Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
Žygimantas Čėnas: „Apie per kelias dienas užgimusią komandą“.

Šį sezoną SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE debiutavo 8 naujos komandos, viena tokių 4 pergales iš tiek pat galimų pasiekusi „Šaras sugriovė Marčėlą“. Apie komandos atisradimą, tikslus, ŠMKA laikus bei visą 1997 metais gimusių krepšininkų kartą mintimis pasidalino vienas iš komandos idėjinių vadų Žygimantas Čėnas.

 

Apie „Šaras sugriovė Marčėlą“

Kaip ir kada kilo mintis suburti „Šaras sugriovė Marčėlą“ komandą?

Mintis kilto suburti komandą iki sezono starto likus mažiau nei mėnesiui, visa tai įvyko labai paprastai, kai Petras Jasiūnas prašė manęs surasti jam komandą SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE, o keliais sakiniais išsirutuliojo idėja suburti būtent „Šaras sugriovė Marčėlą“.

Kas buvo pagrindiniai šios puikios idėjos autoriais?

Pirminė idėja kilo Petrui (Jasiūnui), aš jam pritariau, netrukus per kelias dienas jau praktiškai buvom subūrę pirminę sudėtį.

Ar greitai sulaukėte buvusių bendražygių palaikymo bei pritarimo?

Džiugu, kad tarp daugelio tie ryšiai nebuvo visiškai nutrūkę, mes vis susitikdavome krepšinio aikštelėse arba naktį su merginomis vaikščiojant po Vilniaus senamiestį. Tai kaip ir sakiau, per kelias dienas nuo idėjos gimimo, jau turėjome didžiąją dalį žmonių.

Kodėl buvo pasirinktas būtent toks komandos pavadinimas?

Na galvojom įvairiausius variantus, kurie turi asociacijų būtent su ŠMKA ir mūsų karta. Galvojom ir paprastus variantus, ir mums asmeniškai dar juokingesnius, bet kai buvo sugalvotas dabartinis, supratome, kad kitų variantų tiesiog negali būti. Tas pavadinimas iš esmės nusakantis daugelio krepšinyje besisukančių žmonių poziciją, tiesiog dažnai ji nutylima. Akademija buvo nuostabi, bet metai iš metų organizacija vis silpnėjo, o galiausiai jos neliko ne tik popieriuose, bet ir buldozeriai didžiuosius rūmus nugriovė Raitininkų gatvėje. Mums tai didžiulis liūdesys. Šarui – tik verslas. Kartu šiš pavadinimas atkreipia žiūrovų dėmesį, tikimės ateityje prisitraukti fanų, pradedame po truputi dirbti su socialine medija. Norime, kad tai būtų ne tik šių metų projektas, bet išaugtų į stiprų mėgėjų klubą, o gal net ir pasektų kokio Vilniaus „Steko“ pavyzdžiu. Juk esame jauni, viskas mums prieš akis.

Ar turėjote altenatyvių variantų?

Kaip ir minėjau, turėjome, bet jie arba buvo jau net per stiprūs viešinti, arba niekuo neišsiskiriantys.

Kas sukūrė komandos logotipą?
Augustinas Navickas. Jis jau berods 5 metus gyvena Amerikoje, nors yra taip pat mūsų draugas ir ilgametis bendražygis bei šiemet kartą išbėgs į aikštelę vardan senų gerų laikų.

Ar Jūsų idėja suburti į vieną komandą buvusius bendražygius jau sulaukė kažkokių atgarsių iš buvusių trenerių ar ŠMKA vadovybės?

Aš to nežinau. Mano geras draugas ir buvęs ŠMKA treneris Gitautas Kievinas buvo lyg susigundęs galimybe prisijungti ir jo kandidatūros neatmetame, bet kol kas pasitarę tarpusavyje bandysime verstis tuo ką turime. O jei kils kažkokių atgarsių, ar gerų, ar blogų – nuo to tik įdomiau!

Komandos vairą šį sezoną patikėjote Gustui Maskoliūnui, nepavyko susitarti su Gintaru Pociumi?

