Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
Įvykių kaleidoskopas. 19 – asis turas (2017.03.12)

Kovo 12 dieną finišavo 2016 metų spalio 16 dieną  startavęs SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS reguliarusis sezonas. Oficialus lygos tinklalapis www.krepsinistau.lt savo skaitytojams pristato tradicinę svarbiausių kovo 12 dienos rungtynių suvestinę.

REGULIARAUS SEZONO FINIŠAS

„ŠKK Šnapiai“ – „KK Alkani“62:91

Kovo 12 dieną pirmosios į aikštelę santykių aikškintis išbėgo „ŠKK Šnapių“ bei „KK Alkanų“ komandos kurios dabar nedemonstruoja tokio žaidimo kokio iš jų buvo galima laukti po 2015/2016 metų sezono. Iki paskutinės reguliaraus sezono akistatos „ŠKK Šnapiai“ ir „KK Alkani“ antrajame etape buvo laimėję po du kartus per 8 dvikovas, pirmajame etape per 6 rungtynes komandos taip pat laimėjo vienodą rungtynių skaičių (4 rungtynes), tačiau „KK Alkaniems“ pavyko „B“ grupėje palipėti iki 2 vietos, o „ŠKK Šnapiai“ pralaimėję tarpusavio dvikovą „O.P.A.“ ekipai turėjo tenkintis 3 pozicija „A“ grupėje.

Dvikovą dėl 7-10 vietų „1 grupėje“ geriau pradėjo „ŠKK Šnapiai“, kuriuos į priekį vedė Algirdo Macijausko ir Tado Gimžausko duetas. Įsibėgėjus pirmajam kėliniui pastarosios ekipos žaidėjams ėmė trūkti geresnio pataikymo, o „KK Alkani“ vis agresyviau žaidę baudos aikštelėje perėmė iniciatyvą ir pirmą ketvirtį laimėjo 22:12.

Antrajame ketvirtyje „ŠKK Šnapių“ bandymai mažinti atsilikimą individualiais veiksmais saldžių vaisių neprinokino, įpsuėjus rungtynių laikui po Justo Ulecko tolimo metimo su sirena „KK Alkani“ jau pirmavo 46:27. Įdomu tai, kad prieš pora savaičių „KK Alkaniems“ pergalei 47:46 prieš „Ginio Pajėgas“ pakako vos tašku daugiau nei šį kartą komanda surinko per du kėlinius.

Trečią kėlinį taikliu tritaškiu pradėjo Mindaugas Zalatoris 49:27, tačiau į žaidimą trumpam grįžę „ŠKK Šnapiai“ laikėsi iš paskutiniųjų ir iki 25 dvikovos minučių turėjo iniciatyvą savo rankose. „KK Alkani“ atlaikę varžovų šturmą ketvirčiui persiritus į antrą dalį ėmė žaisti greičiau, drausmingiau ir savo pranašumą prieš ketvirtą kėlinį padidino iki 28 taškų.

Paskutinio ketvirčio metu Algrido Macijausko vedami „ŠKK Šnapiai“ bandė sumažinti atsilikimą ir reguliaraus sezono finiše išvengti antrojo iš eilės sutriuškinimo, tačiau komandinį, drausmingą krepšinį demonstravę „KK Alkani“ šį kartą neleido suabejoti savo pranašumu, komanda 20:19 laimėjo ketvirtą kėlinį bei sužaidę sezono rungtynes užtikrintai įveikė praėjusį sezoną aštunftinalyje juos eliminavusius 65:66 varžovus.

„ŠKK Šnapiai“: Algirdas Macijauskas 37 (14/31 metimai), Edgaras Jaskevičius 11.

„KK Alkani“: Artur Biriulin 31 (12/16 dvitaškiai), Mindaugas Zalatoris 20 (15 atk. kam.), Romuald Zemlianskij 17, Justas Uleckas 11.

„TG Sokol“ – „KK Riešė“72:84

„TG Sokol“ žaisdami savo 9-tą sezoną gavo šansą pakovoti dėl reguliaraus sezono nugalėtojų titulo, tačiau šį kartą Šalčininkų vicečempionų laukė vos kartą šį sezoną suklupę Ervino Stankevič auklėtiniai, kurie kaip ir „sakalai“ antrajame etape per 8 rungtynes suklupo vos kartą.

„KK Riešė“ šį sezoną demonstruoja lygoje dar nerėgėtą rezultatyvumą (107,07 vid.) ir per 14 rungtynių jau 10 kartų pasiekė bent 100 taškų atžymą. Šiose rungtynėse taikliausios lygos komandos kuri pataiko per rungtynes po 12,78 tritaškius laukė gera gynyba pasižymintys varžovai. Šį sezoną per 14 rungtynių 60 ir daugiau taškų „TG Sokol“ į savo krepšį buvo prasileidusi tik 4 kartus. Puolimo ir gynybos šalinkų pirmoji akista šį sezoną baigėsi 76:55, pergalę šventė „KK Riešė“. Įdomu  tai, kad šios rungtynės pergalę šventusiai komandai šį sezoną buvo nerezultatyviausios, o „TG Sokol“ jose prasileido į savo krepšį daugiausiai taškų. „Sakalams“ 75 šį sezoną dar atseikėjo ir „Reaktoriaus smogikai – vezumalkas.lt“ (75:52).

Rungtynių pradžioje Vladimir Kiseliov baudos metimu 1:0 išvedė į priekį „TG Sokol“. Komanda varžovų puolimą stabdžiusi dažniausiai tik pražangomis prametė daug tolimų metimų ir jau antrą rungtynių minutę atidavė rungtynių kontrolę į „KK Riešės“ klubo rankas. Lukas Motiejūnas pasižymėjo tritaškiu 3:1, o netrukus po Viktoro Asačiovo 4 taškų komandas jau skyrė 5 taškai 8:3. Nors „TG Sokol“ nepasinaudojo tolimais metimais ir turėjo vargo stabdydami „KK Riešės“ vidurio puolėją Viktorą Asačiovą jie išliko kovingi ir pirmojo kėlinio gale „įgėlę“ mačo favoritams laimėjo ketvirtį 24:22.

Antrojo kėlinio pradžioje Nerijaus Pigagos reidas leido „sakalams“ nutolti 26:22, tačiau tada pirmaujančią komandą pradėjo kamuoti bėdos gynyboje. Aikštelėje buvęs „TG Sokol“ penketukas nevisada spėdavo išsikeisti gynamaisiais, o nuo didesnių nemalonumų komandą gelbėjo tik tai, kad „KK Riešė“ nuo pat dvikovos pradžios neišnaudojo savo tolišaudės privalumų, nors metimams progų sukūrė ne vieną ir ne dvi.

