Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
„Formosa Bubble Tea” dar vieni 11-tojo sezono lygos rėmėjai!

Naujieji SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS rėmėjai FORMOSA Lietuvoje pristato originalią „Bubble tea“ tiesiai iš Taivano. „Bubble tea“ paruošimui naudojama šviežia arbata, kava, vaisių sirupai, sultys, pienas bei pridedami specialūs priedai - tapijokos perlai, kokosinė želė arba baziliko sėklos.

Išalkusiems turime azijietiškų bandelių “Baozi”, kurias gaminame ypatingu būdu – ant vandens garų. Bandelės su mėsa, veganiškos ir net saldžios, pritaikytos kiekvieno skoniui!

Kas yra „Bubble Tea”?

"Bubble Tea, dar pasaulyje žinoma kaip “Boba Tea” arba “Pearl Tea”, yra taivanietiškas delikatesinis gėrimas, kurį 1980-aisiais pradėjo pardavinėti arbatinėse ir restoranuose. Gėrimas greitai užkariavo Aziją, Australiją, o vėliau ir JAV, Pietų Ameriką bei Europą. Bubble tea paruošimui naudojama šviežiai išvirta arbata, vaisių sirupai, sultys, pienas, kakavos milteliai bei pridedami specialūs priedai, pavyzdžiui - tapiokos perlai, želė gabaliukai, baziliko sėklos ir t.t. Beveik visos mūsų arbatos (net ir pieninės) yra veganiškos.

Kodėl verta paragauti?

Nereikia važiuoti į Taivaną, kad paragautum tikros burbulinės arbatos. Visa produkcija yra originali ir atkeliauja tiesiai iš Taivano. Receptai sudaromi tikro Taivaniečio, todėl išlaikome originalios taivanietiškos burbulinės arbatos tradicijas.

Kiekvieno skonui

Turime didžiulį gėrimų pasirinkimą todėl pažadame, kad kiekvienas atrasite sau patinkantį skonį.


Apsilankyk ir paragauk originalios „Bubble tea“ tiesiai iš Taivano !!!

Gedimino pr. 9, Vilnius (PC GO9 -1 aukštas)
Darbo laikas: Pirmadienis-Sekmadienis 9:00-21:00

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Tel.: +3706 212 5358

Facebook
Instagram

 

Pridėti komentarą

Apsaugos kodas
Atnaujinti