Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
SPALDING: Specialus pasiūlymas rungtynių kamuoliui!

Oficialūs Spalding atstovai Lietuvoje UAB „Sports mode“ ir SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGA tęsia bendradarbiavimą. Spalding TF 1000 Unite kamuolys vėl bus netik Eurolygos, tačiau ir SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS oficialus rungtynių kamuolys.

Visos lygos komandos, jų žaidėjai profesionalų ir laiko patikrintus kamuolius iki 2018 metų gruodžio 31 dienos gali įsigyti su nuolaida – 56,94(įprasta šio kamuolio kaina – 84,99€).

 

KREPŠINIO APRANGŲ PASIŪLYMAI: SPALDING / LEGEA - PATRAUKLIOS KAINOS!!!

Užsakymai ir informacija:

Telefonu: +370 613 56806

El. paštu: info@sportsmode.lt

Parduotuvės adresas: Žygio g. 90-160, Vilnius

www.spalding-baltic.com

„Spalding“ – amerikiečių prekinis ženklas, kurio istorija yra skaičiuojama daugiau nei 130 metų. „Spalding“ – sporto įrangos gamintojas, dižiausias krepšinio kamuolių ir krepšinio įrangos tiekėjas pasaulyje.

Lietuvoje geriausiai yra žinomi „Spalding“ krepšinio kamuoliai. Nuo 1983 metų „Spalding“ yra oficialus pajėgiausios pasaulio krepšinio lygos NBA oficialus rungtynių kamuolys. Nuo 2012 metų „Spalding“ kamuoliais žaidžiama Eurolygoje, Europos taurėje ir dar mažiausiai 13-oje nacionalinių Europos šalių pirmenybių.

Be krepšinio kamuolių „Spalding“ gali pasiūlyti krepšinio aprangas, aksesuarus bei krepšinio stovus. Baltijos šalyse 1876 metais Alberto Spaldingo įkurtą bendrovę jau daugiau nei penkis metus atstovauja UAB „Sports mode“. Ši bendrovė taip pat „Legea“  bei „Select Sport“ prekiniams ženklams, kurie yra taip pat orentuoti į komandines sporto šakas.

{jcomments on}

 

 
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.
Plačiau apie tai: privatumo politika.