Su Gintaru prieš patį sezoną žodinis susitarimas buvo pasiektas, bet treneris vis dar dirba VKM, turi daug veiklos, rungtynių, o ir dažnai jam dubliavosi rungtynės su mūsiškėmis, todėl normaliai pasijungti negalėjo. Mes taip ir planavome, kad jei Gintaras nepasijungtų, perleisim komandos vairą Gustui. Esame pasimokę, kad žaisti be žmogaus iš šalies yra labai sunku. Todėl labai džiaugiamės, kad Gustas iš Kauno važinėja savaitgaliais ir mums padeda. Rezultatai rodo, kad jo darbas puikus. Tai žmogus turintis nuostabią genetiką krepšiniui, studijuojantis treniravimo sistemas, todėl anksčiau ar vėliau mes jam būsime tik tarpine stotele. O mūsų visų tėvui Gintarui durys visada atviros ir jei jis tik galės bei norės būti su mumis kartu, mes visada šiltai priimsime.

Žiūrint iš šalies matyti, kad vaikinas supranta krepšinį ir žino ką daro, kaip jūs patys vertinate Gusto Maskoliūno debiutą?

Jis šiam darbui uoslę bei talentą tikrai turi. Daug kas krepšinio mokyklos laikais gal bandydavo sakyti, jog jam daug ką duoda pavardė. Na taip, ji jam duoda, jis krepšinio IQ už daug ką buvo nuo mažų dienų stipresnis. Mes vertiname tik puikiai. Mums nereikia vargintis kas kiek žais, kas kada eis į aikštelę, atlikti skautingą prieš rungtynes. Gustas tuo pasirūpina. Mes jam esame puiki niša tobulėti, jis mums idealiai tinkantis treneris.

Pats esi, žaidžiantis komandos vadovas. Kas sunkiau žaisti pačiam ir siekti pergalių aikštelėje? Ar vadovauti komandai už aikštelės ribų?

Kol kas didesni sunkumai kaip komandos vadovui yra dėl finansinės padėties. Sunkoka įsivesti tvarką dėl laiku atliktų mokėjimų lygai, bet netrukus šiuos nesklandumus mūsų komandos viduje išspręsime. Žaisti vienas malonumas, sunkumo visiškai nejaučiu, o taip gerai aikštelėje nesijaučiau nuo kokios 9-10 klasės.

ŠMKA laikai

Kokie jūsų kartos pasiekimai? Ką pats asmeniškai laikai didžiausiu jūsų laimėjimu?

6 metus iš 7 mūsų kartos pirma komanda tapo Lietuvos čempionais. Bijau sumeluoti, bet vienu metu tai buvo Lietuvos rekordas, o gal vis dar yra. Pasižiūrėjus kiek iš mūsų kartos ir kas tokie išėjo žaisti profesionaliai, daug kas nustebtų.

Kokios rungtynės buvo pačios įsimintiniausios jūsų kartai?

Manau abi komandos puikiai prisimena tuos metus kai Klaipėda su Tadu Sedekerskiu, Laurynu Bieliausku, Arūnu Mikalausku ir kitais vienintelį kartą iš Vilniaus išsivežė auksą. Tas finalinis ketvertas vyko būtent ŠMKA Vytenio g. filiale, o pusfinalyje teko pralaimėti prieš Mantvydo Staniulio, Luko Kvedaravičiaus vedamą VKM.

Ar jūsų ŠMKA karta turėjo kažkokius principinius varžovus?

Be jokios abejonės. Daugelį metų tai buvo klaipėdiečiai. Jie turėjo tikrai puikią komandą, žaidė: Laurynas Bieliauskas, Tadas Sedekerskis, Jonas Stakeliūnas, Karolis Tamošauskis, Matas Andruškevičius, Arūnas Mikalauskas, Laimonas Remeikis. Visi šie žaidėjai yra arba atstovavę jaunimo rinktinėms, arba išvykę žaisti į JAV, arba žaidžia profesionaliai toliau. Vėliau pagrindiniai derbiai buvo su A. Sabonio krepšinio centru kur per galvas šokinėjo Martynas Echodas ir pabėgėlis iš ŠMKA Mykolas Dieninis. Aišku VKM jau vyresniuose metuose irgi turėjo labai stiprią komandą ir su jais mačai, tiek pirmai, tiek antrai komandai buvo labai svarbūs.

