Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
Įvykių kaleidoskopas. 5 – asis turas (2016.11.20)

Oficiali SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS svetainė www.krepsinistau.lt apžvelgia lapkričio 20 dieną įvykusį turą bei pristato rubriką „Įvykių kaleidoskopas“. Kiekvieną savaitę pateikiamoje apžvalgoje – svarbiausių įvykių suvestinė, rungtynių rezultatai, geriausi asmeniniai pasirodymai bei geriausių turo žaidėjų penketukas.

 

„Išvien“ staigmena, pirmosios „TG Sokol“ ir „Craptors“ pergalės, „A“ ir „C“ grupėse dominuojantys 2015/2016 metų sezono finalininkai bei rokiruotės naudingiausių lygos žaidėjų sąrašo viršūnėje, toks buvo penktasis į pabaigą einančio pirmojo reguliaraus sezono etapo turas.

 „MF“ – „Ginio Pajėgos“ 62:86

Lapkričio 20 dieną pirmosios aikštelėje pasirodė „MF“ ir „Ginio Pajėgų“ komandos, iki šio susitikimo lygos naujokai šventė visas 3 pergales, o „MF“ patyrė tiek pat pralaimėjimų. „Ginio Pajėgų“ lyderiu visose rungtynėse buvo po 33,33 naudingumo balus rinkęs puolėjas Domantas Žičkus.

Dvikovos pradžioje „Ginio Pajėgos“ demonstravo plieninės gynybos privalumus ir labai lengvai rasdavo skylių „MF“ komandos gynyboje. Puolime antrą savaitę 10 tritaškių pataikiusių lygos naujokų gretose vėl pirmais smuikais griežė Domantas Žičkus ir Dominykas Rakauskas arba kalbant trumpiau „2D“ duetas. Įpusėjus ketvirčiui Tomas Balčius ėmėsi iniciatyvos, o prie jo prisijungė ir kiti iš vidutinio nuotolio gerai pataikę ekipos draugai. Kėlinio gale dar labiau „MF“ atsilikimą 12:16 sumažino kelias atakas sėkmingai užbaigęs aukštaūgis Juozas Jarašūnas.

Pakiliai ketvirtį baigęs Juozas Jarašūnas antrą pradėjo taikliu dvitaškiu 14:16, tačiau netrukus Gediminas Ivoška pataikė tritaškį ir vėl leido „Ginio Pajėgoms“ nutolti 19:14. Komandos įsibėgėjus ketvirčiui keitėsi rezultatyviomis atakomis, „MF“ puolime bėdų neturėjo, tačiau gynyboje labai dažnai pralaimėdavo mikro dvikovas savo oponentams, kas leido varžovams išsilaikyti priekyje. Kėlinio gale medikų situaciją pataisė nuo suolo rungtynes pradėjęs gynėjas Julius Ščipokas, tačiau jo pastangų neužteko. „MF“ per du kėlinius varžovus paleido į priekį 39:28.

Trečią kėlinį „MF“ prie varžovų krepšio jautėsi užtikrintai, tačiau įsismaginęs Domantas Žičkus bei galinga jėga baudos aikštelėje tapęs Valdemar Lodziato studentams neleido pagalvoti apie geresnį gyvenimą. Po 3 kėlinių „Ginio Pajėgos“ jau pirmavo 17 taškų skirtumu, o rungtynėms artėjant prie pabaigos „MF“ deficitas siekė 27 taškus. Domantas Žičkus pataikęs tik antrą baudos metimą skirtumą padidino dar tašku 86:58, tačiau chaotiškos rungtynių pabaigos metu Mindaugas Brusokas pelnė 4 taškus be atsako ir sumažino galutinį skirtumą iki padoresnio 24.

Nugalėtojų gretose vėl spindėjo puolėjų duetas. Domantas Žičkus šį kartą surinko 28, o Dominykas Rakauskas 19 taškų. Puolėjams kurie pataikė 7 tritaškius iš 15 neblogai talkino po 14 taškų surinkę Justas Aršauskas bei Valdemar Lodziato. „MF“ komandai 18 taškų pelnė Julius Ščipokas, 13 pridėjo Domas Sinkevičius, karjeros rungtynes sužaidęs aukštaūgis Juozas Jarašūnas pridėjo 11 taškų.

 „KK Alkani“ – „Išvien“ 48:78

Iki šių rungtynių „KK Alkani“ (3/1) ir „Išvien“ (1/2) buvo įsitaisę „B“ grupės turnyrinės lentelės kaiminystėje. Lygoje „Išvien“ debiutavo praėjusį sezoną, tačiau su „KK Alkanais“ 2015/2016 metų sezone jos keliai nesusikirto, todėl ko galima tikėtis iš šios akistatos jai neprasidėjus prognozuoti buvo begalo sunku ir aiškesnis vaizdas ėmė ryškėti tik įsibėgėjus rungtynėms.

Rungtynių abi komandos skubėjo, dažnai klydo, prametė krūvą metimų. Pirmasis prasidėjus 3 minutei taškais pasižymėjo „KK Alkanų“ aukštaūgis Karolis Marcinkus pacentravęs prieš Martyną Rimkų ir pradėjo savo ekipos spurtą 7:0. Įsibėgėjus ketvirčiui „Išvien“ komandoje debiutavęs Justinas Navickas pelnė pirmus savo komandos taškus 2:7, o įsibėgėję lygos antramečiai pamažu perlaužė rungtynių eigą sau naudinga linkme. „KK Alkani“ kėlinio gale visiškai neapsigynė ir ekipos po pirmo kėlinio išsiskirstė taikiai 14:14.