Kai „KK Riešė“ įsibėgėjo „TG Sokol“ ištraukė kozirį, šį kartą juo tapo gera kovą dėl atšokusių kamuolių po varžovų krepšiu, komanda retai kada ataką užbaigdavo taikliu metimu pirmuoju bandymu, tačiau susikūrusi antrą ar trečią šansą juo dažniausiai pasinaudodavo ir po 2 kėlinių sugebėjo nepaleisti „KK Riešės“ per toli į priekį 39:41.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. „KK Riešė“ niekaip negalėjo atitrūkti, o įpusėjus ketvirčiui dar ir susidūrė su sunkumais gynyboje. Prasidėjus 27 dvikovos minutei Nerijus Pigaga vis dažniau ėmėsi iniciatyvos, po „sakalų“ gynėjo baudos metimų komandas skyrė viso labo 3 taškai 52:55. Lukas Motiejūnas baudos metimais „KK Riešės“ persvarą padidino iki 5 (57:52), tačiau „TG Sokol“ komandai prametus iš toli Riešės atstovai suklydo ir leido varžovams surengti rezultatyvią greitą ataką 54:57. Žymantas Armonas ketvirčio gale švystelėjo tritaškį 60:54, tačiau Nerijus Pigaga jam greitai atsakė tuo pačiu 57:60.

Po trijų kėlinių neįprastai sau, trapią persvarą turėjusi „KK Riešė“ lemiamą ketvirtį pradėjo labiau susikoncentravusi į darbą gynyboje, po komandos spurto 4:0 komandas skyrė jau 7 taškai, o „TG Sokol“ žaidėjai vis labiau vargo puolime. Sunkiai pradėję „KK Riešės“ atstovai iki dvikovos pabaigos likus 4 minutėms tvirtai į savo rankas perėmė iniciatyvą ir pasinaudoję individualiu meistriškumu susikrovė saugų (dviženklį) pranašumą kurio „sakalai“ per likusį laiką nepajudino.

„TG Sokol“: Nerijus Pigaga 30 (11/23 metimai), Andrej Maisak 19.

„KK Riešė“:Žymantas Armonas 25 (10/15 metimai), Viktoras Asačiovas 18, Dainius Novickas 14 (11 atk. kam.), Lukas Motiejūnas 11.

„Ginio Pajėgos“ – „Zarasai“55:72

Jei prieš tai vykusiose „1 grupės“ akistatose ginklais žvangino turnyrinės lenetelės kaimynės tai rungtynėse tarp „Zarasų“ bei lygos naujokų „Ginio Pajėgų“ galėjome matyti skirtingose situacijose atsidūrusių kolektyvų dvikovą. „Ginio Pajėgos“ (4/4) paskutinio turo metu kovojo dėl 4 vietos, o „Zarasai“ (2/6) dėl galimybės pakilti iš 10-tosios pozicijos.

„Ginio Pajėgų“ kolektyvas kuriam norint užimti ketvirtą vietą ir TOP16 grupėje išvengti tokių komandų kaip „KK Riešė“, „smogikai“ ar „TG Sokol“ reikėjo tik pergalės.Rungtynes sėkmingiau pradėjo Andriaus Steponavičiaus vedami „Zarasai“, po veterano 4 taško komandas jau dvikovs pradžioje skyrė 6 taškai 8:2. „Ginio Pagėjų“ puolimas buvo nuspėjamas, o gynyba neveikė todėl pirmą kėlinį labai dėsningu rezultatu 20:7 laimėjo ežerų krašto atstovai.

Pirmą kėlinį su kamuolių daug laiko leidęs ir individualiais veiksmais puolime piknaudžiavęs Domantas Žičkus antrajame ketvirtyje vis dažniau ieškojo komandos draugų ir tai leido komandai atsitiesti. Po lygaus kėlinio 40:27.

Po didžiosios pertraukos komandos demonstravo gerą krepšinį, tačiau nei vienai taip ir nesurengus iškalbingų spurtų prieš lemiamą ketvirtį „Zarasams“ kurie kontroliavo lentą ir taikliau metė dvitaškius liko tas pats 13-kos taškų pranašumas kurį komanda turėjo jau po pirmų 10-ties minučių 57:44.

Lemiamą rungtynių kėlinį geriau pradėjo „Zarasai“, kuriuos po Andriaus Predkelio metimo prasidėjus 36 rungtynių minutei nuo „Ginio Pajėgų“ jau skyrė 21 taškas 63:42. „Ginio Pajėgoms“ per likusį rungtynių laiką intrigos atkurti nepavyko, tačiau komanda baltomis vėliavomis nemojavo ir kovėsi iki galo, gerai nusiteikęs Domantas Žičkus paskutinėmis dvikovos sekundėmis dar spėjo surengti dvi rezultatyves atakas taip sumažindamas lygos naujokų atsilikimą iki 17-kos taškų.

„Ginio Pajėgų“ komanda reguliarų sezoną baigė 5-ta, tačiau pastaruoju metu komanda turi begalo daug sunkumų rinkdama taškus. Per tris paskutines dvikovas net ir pataikydama po 6,33 tritaškio ji renka tik po 51,67 taško bei labai prastai meta dvitaškius.

„Ginio Pajėgos“: Domantas Žičkus 22 (13 atk. kam.), Justas Aršauskas 12, Gediminas Ivoška 11.

„Zarasai“: Miglius Dambrauskas 24, Andrius Predkelis ir Kęstutis Bagdonavičius (13 atk. kam.) po 15, Andrius Steponavičius 12.

„Reaktoriaus smogikai – vezumalkas.lt“ – „O.P.A.“88:61

Čempionai kurie prieš paskutinį turą buvo pralaimėję 52:57 ir 66:102 atitinkamai silpniausiai ir stipriausiai „1 grupės“ komandai („Zarasams“ ir „KK Riešei“) į dvikovą su „O.P.A.“ kurią šį sezoną kartą jau įveikė 87:57 stojo jau žinodami, kad pergalės atveju garantuotai lieka antri.