Kokie treneriai treniravo 1997 metais gimusių ŠMKA žaidėjų kartą?

Faktas, kad didžiausią įtaką šiai kartai yra davęs Gintaras Pocius. Jis nuo pirmos klasės iki dvyliktos augino mūsų metų žaidėjus. Prie kartos taip pat yra prisidėjęs Šarūnas Ciparis, dar anksčiau Arūnas Umbrasas.

Kaip atrodytų visų laikų ŠMKA 1997 kartos geriausiųjų penketukas, jeigu jis būtų sudarytas tik pagal krepšinio mokyklos laikais rodytus rezultatus (žaidimą)?

Labai sunkus klausimas. Bet pabandysiu įvardinti pagal save. Petras Jasiūnas, Jokūbas Švambaris, Arnas Beručka, Mantas Pigaga, Mykolas Dieninis. Bet taip į tą penketą labai rimtai pretenduotų Martynas Maskolaitis, Augustinas Navickas, Dainius Oželis ar Nedas Matulionis.

Kas ŠMKA laikais buvo jūsų kartos lyderis?

Na iki 8 klasės tokiais buvo Nedas Matulionis bei Mykolas Dieninis. Tada atvyko iš Biržų Jokūbas Švambaris ir klausimų nebeliko. :D

Kam geriausiai sekėsi iš dabartinių „Šaras sugriovė Marčėlą“ žaidėjų?

Mantas (Pigaga) visada pasižymėjo labai rezultatyviu žaidimu. Buvo vienas lyderių. Petras (Jasiūnas) daugelį metų buvo nepajudinamas iš pagrindinio įžaidėjo pozicijos, tačiau vėliau persikvalifikavo ir atsiskleisti pradėjo Dainius Oželis, kuris yra atstovavęs ir jaunimo rinktinei.

Kiek dabartinių „Šaras sugriovė Marčėlą“ kolektyvo narių žaidė už ŠMKA I komandą?

Suskaičiavau net 14 žaidėjų, kurie bent trumpai yra vilkėję pirmos komandos marškinėlius. Mūsų kartoje abi komandos buvo labai stiprios ir žaidė aukščiausiame divizione, todėl dažna rotacija tarp komandų irgi nebuvo svetima.

Ar „Šaras sugriovė Marčėlą“ komandoje yra žaidėjų kurie migravo per sostinės krepšinio mokyklas?

Be jokios abejonės yra. Aš pats esu iš VKM perėjęs į ŠMKA 7 klasėje. Dovydas Sakalnikas ar Brendonas Rimavičius jaučiu yra daugiausiai trenerių ir kolektyvų pakeitę žaidėjai.

Gal gali trumpai papasakoti apie įsimintiniausius įvykius iš ŠMKA komandos išvykų?

Na man pačiam į užsienį tekę važiuoti su ŠMKA tik kartą. Čia gal daugiau papasakotų koks Petras, Dainius ar kiti, kurie ŠMKA nuo kūdikystės. Įsimintinos buvo stovyklos, yra tekę vieną iš dabar ganėtinai jaunų ir perspektyvių žaidėjų išvysti įkištą į šaldytuvą. Jis buvo keliais metais jaunesnis už mus, daug šnekėjo tada, na buvo pamokytas. :D O šiaip visada gi jaunimas prisigalvoja tų išdaigų ir mąsto, kad treneris nepamatytų, nes nenori bausmių, pykčių ir panašiai. Natūralu. :D

Prisimeni žaidėjus kurie labiausiai išgyvendavo dėl pralaimėjimų?
Gabrys Sadaunykas prieš persikeliant į JAV buvo pirmos komandos kapitonas. Jis tikrai buvo labai emocionalus vaikis. Ne kartą tekę matyti jo ašaras. Aš prisimenu būtent jį. Šiaip ne daug buvę šiai kartais tų išgyvenimų, dažniau buvo pergalės nei pralaimėjimai.