Antrą kėlinį „Išvien“ pradėjo su labai didelės energijos užtaisu ir varžovus užmėtė tritaškiais. „KK Alkani“ būdų kaip galėtų nustebinti varžovus nerado, o jiems pataikius 4 tritaškį paprašė minutės pertraukėlės. Po jos komandai žaidimas nesulipo ir vėl. Galingiausias ekipos žaidėjas Vitalijus Danilovas daugiausiai laiko praleido prie tritaškio, su kamuoliu dažnai užsižaisdavo Adomas Gricius, komanda klydo. Komandai šį kartą trūko ir nusiteikimo apie kurį puikiai bylojo vienas iš epizodų, kai Karolis Marcinkus ir Vitalijus Danilovas stovėjo ir žiūrėjo kaip kamuolį po jų krepšiu atsikovojęs nepats aukščiausias varžovų žaidėjas Nikita Demčuk jį pasiuntė į krepšį. Ketvirčio gale Martynas Rimkus dvitaškiu „Išvien“ pranašumą padino iki 12-kos taškų, o „KK Alkaniems“ nesurengus rezultatyvios atakos kėlinys baigėsi 37:25.

Po didžiosios pertraukos „KK Alkani“ ir toliau blaškėsi, stokojo drausmės. „Išvien“ priešingai, atsiradus galimybiai kontratakuodavo, o varžovams grįžus į gynybą puikiai sužaisdavo pozicinių atakų metu. Įsibėgėjus 3 kėliniui Kęstutis Juonys pataikė iš toli, Adomas Gricius sėkmingai užbaigė dvi greitas atakas, taip alkaniems įžiebdamas vilties ugnelę, kurią labai greitai užgęsino dar vieną gerą atkarpą sužaidę varžovai. Atsiliekanti komanda kėlinio gale pelnė 5 taškus, tačiau skirtumas kuriuo prieš ketvirtą kėlinį atsiliko daukartiniai lygos paguodos turnyro prizininkai buvo jau 18 taškų.

„KK Alkanų“ viltis išgelbėti rungtynes galutinai užgęso jau ketvirto kėlinio pradžioje, kai aikštelėje ėmė vėl įspūdingai žaisti „Išvien“, kuriuos į priekį vedė taškus rinkęs, kamuolius kovojęs ir rezultatyvius perdavimus komandos draugams dalinęs Martynas Rimkus. Apie prastą „KK Alkanų“ žaidimą nuaidėjus finaliniam švilpukui puikiai bylojo dvi statistikos suvestinių grafos. Komanda kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 29-38, o dvitaškius metė vos 35,90% taiklumu.

Panašu, kad dėl šio pralaimėjimo pasibaigus pirmojo etapo kovoms „KK Alkaniems“ gali tekti graužtis nagus.

„Išvien“ komandai pergalę nukalė 25 taškus pelnęs Evaldas Prokofjevas bei 21 tašką, 17 atšokusių kamuolių surinkęs bei 10 rezultatyvių perdavimų atlikęs Martynas Rimkus. „KK Alkanų“ komandoje pastebimiausias buvo 15 taškų surinkęs Artur Biriulin.

 „KK Riešė“ – „Zarasai“ 88:47

„KK Riešė“ sezono starte sporgo kaip dinamitas ir per 4 pirmas rungtynes jau 3 kartus pelnė 108 ir daugiau taškų, „Zarasai“ laimėję 3 susitikimus iš 4 tokiais puolimo resursais prieš lapkričio 20 dienos dvikovą pasigirti negalėjo. Lygos antramečiai rinko vos po 57,25. Šį sezoną lygos vicečempionų gretose dar nedebiutavo Karolis Ražukas, Pranas Skurdauskas, Dainius Novickas bei Andrius Juchnevičius, todėl galima daryti išvadą, kad galingai sezoną pradėjusi „KK Riešė“ savo kišenėje dar turi tikrai stiprių kortų, kurių prireiks tik antrajame etape.

Rungtynes kurias pralaimėję „Zarasai“ nieko neprarado geriau pradėjo „KK Riešė“ ir tai niekam neturėjo sukelti didelės nuostabos. „C“ grupės favoritai iki lapkričio 20 dienos rungtynių nesulaukė jokio pasipriešinimo.

Dvikovos pradžioje abi komandos prametė daug metimų. Per pirmas dvikovos minutes rezultatyvias atakas pavyko užbaigti tik Lukui Motiejūnui ir Viktorui Asačiovui 5:0. Po Kęstučio Bagdonavičiaus išpuolio „Zarasai“ dar priartėjo 2:5, tačiau tada sekė 6 be atsako „KK Riešės“ gynėjų taškai 13:2 leidę rungtynių favoritams nutolti dar neįpusėjus pirmojo ketvirčio laikui. Puikiai dirbo Riešės klubo metikai, baudos aikštelėje karaliavo Viktoras Asačiovas to pilnai pakako, kad net ir po kelių Kęstučio Bagdonavičiaus sėkmingų atakų „KK Riešė“ kėlinį baigtų 24:12.