Rungtynes „Reaktoriaus smogikai – vezumalkas.lt“ pradėjo pakankamai dideliu tempu ir energingai, tačiau pirmasis 4 taškus be atsako pelnė „O.P.A.“ puolėjas Andrius Šimelevičius ir išvedė savo komandą į priekį 4:0. Paulius Leščinskas greitai tritaškiu po varžovų klaidos skirtumą sumažino iki taško 3:4.

Čempionai dar neįpusėjus ketvirčiui perėmė iniciatyvą, tačiau pernelyg dažnai paliekti be priežiūros varžovų puolėjai laisve sėkimgai naudojosi ir rezultatyvų ketvirtį pralaimėjo garbingai 19:27.

Rungtynių lūžis kuris buvo lemiamas įvyko antrajame ketvirtyje, kai Anton Sventickij iš savo auklėtinių išsireikalavo didesnio atsidavimo gynyboje. Ignas Jackūnas pastaruoju metu demonstruojantis puikią sportinę formą ir sėkmingai pavaduojantis pagrindinį „centrą“ Igną Juškevičių antrą kėlinį baigė surengdamas dvi sėkmingas atakas, po jų komandas skyrė jau 18 taškų 51:33.

Į klausimą, kas laimės? Atsakymas paaiškėjo po 2 kėlinių, todėl antrą rungtynių dalis buvo labai vangi ir aikštelėje per daug nepersistengė nei viena, nei kita komanda. Po trijų kėlinių čempionai prieš varžovus su kuriais žais ir pirmas TOP16 etapo rungtynes pirmavo jau 24 taškų persvara.

Ketvirto kėlinio gale po Manto Statausko prasiveržimo „smogikų“ persvara šoktelėjo iki 25 taškų. Andrius Šimelevičius nepasinaudojo proga sumažinti atsilikimą ir prametė abus baudos metimus, o kamuolį atsikovoję „smogikai“ dar spėjo surengti ataką, kurią metimu su kėlinio sirena baigė penktą kartą šį sezoną į aikštelę žengęs komandos treneris Anton Sventickij.

Šiose rungtynėse čempionai metė 31 tolimą metimą, paskutinį kartą tiek tolimų metimų komanda buvo išmetusi pirmojo etapo pabaigoje, kai taip pat varžėsi su „O.P.A.“ (11/32). Pastaruoju metu 9 tolimus metimus įmetusių „smogikų“ tolišaudė tylėjo, per 4 dvikovas buvo pataikyta viso 11 metų.

„Reaktoriaus smogikai – vezumalkas.lt“: Paulius Leščinskas 25, Tomas Grybauskas 23, Ignas Jackūnas 13, Mantas Statauskas 10.

„O.P.A.“: Donatas Strakšys (14 atk. kam.), Andrius Šimelevičius ir Artūras Pūkys po 14, Paulius Bodindorfas 13.

„KK Comma 313“ – „Negeri“ 60:50

„KK Comma 313“ SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE debiutavo 2010/2011 metų sezoną, tuo met „Negeri“ jau žaidė antrąjį savo sezoną ir buvo sukaupę tam tikros patirties. Prieš 6 metus vykusią akistatą 70:58 laimėjo labiau patyrę, o komandos reguliaraus sezono metu laimėję po 7 kartus (7/14) pasidalino 15-16 vietas. TOP16 etape komandos pasirodė kukliai, „Negeri“ pralaimėjo viską, o „KK Comma 313“ vieną pergalę įsirašė kai į rungtynes nesusirinko „Maišiagala“. Vėliau komandų tarpusavio dvikovos klostėsi taip: 69:53, 60:54, 114:80, 65:66 ir 67:65, (4-2 „KK Comma“).

Tris kartus iki šiol viena šalia kitos reguliarų sezoną baigusių komandų dvikovą sėkmingiau pradėjo daugiau tarpusavio dvikovų laimėję „KK Comma“ žaidėjai, tačiau „Negeri“ pamažu įsibėgėjo ir iki pirmojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms įsiveržė į priekį 11:8.

Per likusį ketvirčio laiką tritaškiu pasižymėjo Andrius Gaidys 11:11, o jo komandos draugams surengus dar dvi sėkmingas atakas „KK Comma 313“ po 10-ties minučių įgijo 2 taškų pranašumą 15:13.

Nors aikštelėje kovojo TOP16 komandos daugelis ekipos žaidėjų žaidė žemiau savo galimybių lubų, todėl niekam nepavyko pademonstruoti nieko panašaus į modernų, gerą krepšinį.

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelėje ėmė siausti Lukas Poniškaitis, po jo metimo paskutinę atakos sekundę „Negerų“ deficitas padidėjo iki 5 taškų. „KK Comma 313“ geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių, buvo agresyvesni po krepšiais, tačiau kelis kartus iš eilės sėkmingai atakavę „Negeri“ 16 minutę išlygino rezultatą 23:23. Įstrigus „KK Comma 313“ atakoms iniciatyvos ėmėsi vasarą ne kam kitam, o negeriems VASAROS TAURĖS 2016 turnyre talkinęs Andrius Gaidys, kurio dėka „rykliai“ pirmąrungtynių pusę laimėjo 29:25.

Po truputį persvarą į savo taupyklę krovę „KK Comma 313“ vyrukai 2 taškų skirtumu 18:16 laimėjo ir trečią kėlinį po kurio jų persvarą siekė vos 6 taškus.

Lukas Poniškaitis su Gediminu Mateika ketvirto kėlinio pradžioje apsikeitė taikliais metimais 52:45, tada šiose rungtynėse Liną Beliūna neutralizavusiems „Negeriems“ apie save priminė kitas varžovų aukštaūgis Andrius Šabanas. Sėkmingai „centravęs“ žaidėjas galima sakyti vienas pats atlaikė paskutinius „Negerų“ pasispardymus 54:45.

„Ginio Pajėgų“ ekipos pralaimėjimas ir nerezultatyviausias sezono rungtynes sužaidusios „KK Comma 313“ pergalė lėmė, kad TOP16 etape greitu metu vėl pasimatys 4 vietą užėmusi „KK Comma 313“ bei „Ginio Pajėgos“ (5 vieta) patekusios į tą pačią grupę, o „Negeriems“ nukritusiems į 6 poziciją TOP16 atapas taps tikru iššūkiu, komanda jėgas išbandys su gerą krepšinį rodančiais „Broliais Šaunuoliais“, gerai pažystamais „TG Sokol“ ir „MF“ su kuriais lygoje debiutavo tą patį 2009/2010 metų sezoną.