Kas iš Jūsų pirmasis įdėjo į krepšį? Kiek jam tada buvo metų?

Aš manau, kad tai buvo Mykolas Dieninis, o jam tada buvo 13 metų.

Kaip išsidalindavote marškinėliu numerius? Ar buvo toks marškinėlių numeris kurio norėjo daugelis?

Kažkaip tokių bėdų nebuvo. Aš išvis esu pražaidęs jaučiu su visais įmanomais numeriais. Kiti buvo savus įsimylėję, tai jų dar kiti ir nelietė. Lyg sutardavome šiuo klausimu.

Apie 1997 metais gimusių krepšininkų kartą

Kurie žaidėjai iš jūsų ŠMKA kartos žaidė įvairaus amžiaus Lietuvos rinktinėse? Gal į rinktinių kandidatų sąrašus buvo patekęs ir kažkuris vaikinas iš „Šaras sugriovė Marčėlą“?

Tai žaidė iš ties nemažai. Jokūbas Švambaris, Arnas Beručka, Lukas Kvedaravičius, Mykolas Dieninis, Dainius Oželis, Karolis Lukošiūnas. Jie visi vienu ar kitu karjeros metu atstovavo ŠMKA. O iš dabartinės mūsų komandos U16 rinktinėje buvo Dainius Oželis. U18 kandidatais buvo Mantas Pigaga su Dainiumi.

Kiek buvusių jūsų bendražygių dabar žaidžia profesionalų krepšinį? Kokioms komandoms jie atstovauja?
Jokūbas Švambaris žaidžia Biržų komandoje RKL. Martynas Maskolaitis, Lukas Kvedaravičius, Arnas Beručka bei metais jaunesni, bet prisidėję prie mūsų kartos pergalių Aistis Pilauskas ir Karolis Giedraitis atstovauja Vilniaus „Perlui“. Mykolas Dieninis karjerą tęsia Jonavoje. Karolis Lukošiūnas visus stebina Molėtų „Ežerūno“ sudėtyje. Augustinas Venckus praeitais metais žaidęs Šakiu „Vytyjeׅ“, o šiemet atstovaujantis Trakams RKL irgi daug metų praleido kartu su mumis. Matas Jogėla iš Kauno „Žalgirio“ dublerių taip pat yra žaidęs už 97 metų kartą, Paulius Tebeliškis atstovauja Rokiškio „Feniksui“, o vieną sezoną pas mus praleidęs Benius Urbonavičius šiuo metu žaidžia Joniškio „Delikatese“. Bijau kažką pamiršti, bet atrodo, kad visi.

Ar tavo akimis dar yra kažkokių užslėptų talentų kurie galėtų nustebinti?

Dovydas Sakalnikas yra labai vėlaus brendimo. Jeigu Marius Kiltinavičius apie Karolį Lukošiūną kalbėjo, kad tai 20-metis 17-mečio kūne. Tai Dovydas bręsti tiek kaip žaidėjas, tiek fizinės savybėmis pradėjo dar vėliau. Šiuo metu jis žaidžia mėgėjų krepšinį, bet jei pats pažiūrėtų rimtai į sportą, manau NKL tikrai nepražūtų.

Ar daug 1997 metais gimusių žaidėjų per anksti užrietė nosis, nuėjo klystkeliais?

Iš tų kurie galėjo žaisti profesionaliai, tai ne. Gal Jokūbui Švambariui karjera klostosi kol kas ne pagal prognozes, bet aš asmeniškai tikiu jo charakteriu, kad jis nepasiduos ir dar parodys savo vertę. Na jei ir nesirinktų ateityje toliau tęsti krepšininko kelio, kaip žmogus irgi manau nepražus. Iš tų kur buvo neblogi jaunimo amžiuje, bet turėjo bėdų dėl charakterio ir jos peraugo į rimtesnes problemas deja pavyzdį turime, bet aš jo tikrai neįvardinsiu vardan pagarbos ir likusios vilties.

