko ir Artūro Grukšniaus į kovą drąsiai vedama „Inwido“. Pastaroji komanda greitai į savo rankas perėmė rungtynių kontrolę bei 18:11 laimėjo pirmąjį kėlinį.

Nei jėgų santykis, nei pirmaujanti komanda nepasikeitė ir antrajame kėlinyje. „Visad gatavs“ blankiai atrodė tiek gynyboje, tiek puolime taip leisdami „Inwido“ žaidėjams užsiauginti sparnus. Įpusėjus antrajam kėliniui antrą sezoną aukšta nata pradėjęs kolektyvas įgijo rekordinę šioms rungtynėms 12-kos taškų persvarą (27:15).

Artėjant didžiajai pertraukai „Visad gatavs“ žaidime atsirado gyvybės ženklų, per trumpą laiką „Inwido“ turėta persvara sumažėjo per pusę (21:27). Kaip paaiškėjo antroje susitikomo dalyje, tai buvo geriausia lygoje gerokai ilgiau žaidžiančios ekipos atkarpa viso šio susitikimo metu.

Trečiojo kėlinio metu „Visad gatavs“ bandė žaisti komandiškai ir atskiromis atkarpomis net primetė pirmaujantiems varžovams savo žaidimo taisykles. Visgi komunikacijos gynyboje trūkumas taip ir neleido rimčiau užsikabinti.Po Vyganto Versocko 4 taškų be atsako buvo priartėta 37:40, tačiau Tomo Juškevičiaus tritaškis ambicijas atšaldė ir leido „Inwido“ komandai po trijų kėlinių išlaikyti 6 taškų persvarą.

Tarytum to varžovus gaudžiusiai „Visad gatavs“ būtų per mažai, ketvirto kėlinio pradžioje Arūno Petkevičiaus ir Vitalijaus Afanasjevo sėkmingos atakos leido „Inwido“ spurtuoti 8:0 bei žaibiškai susigrąžinti rekordinę 12-kos taškų persvarą (51:39).

Etatinio pastarųjų kelių sezonų lyderio Vyganto Versocko bei tik prieš šį sezoną ekipą papildžiusio Donato Balandžio sėkmingo žaidimo prie varžovų krepšio dėka „Visad gatavs“ dar bandė atkurti intrigą. Likus žaisti mažiau nei dvi minutes komandas skyrė viso labo 3 taškai (51:54).

Greitai galima buvo suprasti, tai buvo viskas, ką šį kartą parodė visas rungtynes atsilikusi „Visad gatavs“ ekipa. „Inwido“ nepanikavo ir net po skausmingo susidūrimo su varžovu netekusi vieno kertinių savo žaidėjų Edvardo Žilinsko dvikovos pabaigą sužaidė pakiliai.

Įdomu tai, kad pradėjusį sezoną šių komandų tarpusavio susitikime „Visad gatavs“ varžovus pranoko užtikrintai - 77:57. Tada komandos žaidė toje pačioje antrojo etapo grupėje bei pasirodė labai skirtingai. „Visad gatavs“ 5/2 laimėjo grupę, o „Inwido“ 2/5 užėmė tik 7 vietą (7/8).

„Inwido“ vyrai nusipelnė pergalės, buvo motyvuoti ir kovingi, tačiau negalima atmesti ir sėkmės faktoriaus. „Visad gatavs“ šį kartą pataikė vos 2 tritaškius iš 22 (9,09%). Tai labai kuklus rodiklis daugelį metų tolimais metimais puolimą grindžiančiai komandai.

Pergalę pasiekusi „Inwido“ šį kartą jau nebuvo dviejų vienišų karių komanda. Edvardas Žilinskas ir Vitalijus Afanskevas vėl rinko daugiausiai taškų, tačiau šalia jų gerai pasirodė Emilis Žilinskas (11 tšk.), Artūras Grušnius (8 tšk.), gynyboje gerai padirbėjo Artūras Petkevičius bei Jurgis Gelčys.