„KK Comma 313“: Andrius Gaidys 24 (11 atk. kam.), Lukas Poniškaitis 19, Andrius Šabanas 10 (13 atk. kam.).

„Negeri“: Gediminas Mateika 15, Giedrius Kvakšys ir Gediminas Astrauskas (11 atk. kam.) po 10.

„RRKK&Bendorėliai“ – „KK Bet Koks“ 43:77

„RRKK&Bendorėliai“ kaip ir „KK Bet Koks“ jau nuo vasario mėnesio gyvena sezono pabaigtuvių nuotaikomis, tačiau į TOP16 atapą nepatekusios komandos net ir tada kai pergalės yra tik garbės reikalas stengiasi išnaudoti kiekvieną progą ir bando pakovoti dėl pergalių. Bendorėlių atstovai per 15 rungtynių iki kovo 12-tos jau buvo surinkę 3 pergales, tuo tarpu „KK Bet Koks“ laimėjo vos du kartus. Nors „KK Bet Koks“ antrajame etape išvis nelaimi jie šį sezoną įveikė 59:36 „Craptors“ bei 64:57 „Tores“ dvi ekipas kurios turnyrinėje lentelėje liko gerokai aukščiau, tuo tarpu „RRKK&Bendorėliai“ dvi pergales susirinko prieš turnyrinės lentelės kaimynus „Meridianą“ bei kartą 65:53 įveikė į TOP16 patekusius „BC Kibirus“.

Geresnį sezoną nei pirmasis sužaidę „RRKK&Bendorėliai“ dvikovą pradėjo vangiai, tačiau geru žaidimu pirmosiomis rungtynių minutėmis nepasižymėjo ir jų varžovai. Po Šarūno Jankausko tritaškio išvedusio Bendorėlių atstovus į priekį 3:0 „KK Bet Koks“ uždirbo teisę mesti iš eilės 4 baudos metimus, Kazimieras Kanevičius realizavo tik 4 bandymą 1:3.

„RRKK&Bendorėliai“ kurie didžiąją sezono dalį būdavo pirmojo kėlinio komanda, šį kartą nepasisekė įgyti žaidybinės persvaros, po Donato Balandžio dvitaškio su pražanga „KK Bet Koks“ įsiveržė į priekį 4:3, o vėliau puikiai gynę savo tvirtovę ketvirtį laimėjo 16:6.

Įsibėgėję „KK Bet Koks“ demonstravo geriausią puolimą šį sezoną bei iš varžovų didesnio pasipriešinimo nesulaukė ir antrajame kėlinyje kurį laimėjo 22:6 (38:12). Antrajame kėliniui persiritus į antrą pusę rungtynių arbitrai Bendorėlių atstovui Kornelijui Mikalajūnui užfiksavo žingsnius. Nors taisyklių pažeidimas buvo akivaizdus puolėjas su tuo nesutiko, kol galiausiai jo nepagarbus elgesys lėmė jam diskvalifikacinę pražangą. Aikštelėje geru žaidimu šį sezoną neišsiskyręs žaidėjas šį sezoną jau antrą kartą buvo priverstas rungtynes baigti ankščiau laiko dėl to, kad demonstravo nepagarbą rungtynių arbitrams.

Nurimus aistroms trečiasis rungtynių kėlinys prasidėjo užtikrintu „KK Bet Koks“ spurtu 11:0 (49:12), dominavusiai komandai iš 11 pirmų taškų šiame ketvirtyje, net 8 pelnė pastarųjų savaičių atradimu tapęs komandos veteranas Kęstutis Bačkis. Trečią sezoną „KK Bet Koks“ komandai priklausantis krepšininkas per šį sezoną rinko 10,80 taškų vidurkį, kuris per paskutines tris sezono dvikovas šoktelėjo net iki 20,67 taškų.

Kęstučiui Nakonečnij nutraukus bendravardžio rengiamą spurtą 14:49 „RRKK&Bendorėlių“ komanda atgijo ir likusią kėlinio dalį kai pavyko įsūdyti pora tritaškių laimėjo 14:8 (28:57).

Paskutinis abiejų komandų 2016/2017 metų sezono kėlinys buvo pakankamai dinamiškas, o jo gale prabilęs Kęstutis Nakonečnij dar spėjo Bendorėlių atstovų atsilikimą sumažinti iki 34 taškų. Antrą sezoną baigusiems „RRKK&Bendorėliams“ nepavyko trinktelti durimis, tą padarė 9 pralaimėjimų seriją nutraukę „KK Bet Koks“. Įdomu tai, kad šį sezoną vos tris kartus didesniu (44, 42, 35) skirtumu rungtynes pralaimėję Bendorėlių atstovai paskutinį kartą daugiau nei 17 taškų skirtumų pralaimimą buvo patyrę net 2016 metų gruodį, kai 39:74 pralaimėjo „Broliams Šaunuoliams“. Komandą antrajame etape sutriuškino geriausia ir silpniausia „2 grupės“ komanda.

„RRKK&Bendorėlių“ kolektyvas šį sezoną laimėjo 3 rungtynes, tačiau tapo neefktyviausia, nerezultatyviausia, prasčiausiai dvitaškius bei tritaškius metusia reguliaraus sezono ekipa.

„RRKK&Bendorėliai“: Šarūnas Jankauskas 17, Robertas Butkus 10.

„KK Bet Koks“: Kęstutis Bačkis 17, Donatas Balandis 16, Kazimieras Kanevičius 15.

„Meridianas“ – „Craptors“ 50:45

Nieko nelemiančiose rungtynėse savo jėgas išbandė jauna „Craptors“ bei už varžovus gerokai vyresnė „Meridiano“ kariauna. Jaunimas paskutinėse rungtynėse kovo 5 dieną įveikė „BC Kibirus“, tačiau sudėliojus turnyro dėlionę paaiškėjo, kad ši komanda visus šansus žengti toliau nubraukė dar tada kai sausio 29 nesurinko dvikovai su „Burkalifa.eu“ 5 žaidėjų ir patyrė techninį pralaimėjimą.

Nors abi komandos šį sezoną turėjo didelių sunkumų rinkdamos taškus jauną „Craptors“ komandą buvo galima laikyti šių rungtynių favoritais, nepaisant to, kad ši ekipa per 9 paskutines rungtynes 60 taškų ribą pasiekė tik kartą.

