Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
Įvykių kaleidoskopas. 16 – asis turas. (2018.02.11)

Oficiali SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS svetainė www.krepsinistau.lt apžvelgia vasario 11 dieną įvykusį turą bei pristato savaitinę rubriką „Įvykių kaleidoskopas“. Kiekvieną savaitę pateikiamoje apžvalgoje – svarbiausių įvykių suvestinė bei įdomiausi rungtynių akcentai.

 D – GRUPĖ

„D“ grupės ekipos iki reguliaraus sezono finišo liko sužaisti po 2-3 rungtynes. Sužaidus ir vasario 11 dienos turo susitikimus grupės lyderių pozicijų neužleidžia „TG Sokol“ (4-0). Už 10 sezoną sėkmingai tęsiančios ekipos rikiuojasi vis dar pagrindiniai pretendentai žaisti 2017-2018 metų sezono finale „ŠKK Šnapiai“ (4-1) ir „Broliai Šaunuoliai“ (4-1). „TG Sokol“ dar žais su abiem šiom komandomis.

Pirmoje „D“ grupės turnyrinės lentelės pusėje vis labiau įsitvirtina „Ginio Pajėgos“ (3-2) vasario 11 dieną iškovojusios svarbią pergalę prieš „Negerų“ (2-3) kolektyvą.

6-7 pozicijas dalinasi „KK Alkani“ (1-4) bei „Šaras sugriovė Marčėlą“ (1-4) šių komandų tarpusavio dvikovą 77:64 laimėjo pirmasis kolektyvas. Abu klubai dar žais su „O.P.A.“ (0-4), todėl užtikrintas žaidimas reguliaraus sezono finiše šias komandas dar galėtų kilstelėti 1-2 ar dviem laipteliais į viršų.

„ŠKK Šnapiai“ – „KK Alkani“ 90:83

„ŠKK Šnapiai“ didina greitį ir į rungtynes vis dažniau surenka svarbiausius žaidėjus. Prieš savaitę rungtynėse su „Ginio Pajėgomis“ jau dalyvavo rankos traumą išsigydęs Tadas Gimžauskas bei nuo 2017 metų lapkričio nežaidęs „centras“ Marius Kazlauskas. Šį kartą tris dvikovas iš eilės vidutiniu 20,67 taško skirtumu laimėjusios komandos kelyje pasipainiojo ne pačius geriausius laikus išgyvenantys varžovai. „KK Alkani“ dvi paskutines savo rungtynes pralaimėjo beviltiškai. „Broliams Šaunuoliams“ buvo nusileista 55:110, o „Negeriems“ 35:67.

Iki reguliaraus sezono pabaigos likus mėnesiui skirtingose situacijose atsidūrusių ekipų akistatą geriau pradėjo Deimanto Pavlovskio vedami „KK Alkani“. Prie komandos prisijungęs gynėjas jau susitikimo pradžioje pataikė du tritaškius, o jo energija persidavusi ir likusiems komandos bičiuliams leido ekipai spurtuoti net 16:0.

Į gilę duobę patekusių „ŠKK Šnapių“ situacija radikaliai pradėjo keistis kai aikštelėje pasirodė broliai Kirliai. Abu broliukai iškart ėmėsi darbo ir pasižymėjo tritaškiais 6:16.

Ketvirčio gale „KK Alkani“ pirmavo 22:10, tada su kėlinio sirena tritaškį smeigė Laurynas Kirlys ir šnapių situacija 13:22 jau neatrodė tokia tragiška kaip rungtynių starte.

Į rungtynes vėlavę broliai antrajame kėlinyje sėkmingai rinko taškus ir neblogai darbavosi gynyboje. Prasidėjus 17-tai susitikimo minutei „KK Alkanų“ persvarą „ŠKK Šnapiai“ panaikino 26:26.

Antrojo kėlinio gale „KK Alkani“ dar kelis kartus grįžo į priekį minimaliai, tačiau Martyno Rakausko tritaškis su sirena leido pirmą rungtynių dalį 33:32 laimėti žaliai – baltiems.

Po didžiosios pertraukos komandos mėgavosi atviru krepšiniu kuris parankesnis buvo „ŠKK Šnapiams“ įgijusiems per trečią kėlinį 5 taškų pranašumą 55:50.

Prieš rungtynes komandos gyveno skirtingomis nuotaikomis, tačiau prieš lemiamą ketvirtį abi turėjo vienodų ambicijų švęsti pergalę.

Apie „KK Alkanų“ visiškai kitą nusiteikimą nei paskutinėse keliose rungtynėse mums bylojo ir puiki ketvirtojo kėlinio pradžia. Pranas Šarka pasižymėjo tritaškiu, Vytautas Dzindulis pasižymėjo metimu iš po krepšio ir labai greitai iš šnapių po 30 minučių turėto pranašumo nieko neliko 55:55.

Po dar kelių lygių minučių (62:62) brolių Kirlių dėka „ŠKK Šnapiai“ spurtavo 5:0 bei susigrąžino po trijų kėlinių turėtą 5 taškų persvarą 67:62, o „KK Alkani“ ir vėl rado būdų kaip ją panaikinti. Kęstutis Juonys pataikė iš toli, o Kristijonas Klečkauskas kontratakos metu pelnė du taškus su varžovo pražanga 67:67.

Po Kristijono Kirlio 4 taškų be atsako eilinį kartą viskas vėl pasisuko „ŠKK Šnapių“ naudai 71:67, tačiau „KK Alkani“ kelis kartus apsigynė ir po Deimanto Pavlovskio tritaškio įsiveržė į priekį 72:71.

Ketvirtojo kėlinio gale po Lauryno Kirlio tritaškio 74:72 arčiau pergalės vėl atsidūrė „ŠKK Šnapiai“, tačiau 9 sekundžių Deimanto Pavlovskio vedamai į priekį „KK Alkanų“ komandai buvo per akis.

Po minutės pertraukėlės pastarasis gynėjas po varžovų krepšiu atsidūrė vienas ir sulaukęs Vytauto Dzindulio puikaus perdavimo pelnė taškus iš po krepšio. Taip rezultatas tapo lygus 74:74, o „ŠKK Šnapiams“ dar buvo palikta laiko paskutinei atakai nuo kurios „KK Alkani“ apsigynė idealiai.