Esi žaidęs ne vienoje sostinės mėgėjų lygų. Ar daug sutikai 1997 metais gimusių jaunuolių kurie būdami moksleiviais buvo kitų miestų sporto/krepšinio mokyklų lyderiais?

Jų tikrai yra. Antanas Lapė iš Palangos žaidžia Vilniuje. Broliai Gedminai iš Tauragės taip pat čia. Mano geras draugas Arnas Malakauskas iš Kauno „Tornado“ krepšinio mokyklos žaidžia vienoje iš mano treniruojamų komandų. Manau, kad tų žaidėjų yra ir daugiau, tiesiog nepamenu dabar.

Ar daug jūsų kartos žaidėjų dar būdami moksleiviais išvyko į JAV ar kitas užsienio šalis? Kaip susiklostė jų karjeros?

Mūsų kartoje išvyko Augustinas Navickas, Gabrys Sadaunykas, Nedas Matulionis, Gintaras Bartaškas. Buvo trumpam išvykęs ir Gustas Maskoliūnas. Augis nuostabiai kloja gyvenimo pamatus JAV be krepšinio. Nors debiutavo NCAA D1, tačiau po stipraus smegenų sukrėtimo nusprendė baigti su krepšiniu ir paniro į mokslus bei karjeros siekimą. Su kitais deja seniai bendravau, reikės ta proga atgaivinti ryšius, gal grįžta šventėms į Lietuvą, tai dar išbėgtų į Aikštelę. Būtų šaunu.

Šiuo metu iš gimusių 1997 metais krepšininkų labiausiai išsiskiria Laurynas Birutis bei Martynas Echodas. Ar jie buvo pastebimi ir būdami moksleiviais?

Martynas buvo labai ryškus žaidėjas statistiškai nuo kokių 14-os metų. Jie su Martynu Varnu Aisčiuose buvo tikrai labai rimta jėga, tačiau tada Echodas labiau pasižymėdavo atkovotais kamuoliais. Vėliau jam grįžus į A. Sabonio krepšinio centrą, jis atsiskleidė visomis įmanomomis spalvomis ir tikrai yra ten kur ir turi būti. Laurynas Birutis su Karoliu Tamošauskiu iš Klaipėdos buvo du aukščiausi žaidėjai ilgą laiką kartoje, tačiau Laurynas nebuvo per daug išsiskiriantis iki tol kol nepersikėlė iš Šiaulių į Vilnių pas trenerį G. Reginą. Sakyčiau būtent VKM jam buvo sudėti normalūs pagrindai, parodyta teisinga kryptis aikštelėje bei gyvenime, o etapas Kaune visą tai tik sustiprino ir padėjo Laurynui tapti vienu perspektyviausiu Lietuvos aukštaūgiu. Aš juos abu tiesą pasakius ateityje matau NBA.

Kaip vertini Lietuvos jaunųjų krepšininkų ugdymo sistemą? Ką reikėtų keisti?
Labai ilgą laiką buvau nusiteikęs skeptiškai. Tačiau paskutiniu metu imu suprasti, kad tikrai dauguma trenerių nėra nesidomintys naujovėmis ar nenorintys, kad jų žaidėjai būtų geresni savo įgūdžiais. Deja turim pripažinti, kad viskas pas mus atsiremia į pinigus. Mūsų krepšinio mokykloms labai trūksta naujausio inventoriaus, geresnių salių, svorių salių, baseinų, sporto psichologų, fizinio rengimo trenerių. Įvairiapusiško aprūpinimo. Aš manau panašias sąlygas šiai dienai gali sukurti tik Kaunas. Gal Klaipėda. Vilniuje turime puikiai organizuotą SKM, bet aš manau, kad jie sprogs ir pasieks galimybių viršūnę vis dar ateityje. VKM išsiplėtė, priėmė jaunų trenerių, turėtų irgi dėti žingsnį į priekį. Aišku, treneriams daugiau reikėtų pasidomėti tokiais veikėjais kaip Vytautas Valiulis ar Ignas Šijanas ir kaip jie būtent dirba su jaunimu. Iš jų tikrai galima pasisemti idėjų ir iš vadinamų asmeninių treniruočių tam tikrus aspektus perkelti į komandines. Bet kita vertus, eskaluočiau ir charakterių problema, vis labiau pastebiu, kad jaunimas daugiau dėmesio sukoncentruoja į savo šukuoseną, o ne į kovą bei žaidimą aikštelėje. To pradeda trūkti. Taip pat statistika turėtų būti prieinama tik treneriams. Manau su tuo sutiks daugelis.