Rungtynių pradžioje „Craptors“ įsiveržė į priekį 2:0, tačiau geros gynybos ir bandymo žaisti greitai nepakako, nerezultatyvų kėlinį jaunimas pralaimėjo minimaliai 9:8. „Meridiano“ persvara po 10-ties minučių galėjo būti gerokai didesnė, tačiau ekipos žadėjai dvikovos pradžioje buvo susikaustę ir prametė daug metimų iš patogių padėčių.

„Craptors“ komandai vėl trūko tolimų metimų (3/24 rungtynėse), o baudos aikštelėje neblogai pasidarbavę „Meridiano“ senukai įpusėjus dvikovai jau pirmavo 21:17.

Trečią kėlinį užtikrintu reidu po varžovų krepšiu pradėjo „Craptors“ lyderis Ignas Cibulskas 19:23, tačiau jaunimui vėl pradėjus skubėti „Meridianas“ sužaidė gerą atkarpą ir nutolo 27:19, o vėliau ir 39:27 (po trijų kėlinių).

Igno Cibulsko surinkusio 11-tą dvigubą dublį šį sezoną dėka „Craptors“ dar bandė kabintis į pergalę ketvirtajame kėlinyje (18:11), tačiau varžovai tvirtai kontroliavę rungtynių eigą išlaikė egzaminą ir šventė antrą pergalę šį sezoną. „Craptors“ po naujų metų švenčių vos keliose rungtynėse turėjo problemų gindami savo krepšį, tačiau beveik idealiai suveikusi gynyba ekipos problemų neišsprendė. Komanda šį sezoną rinko po 54,73 taškus, o per paskutines 8 sezono dvikovas (antra sezono dalis) nė sykio nepelnė net 55 taškų. Paskutinį kartą pelnomų taškų vidurkį komanda buvo pralenkusi 2016 metų gruodžio 11 dieną, tačiau tada 63:90 pralaimėjo „MF“ kolektyvui.

Jaunimas šį sezoną pasirodė geriau už „Meridianą“, tačiau sezono finiše sėkmė ir geresnis krepšinis lydėjo ilgiausiai šį sezoną be pergalių buvusią komandą. Lygos debiutantai atsidarė tik tada kai nuo 2016 metų spalio 16 dienos pralaimėjo 13 rungtynių paeiliui.

„Meridianas“: Marius Zubavičius 16.

„Craptors“: Ignas Cibulskas 26 (16 atk. kam.), Adolfas Žygas 12.

„Burkalifa.eu“ – „Visad gatavs“ 95:93

„Burkalifa.eu“ kovo 5 dieną rungtynėse su „MF“ į pergalę kabinosi kaip įmanydama, tačiau labai emocingose rungtynėse patyrė pralaimėjimą 55:62 ir prieš šias rungtynes nuo vienintelių konkurentų dėl vietos TOP16 etape „Visad gatavs“ (5/4) atsiliko viena pergale. Šių rungtynių reikšmė tiek „Burkalifa.eu“, tiek „Visad gatavs“ komandoms buvo vienoda. Laimėtojas keliauna toliau, pralaimėjęs sezoną baigia, todėl šių rungtynių abi komandos buvo priverstos laukti kaip reikalas įsitempę.

„Burkalifa.eu“ pastarosiomis savaitėmis įrodinėjo, kad yra verta žengti toliau ir gerokai „palamdė“ netik studentus, tačiau ir „Tores“ kuriems pralaimėjo 70:76 tik po pratęsimo. „Visad gatavs“ per paskutines 5 rungtynes 73:77 pralaimėjo „BC Kibirams“ ir 74:104 „Broliams Šaunuoliams“, nors pataikydavo net po 12,50 tritaškio. Viso per 5 rungtynes „visada pasiruošę“ pataikė 59 tolimus metimus. Įdomu tai, kad „Burkalifa.eu“ sėkmingai gali kautis su visais, kol gynyboje susitvarko su varžovų metikais.

„Visad gatavs“ metikų komanda. O dvikovos pirmoji dalis parodė, kad  „Burkalifa.eu“ į rungtynes dėl  išlikomo atvyko nepadariusi namų darbų. „Visad gatavs“ nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje darė tą ka geriausiai moka, metė tolimus metimus ir greitai bėgo. „Burkalifa.eu“ neturi pajėgios gynėjų grandies, todėl jau pirmojo kėlinio metu susidūrė su sunkumais vaikydamiesi „VG“ gynėjus. Pirmas rezultatyvus šių rungtynių ketvirtis baigėsi 28:26 „Visad gatavs“ komandai įgijus 2 taškų persvarą.

Antrajame kėlinyje „Burkalifa.eu“ ėmė skubėti, dažnai klydo, o įsimėtę varžovai vis tolo. „Visad gatavs“ įpusėjus rungtynėms buvo pataikę 10 tritaškių (10/21) ir pirmavo 49:38.

 Beveik pusšimtį taškų per du kėlinius į savo krepšį prasileidusi „Burkalifa.eu“ antrą puikių rungtynių dalį pradėjo daug labiau koncentruodamiesi į gynybą ir po Nerijaus Jozonio tritaškių spurtavo 8:0 (46:49). Vos tik „Burkalifa.eu“ įsibėgėjo nemaloniu atradimu jų gynybai tapo „Visad gatavs“ puolėjas Igor Burdakovskij. Sezono rungtynių grafiku taškus rinkęs pastarasis žaidėjas viso per šį kėlinį pelnė 10 taškų ir pataikė 2 tolimus metimus. „Visada pasiruošę“ ir šiame ketvirtyje liko ištikimi sau bei pataikė 5 tritaškius iš 9.

Trečio kėlinio gale „Burkalifa.eu“ atsiliko 61:72, tačiau pasinaudojo varžovų pasimetimu gynyboje ir sužaidė labai iškalbingą rungtynių atkarpą. Dominykas Garuckas įsūdė tritaškį, o į Vyganto Versocko atsakymą iškart regavęs Nerijus Jozonis dvi atakas iš eilės baigė taip pat tolimais metimais 70:75. „Visad gatavs“ žaidėjų veiksmuose prasidėjus 27 dvikovos minutei jau buvo galima įžvelgti nuovargio ženklų, pasipylė klaidos net keli iš eilės metimai nelietė lanko. Ketvirtį aukšta nata baigę „Burkalifa.eu“ žaidėjai prieš ketvirtą kėlinį turėjo 3 taškų deficitą 72:75, tačiau jau buvo pelnę tiek taškų kiek nesugebėjo sumesti nei vieneriose šio sezono rungtynėse per 40-45 minutes.