Puikiai rungtynes pradėję „KK Alkani“ išgyveno iki pratęsimo, tačiau jame neturėjo jokių šansų. Lauryno Kirlio vedami „ŠKK Šnapiai“ žaibiškai nutolo ir išvengę didesnių komplikacijų šventė dar vieną pergalę „D“ grupėje.

Po kelių tragiškų pasirodymų vos stebūklo nesukūrusiai „KK Alkanų“ komandai galima paspausti dešinę, ne visi sugeba atsitiesti ir parodyti solidų žaidimą po tokių triuškinančių pralaimėjimų. Komanda šį kartą netik sukovojo garbingai, tačiau ir turėjo šansą laimėti. Svarbiausias faktorius kuris neleido to padaryti šį kartą buvo pramesti patogūs metimai iš po krepšio.

„ŠKK Šnapiai“: Laurynas Kirlys 41, Kristijonas Kirlys 23 (10 rez. perd.), Martynas Rakauskas 13 (10 atk. kam.) / „KK Alkani“: Deimantas Pavlovskis 28, Kęstutis Juonys 15, Romuald Zemlianskij 14, Kristijonas Klečkauskas 11;

 „O.P.A.“ – „Broliai Šaunuoliai“ 55:82

Pirmą etapą be pralaimėjimų (7-0) baigę „O.P.A.“ vyrai sausį žaidė tris antrojo etapo susitikimus ir visus juos pralaimėjo. Šį kartą vienintelės be pergalių „D“ grupėje likusios komandos laukė dar vienos labai sudėtingos rungtynės su prieš savaitę nudegusiais „Broliais Šaunuoliais“.

Prieš savaitę „Brolius Šaunuolius“ 69:68 įveikė pirmą pergalę „D“ grupėje pasiekusi „Šaras sugriovė Marčėlą“. Šiai komandai tai buvo pirmoji pergalė antrajame etape. Ar „O.P.A.“ gali pasekti EX Marčiulioniukų pavyzdžiu? Toks klausimas turėjo kilti ne vienam lygos mėgėjui stebinčiam šio sezono peripetijas.

„O.P.A.“ komandai praėjęs sezonas buvo labai sėkmingas. Komanda pirmą kartą pateko į ketvirtfinalį, o ten juos įveikė ne kas kitas, o „Broliai Šaunuoliai“.

Rungtynėse kurios baigėsi užtikrinta „Brolių Šaunuolių“ pergale 82:55 pirmieji į priekį 2:0 po Evaldo Pieslio metimo įsiveržė „O.P.A.“ vyrai. Abi komandos neišvengė klaidų, o chaotišką atkarpą „Broliai Šaunuoliai“ žaibiškai pavertė 6 taškų pranašumu 7:1.

Puolime strigusiai „O.P.A.“ komandai susitikimo pradžioje taškus rinko vienintelis Evaldas Pieslys, po gynėjo tritaškio skirtumas ištirpo iki 3 taškų 4:7. Pastaroji komanda kurį laiką spardėsi, tačiau Darius Dūdėnas įpusėjus ketvirčiui vienas pats rezultatyviai baigė tris iš eilės atakas ir tokiu būdu leido broliams 15:9 galiausiai laimėti pirmą ketvirtį.

Antrojo kėlinio pradžioje į greitą ataką pasileidusį Mantą Kazlauską nesportine pražanga sustabdė Artūras Pūkys. „Brolių Šaunuolių“ šių rungtynių puolimo lyderis realizavo abu baudos metimus iš padidino savo komandos persvarą iki 8 taškų.

„O.P.A.“ toliau klydo, o varžovų spragomis gynyboje puikiai pasinaudojęs Mantas Kazlauskas vis didino vicečempionų atotrūkį.

Po Artur Biriulin energingos atkarpos „O.P.A.“ situaciją pagerino 21:27. „Broliai Šaunuoliai“ reguodami į varžovų keliamą pavojų paprašė minutės pertraukėlės.

Po trumpo pasitarimo varžovų gynybą perpjovęs Simas Liepinaitis pasižymėjo efektingu dėjimu, tačiau vis labiau žaidimu toliau nuo krepšio pasikliaujantis Artūras Pūkys turėjo savų tikslų ir jau netrukus smeigė tritaškį 24:29.

Artėjant didžiajai pertraukai „O.P.A.“ puikiai išnaudojo Andrių Šimelevičių, tačiau gynyboje niekaip negalėjo pažaboti Manto Kazlausko ir vis dažniau laiku po krepšiu atsirasdavusio Egidijaus Mažeikos. Po banguotų 2 kėlinių „Broliai Šaunuoliai“ pirmavo 35:27.

Trečio kėlinio pradžioje Egidijus Mažeika ir toliau kaip žuvis vandenyje jautėsi po „O.P.A.“ komandos krepšiu, o pastaroji komanda vis dažniau bandė varžovų gynybą bauginti tolimais metimais. Išpradžių tritaškių realizuoti nepavyko, tačiau kartą pasižymėjus Evaldui Piesliui ir du kartus iš eilės Nikitai Zubkov komandas jau skyrė vos 2 taškai (38:40).

Kėlinio pradžią 5:11 pralaimėję „Broliai Šaunuoliai“ iškart pasinaudojo teise į minutės pertraukėlę. Po jos pastaroji komanda suaktyvino gynybą, perėmė daug kamuolių ir išnaudojusi savo greitį vėl ėmė grėsmingai tolti. Vos tik broliai ėmė klysti „O.P.A.“ žaibiškai apmažino skirtumą, tačiau kėlinio pabaigoje eilinį kartą nesugaudė Manto Kazlausko. Puolėjas greitų atakų metu pelnė 8 taškus ir prieš lemiamą kėlinį komandas jau skyrė 12-ka taškų (54:42).

Ketvirtą kėlinį „Broliai Šaunuoliai“ pradėjo su dviem starto penketuko žaidėjais (Mantu Kazlausku ir Simu Liepinaičiu), o šalia jų aikštelėje pasirodė Tomas Rumiancevas, Justinas Povilauskas bei Marius Rimošaitis.

Abi komandos vėl neišvengė klaidų, tačiau kaip parodė lemiamo ketvirčio pradžia „O.P.A.“ nebuvo pasiruošusi atlaikyti varžovų rezervinių krepšininkų šturmo. Marius Rimošaitis pelnė taškus iš po krepšio, Justinas Povilauskas pridėjo tritaškį, dvitaškį pridėjo Simas Liepinaitis. Po spurto 7:0 komandas skyrė jau 19-ka taškų.