Antrajame kėlinyje grupės favoritai „Zarasus“ ėmė valgyti vis didesniais kąsniais, po ketvirčio kurio metu kažką matomo nuveikti puolime sugebėjo tik „Zarasų“ priekinės linijos žaidėjai Miglius Dambrauskas bei Kęstutis Bagdonavičius skirtumas šoktelėjo iki 25 taškų, o tai reiškė, kad „KK Riešė“ likusius du kėlinius vėl galėjo smagintis ir mėgautis efektingu krepšiniu. Trečio kėlinio pradžioje „Zarasai“ sulaukė tritaškių krušos, o sujudimo ketvirčio gale buvo permaža, skirtumas išaugo iki 40 taškų 73:33.

Komandos esant tokiam rezultatui galėjo jau eiti į dušą praustis, tačiau krepšinis ne boksas, dvikova nenutraukiama kai viena komanda demonstruoja totalinį pranašumą.

Paskutinio ketvirčio metu „KK Riešė“ darė daugiau klaidų, stokojo agresyvumo kovoja dėl atšokusių kamuolių bei palikdavo daug erdvių varžovų opcijoms renkant taškus. Dvikovai einant prie pabaigos tritaškį pataikė Andrius Predkelis, o jo ekipos draugams apsigynus 20-tą savo tašką pelnė Bagdonavičius 47:82. Į varžovų vieną sėkmingiausių atkarpų šiose rungtynėse „KK Riešė“ atsakė dar 6 taškais 88:47, pirmiausiai pasižymėjo Matvydas Staniulis, vėliau ataką dėjimu baigė Asačiovas prieš tai pats blokavęs varžovų metimą, o paskutinį tašką padėjo dvitaškį pataikęs Lukas Motiejūnas.

„KK Riešės“ komandoje šį kartą rezultatyviausiai žaidė 23 taškus pelnęs Deimantas Pavlovskis, 20 pridėjo dar 17 atšokusių kamuolių sugriebęs Viktoras Asačiovas. Mantvydo Staniulio sąskaita pasipildė 18 taškų, o Luko Motiejūno 16 taškų. „Zarasų“ komandoje ryškiausią vaidmenį atliko 20 taškų pelnęs Kęstutis Bagdonavičius.

 „Reaktoriaus smogikai – vezumalkas.lt“ – „O.P.A.“ 87:57

Lapkričio 20 dieną vis labiau įsibėgėjančios ir į 2 vietą grupėje nusitaikiusios „O.P.A.“ komandos laukė rimčiausias iššūkis šį sezoną, visas 4 dvikovas 35 taškų skirtumu laimėję „Reaktoriaus smogikai – vezumalkas.lt“. „O.P.A.“ su 2015/2016 metų sezono čempionais iki šių rungtynių buvo susitikusi 3 kartus ir visus juos pajėgesni buvo varžovai. Tiesa lygoje penktą sezoną pradėjusios „O.P.A.“ tituluoti varžovai ankstesnėse dvikovose smarkiai neplakdavo, o 2016 metų kovo 13 dieną paskutines tarpusavio rungtynes laimėjo tik 71:64.

„O.P.A.“ niekada nėra įveikusi „Reaktoriaus smogikų – vezumalkas.lt“, tačiau žaisdama prieš šią ekipą nepaisant galutinio rungtynių rezultato visada stengiasi žaisti apgalvotą ir protingą krepšinį, kuris komandai žaidžiant su silpnesnėmis komandomis gali atnešti gerų rezultatų. Gal taip yra iš didelės pagarbos tituluotam varžovui?

Evaldas Pieslys pelnė 4 pirmus „O.P.A.“ taškus ir leido savo komandai dvikovos pradžioje pirmauti išpradžių 2:0, vėliau 4:2. Po Žygimanto Kosarevo gero perdavimo Pauliui Leščinskui „smogikai“ išlygino dvikovos rezultatą 4:4 ir nepaisant gana didelio klaidų skaičiaus pamažu įsivažiavo. „O.P.A.“ nesugebėjo išpakuoti varžovų dovanų ir pirmą kėlinį pralaimėjo 11:18.

Antrojo kėlinio metu komandos žaidė atvirą krepšinį, daug atakų baigdavosi metimais iš po krepšio kai adresatą įkertantį į baudos aikštelę pasiekdavo kamuolį įžaidžiančių vyrukų siuntos. „O.P.A.“ nežaidė prastai, Evaldas Pieslys toliau sėkmingai bandė įrodinėti, kad yra pasirengęs varžytis su geriausiais, nors ne viskas gynėjui ir sekėsi, visgi „Rekatoriaus smogikai – vezumalkas.lt“ pasinaudoję tuo, kad turi ilgesnį suolą ir daugiau didesnio meistriškumo žaidėjų sužaidė kelias idealias atkarpas ir įpusėjus rungtynėms pabėgo į priekį 42:27.

Trečią ketvirtį „O.P.A.“ pradėjo labai neblogai, prametus iš toli Piesliui pirmasis prie kamuolio suskubo ir jį į „smogikų“ krepšį pasiuntė Vytautas Račkauskas 29:42. Daug jėgų per pirmus du kėlinius išnaudojęs Evaldas Pieslys prametė ir antrą savo metimą šio ketvirčio pradžioje, tačiau pats perėmęs kamuolį greitą šią klaidą ištaisė 31:42. Tuščią „smogikų“ atkarpą po didžiosios pertraukos nutraukė Mantvydas Statauskas 44:31. Įpusėjus ketvirčiui „O.P.A.“ ėmė buksuoti, klysti, o varžovai tuo pasinaudoję 100% dar labiau nutolo ir po trečio kėlinio kurio metu komandos neblogai pataikė iš toli pirmavo 70:46.

