Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
„Entech group“ UAB parama krepšinio lygai.

„Entech group“ UAB siekdama prisidėti prie sveiko gyvenimo būdo populiarinimo ir aktyvaus laisvalaikio praleidimo skatinimo remia „Sekmadienio krepšinio lygą”.

Įmonė įsteigė prizus skirtus „Paparacio“ konkurso nugalėtojams. Tai bilietai į bet kurį filmą rodomą Lietuvos kino teatruose. „Entech group“ UAB projektuoja ir gamina įvairias detales iš skirtingų medžiagų Lietuvoje bei užsienyje. Šiandien pagrindinė įmonės specializacija plastiko detalių projektavimas bei gamyba. „Entech group“ UAB visuomet domina pažangūs, modernūs projektai. Įmonės šūkis: sukurk savo idėją, o mes ją įgyvendinsime. „Entech group“ UAB direktorius Liutauras Byčius teigia: „ Mūsų kolektyvas gan vyriškas, todėl ilsėdamiesi neretai diskutuojame ir apie krepšinį. Pats vakarais po darbo mėgstu atsipalaiduoti, pasportuoti, pabėgioti, tad krepšinis puiki išeitis. Todėl ir nusprendėme remti būtent „Sekmadienio krepšinio lygą“. Tikime, kad sveikas gyvenimo būdas, tai mūsų ateitis, o sportas ir atsipalaidavimas itin svarbi jo dalis. Juk turime rodyti tinkamą pavyzdį jaunajai kartai. Tad su mielu noru pats iškeičiau televiziją ir kompiuterinius žaidimus į aktyvų poilsį.“

{jcomments on}

 

 krepsinio_saliu_nuoma

2018/2019 m. SEZONAS

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.
Plačiau apie tai: privatumo politika.