„O.P.A“ po šalto dušo ketvirčio starte bandė atsitiesti, tačiau trumpai trunkančios atakos ir skuboti metimai vis labiau ją stūmė į duobę. Išpradžių tris kėlinius puikiai kovojusiai komandai teko pamiršti apie galimybę laimėti, o vėliau ir apie pralaimėjimą padoresniu skirtumu. Puikiai ketvirtą kėlinį sužaidęs Justinas Povilauskas tapo varžovų gynybos problema Nr.1 ir labai produktyviai prisidėjo prie varžovų sutriuškinimo 82:55.

„O.P.A.“ šį kartą pasirinko prastą rungtynių planą, tuo metu kai reikėjo žaisti lėtai ir labiau koncentruotis į gynybą pastaruoju metu raktų į pergales neturintis kolektyvas bandė daugiau opcijų puolime turinčius varžovus pranokti greičiu.

„Broliai Šaunuoliai“ atsitiesė po skaudaus dūrio rungtynėse su „Šaras sugriovė Marčėlą“, o pergalių „D“ grupėje neturinti „O.P.A.“ skęsta toliau (0-4). Pirmojo reguliaraus sezono etapo lyderiai pagal į savo krepšį praleidžiamus taškus antrajam etapui artėjant prie finišo patenka į blogiausiai besiginančių komandų TOP3.

„O.P.A.“: Andrius Šimelevičius 13, Artūras Pūkys 11, Evaldas Pieslys 10 / „Broliai Šaunuoliai“: Mantas Kazlauskas 26, Egidijus Mažeika 15, Justinas Povilauskas ir Darius Dūdėnas po 11;

 „Ginio Pajėgos“ – „Negeri“ 59:56

„Broliams Šaunuoliams“ bei „TG Sokol“ po atkaklių rungtynių nusileidę „Negeri“ vasario 4 dieną nuotaikas pasikėlė ir turnyrinę situaciją pasigerino triuškindami (67:35) „KK Alkanų“ kolektyvą. Šį kartą lygos senbuvių laukė labai svarbios rungtynės su antrą sezoną iš eilės į finalo ketvertą nusitaikiusiais „Ginio Pajėgų“ vyrais.

Pastaroji komanda vasario 4 dieną 12-kos taškų skirtumu pralaimėjo „ŠKK Šnapiams“, tačiau rungtynėse vertėsi be Gedimino Ivoškos, Luko Poniškaičio bei Justo Aršausko, trijų gynėjų galėjusių dvikovą pakreipti ir visiškai kita linkme...

Prieš šią dvikovą abi komandos „D“ grupėje buvo iškovojusios po 2 pergales per 4 rungtynes ir „džiaugėsi“ viena kitos kaiminyste turnyrinėje lentelėje.

Rungtynių pradžioje „Negeri“ po Arnoldo Juchnevičiaus bei Giedriaus Kvakšio tritaškių nutolo 8:1. Nuostabos tai neturėjo sukelti, nes „Ginio Pajėgos“ visas šio sezono dvikovas pradeda tarytum apsnūdę.

Laimė šį kartą pastaroji komanda dvikovos eigos labiau komplikuoti nebuvo linkusi ir laiku įjungusi aukštesnę pavarą atstatė pusiausvyrą 8:8.

Likusią kėlinio dalį komandos kovojo taškas į tašką, tačiau „Ginio Pajėgos“ vėl neišvengė problemų gynyboje stabdant oponentus galinčius pataikyti iš toli 13:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje aktyviai į rungtynes įsitraukęs Gediminas Mateika apsikeitė tritaškiais su varžovų puolimo lyderiu Domantu Žičkumi. „Negeri“ ėmė žaisti greičiau ir susikrovę 11-kos taškų persvarą privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės.

Po trumpo varžovų pasitarimo „Negerų“ komanda vis dažniau pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių kas leido gynyboje kamuolius susirinkusiems varžovams kontratakuoti.

Įpusėjus rungtynėms jų rezultatas tapo lygus 31:31, o prie to labiausiai prisidėjo ryškiai šioje dvikovos atkarpoje sužibėjęs Justas Aršauskas. Pagrindinis ginio pajėgų atakų organizatorius puikiai išnaudojo momentus kai jį stabdydami varžovai du kartus užsidirbo nesportines pražangas bei ketvirčio gale smeigė labai svarbų tritaškį. „Negerų“ situaciją prie antrą rungtynių dalį smarkiai apsunkino neblogai rungtynes pradėjusio Giedriaus Kvakšio trauma. Gynėjas kovodamas dėl kamuolio susižeidė čiurną ir savo pasirodymą šiose rungtynėse baigė.

Po didžiosios pertraukos aikštelėje dominavo gynyba ir pozicinis krepšinis. Po Domo Rolio tritaškio „Negeri“ pirmiausiai grįžo į priekį 36:33, o jau vėliau nerado vaistų prieš varžovų „centrą“ Valdemar Lodziato. Pastarasis pelnė be atsako 4 taškus ir leido „Ginio Pajėgoms“ pirmauti 41:37.

Kas laimės svarbias rungtynes? Atsakymo po trijų kėlinių į šį klausimą dar neturėjome. Po 30 minučių „Negeri“ atsiliko 41:43, tačiau lemiamą ketvirtį pradėję labai sėkmingai ir pabėgo 46:43.

Atkaklių rungtynių pabaigoje po Justo Aršausko tritaškio pirmavo 52:48 jau „Ginio Pajėgos“, tačiau „Negeri“ net ir netekę svarbaus rotacijos žaidėjo dar bandė užsikabinti.

Rungtynių gale įtampos netrūko. Likus 6,8 sekundės „Ginio Pajėgos“ pirmavo 57:54, tačiau rungtynių arbitras užfiksavo šios komandos žaidėjo asmeninę pražangą ir Arnoldas Juchnevičius stojo mesti trijų baudos metimų. Dvi pirmas snaiperis pataikė 56:57, o po trečiosios netaiklios jo komandos draugas pažeidė taisykles kovodamas dėl atšokusio kamuolio.

„Ginio Pajėgos“ turėjo teisę į lemiamą ataką, tačiau prieš tai dar pasinaudojo minutės pertraukėle. Vos tik Domantas Žičkus pagavo kamuolį Gediminas Mateika jį „apkabino“ įteikdamas į rankas šansą padidinti persvarą baudos metimais.