Ketvirtą kėlinį kurį čempionai laimėjo 17:11 taikliu tritaškiu baigė Evaldas Pieslys sumažindamas „O.P.A.“ deficitą iki apvalesnio 30-ties taškų.   

„Smogikų“ komandoje rezultatyviausiai žaidė 21 tašką pelnęs Eduard Rogačiov, 17 pridėjo Paulius Leščinskas, 11 puikią sportinę formą paskutiniu metu demonstruojantis Ignas Jackūnas. „O.P.A.“ klube kuris šį kartą rungtyniavo be „centro“ Artūro Pūkio sėkmingiausiai žaidė 20 taškų surinkęs Vytautas Račkauskas. Evaldas Pieslys pridėjo 16, Paulius Bodindorfas 13 taškų (10 atk. kam.).

 „Craptors“ – „Tores“ 70:57

„Tores“ komanda kuri sezoną pradėjo netikėta pergale 41:39 prieš „Zarasus“, o vėliau patyrė dvi nesėkmes žaisdama su „Negerų“ ir „KK Riešės“ komandomis lapkričio 20 dieną gavo gerą šansą vėl laimėti rungtynes. Šį kartą komandos laukė visas dvikovas pralaimėjusi „Craptors“ (0/3), tačiau kaip parodė rungtynių eiga lygos naujokai labiau norėjo pergalės ir ją pasiekė sužaisdami tikrai labai solidžias rungtynes.

„Craptors“ komandai po 13 taškų pelnė Daumantas Kadžius bei Ignas Cibulskas, po 12 prie pirmosios pergalės pridėjo Motiejus Cibulskas ir Simonas Norkūnas. „Tores“ komandoje kaip ir prieš savaitę rezultatyviausiai žaidė Alik Lipnevič, šį kartą gynėjas pelnė 24 taškus (11/31 metimai).

Prieš savaitę į „KK Riešės“ krepšį 41 tašką sumetęs Alik Lipnevič rungtynes su „Craptors“ pradėjo taikliu tritaškiu 3:0. Lygos naujokai kurį laiką strigo, tačiau dėka gerai veikusios gynybos sugebėjo neleisti varžovams įsibėgėti. Motiejus Cibulskas skirtumą sumažino iki minimumo 2:3, tačiau iš toli vel pasižymėjo Lipnevič, šį kartą mindamas tritaškio liniją 5:2. Šis „Tores“ mohikanas visą pirmą kėlinį terorizavo varžovų gynybą, o jaunimo stovykloje reikalai ėmė taisytis tik tada kai prie varžovų krepšio agresyviau ėmė žaisti Ignas Cibulskas. Gerą gynybą pademonstravę „Craptors“ pirmą kėlinį pralaimėjo tik 13:15.

Aukšta nata dvikovą pradėjusio Alik Lipnevič dėka „Tores“ ir toliau diktavo savo sąlygas, prie jo antrajame kėlinyje puikiai prisiklijavo „centras“ Vladislav Budko, kuris kaip ir praėjusią savaitę išsiskyrė gera gynyba bei agresyvia kova dėl atšokusių kamuolių. Aktyvus aukštaūgio veiksmai leido „Tores“ komandai atlaikyti labai rimtą „Craptors“ pirmąjį šturmą, tačiau antrasis buvo žymiai stipresnis ir jaunimas ketvirčiui artėjant prie pabaidos perlaužė rungtynes 31:26.

Po didžiosios pertraukos agresyviai ėmė žaisti Motiejus Cibulskas, jo agresyvumas buvo juntamas tiek puolime, tiek gynyboje. Aukščiausią ekipos narį puikiai papildė kiti vyrukai, o tai labai nepatiko „Tores“ komandos gynybai. Lygos senbuviai nuo varžovų atakų lavinos nesugebėjo apsiginti be pražangų. Jauni „Craptors“ žaidėjai vos tik pajuto, kad turi rimtą šansą iškovoti pirmąją pergalę ėmė naudotis savo atletiškumu ir lipti oponentams per galvas. Kėlinio gale 5 taškus surinkę Eduard Bielskij ir Erik Bilkevič dar sumažino skirtumą, tačiau po 30-ties minučių ir toliau užtikrintai 54:36 pirmavo „Craptors“.

Lemiamo ketvirčio metu „Tores“ baltų vėliavų neiškėlė, pasiduoti ankščiau laiko šiai komandai niekada nebuvo būdinga. Prasidėjus 28 dvikovos minutei abi komandos drąsiai atakavo viena kitos tvirtovę ir tą dažniausiai darė sėkmingai, vėliau „Tores“ aktyviais veiksmais gynyboje sugebėjo išderinti varžovų žaidimą ir laimėję ketvirtį 21:16 sumažino galutinį deficitą.

 „Meridianas“ – „BC Kibirai“ 43:60

Tris kartus šį sezoną jau pralaimėjęs „Meridianas“ šį sezoną jau spėjo 34:38 nusileisti net dar blankiau žaidžiančiam „RRKK&Bendorėlių“ klubui, todėl rungtynės su šį sezoną be „centro“ Rolando Bajoro pradėjusiais „BC Kibirais“ ir vėl nieko gero nežadėjo. Buksuojantys „BC Kibirai“ oponentus iki šios dvikovos lenkė pagal visus be išimties statistinius rodiklius, tačiau tą pranašumą aikštelėje dar reikėjo įrodyti.