Kurie 1997 metais gimę žaidėjai iš kitų pasaulio šalių su kuriais teko susidurti aikštelėje jūsų ŠMKA kartai šiuo metu yra žinomiausi?

O velnias. Aš manau, kad vėl čia daugiau papasakotų tie žaidėjai kur daugiau žaidė Europos turnyruose ar rinktinėse. Lovro Mazalin buvo toks labai perspektyvus Kroatijos atstovas. Šiuo metu berods priklauso ACB komandai, o ilgą laiką buvo „Cedevita“ ir „Cibona“ narys.

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGA

Kokius tikslus išsikėlėte prieš sezoną startą?

Atgaivinti ryšius, mėgautis krepšiniu, kiekvienose rungtynėse stengtis laimėti bei gerai praleisti laiką.

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS 2017-2018 metų sezoną pradėjote labai gerai. Ar esate patenkinti rezultatu?

Be jokios abejonės. Sunkumų kol kas nebuvo. Laukiame rungtynių su negerais ir žiūrėsime kurie iš mūsų yra C grupės karaliai. Bet dar prieš tai reikia įveikti kitus du priešininkus.

Kokios yra stipriosios ir silpnosios „Šaras sugriovė Marčėlą“ žaidimo pusės?

Stipriosios: turime trenerį, tarpusavio geras supratimas, požiūris į rungtynes, toliašaudė artilerija.

Silpnosios: kaip ir lyga buvo įvardijusi savo apžvalgoje mums gal dar truputi trūksta fizinės jėgos po krepšiu, šią problemą turėtų išspręsti grįžęs po ligos Karolis Biveinis arba ieškosime papildymo. O šiaip silpnų pusių neturime. :D

Kurį žaidimo elementą Jums būtina pagerinti labiausiai?

Galbūt mažiau būti atsipalaidavusiems susikrovus didelę persvarą. Kiek baisu, kad dar neturėjome rimtesnio pasipriešinimo. Čia jau treneris turėtų spręsti.

Kurie jūsų komandos žaidėjai šį sezoną pirmą kartą į rankas vėl paėmė krepšinio kamuolį po ŠMKA baigimo?
Mūsų komandos X faktoriaus žvaigždė Thomas Tumosa kamuoliu jaučiu nelaikė nuo kokios 10 klasės. Jis beje ir krepšinio treniruotes paliko labai anksti, nes nukrypo į menus labiau. Edgaras Alechnovič po ŠMKA niekur nežaidė, daugiau dėmesio skyrė merginoms, bicepso didinimui bei mokslams. Karolis Biveinis bei Brendonas Rimavičius tik debiutavę rungtynėse bus paėmę kamuolį į rankas irgi po ne vienų metų pertraukos.

Kiek jūsų komandoje yra vaikinų kurie į Vilnių atvyko iš kitų Lietuvos miestų?

Mantas Pigaga iš Varėnos. Paulius Tebeliškis iš Rokiškio. Jie abu pas mus atvyko 8 klasėje. Tiesa Paulius po dviejų sezonų pas mus persikėlė į Šiaulius, pas Benių Urbonavičių, Lauryną Birutį ir kitus, nes tuo metu ASKA mokėdavo maistpinigius jaunimui. Ko dėl pinigų ir skanesnio nei Stars and Legends maisto nepadarysi.