Varžovų gynybą pastaruoju metu nuolat terorizuojantis „Ginio Pajėgų“ lyderis realizavo abu metimus (59:56), o vėliau per likusias sekundes norėdamas išvengti varžovų tritaškio dar protingai prasižengė prieš Domą Rolį (prametė abu metimus).

„Negerų“ komandą įveikę „Ginio Pajėgos“ padidino atotrūkį nuo varžovų kurie taip pat taikosi į pirmą ketvertuką, tačiau „D“ grupėje komandoms likus žaisti po 2-3 dvikovas dar gali nutikti visko. „Ginio Pajėgos“ dar žais su „KK Alkanais“ bei „Broliais Šaunuoliais“ (pirmajame etape laimėjo 68:54), „Negeri“ turės rimtą kovą su kartą šį sezoną jau įveiktais Ex Marčiulioniukais bei pastaruoju metu nepralaiminčiais „ŠKK Šnapiais“.

„Ginio Pajėgos“: Justas Aršauskas 18, Domantas Žičkus 17, Valdemar Lodziato 12 /  „Negeri“: Arnoldas Juchnevičius 14, Gediminas Mateika 12, Gediminas Astrauskas 10 (12 atk. kam.);

 „TG Sokol“ – „Šaras sugriovė Marčėlą“ 61:57

„TG Sokol“ toli gražu dar nedemonstruoja to krepšinio kurį galėtų, tačiau apsukų nemažindama ir toliau šiuo metu fiksuoja geriausius rezultatus visoje lygoje. „Sakalai“ per 10 rungtynių šį sezoną suklupo vos kartą ir į rungtynes su „Šaras sugriovė Marčėlą“ atvyko turėdami jau 8 pergalių seriją.

Lygoje 10-tą sezoną sėkmingai tęsiantys Šalčininkų rajono atstovai buvo laikomi šių rungtynių favoritais, tačiau jokiu būdu negalėjo nuvertinti vasario 4 dieną „Brolius Šaunuolius“ 69:68 įveikusių Ex Marčiulioniukų.

Abi komandos rungtynes pradėjo demonstruodamos 100% pataikymą. „TG Sokol“ nuolat įsiverždavo į priekį, o visus 8 taškus rungtynių pradžioje (2/2 tritaškiai) „Šaras sugriovė Marčėlą“ surinkęs Mantas Pigaga turėjo savų atsakymų 8:8.

ŠMKA absolventų puolimui kuriam laikui įstrigus darbo ėmėsi „sakalų“ įžaidėjas Nerijus Pigaga. Jo solo atkarpą leido „TG Sokol“ pabėgti 16:10.

Ketvirčiui persiritus į antrą pusę „Šaras sugriovė Marčėlą“ labiau pasikliovė savo gynyba bei sumažinę varžovų apsukas puolime perėmė iniciatyvą. Nuo suolo į rungtynes įsitraukusio Pauliaus Tebeliškio dėka ketvirtis buvo baigtas atkarpa 6:0 (19:18).

Antras ketvirtis prasidėjo Pauliaus Tebeliškio taškais 21:18. Energijos į ŠMKA buvusių auklėtinių žaidimą įnešęs puolėjas „1x1“ išmaudė šiose rungtynėse vietos aikštelėje taip ir neradusį Paulių Daukantą.

„TG Sokol“ pirmas kėlinio minutes puolime žaidė chaotiškai, o tuo pasinaidoję varžovai jau pabėgo 28:22.

„Sakalams“ trūko tolimų metimų, o tą aiškiai suprasdamas ekipos atakų dirigentas Nerijus Pigaga paragino nuo suolo pakilti aiškiausiai išreikštą komandos snaiperį Valdemar Smilgin. Pastaris vos tik žengęs į aikštelę iškart pataikė du tritaškius ir išlygino rungtynių rezultatą 28:28.

Po iki tol tik gynyboje aktyviai besidarbavusio Artur Tyševič „2+1“ rungtynių favoritai pratęsė savo spurtą iki 9:0, o galiausiai 34:32 laimėjo ir pirmą rungtynių dalį.

„TG Sokol“ pirmoje rungtynių pusėje turėjo vieną rimtą problemą. Komandos gynyboje trūko geros komunikacijos, o nuo 2017 metų lapkričio nežaidęs Andrej Maisak atrodė visiškai praradęs „ryšį“ su komandos draugais.

Panašių trūkumų „sakalai“ neišvengė ir po didžiosios pertraukos. Skylių komandos gynyboje buvo daug, o jomis kaip ir pirmojo kėlinio pradžioje geriausiai naudojosi Paulius Tebeliškis. Rungtynių favoritų žaidimas įsibėgėjus trečiajam kėliniui kurį laiką buvo visiškai išsiderinęs, o ir tada kai pavyko stabilizuoti padėtį Mantas Pigaga ir Petras Jasiūnas pataikė po tritaškį ir prieš lemiamą rungtynių dalį leido „Šaras sugriovė Marčėlą“ pabėgti 46:44.

Ketvirčio pradžioje ŠMKA absolventams trūko sėkmės. Varžovams prametus kelis kartus iš po krepšio Nerijus Pigaga pasižymėjo tritaškiu ir „TG Sokol“ po prasto trečiojo kėlinio vėl galėjo džiaugtis minimalia persvara 47:46.

Nerijui Pigagai vis rečiau skiriantis su kamuoliu ir organizuojant ilgesnes atakas EX Marčiulioniukai dar kartą grįžo į priekį 49:47, kai tolimu metimu pasižymėjo Benas Lastauskas. Vos tik sėkimgai kovojusi komanda trumpam prarado koncentraciją etatiniai „TG Sokol“ puolimo lyderiai šiame sezone Karol Ruselevič bei Nerijus Pigaga realizavo po tritaškį 53:49 ir privertė varžovus pergalvoti savo žaidimo planą.

Po minutės pertraukėlės „Šaras sugriovė Marčėlą“ spurtavo 5:0 (54:53), tačiau „TG Sokol“ atsakymas buvo labai panašus 6:0 (59:54).

Jaunimui išsigelbėti tolimų metimų pagalba nepavyko, tačiau po varžovų krepšiu grūstimi pasinaudojęs Mantas Pigaga pelnė taškus su varžovų pražanga ir taip vienos atakos metu surinkęs tris taškus grąžino intrigą 57:59.