Lapkričio 11 dieną skirtingai sezoną pradėjusios ekipos ilsėsis, o po savaitės vėl turės kibti į darbus, jų lauks panašios užduotys. Teks galinėtis su vienais iš šio sezono favoritų. „Inwido“ kovos prieš „Negerų“ klubą, „Visad gatavs“ bandys kovoti dėl pergalės prieš „Šaras sugriovė Marčėlą“.

Inwido: Edvardas Žilinskas 16, Vitalijus Afanasjevas 13, Emilis Žilinskas 11 / Visad gatavs: Vygantas Versockas 14, Donatas Balandis 10;

Šaras sugriovė Marčėlą – TG Sokol 56:64

„Šaras sugriovė Marčėlą“ - ne pats parankiausias varžovas aukščiausius tikslus keliančiai „TG Sokol“ ekipai. Dėl pergalės su marčiulioniukais teko vargti praėjusį sezoną (61:57), intriga iki ketvirto kėlinio užsilaikė ir dabar.

Abejoms komandoms pradėjusį sezoną nepavyko įgyvendinti išsikeltų tikslų, abi tarpsezonio metu keitė žaidėjus ir panašu, kad į atlapus visoms komandoms pasirengusios kibti jau dabar. Tai gerai sukomplektuotos, daug pajėgių žaidėjų turinčios komandos, o visą tai buvo galima pajusti jau jų pirmosiose sezono rungtynėse. Nors nei pergalę pasiekę „sakalai“, nei pavasarį veidu į purvą kritę jų varžovai tikrai dar neparodė geriausio savo žaidimo. Net ir sutrumpėjęs sezonas truks pusmetį, o tai pakankamai ilgas laiko tarpas gerinti komandinį žaidimą. Viščiukus skaičiuosime pavasarį, tačiau panašu, kad viso sezono favoritams „Broliams Šaunuoliams“ šį kartą konkurencijos kovoje dėl dar vieno čempionų titulo tikrai netrūks.

Po trumpo žvilgsnio į ateitį atsukime laiką ir kelkimės į lapkričio 4 dienos vakarą, kai MRU mažojoje salėje iki pat susitikimo pabaigos tvyrojo įtampa. To priežastis - noras laimėti ir varžovams perkąsti gerkles dėl kiekvieno kamuolio bei aikštelės metro.

Dvikovą „TG Sokol“ pradėjo be nominalaus įžaidėjo ir jų atakos kiek strigo. Vytautas Saulys ar Karol Ruselevič moka saugiai elgtis su kamuoliu, tačiau jie nėra tokie kūrybiški kaip Nerijus Pigaga, kuris prie komandos prisijungs žiemą.

Vienuoliktą sezoną pradėję „sakalai“ rungtynių pradžioje atrodė kiek sutrikę, o tuo pasinaudoję varžovai po Petro Jasiūno bei Nojaus Vaikšnoro tritaškių pabėgo 8:3. Įpusėjus kėliniui „Šaras sugriovė Marčėlą“ vienu metu buvo įgiję 6 taškų (rekordinę) persvarą, tačiau „TG Sokol“ atliko kelis keitimus, pagerino gynybą ir ketvirčio gale net įsiveržė į priekį 15:14.

Po Lino Eininio taiklaus baudos metimo rezultatas tapo lygus 15:15, būtent taip ir baigėsi pirmoji šių rungtynių atkarpa. Jaunimas puolime išnaudojo daugiau žaidėjų, tačiau visą tai, kaip parodė 10 minučių trukę įvykiai, sugebėjo atsverti Vytauto Saulio bei Pauliaus Daukanto renkami taškai. Pastarasis puolėjas prie komandos prisijungė pernai, tačiau debiutinio sezono metu komandos bičiuliai jo viso potencialo taip ir neatskleidė.