Ar visus žaidėjus kuriuos norėjote matyti komandoje pavyko prisikalbinti? Gal buvo tokių kurie liko „užribyje“?
Tikrai ne visus. Nojus Vaikšnoras su Justu Adamoniu deja negalėjo komandai padėti dėl lygos apribojimų, nors abu buvo sutikę. Kalbintas buvo Šarūnas Tamkevičius, deja jis didesnę meilę šiuo metu jaučia klubui Materialistė. Taip pat nemažai sudėtyje įrašytų žaidėjų yra vis tiek po klaustuku, o keli žaidėjai rungtyniauja kitose lygos komandose.

Ar buvo tokių kurie skeptiškai žiūrėjo į patį sumanymą vėl susibėgti krepšinio aikštelėje?

Tikrai nebuvo. Visi žiūrėjo labai džiugiai bei visiems yra didžiulis malonumas. Manau, kad su šia pradžia nesustosime ir kaip ir minėjau bandysime tai išauginti į kažką daugiau.

Trumpai papasakok kaip prasidėjo sudėties formavimas? Kiek dienų užtrukote kol suformavote branduolį?

Sudėtį formavome facebook pagalba. Sukūrėme didelį susirašinėjimą, pridėjome visą chebrą ir liepėm žaisti :D Na praktiškai visi išsigando ir prisijungė per kelias dienas. Susirinkome senas aprangas ir pradėjom judėti.

Ar ši komandos sudėtis išliks iki sezono galo? Gal turite sąrašą žaidėjų kurie galėtų papildyti Jūsų kolektyvą?

Visi esantys žaidėjai tikrai išliks iki sezono galo, o pildysimės kažkuo, jei nuspręsime, kad to reikia. Mūsų kriterijai ganėtinai griežti. Tai labiausiai ne su žaidimo lygiu susiję, o su pačia ŠMKA, gimimo metais ir bendravimu su mūsų chebra.

Teko matyti kelis jūsų kartos žaidėjus SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE žaidžiančius už kitas komandas. Kaip nutiko, kad jie dabar ne „Šaras sugriovė Marčėlą“ nariai?

Natūrali situacija. Mes pasiūlėme per vėlai. Jie nenorėjo laužyti duoto žodžio. Bandysim kažkaip perpirkti arba pagrobti.

Kokia komandos atmosfera rungtynių metu ir už aikštelės ribų? Ar buvote jau susibėgę aptarti komandos rezultatų?
Atmosfera tikrai puiki, daugelis kolektyvų tokios pavydėtų. Juokeliai eina kaip iš pypkės visur ir visada. Didžiausiu komiku įvardinčiau Danielių Kopūstą. Jis nors ir vienintelis mūsų komandoje 98 metų gimimo, tačiau praskaidrinti nuotaiką tikrai moka. Dar oficialiai neteko, nes visi žaidžia per daug lygų, mokosi, dirba. Bet kai jau teks, manau nuotraukų tikrai socialinėje erdvėje nepagailėsime. :D Todėl sekite mus facebook!

Kaip smarkiai pasikeitė „Šaras sugriovė Marčėlą“ žaidėjų pozicijos nuo ŠMKA laikų?

Aš gal daugiau po krepšiu vis žaidžiu, dėl to, kad esu nerealiai lėtas ir pridėjęs kilogramų. Aistis Lemežis savo laiku išvis buvo sunkusis kraštas, o dabar žemiausias komandoje ir atakuojantis gynėjas. :D Daugiau mažiau viskas likę taip kaip ir buvo.

Kurios komandos tavo manymu žais šio sezono finalo ketverte?

ŠKK Šnapiai jei surinks visą savo pilną lemiamose rungtynėse. Broliai Šaunuoliai, nes kaip gi be jų. Be jokios abejonės mes. Na o ketvirta komanda bus arba Negeri, arba MF, arba Ginio Pajėgos.

Nuotraukos iš asmeninio Žygimanto Čėno albumo

{jcomments on}

 

 krepsinio_saliu_nuoma

2018/2019 m. SEZONAS

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.
Plačiau apie tai: privatumo politika.