„TG Sokol“ organizuojant prieš paskutinę ataką 2 taškų deficitą turėję varžovai nebandė pažeisti taisyklių, Nerijus Pigaga sulaukęs kolegos perdavimo sudegino 11 sekundžių ir ryžtingai pranėręs po varžovų krepšiu pasižymėjo dvitaškiu 61:57.

„Šaras sugriovė Marčėlą“ neturėjo kito pasirinkimo ir iškart paprašė minutės pertraukėlės. Po trumpo pasitarimo jaunuoliai surengė labai produktyvią ataką, tačiau šį kartą nuo jų vėl nusisuko sėkmė. Petras Jasiūnas pataikęs sudėtingą tritaškį su trečio kėlinio sirena vėl galėjo nubausti varžovus taip pat, tačiau jo mestas kamuolys šį kartą išsisuko iš lanko. „TG Sokol“ atkovojo kamuolį ir jį išlaikę savo rankose per likusias kelias sekundes pratęsė savo pergalingą žygį „D“ grupėje. Dešimtą sezoną puikiai tęsiantis kolektyvas yra vienintelis pajėgiausių grupėje kurio 2018 metais neperkando dar joks varžovas.

„TG Sokol“: Nerijus Pigaga 22, Karol Ruselevič 17 / „Šaras sugriovė Marčėlą“: Mantas Pigaga 25, Paulius Tebeliškis 10;

E – GRUPĖ

„E“ grupės komandų galutinį išsidėstymą prognozuoti dar labai sunku, tačiau po vasario 11 dienos turo tapo aišku, kad į TOP16 etapą tikrai nepateks „Tores“ (1-4). Lygos senbuvių po pirmosios pergalės antrajame etape pakilusių į 6 vietą iš 7 vasario 25 dieną laukia paskutinės sezono rungtynės su daug šansų sezoną pratęsti neturinčiais „BC Ponais“ (0-3).

TOP16 etape tikrai matysime grupės lyderiais išliekančią „Kažkas Bus“ (4-0), jeigu neįvyks didelių netikėtumų sezoną tęs „RRKK&Bendorėliai“ (3-0) bei „Zarasai“ (3-1).

„KK NoName – VR Kambarys.lt“ (2-3) šiuo metu užima ketvirtą vietą, tačiau vargu ar ją išsaugos toliau. Komandai liko rungtynės su „Kažkas Bus“, o ant kulnų lipantys „Burkalifa.eu“ (1-3) dar žais su „BC Ponais“ bei „RRKK&Bendorėliais“. Komandoms surinkus vienodai taškų už TOP16 etapo borto lieka „KK NoName – VR Kambarys.lt“.

„Tores“ – „Burkalifa.eu“ 62:56

Iki vasario 11 dienos visas 4 „E“ grupės dvikovas pralaimėję „Tores“ vyrai atsidūrė ant bedugnės krašto, o jų 10-tojo sezono likimas pakibo ant plauko. Vieną pergalę per tris dvikovas pasiekusios „Burkalifa.eu“ krepšininkų situacija taip pat nebuvo gera, tačiau turėdama dvi rungtynes su „BC Ponais“ bei „RRKK&Bendorėliais“ atsargoje ji šiame susitikime egzistencijos klausimų dar nesprendė.

„Tores“ komandai į rungtynes nepavyko surinkti visų savo karių, tačiau paskutinį šiaudą per 10 sezonų pakylimų ir kritimų išgyvenusi komanda visgi bandė pagriebti.

Labiau motyvuoti „Tores“ žaidėjai rungtynes pradėjo gana aukšta nata ir labai nesunkiai įveikdavo „Burkalifa.eu“ gynybą. Pirmą kėlinį rungtynių favoritai laimėjo 12:6 nors jam įpusėjus komandas skyrė tik du taškai (8:6).

Visi ženklai rodė, kad „Tores“ yra pranašesni, o „Burkalifa.eu“ ankščiau ar vėliau paslys, tačiau mintys apie kiek įmanoma didesnį pranašumą neleido lygos senbuviams atsiskleisti visu gražumu.

Ugniaus Stulginsko solo puolime ir neblogos gynybos dėka „Burkalifa.eu“ jau antrojo kėlinio pradžioje sumažino atsilikimą iki minimumo 11:12, o toliau viskas klostėsi pagal vieną ir tą patį scenarijų. Iš toli puikiai pataikę „Tores“ nutoldavo, o varžovai radę būdų atsakyti tuo pačiu priartėdavo jau sekančios atakos metu, jeigu vieni pramesdavo iš po krepšio ar suklysdavo būtinai ir oponentai atsilygindavo tokiu pat epizodu savo akakos metu. Po rezultatyvaus ketvirčio „Tores“ persvara ištirpo iki 3 taškų 30:27.

Antrą rungtynių dalį dėjimu pradėjęs Mantas Statauskas pažadino antrojo kėlinio gale kiek prisnūdusius savo ekipos draugus. Po sausos atkarpos „Tores“ vėl nutolo 34:27. Su aktyvia varžovų gynyba susidūrusią „Burkalifa.eu“ trečio kėlinio pradžioje dažniausiai gelbėjo varžovams nemažų netikėtumų pateikęs Tadas Plečkaitis. Jam dar kartą pasižymėjus iš po krepšio 31:37.

„Burkalifa.eu“ „kabinėjosi“, tačiau vos tik pradėdavo skubėti varžovai palaikę nemažą tempą puolant iškart didindavo persvarą kuri prieš lemiamą ketvirtį pasiekė ir dviženklę, 11-kos taškų ribą 46:35.

Ketvirtą kėlinį „Tores“ pradėjo pakankamai sėkmingai, prie Manto Statausko ir Aleksandr Lipnevič traukusių komandos vežimą puolime prisijungė Erik Bilkevič pasižymėjęs taikliais metimais. Visgi bandymai rengti kuo greitesnes atakas pilnai nepasiteisino. Pakako kelis kartus pramesti iš po krepšio, o kartu išgaravo ir visas pasitikėjimas su kuriuo komanda į aikštelę žengė sužaisti lemtingų 10-ties minučių. „Burkalifa.eu“ žaidėjai Ugnius Stulginskas bei Deividas Radzys vis dažniau kontratakavo ir gana sėkmingai naudojosi tuo, kad „Tores“ vėluoja grįžti į gynybą. Ketvirčio gale pastarosios komandos žaidimas visiškai išsiderino, tačiau jau pirmajame kėlinyje įgytą 6 taškų pranašumą pavyko išlaikyti.