Rungtynes geriau pradėjo „Meridianas“, tačiau skuboti veiksmai puolime neleido komandai pasižymėti taškais, o tai leido dvi minutes strigusiems  „BC Kibirams“ po 6 iš eilės Edgaro Binkio taškų pabėgti į priekį 6:0. Po Mariaus Zubavičiaus tritaškio 3:6, tačiau įvykiams įsisiūbavus „BC Kibirų“ ekipos žaidimo greitis tapo nepakeliama našta „Meridiano“ gynybai ir ši komanda pirmą kėlinį pralaimėjo 8:21.

Lygos naujokai varžovų gynyboje klimpo ir visą antrą ketvirtį, po Edgaro Binkio taškų prieš didžiąją pertrauką „BC Kibirai“ pernai laimėję paguodos turnyrą jau buvo priekyje 34:13.

Po didžiosios pertraukos „Meridiano“ vyrai savo padėtį ėmė gelbėti pasitelkę aktyvią gynybą, „BC Kibirai“ ėmė vis dažniau klysti. Puolime lygos naujokus į priekį trūktelėjo Marius Zubavičius bei kelis gyvybiškai reikalingus tritaškius pataikęs Darius Burbulys. Įsivažiavusi komanda demonstravo gerą krepšinį ir prieš lemiamą rungtynių ketvirtį sumažino savo atsilikimą 30:44. Už šį kėlinį „Meridianas“ nusipelnė gero įvertinimo.

Pajutę, kad gali kovoti „Meridiano“ vyrai ketvirtą kėlinį toliau laikėsi gynybinio krepšinio taktikos, o po Deimanto Martinkėno tritaškio skirtumas sumenko iki 11 akių 33:44, visgi „BC Kibirai“ net 12-ka minučių sunkiai radę kelių prie varžovų krepšio nutarė dažniau atakas baigti per priekinės linijos žaidėjus ir tai labai pasiteisino. Rungtynių po kurių „Meridianas“ ir toliau lieka be pergalių gale komanda dar spėjo pataikyti kelis tritaškius ir dvikovą baigė garbingai.

Iki pirmojo etapo pabaigos likus žaisti du turus lygoje be pergalių lieka „Meridianas“ (0/4), „MF“ (0/4) ir „Visad gatavs“ (0/4). Tarp nelaimėjusių „Meridianas“ prasčiausiai puola (43 tšk.), prasčiausiai meta dvitaškius (34,96%), atkovoja mažiausiai atšokusių kamuolių (34,50) bei dažniausiai klysta (18,75 kld.).

„BC Kibirams“ 19 taškų surinko Edgaras Binkys. „Meridiano“ komandoje debiutavęs Marius Zubavičius su 13 taškų buvo rezultatyviausias dvikovos dalyvis pralaimėjusios komandos gretose. Be pergalių liekančiai komandai dar 12 taškų surinko Darius Burbulys.

 „RRKK&Bendorėliai“ – „Burkalifa.eu“ 34:48

„Burkalifa.eu“ sezoną pradėjo pakiliai. „O.P.A.“ buvo įveikta 63:58, pralaimėjimas „BC Kibirams“ patirtas 65:69 tik po 2 pratęsimų, visgi lapkričio 13 dieną komanda nesugebėjo atsilaikyti 41:60 prieš antrą rungtynių dalį geriau sužaidusius „ŠKK Šnapius“. Situacija grupėje krypsta link to, kad „O.P.A.“, „Burkalifa.eu“ bei „BC Kibirai“ iki pat pirmojo etapo pabaigos kovos dėl 3 vietos grupėje, o tam, kad tokia galimybė nebūtų paleista vėjais visos šios trys ekipos privalo įveikti „Meridianą“ bei „RRKK&Bendorėlius“. Iki lapkričio 20 dienos viskas „A“ grupėje vyko pagal realistinį scenarijų. Pastarosios ekipos neturėjo šansų laimėti, o „Reaktoriaus smogikai – vezumalkas.lt“ nesulaukė pasipriešinimo. „Burkalifa.eu“ šiuo metu atsidūrė prasčiausioje situacijoje, nes ji jau pralaimėjo „ŠKK Šnapiams“ su kuriais dar žais „O.P.A.“ ir „BC Kibirai“.

Dvikova prasidėjo nesusipratimu. „RRKK&Bendorėliai“ nesusigaudė į kurį krepšį taškus pradės rinkti varžovai, o Dominykas Garuckas šiose rungtynėse prisijungęs prie „Burkalifa.eu“ iškart privertė susimokėti už neapdairumą 2:0. Lygoje antrą sezoną pradėjusiai ekipai trūko drausmės, tačiau per daug atsipalaisavę buvo ir lengvos pergalės atvykę pasiimti lygos naujokai. „Burkalifa.eu“ prametė daug gerų metimų ir pirmą kėlinį pralaimėjo tašku 10:11. „RRKK&Bendorėlius“ į priekį traukė Kristupas Bratikas. Toks jaunuolio aktyvumas varžovams neturėjo būti staigmena, po 15,50 taško šį sezoną renkantis gynėjas yra aiškus ekipos lyderis ir savo meistriškumu gerokai lenkia vyresnius savo komandos draugus.