„Visad gatavs“ prieš ketvirtą kėlinį buvo pataikę 15 tolimų metimų iš 30-ties, tačiau gynyboje nerado vaistų prieš Nerijų Jozonį kuris vien trečio kėlinio metu pataikė 9 metimus iš 10 bei per 10 minučių pelnė 22 taškus.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo abiejų komandų skubotais veiksmais. Po antrojo iš eilės Nerijaus Jozonio tritaškio „Burkalifa.eu“ išlygino rezultatą 77:77.

Pora minučių vyko kova taškas į tašką, „Visad gatavs“ įsiverždavo į priekį, o „Burkalifa.eu“ iškart surengdavo rezultatyvią ataką ir vėl atsiduravo šalia varžovų.

Po skausmingo susidūrimo su vis efektyviau puolime žaidusiu Vaidu Mitrofanu „Visad gavats“ prarado 22 taškus surinkusį karį – Dainių Strakšį, o likusius žaidėjus vis labiau kaustė nuovargis. „Visad gatavs“ žaidėjai vis sunkiau rinkosi kamuolius, nepataikė iš toli ir galutinai prarado iniciatyvą 88:90.

Vaidas Mitrofanas savo sąskaitoje jau turėdamas 17-taškų varžovų paliltas be priežiūros turėjo pakankamai laiko prisitaikyti ir pasižymėjo tolimu metimu 93:88, tačiau „Visad gatavs“ rankų nenuleido, po netaiklaus tolimo metimo Vygantas Versockas atkovojo kamuolį ir privertė varžovus pažeisti taisykles. Po gynėjo baudos metimų 90:93, tačiau viskas tuo nesibaigė. Sėkmingai sužaidę prie savojo krepšio „VG“ surengė greitą ataką kurią metimu iš 9 metrų baigė tas pats Versockas išlygindamas rezultatą 93:93.

„Burkalifa.eu“ suskubo prašyti minutės pertraukėlės. Varžovams du kartus iš eilės pažeidus taisykles prie baudos metimų linijos stojęs Jozonis pataikė tik antrą metimą 94:93, tačiau jo vedama komanda dvikovos gale dar kartą pademonstravo charakterį ir geležinius nervus, o ekipos lyderis surengęs vieną iškalbingiausių šio sezono pasirodymų baudos metimu įtvirtino „Burkalifa.eu“ pergalę rezultatyviausiose sezono rungtynėse.

„Burkalifa.eu“ šiose rungtynėse pataikė 12 tritaškių ir 26 bandymų (17/40 pataikė „Visad gatavs“) ir surinko 95 taškus kas yra net 25 taškais daugiau nei antras šio sezono rezultatas. Rungtynėse kuriose „Burkalifa.eu“ buvo pelniusi 70 taškų (70:76 prieš „Tores“) buvo žaidžiamas pratęsimas.

„Burkalifa.eu“: Nerijus Jozonis 53 (16 atk. kam.), Vaidas Mitrofanas 20, Ugnius Stulginskas 11.

„Visad gatavs“: Igor Burdakovskij 23, Vygantas Versockas (10 rez. perd.) ir Dainius Strakšys po 22, Artiom Lisovskij 13.

„Broliai Šaunuoliai“ – „Išvien“ 86:62

„Broliai Šaunuoliai“ (8/1) prieš paskutinį turą nebuvo užsitikrinę 11 vietos (arba 1 „2 grupėje“) ir tik dėl vienos priežasties. Komanda labai netikėtai sausio 8 nusileido „Craptors“ 51:52, o iš paskos žygiuojančios „Išvien“ (7/2) bei „Tores“ (7/2) taškų taip pat beveik nedalino.

Su viena iš konkurenčių „Išvien“ praėjusio sezono finalo ketverto dalyviai būtent ir susitiko šiose rungtynėse.

„Broliai Šaunuoliai“ rungtynes pradėjo be jokios žvalgybos. Geriausią puolimą tarp į TOP10 nepatekusių komandų demonstruojantys 2009 metų lygos čempionai varžovus pasveikino tolimų metimų banga. Po Tomo Rumiancevo ir Manto Kazlausko metimų į kuriuos sugebėjo atsakyti tik „Išvien“ puolėjas Eimantas Kriaunaitis „Broliai Šaunuoliai“ pirmavo 6:3. „Išvien“ sunkiai rinko taškus, o Egidijaus Mažeikos ir Manto Kazlausko duetas broliams sukrovė 19-kos taškų persvarą jau per 10 pirmų rungtynių minučių.

Antrajame kėlinyje „Išvien“ pergrupavus gynybą „Brolių Šaunuolių“ tritaškių salvės girdėjosi rečiau. Įpusėjus rungtynėms Justas Navickas pasižymėjo tritaškiu su kėlinio sirena sumažindamas „Išvien“ deficitą iki 14-kos taškų 27:41.

Trečio kėlinio pradžioje Rokas Burnys pasižymėjo tritaškiu 30:41, tačiau gerėjančią jo ir jo komandos bičiulių nuotaiką vis labiau ėmė gadinti du kėlinius ant suolo praleidęs Darius Dūdėnas. Šį sezoną labai komandos tausojamas veteranas pelnė 4 taškus be atsako 45:30, Mantas Kazlauskas pridėjo tritaškį 48:30 ir virš „Išvien“ stovyklos vėl pradėjo telktis juodi debesys. Dariaus Dūdėno solo ir tolimi metimai leido praėjusį sezoną finalo ketvertą pasiekusiai komandai prieš paskutinę 10-ties minučių dvikovos dalį pirmauti 65:40.

Paskutinio kėlinio metu „Broliai Šaunuoliai“ sėkmingai atakavo iš įvairių distancijų, tačiau skylėmis gynyboje sėkmingai pasinaudoję varžovai nekrito į dar gilesnę duobę. Rokui Burniui pataikius pora tolimų metimų kai iki dvikovos pabaigos buvo likę mažiau nei 5 minutės buvo sumažintas deficitas, o vėliau ir minimaliai 22:21 laimėtas ketvirtis.

„Broliai Šaunuoliai“: Egidijus Mažeika 29 (17 atk. kam.), Mantas Kazlauskas 24, Darius Dūdėnas 14, Darius Jovaiša 12 (12 rez. perd., 12 atk. kam.).

„Išvien“: Ovidijus Kriaunaitis 23, Martynas Rimkus 13.