Nuo 2017 metų gruodžio 10 dienos nelaimėję „Tores“ nutraukė 6 pralaimėjimų seriją, tačiau galutinai komplikavo savo galimybes žengti į TOP16 etapą. „Burkalifa.eu“ dabar net pralaimėjusi yra kur kas arčiau geriausiųjų 16-tuko. Šiai komandai pakanka sulaukti dar vieno „KK NoName – VR Kambarys.lt“ komandos pralaimėjimo bei pasiekti vieną pergalę patiems. „KK NoName – VR Kambarys.lt“ įveikus „Kažkas Bus“ kolektyvą „Burkalifa.eu“ turės laimėti jau prieš „BC Ponus“ ir „RRKK&Bendorėlius“.

„Tores“: Aleksandr Lipnevič 21, Mantas Statauskas 19, Erik Bilkevič 11 / „Burkalifa.eu“: Ugnius Stulginskas 32, Deividas Radzys ir Tadas Plečkaitis po 10;

„Zarasai“ – „KK NoName – VR Kambarys.lt“ 55:44

Pirmosiose sezono rungtynėse tarp šių komandų vyko atkakli kova. Pergalę rezultatu 45:37 tada šventė „Zarasai“, tačiau „KK NoName – VR Kambarys.lt“ tikrai nenusileido varžovams kovingumu. Laimėję tarpusavio rungtynes Zarasai sėkmingiau žygiavo ir toliau, tačiau antrosiose komandų tarpusavio rungtynėse „KK NoName – VR Kambarys.lt“ gavo šansą vienu šūviu nušauti net tris zuikius: pasiekti revanšą, atitrūkti nuo varžovų vienu tašku bei įgyti pranašumą tarpusavio susitikimuose (jeigu tektų skaičiuoti tarpusavio rezultatus surinkus vienodą pergalių skaičių). Visgi šansu lygos naujokai pasinaudoti nebuvo linkę...

Rungtynėse kuriose pergalė vienodai svarbi buvo abiems pusėms geriau startavo „Zarasai“ po Kęstučio Bagdanavičiaus ir Andriaus Predkelio tolimų metimų iškart pabėgę 10:2. Matydami, kad rungtynės slysta iš rankų jau jų pradžioje „KK NoName – VR Kambarys.lt“ vyrukai paprašė minutės pertraukėlės ir per likusias 4 minutes spėjo atsitiesti 9:12.

Antrojo kėlinio pradžioje iniciatyva vėl priklausė „Zarasams“ kurie susikurdavo pakankamai daug progų patogiems metimams, nuo rungtynių pradžios pirmavusios ekipos persvara prasidėjus 16 rungtynių minutei buvo 8 taškai (20:12). „KK NoName – VR Kambarys.lt“ puikiai suprato, kad raktas į sėkmę šiose rungtynėse yra agresyvi ir intensyvi gynyba, tačiau negausiai susirinkus į rungtynes reikėjo kažkur „pasitaupyti“ ir nevisada visas aikštelėje esantis penketukas išlaikydavo vienodą koncentraciją. Šio sezono debiutantams puolime energijos trūksta retai, todėl bandymai įgyti prieš į gynybą vėluojančius varžovus kiekybinę persvarą virto nebloga atkarpa antrojo kėlinio antroje pusėje (23:27).

Trečias kėlinys prasidėjo nerezultatyviai. Per dvi minutes taškais nepasižymėjus nei vienai komandai pirmasis tylą nutraukė dar vieną tolimą metimą šiose rungtynėse pataikęs Kęstutis Bagdanavičius 30:23. „Zarasai“ matydami, kad puolime ne viskas klostosi taip kaip reikėtų vis daugiau dėmesio kreipė į savo krepšio apsauga. Paulius Tubis ir Aurimas Birutis buvo pažaboti, o „KK NoName – VR Kambarys.lt“ dėl šios priežasties iškart ėmė strigti.

Iki ketvirčio pabaigos likus 2 minutėms „Zarasai“ buvo nutolę 36:27, tačiau Mantvydo Vaitkaus tritaškis trumpam vėl grąžino intrigą 30:36.

„KK NoName – VR Kambarys.lt“ir toliau sėkmingai pavydavo „Zarasų“ vyrus, tačiau niekaip neperlauždavo rungtynių sau naudinga linkme iki galo.

Lemiamas ketvirtis „Zarasai“ pradėjo turėdami 10-ties taškų pranašumą, po Pauliaus Tubio dvitaškio „KK NoName – VR Kambarys.lt“ priartėjo paskutinį kartą 34:42, tačiau likusioms 7 minutėms pritrūko jėgų. Ilgesnį suolą turėję „Zarasai“ rungtynių pabaigoje susikrovė 14-kos taškų pranašumą, tačiau varžovai kovojo iki galo ir jį dar kažkiek apkramtė 44:55.

„Zarasai“ antrą kartą šį sezoną palaužė lygos naujokus ir dabar „E“ grupės turnyrinėje lentelėje gali jaustis pakankamai saugūs. Ekipos santykis 3-1 bei rungtynės su „RRKK&Bendorėliais“ ir „BC Ponais“ atsargoje. „KK NoName – VR Kambarys.lt“ kolektyvui (2-3) liko vienintelė dvikova su „Kažkas Bus“, o reikalus dar labiau gadina pralaimėjimas prieš „Burkalifa.eu“. Lygos naujokai dabar netik turi laimėti patys, tačiau ir sirgti už komandas prieš kurias žais „Burkalifa.eu“. Nepriklausomai kaip besusiklostytų kova dėl išlikimo jau dabar aišku, kad nuo TOP16 etapo komandai negalės padėti nei Einaras Beržonskis, nei Aurimas Pocius.