„Burkalifa.eu“ antrą kėlinį pradėjo pakeisdami žaidimo planą, vis dažniau atakos buvo rengiamos per priekinės linijos žaidėjus ir tai pasiteisino. Komanda kontroliavo lentą ir rinko darbinius taškus. Dominykas Garuckas pataikė tritaškį leidusi naujokams dar labiau atitrūkti. Iki didžiosios pertraukos pora minučių abi komandos demonstravo anti krepšinį, o su sirena pataikę metimą „RRKK&Bendorėliai“ 17:23 taškus pelnė po dar ilgesnės pertraukos.

Trečio kėlinio pradžioje komandų žaidėjai skubėjo atakuoti, trumpos atakos baigdavosi skubotais metimais. Kristupas Bratikas vėl ėmėsi iniciatyvos, tačiau šį kartą jam trūko paramos iš komandos draugų. Daugiausiai nemalonumų „RRKK&Bendorėliai“ šį ketvirtį vėl turėjo baudos aikštelėje kurioje vis labiau įsismarkavo Narijus Jozonis, visgi blankus žaidimas ir po varžovų techninės pražangos pelnyti 3 taškai leido šiai žaidimo nerandančiai komandai išsilaikyti, varžovų persvara prieš ketvirtą kėlinį šoktelėjo tik tašku, iki 7 taškų.

Lemiamo ketvirčio pradžioje pamatėme, kad „Burkalifa.eu“ žaidėjams pabodo tampytis su komanda kurios iki šiol neįveikė tik „Meridianas“. Spurtas 6:0 (Nerijus Jozonis pelno 4 taškus jo metu) leido nutolti iki 13 taškų. „RRKK&Bendorėliai“ sulūžo, tik 9 atakos šiame ketvirtyje metu Kristupas Bratikas pasižymėjo taškais (pataikė baudos metimą). „Burkalifa.eu“ per 40 dvikovos minučių taip pat neįsibėgėjo taip kaip turėtų, tačiau sunkokų rungtynių gale visus darbus užbaigė Nerijus Jozonis, krašto puolėjui komandos draugai negailėjo perdavimų į baudos aikštelę, o prieš jį vienintelis vaistas buvo „RRKK&Bendorėlių“ sparčiai renkamos pražangos. Dvikova kurią jo komanda vėl pralaimėjo dvitaškiu baigė Bratikas sumažindamas galutinį atsilikimą iki 14 taškų.

„RRKK&Bendorėliai“ komandoje Kristupas Bratikas surinko 20 taškų, „Burkalifa.eu“ stovykloje rezultatyviausiai žaidė 26 taškus pelnęs Nerijus Jozonis.

 „Broliai Šaunuoliai“ – „Visad gatavs“ 88:70

Iš trumpą žaidėjų suolą turinčios ir ne pačius geriausius laikus išgyvenančios „Visad gatavs“ komandos niekas stebūklų nesitikėjo, jų komanda ir nesukūrė (0/3). Panašių rezultatų kaip 2015/2016 metų sezone tikriausiai niekas nesitikėjo ir iš „Brolių Šaunuolių“, tačiau komanda kurios dar daugelis prisibijo už praeities nuopelnus sezono starte atrodo iš ties prastai (1/3).

Paskutinė iš 2 komandų tarpusavio akistata vyko 2013 metų kovą, ją kaip ir pirmą nesunkiai laimėjo „Broliai Šaunuoliai“ 86:64. Tada „Visad gatavs“ komandoje dar žaidė Deividas Milius bei Tadas Girnius, tačiau brolių Dariai (Darius Dūdėnas ir Darius Jovaiša) pelnė kartu 58 taškus ir su varžovais susitvarkė galima sakyti dviese. Prisiminus komandų šlovingesnius metus dabar pats laikas keltis į komandų lapkričio 20 dienos akistatą kurios metu pamatėme rezultatyvų krepšinį bei ne vieną efektingą epizodą gynyboje.

Dainius Čepas dvikovą pradėjo dvitaškiu. Į „Visad gatavs“ puolėjo išpuolį greitai suregavo Darius Dūdėnas 2:2, o Marius Kazlauskas sulaukęs gero perdavimo debiutines rungtynes pradėjo užbaigdamas „Brolių Šaunuolių“ greitą ataką 4:2. „Broliai Šaunuoliai“ neapsigynė, o rezultatą komandos naudai vėl pakreipė perėmęs kamuolį ir ataką dėjimu baigęs Simas Liepinaitis. „Visad gatavs“ puolime elgėsi įžūliai ir dažniausiai savo atakas baigdavo taškais. Po Mindaugo Gaveikos tritaškio pastaroji komanda pirmavo 9:6, o šaunuoliams jau dvikovos pradžioje teko imtis priemonių. Reikalai kaip mat pasitaisė „Broliams Šaunuliams“ pagerinus gynybą ir pradėjus vis dažniau laimėti oro dvikovas. Kokybiškiausią krepšinį šį sezoną parodžiusi „Visad gatavs“ kėlinio gale atsiliko 19:20, tačiau kelios klaidos gynyboje leido varžovams kėlinį baigti 4 taškais be atsako 24:19.

Lapkričio 20 dieną daugelyje rungtynių nebuvo intrigos, pajėgesnės komandos dominavo, o dvikovas pralaimėjusių žaidime trūko kokybės ir drausmės, šių rungtynių pirmasis ketvirtis buvo visiškai kitoks, dinamiškas, rezultatyvus ir labai įdomus.