„BC Kibirai“ – „Tores“ 60:61

„Tores“ (7/2) prieš paskutines antrojo etapo rungtynes buvo užsitikrinę mažiausiai 14-tą vietą, tačiau „BC Kibirams“ (5/4) tai lengvo gyvenimo nežadėjo. Priežasčių čia ieškoti toli nereikia, lygoje 9 sezoną žaidžiantys „Tores“ nepriklausomai nuo to kaip ekipai klostosi sezonas visada nori kovoti dėl pergalės, tai yra viena iš tų komandų kuri net ir pirmaudama užtikrintai neatleidžia vadžių ir visada nori laimėti kuo didesniu skirtumu.

„BC Kibirai“ gavę tokį varžovą į porą rungtynėse kuriose reikėtų išgyventi tikrai neapsidžiaugtų, tačiau ekipa 77:73 įveikė „Visad gatavs“ ir 76:53 „Burkalifa.eu“ ir to pakako, kad komandai šios rungtynės nebūvo gyvybės ir mirties klausimas.

Rungtynių pradžioje geriau sekėsi „BC Kibirams“, jie 18:15 laimėjo pirmą ketvirtį. Po antrojo savo rankose 2 taškų persvarą jau turėjo „Tores“ 34:32, o lygi pirmoji paskutiniu reguliaraus sezono rungtynių dalis mums žadėjo nemažą intrigą.

„Tores“ ketvirtį pradėjo spurtu 8:0. Prie to, kad „BC Kibirai“ paprašytų ankstyvos minutės pertraukėlės labiausiai prisidėjo Vladislav Budko ir Jaroslav Dombrovski 42:32. Jo Jaroslav Latušinskij baudos metimo 33:42 nutraukusio varžovų dominavimą puolime „Tores“ duetas Budko ir Dambrovski pridėjo dar po vieną taiklų metimą ir varžovus įvarė į kampą 46:33. Susikrovę saugią persvarą „Tores“ per anksti patikėjo pergale, o antrą kvėpavimą įgiją jų varžovai dar spėjo atsitiesti 40:48.

Po sėkmingos trečio kėlinio pabaigos „BC Kibirų“ žaidėjai lemiamo ketvirčio metu labai pasitikėjo savo jėgomis ir dideliais žingsniais vijosi nuo antro kėlinio priekyje buvusius varžovus. Sunku būtų nuspėti kuo būtų pasibaigusios šios rungtynės jeigu ne Eduard Bielskij ir Jaroslav Dombrovski pataikyti tolimi metimai, kai „Tores“ puolimas buvo visiškai įstrigęs, tačiau iš po jų lygoje 9 sezoną rungtyniaujančiai komandai teko žaisti labai sudėtingą rungtynių galą.

„Tores“ pirmaujant 61:60 „BC Kibirai“ rungtynių finiše bandė surengti lemiamą ataką, tačiau išpradžių nepavyko sėkmingai išmesti kamuolio, kad perdavimo nekliudytų varžovas, visgi „Tores“ kamuolio neperėmė o jį pačiupęs Simas Vasiliauskas paleido gana gerą metimą. Tikslumo pritrūko netik jam, tačiau ir paskutinę sekundę metimą atlikusiam Edgarui Binkiui.

Nors šiose rungtynėse susitiko komandos jau turėjusios vietą kitame etape kovos ir azarto čia tikrai netrūko, intriga „2 grupėje“ išsilaikė nuo pirmųjų iki paskutiniųjų antrojo etapo rungtynių.

„BC Kibirai“: Andrius Pieslikas 23, Edgaras Binkys 11 (16 atk. kam.), Karolis Levarauskas 10.

„Tores“: Aleksandr Lipnevič 18, Jaroslav Dombrovski 13, Vladislav Budko 11 (11 atk. kam.), Marek Pščolovski 10.

Sezoną baigė: Su lyg kovo 12 dienos turu savo pasirodymus 2016/2017 metų SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS sezone baigė 5 komandos: „Visad gatavs“ (17 vieta), „Craptors“ (18), „RRKK&Bendorėliai“ (19), „Meridianas“ (20) ir „KK Bet Koks“ (21). Viso šios komandos šį sezoną sužaidė po 16-ka rungtynių ir kartu sudėjus pasiekė 7 pergales prieš sezoną tęsiančius kolektyvus. Vienose rungtynėse komandoms trūko patirties, kitose ilgesnio atsarginių žaidėjų suolo ar geresnio pataikymo, tačiau visos jos nekartą demonstravo puikų kovingumą ir dėl šios priežasties nusipelnė varžovų pagarbos. „Visad gatavs“ šį sezoną laimėjo 37,50% rungtynių, „Craptors“ (31,25%), „RRKK&Bendorėliai“ (18,75%), „Meridianas“ (12,50%) ir „KK Bet Koks“ (18,75%).

KOVO 12 DIENOSŽAIDĖJAS

„Burkalifa.eu“ 95:93 įveikė „Visad gatavs“ ir įšoko į nuvažiuojantį TOP16 etapo traukinį, o ekipos lyderis Nerijus Jozonis surengė geriausią asmeninį pasirodymą šį sezoną. Puolėjas pelnė 53 taškus (11/14 dvitaškiai, 8/11 tritaškiai), atkovojo 16 atkovotų kamuolių ir surinko 58 naudingumo balus. Kartą vienu daugiau (59) ir kartą lygiai tiek pat (58) šį sezoną rinko „KK Riešės“ aukštaūgis Gediminas Povilauskas, kuris naudingiausių lygos žaidėjų sąrašo viršūnėje vis dar lenkia kovo 12 dienos herojų, tačiau jis tai padarė rungtynėse kurių reikšmė nebuvo tokia svarbi kaip „Burkalifa.eu“ bei „Visad gatavs“ akistata.

Po reguliaraus sezono rezultatyviausiu (29,67 vid.) lygos žaidėju tapęs Nerijus Jozonis šį kartą kovoja dėl savaitės geriausio žaidėjo titulo konkurentų taip ir nesulaukė.