„Zarasai“: Eimantas Leipus ir Kęstutis Bagdanavičius (12 atk. kam.) po 17, Andrius Predkelis 11 (10 atk. kam.) / „KK NoName – VR Kambarys.lt“: Paulius Tubis 12, Aurimas Birutis 10;

F – GRUPĖ

Komandoms turint po 1-2 rungtynes atsargoje įtampos netrūksta ir „F“ grupėje. Čia aišku tik vieną, kad į TOP16 etapą nepateks „Inwido“ (0-4) ir „Meridianas“ (1-4). Prie šių komandų jau artimiausiu metu turėtų prisijungti ir „Lentvaris“ (1-3). Savo žaidimo nerandanti komanda dvi artimiausias rungtynes žais su „Visad gatavs“ bei „BC Kibirais“ ir vargu ar išsaugos bent teorinius šansus pratęsti sezoną.

Likusios penkios komandos: „MF“ (4-1), „BC Kibirai“ (3-1), „BC 97“ (3-1), „Visad gatavs“ (3-2) ir „Juoda-Balta“ (3-2) turės karštus tris sekmadienius po kurių ir paaiškės viena nelaimingoji.

„MF“ žais su „Inwido“ bei „Juoda-Balta“, todėl bent pergale savo kraitį turėtų papildyti.

„BC Kibirai“ varžysis su „BC 97“, „Lentvariu“ ir „Inwido“. Trys pergalės iš trijų, netoks ir fantastinis scenarijus stabiliu žaidimu nepasižyminčiai komandai.

„BC 97“ jaunuolių iš kurių gero antrojo etapo starto niekas labai ir nelaukė laukia gana sudėtingas tvarkaraštis. Dvikovose su „BC Kibirais“ ir „Visad gatavs“ favoritais bus laikomi varžovai, todėl rungtynėse su kartą tikrai iššauti galinčia „Inwido“ teks paplušėti iš peties.

Po rungtynių su „Juoda-Balta“ (60:64) papildomų rūpesčių prisidariusių „Visad gatavs“ krepšininkų reguliaraus sezono finiše laukia „Lentvaris“ bei „BC 97“. Abu varžovai tikrai įveikiami, o suklydus galima smarkiai nudegti.

Sudėtingiausia situacija rungtynių su „Meridianu“ bei „MF“ laukiančių juodai-baltų. Šie lygos naujokai kolkas iš aukščiau esančių varžovų įveikė tik „Visad gatavs“.

„MF“ – „Lentvaris“ 64:46

Stebuklų šį sezoną nerodantys lygos debiutantai iš Lentvario ketvirtosiose „F“ grupės rungtynėse susitiko su vasario 4 dieną pirmą pralaimėjimą antrajame etape patyrusiais „MF“ krepšininkais. Reguliaraus sezono finiše abi komandos turi skirtingus tikslus. Vieni („Lentvaris“) bando pavyti vis labiau tolstantį TOP16 etapo traukinį, kiti jame jau siekia patogesnės vietos.

Skirtingose situacijose atsidūrusių ekipų susitikimą geriau pradėjo Dominyko Stankevičiaus vedama „MF“. Studentai jau rungtynių pradžioje spurtavo 10:0 bei privertė „Lentvarį“ prašyti ankstyvos minutės pertraukėlės.

Po trumpo pasitarimo lygos naujokai iškart atgijo bei pelnę 4 taškus be atsako sumažino atsilikimą iki 6 taškų 4:10. Dominykas Stankevičius pasižymėjo tritaškiu po kurio „MF“ pirmavo 13:4, tačiau „Lentvaris“ vis labiau įsibėgėjo ir kėlinį baigęs atkarpa 11:5 pirmą ketvirtį pralaimėjo tik 15:18.

Pirmo kėlinio gale „MF“ studentams trūko geresnės komunikacijos ginant savo tvirtovę, tačiau šį trūkumą daugiau patirties turinti komanda greitai pašalino ir jau antrajame ketvirtyje dominavo po abiem krepšiais.

Grėsmingai tolę studentai iki didžiosios pertraukos likus 3 minutėms jau buvo pelnę dvigubai daugiau taškų nei varžovai (32:16).

Turėdami 16-kos taškų deficitą (18:34) Lentvario atstovai po didžiosios pertraukos dar bandė varžovams kibti į atlapus. Kietą kovą varžovams pasiūlęs „Lentvaris“ buvo net arti to, kad laimėtų ketvirtį, tačiau visą komandos 10 minučių darbą vienu metimu nubraukė tritaškį su sirena pataikęs Kristijonas Česas 48:31.

Dar kartą perimti iniciatyvą į savo rankas Lentvario atstovai pabandė ketvirtojo kėlinio pradžioje kai sužaidus dvi minutes sugebėjo sumažinti savo atsilikimą nuo 17 iki 11 taškų (37:48). Kaip parodė tolimesnė rungtynių eiga ši gera lygos naujokų rungtynių atkarpa buvo paskutinė vasario 11-tos dienos rungtynėse. „MF“ laiku įjungė aukštesnę pavarą bei išvengusi klaidų įtvirtino savo pranašumą.

Studentų pergalę šiose rungtynėse lėmė du akivaizdūs dalykai: geras komandinis žaidimas bei agresyvi gynyba. „Lentvaris“ buvo priverstas mesti daug nepatogių, sudėtingų metimų, todėl nenuostabu, kad komandos dvitaškių pataikymas (27,03%) buvo prasčiausias per 11-ka šio sezono rungtynių.

„MF“: Tomas Balčius 18 / „Lentvaris“: Paulius Zapolskas ir Laimis Sinkevičius po 10;

 „Meridianas“ – „Inwido“ 81:59

„Meridianas“ vasario 4 dieną rezultatu 53:65 nusileido „BC 97“. Su lyg šiuo pralaimėjimu įsijungė laikrodis skaičiuojantis dienas iki sezono galo, o tai reiškia, kad pastaroji komanda antrus metus iš eilės praleis TOP16 etapą. „Inwido“ kuri šį sezoną 47:52 jau kartą pralaimėjo likimo „broliams“ dar galėjo išsigelbėti, tačiau tam reikėjo netik įveikti „Meridianą“, tačiau dar ir pasiekti pergales kitose likusiose (3) rungtynėse bei tikėtis, kad kažkuri iš keturių į pirmas keturias vietas nusitaikiusių komandų daugiau nelaimės. Drambliukų svajonės?

Nelaiminčių „Inwido“ bei nuo praėjusių metų spalio tokį pat statusą turinčių „Meridiano“ krepšininkų susitikimas prasidėjo intrigos ateičiai palikusiu ketvirčiu. Pirmiausiai po Aurimo Špiliausko tolimo metimo 12:4 pirmavo „Meridianas“, tačiau sužaidus 5 minutes „Inwido“ priartėjo 7:12 ir kėlinį pralaimėjo tik 12:18.