Antrą kėlinį komandos toliau žaidė rezultatyviai, vaizdo aikštelėje negadino ir dažnos jų klaidos. Per 10 minučių niekas neįgijo didesnio pranašumo, kėlinys baigėsi lygiai 18:18, o tai reiškė, kad ir toliau 5 taškų persvara pirmavo „Broliai Šaunuoliai“.

Simas Liepinaitis ir Mantas Kazlauskas po didžiosios pertraukos ėmė įrodinėti, kad jie moka bėgti neprasčiau nei Usain Bolt ir dar tuo pačiu metu atlikti tam tikrus veiksmus su kamuoliu. Didelė sprata „Visad gatavs“ gynybą išpradžių šokiravo, tačiau šis kolektyvas apie gynyba rūpinasi retai ir eilinį kartą pabandė varžovus pranokti varžantis taškų lenktynėse. Vis labiau įsismarkavę „VG“ vyrai vertė taškus iš po krepšio, savo žodį tarė ir komandą rungtynių dieną papildęs „centras“ Kristupas Surgėnas. Stebint šio vaikino pasirodymą atrodė, kad jis komandoje žaidžia nuo jos įsikūrimo ir puikiai žino kur reikia nubėgti, kad jam komandos draugai perduotų kamuolį. „Broliai Šaunuoliai“ prasidėjus 28 rungtynių minutei pirmavo 61:53, o „Visad gatavs“ laikėsi iš paskutiniųjų. Šios komandos neblogai atliktą darbą nubraukti varžovai spėjo dar iki ketvirtojo kėlinio. Darius Dūdėnas pataikė savo firminį dvitaškį 63:53, o puikią atkarpą sužaidęs Liepinaitis pelnė dar 5 taškus be atsako. Šį kartą broliai spindėjo ir gynyboje, per 2 minutes vienintelis Surgėno dvitaškis pasiekė tikslą 55:68.

„Visad gatavs“ šiose rungtynėse atliko 19 rezultatyvių perdavimų ir pasiekė sezono rekordą, tačiau „Broliai Šaunuoliai“ šioje vietoje buvo dar efektyvesni, jie atliko 26. Visgi galutinai varžovus išvesti iš balno šį kartą komandai padėjo ne efektyvus žaidimas puolime, o mobili gynyba. Jau ketvirčio pradžioje „Broliai Šaunuoliai“ pernelyg dažnai nutraukdavo „VG“ atakas nuspėdami perdavimų kryptį. Dvikovą „Broliai Šaunuoliai“ laimėjo 88:70, o „Visad gatavs“ po geriausių sezono rungtynių tikrai nusipelno gerų žodžių, nors viena nedidelį akmenėli visgi galima būtų mesti į 11 taškų surinkusio Vyganto Versocko daržą. Įžaidėjas šį kartą atliko 8 rezultatyvius perdavimus, neblogai valdė komandos žaidimą, tačiau išmetė 14 metimų iš kurių pataikė vos 4. Rungtynių antrojoje pusėje galima buvo susidaryti nuomonę, kad vienas iš ekipos lyderių netiki komandos sėkme, o per likusį rungtynių laiką tik siekia pasigerinti savo asmeninę statistiką. Matant jo skubotus metimus, kai ataka turi dar mažiausiai du geresnius tęsinius kitaip atrodyti ir negalėjo. Šį sezoną Vygantas Versockas pataiko 30,36% tritaškių (14 vieta lygoje) ir jau yra išmetęs 56 tolimus metimus (daugiausiai lygoje).

Prie antrosios „Brolių Šaunuolių“ pergalės 25 taškais prisidėjo Simas Liepinaitis, Dariaus Dūdėno indėlis 20 taškų. Neblogai vedliams talkino komandos debiutantas Mantas Kazlauskas (15 tšk.) bei lengvasis krašto puolėjas Laurynas Ralys (12 tšk.). „Visad gatavs“ komandoje po 16 taškų surinko Dainius Čepas bei debiutines rungtynes žaidęs Kristupas Surgėnas.

 „KK Bet Koks“ – TG Sokol“ 49:71

„TG Sokol“ 2014 ir 2015 metais sezoną pradėjo 4 pergalių serijomis, šį jau pralaimėjo tris kartus. Rungtynėse su „KK Rieše“ 55:76 apie pergalę 9 sezoną pradėjusi komanda galėjo tik pasvajoti, nors rungtynės 2014/2015 metų sezoną finalo ketvertą pasiekusiems „sakalams“ su grupės lyderiais susiklostė tikrai neprastai, komanda varžovams leido pelnyti tik 76 taškus (prieš kitus varžovus „KK Riešė“ rinko 122,33).

Visgi rungtynėse su „Zarasais“ bei „Negerais“ sakalams labai trūko geresnio žaidimo puolime, labiausiai tolimų metimų (5/38). „TG Sokol“ žaidėjai per dažnai pralaimėdavo mikro dvikovas savo oponentams, kas lėmė, kad po keturių turų be pergalių likusi komanda per likusias rungtynes turėjo netik pati skinti pergales, tačiau ir laukti palankių rezultatų kitose grupės rungtynėse. „KK Bet Koks“ situacija sezono starte labai panaši, tačiau 59:36 įveikusi kitus grupės autsaiderius „Craptors“ ši komanda jau buvo spėjusi laimėti vienas rungtynes (1/2).