Jei pirmąjį kėlinį dviem tritaškiais pradėjo marčiulioniukai, tai antrąjį - jų varžovai. Po dar vieno Pauliaus Daukanto bei Pavel Andruškevič tritaškio „TG Sokol“ atitrūko pakankamai grėsmingai 23:15. Visgi ramiau atsikvėpti lygos mohikanai ilgai negalėjo, „Šaras sugriovė Marčėlą“ per daug nestresavo ėmė agresyviau kovoti dėl atšokusių kamuolių, išnaudojo savo greitį bei po Lino Einikio keturių taškų rezultatas tapo lygus 25:25.

„TG Sokol“ į aikštelę laiku grąžino dvikovą prastai pradėjusį „centrą“ Valdemar Lodziato. Jo dominavimas po varžovų krepšiu kurį laiką leido pirmauti 4 taškais. Visgi jaunimas nuolat alsavo į nugarą ir įpusėjus rungtynėms komandas skyrė vos 2 taškai (29:30).

Tris pirmąsias minutes po didžiosios pertraukos Valdemar Lodziato į priekį vedė „TG Sokol“, o Linas Einikis - „Šaras sugriovė Marčėlą“, o tai reiškė, kad komandų pozicijos net nesusvyravo. Kai į šių žaidėjų taškų lenktynes įsitraukė 6 taškus iš eilės pelnęs Andrej Maisak, „TG Sokol“ iškart pabėgo 42:35. Kur du pešasi laimi trečias, šį kartą juo buvo „sakalų“ lengvasis krašto puolėjas.

Kai jau atrodė, kad „TG Sokol“ ims ir pabėgs, viskas apsivertė aukštyn kojomis. „Šaras sugriovė Marčėlą“ žaibiškas žaidimas puolime bei agresyvi gynyba virto spurtu 12:0 (47:42). Po „TG Sokol“ paprašytos minutės pertraukėlės atakos sukosi tik apie Vytautą Saulį. Po jo dviejų taiklių metimų ketvirtis baigėsi 46:47.

Lemiamo ketvirčio metu 2014/2015 metų sezone „TG Sokol“ į finalo ketvertą nuskraidinęs žaidėjas buvo kiek pavargęs, tačiau iš jo estafetę perėmė iki tol gynyboje gerą darbą atlikęs Artūras Jankovskis bei savo vietą puolimo schemose greitai radęs Paulius Daukantas. Kai prie jų prisidėjo ir Valdemar Lodziato, „Šaras sugriovė Marčėlą“ gynyba visiškai subyrėjo. Ši gera atkarpa virto solidžiausiu „sakalų“ spurtu (10:0) 61:51.

Susitikimui artėjant prie pabaigos Justas Adamonis pataikė antrą savo tolimą metimą (54:61), tačiau to buvo per mažai. Laiku į lemiamą šturmą pakilę „TG Sokol“ išsaugojo per trumpą laiką susikrautą persvarą bei šventė pirmąją pergalę 2018/2019 metų sezone.

Tai buvo 9 kartas, kai vienuoliktą sezoną lygoje žaidžiantys „TG Sokol“ šventė pergalę sezono atidarymo rungtynėse.

„Sakalai“ buvo agresyvesni, metė daugiau baudos metimų, perėmė daugiau kamuolių ir mažiau klydo. Dar vienas pergalę iškovojusios komandos koziris buvo tai, kad ji gerai išnaudojo varžovų klaidas, po kurių surinko daug taškų.

Lapkričio mėnesį „TG Sokol“ turėtų išsilaikyti tarp lyderių, jų kelyje šį mėnesį bus „O.P.A.“ bei „RRKK&Bendorėliai“. „Šaras sugriovė Marčėlą“ pirmąjį sezono mėnesį turės dar vieną dvikovą prieš „Visad gatavs“.

Šaras sugriovė Marčėlą: Linas Einikis 17, Justas Adamonis 12 / TG Sokol: Vytautas Saulis 19, Paulius Daukantas 14, Valdemar Lodziato 11 (12 atk. kam.);