„Inwido“ lyderių duetas vis labiau įsibėgėjo, tačiau „Meridianas“ po Laisvūno Ričkaus ir nuo suolo pakilusio Justo Grubevičiaus metimų jau per pirmas kelias antrojo kėlinio minutes surengė spurtą ir nutolo 28:12.

„Meridianas“ puikiai pataikė surengė daug kontratakų ir jau 16-tą susitikimo minutę eliminavo iš šių rungtynių intrigą kurios netrūko pirmosiose komandų šio sezono tarpusavio rungtynėse. Svajonių kėlinį 29:8 laimėję lygos antrokai  įpusėjus dvikovai pirmavo 47:20.

Po didžiosios pertraukos „Inwido“ bandė mažinti skirtumą, tačiau puikiai dvitaškius šiose rungtynėse (50,00%) metęs varžovas nebuvo nusiteikęs užleisti jau „užkariautos“ teritorijos. Po trijų kėlinių „Meridianas“ pirmavo 61:32, o varžovams pasikelti nuotaikas buvo leista tik ketvirtajame kėlinyje (27:20) kuris jau nieko nelėmė.

Nuo spalio mėnesio pergalių aikštelėje neiškovojęs „Meridianas“ išsiliejo, o po geriausių ekipos rungtynių per du metus kilo tik vienas klausimas: Kur Jūs ponai buvote ankščiau?

„Meridianui“ šį sezoną lieka rungtynės su „Juoda-Balta“ ir „Lentvariu“, o „Inwido“ savo pirmąją pergalę dar turės šansų pasiekti žaisdama su „MF“, „BC97“ arba „BC Kibirais“.

„Meridianas“: Aurimas Špiliauskas 23, Laisvūnas Ričkus 21, Justas Grubevičius 15 / „Inwido“: Vitalijus Afanasjevas 25, Edvardas Žilinskas 18;

„Visad gatavs“ – „Juoda-Balta“ 60:64

„Juoda-Balta“ tęsia kovą dėl vietos TOP16 etape. Šį kartą nepatyrusių lygos naujokų laukė pakilimą išgyvenantys varžovai. „Visad gatavs“ antrą etapą pradėjo fantastiškai, o vienas nelemtas pralaimėjimas prieš „BC Kibirus“ 63:64 patirtas tik paskutinę rungtynių sekundę.

Šį sezoną „Juoda-Balta“ kartą jau turėjo pripažinti varžovų jėgą, kai pirmojo etapo dvikovą pralaimėjo 51:71. Nuo 2017 metų lapkričio 5 dienos praėjo nemažai laiko, abi komandos padarė net plika akimi matomą pažangą, todėl kaip ir buvo galima tikėtis sulaukėmė visiškai kitą atspalvį turėjusių rungtynių.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, o po 10 minučių švieslentėje degė taikūs skaičiai 12:12. Rezultatas pirmajame kėlinyje net 5 kartus buvo lygus, o labiausiai į akis krito „Juoda-Balta“ ekipos pranašumas baudos aikštelėje.

Antrą ketvirtį puikiai pradėjo šį sezoną „Visad gatavs“ komandai retai padedantis Pavel Jazovit. Sunku pasakyti ar „Juoda-Balta“ buvo pasidariusi namų darbus, tačiau gynėjas pakilęs nuo suolo varžovams užkūrė pritelę, o jo dėka „Visad gatavs“ spurtavo 8:0 bei pabėgo į priekį 20:12.

Varžovų „x-faktoriaus“ solo nesitikėję lygos naujokai į rungtynes bandė grįžti vėl dažniau atakas organizuodami per aukštaūgius. Puolime Dainiaus Juknevičiaus iniciatyvos dėka reikalai pasitaisė greitai, tačiau gynyboje komanda vis kažkur vėlavo, o būtent tai ir lėmė, kad visada pasiruošę net ir žaisdami be kelių lyderių po 2 kėlinių pirmavo 31:26, nors įpusėjus ketvirčiui „Juoda-Balta“ ir buvo išlyginę rezultatą 20:20.

Sužaidus 2 minutes po didžiosios pertraukos pirmą metimą iš žaidimo pataikęs Vygantas Versockas padidino „VG“ persvarą iki 6 taškų 34:28, tačiau rungtynėms vis labiau įsibėgėjant jo komandai gynyboje trūko drausmės. Chaotišku varžovų žaidimu lygos naujokai pasinaudojo ir dar kartą išlygino rungtynių rezultatą 34:34. Lygus jis buvo ir po trijų kėlinių 45:45. Komandoms apsikeitus tolimais metimais.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Juoda-Balta“ prametė kelis metimus iš po krepšio, o Vygantas Versockas kurio ranka įkaito smeigė du tritaškius paeiliui 51:45.

„Visad gatavs“ po varžovų krepšiu kažką apčiuopiamo nuveikti nesugebėjo, o bandymai varžovus užmėtyti kepurėmis po kiekvieno netaiklaus metimo suteikė papildomų kreditų ne kam kitam, o „Juoda-Balta“ kolektyvui kuris net ir turėdamas mažiau patirties rungtynių gale sužaidė ženkliai brandžiau už lemiamu rungtynių momentu galvas pametusius varžovus.

„Visad gatavs“ prieš šias rungtynes šildėsi saulutėje, tačiau po pralaimėjimo 60:64 juodai-baltiems viskas keičiasi. Varžovai pasivijo pergalių skaičiumi ir dabar jau turės ir pranašumą tarpusavio rungtynėse. Lygos senbuviams liko žaisti su „Lentvariu“ bei „BC 97“, o naujokai dar sustiks su „Meridianu“ bei „MF“. Scenarijų daug, kurie pasiteisins paaiškės po trijų likusių turų.

„Visad gatavs“: Vygantas Versockas 19, Pavel Jazovit 16, Erikas Dubovskis 10 / „Juoda-Balta“: Dainius Juknevičius 18 (13 atk. kam.), Aivaras Aleksiejus 13 (10 atk. kam.), Vainius Mačionis 11, Mindaugas Žalkauskas 10;

{jcomments on}

 

 krepsinio_saliu_nuoma

2018/2019 m. SEZONAS

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.
Plačiau apie tai: privatumo politika.