KOVO 12 DIENOS SIMBOLINIS PENKETUKAS

„Centras“: Viktoras Asačiovas, „KK Riešė“: Pagrindinis reguliaraus sezono nugalėtojų aukštaūgis toliau demonstruoja puikią sportinę formą. Šį sezoną po 16,67 taško ir 10,11 atkovoto kamuolio vidurkius fiksuojantis „centras“ kovo 12 dieną padėjo „KK Riešei“ iškovoti pergalę 84:72 prieš turnyrinės lentelės kaimynus „TG Sokol“ ir 6 kartą per 9 rungtynes surinko bent 17 naudingumo balų. Į „sakalų“ krepšį Viktoras Asačiovas sumetė 18 taškų, taip pat jis atkovojo 9 atšokusius kamuolius, po kartą perėmė kamuolį ir suklydo bei 3 kartus pažeidė taisykles.

Sunkusis krašto puolėjas: Egidijus Mažeika, „Broliai Šaunuoliai“: Egidijus Mažeika ilgą laiką gydėsi kojos traumą, tačiau sausio mėnesį prisijungęs prieš „Brolių Šaunuolių“ demonstruoją puikią sportinę formą. Per 7 žaistas rungtynes jis jau 5 kartus rinko 18 ir daugiau taškų bei visose žaistose rungtynėse atkovojo bent 8 kamuolius ir rinko nemažiau 11 naudingumo balų (22,29 vid.). Kovo 12 dieną „Broliai Šaunuoliai“ 86:62 įveikė „Išvien“, o komandos puolėjas pelnė 29 taškus (9/12 dvitaškiai), atkovojo 17 atšokusių kamuolių ir blokavęs dar 2 varžovų metimus surinko 40 naudingumo balus. Trys sezono rekordai ir užtikrintas komandos žaidimas jam garantavo vietą šiame penketuke.

Lengvasis krašto puolėjas: Nerijus Jozonis, „Burkalifa.eu“.

Atakuojantis gynėjas: Paulius Leščinskas, „Reaktoriaus smogikai – vezumalkas.lt“: Vasarą iš „KK Išjunk šviesą“ į čempionų komandą atvykęs gynėjas šį sezoną į rungtynes atvyksta retai, dvikova su „O.P.A.“ kurią smogikai laimėjo 88:61 jam buvo viso labo 5-toji. Savo kolekcijoje visų spalvų lygos apdovanojimus jau turintis „combo“ gynėjas šį sezoną renka po 18,20 taško (5,20 rez. perd.) ir 22,40 naudingumo balus. Į „O.P.A.“ krepšį šį kartą jis sumetė 25 taškus, taip pat atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir viso surinko 31 naudingumo balą. Tris kartus finalo ketverte su „KK Išjunk šviesą“ žaidęs Paulius Leščinskas kovo 12 sužaidė sezono rungtynes vilkėdamas komandos kurią ankščiau yraskriaudęs marškinėlius.

Įžaidėjas: Artur Biriulin, „KK Alkani“: „KK Alkanų“ įžaidėjas sužaidė geriausias sezono rungtynes ir atvedė „KK Alkanų“ komandą į pergalę 91:62 prieš „ŠKK Šnapius“. Iš žaidimo pataikęs 73,68% metimų 175 cm ūgio gynėjas surinko 31 tašką, atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir viso surinko 34 naudingumo balus. Šiose rungtynėse Artur Biriulin pagerino ne vieną asmeninį sezono rekordą, jis pelnė daugiausiai taškų, pataikė daugiausiai dvitaškių (12), atkovojo daugiausiai atšokusių kamuolių ir surinko daugiausiai naudingumo balų. Geras gynėjo pasirodymas lemė „KK Alkaniems“ 7 vietą po reguliaraus sezono kovų.

KOVO12 DIENOS REKORDAI

Naudingumo balas: Nerijus Jozonis, „Burkalifa.eu“ (58);

Taškai: Nerijus Jozonis, „Burkalifa.eu“  (53);

Atkovoti kamuoliai: Egidijus Mažeika, „Broliai Šaunuoliai“ (17);

Rezultatyvūs perdavimai: Darius Jovaiša, „Broliai Šaunuoliai“ (12);

Perimti kamuoliai: Erikas Augūnas, „Tores“ (5);

Blokuoti metimai: Keturi žaidėjai(2);

Tritaškiai: Nerijus Jozonis, „Burkalifa.eu“ (8);

TURNYRINĖ LENTELĖ

VIETA

KOMANDA

R

L

P

TŠK.

 
 

1

KK RIEŠĖ

9

8

1

17

 

2

REAKTORIAUS SMOGIKAI-VEZUMALKAS.LT

9

7

2

16

 

3

TG SOKÓŁ

9

7

2

16

 

4

KK COMMA 313

9

5

4

14

 

5

GINIO PAJĖGOS

9

4

5

13

 

6

NEGERI

9

4

5

13

 

7

KK ALKANI

9

3

6

12

 

8

ŠKK ŠNAPIAI

9

2

7

11

 

9

ZARASAI

9

3

6

11

 

10

O.P.A.

9

2

7

11

 

11

BROLIAI ŠAUNUOLIAI

10

9

1

19

 

12

TORES

10

8

2

18

 

13

IŠVIEN

10

7

3

17

 

14

MF

10

7

3

17

 

15

BC KIBIRAI

10

5

5

15

 

16

BURKALIFA.EU

10

5

5

15

 

17

VISAD GATAVS

10

5

5

15

 

18

CRAPTORS

10

4

6

13

 

19

RRKK&BENDORĖLIAI

10

2

8

12

 

20

MERIDIANAS

10

2

8

12

 

21

KK BET KOKS

10

1

9

10

 

TOP16 GRUPĖS

T1 GRUPĖ (TOP16 etapas):

T3 GRUPĖ (TOP16 etapas):

 

VIETA

KOMANDA

VIETA

KOMANDA

 
 

0

KK RIEŠĖ

0

REAKTORIAUS SMOGIKAI-VEZUMALKAS.LT

 

0

ŠKK ŠNAPIAI

0

KK ALKANI

 

0

ZARASAI

0

O.P.A.

 

0

BURKALIFA.EU

0

BC KIBIRAI

 
         

T2 GRUPĖ (TOP16 etapas):

T4 GRUPĖ (TOP16 etapas):

 

VIETA

KOMANDA

VIETA

KOMANDA

 
 

0

KK COMMA 313

0

BROLIAI ŠAUNUOLIAI

 

0

GINIO PAJĖGOS

0

NEGERI

 

0

TORES

0

TG SOKÓŁ

 

0

IŠVIEN

0

MF

 

{jcomments on}

 

 krepsinio_saliu_nuoma

2018/2019 m. SEZONAS

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.
Plačiau apie tai: privatumo politika.