Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
STYLE4U.LT tapo SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS rėmėjais!

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGA su dideliu džiugesiu pristato dar vienus 2017-2018 metų sezono rėmėjus – internetinę vyriškų papuošalų ir aksesuarų parduotuvę Style4u.lt.

Apsilankę lygos naujųjų draugų internertinėje parduotuvėje www.style4u.lt Jūs galėsite įsigyti tokius stilingus vyriškus papuošalus ir aksesuarus: AKINIUS, APYRANKES, FANTAZIJAS, SĄSAGAS, KAKLO PAPUOŠALUS, VYRIŠKĄ KOSMETIKĄ, PETELIŠKES, PINIGINES IR KITAS PREKES.

Style4u projektas atsirado tam, kad patenkinti augantį žmonių poreikį būti išskirtiniais ir stilingais, o tai jau galima padaryti vos keliais pelės paspaudimais perkant internetu. Tapti stilingu ir išskirtiniu, tai nereiškia turėti ir nešioti garsiausius prekinius ženklus, juk tai padaryti galima kur kas pigiau ir Style4u internetinė parduotuvė Jums suteikia tokią galimybę.

Style4u projektas, tai ne tik internetinė parduotuvė prekiaujanti vyriškais papuošalais bei aksesuarais - mes Jums taip pat pateiksime daug naudingų ir praktiškų patarimų, įdomių konkursų bei aktualijų iš vyriško gyvenimo subtilybių savo Facebook paskyroje.

Tad pradėk savo kelią į išskirtinumą su Style4u jau šiandien!


Kontaktai

Telefono nr.: +370 60398725
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Pridėti komentarą

Apsaugos kodas
Atnaujinti