Sezono starte gerokai įklimpusių komandų akistata prasidėjo „TG Sokol“. Donatas Balandis pirmasis paskutinėse dienos rungtynėse pasižymėjo taškais, tačiau „KK Bet Koks“ priekyje buvo neilgai. Po kelių nesėkmingų atakų Karol Ruselevič atstatė pusiausvyrą 2:2, o netrukus „sakalai“ surengė dar kelias geras atakas ir pabėgo į priekį. „TG Sokol“ pirmiausiai patikimai gynėsi, kas leido greitai kontratakuoti, kai varžovai spėdavo laiku grįžti į gynybą visu penketuku kamuolys atsidurdavo Nerijaus Pigagos rankose, kuris puikiai sugebėjo jį paskirstyti ekipos draugams. Daug žaidimo ant perimetro, „1x1“, aktyvus Andrejus Maisak, tritaškius pataikęs Pigaga lėmė, kad „TG Sokol“ pirmo kėlinio gale jau buvo nutolę 20:12. „KK Bet Koks“ reikalai dar labiau pablogėjo po Karol Ruselevič ir Valdo Butrimovič metimų skirtumui šoktelėjus iki 12-kos taškų.

„TG Sokol“ antrą kėlinį darė daug prabėgimų, įkirtimų, o tai jų varžovų gynybai tapo nepakeliama našta. „KK Bet Koks“ stovykloje pirmą rungtynių dalį aktyviausias buvo Donatas Balandis, tačiau ir jam retai kada pavykdavo išsivaduoti iš varžovų gynybos pančių. Į rungtynes nuo suolo įsitraukus „centrui“ Tadui Girniui „sakalų“ pulimas suaktyvėjo dar labiau. Antrą sezoną komandai talkinantis atletiškas žaidėjas pats nerinko daug taškų, tačiau nuolatos prie saves sutraukdavo varžovų gynėjus ir atverdavo dideles erdves komandos metikams, kurie situacija pasinaudojo tikrai neblogai. Įpsuėjus ketvirčiui „TG Sokol“ perėmė labai daug kamuolių, o jį baigė 46:22 po tai kai 4 taškus be atsako pelnė Edgar Kolendo.

Trečio kėlinio pradžioje „sakalai“ varžovams sudavė dar vieną smūgį. Vladimir Kiseliov pacentravo ir pelnė taškus iš po krepšio, tritaškį smeigė Nerijus Pigaga 51:22. Pirmaujanti komanda puolime turėjo labai daug erdvės ir po 30 minučių jau buvo pabėgusi labai toli 60:31, nors ketvirčio gale ir pateko į nedidelę duobelę.

Per likusį rungtynių laiką „KK Bet Koks“ apie pergalę jau galėjo tik pasvajoti, tačiau Kristupo Prišmanto ir Kazimiero Kanevičiaus pastangomis dar sugebėjo sumažinti skirtumą ir net 18:11 laimėti ketvirtą ketvirtį.

„KK Bet Koks“ dvi paskutines rungtynes rinko lygiai po 49 taškus, o į savo krepšį praleido gerokai daugiau po 72, tuo tarpu „TG Sokol“ šį kartą sužaidė rezultatyviausią sezono dvikovą ir gerokai taikliau nei pralaimėtose rungtynėse metė dvitaškius.

„TG Sokol“ klubui 24 taškus surinko Nerijus Pigaga, 14 pridėjo Karol Ruselevič, 10 Andrej Maisak. „KK Bet Koks“ ekipoje pastebimiausias renkant taškus buvo puolėjas Kristupas Prišmantas, jo sąskaitoje 16 taškų.

Lygos senbuviai iškovojo pirmąją pergalę, tačiau užmetę akį į „C“ grupės turnyrinę lentelę per daug džiaugtis neturi kuo. Komanda per 4 mačus laimėjo tik vieną kartą kaip ir dar trys šios grupės komandos. Per likusias rungtynes su „Tores“ ir „Craptors“ sakalai neturi teisės klysti, nes be trijų pergalių į TOP10 bus neįmanoma patekti net kaip geriausiai 4 vietą užėmusiai visų trijų grupių komandai. „A“ grupėje dėl 3-4 vietos kovojančios „O.P.A.“, „Burkalifa.eu“ ir „BC Kibirų“ komandos dabar turi po dvi pergales ir po vienas su grupės autsaideriais atsargoje. „B“ grupėje situacija labai panaši, po dvi pergales turi 4 vietoje esantys „Išvien“ bei 5 žengiantys „Broliai Šaunuoliai“. Šios komandos lapkričio 27 dieną žais tarpusavyje ir viena iš jų garantuotai turės 3 pergales. „TG Sokol“ kito kelio neturi, komandai reikia laimėti likusius susitikimus ir tą padaryti kuo didesniais skirtumais, nes kelių grupių komandoms turint vienodą pergalių – pralaimėjimų skaičių kas keliaus į TOP10 lems įmesti-praleisti taškai.

Lapkričio 27 dieną „Craptors“ žais su grupės lyderiais „KK Rieše“. Tikėtis pergalės naivu, todėl šis jaunas kolektyvas net ir įveikęs pirmojo etapo finiše „TG Sokol“ antrą etapą pratęs tarp 11-21 vietą užėmusių komandų. „KK Bet Koks“ pirmą etapą baigs rungtynėmis su „Negerais“ ir „Tores“. Komandos rodomas žaidimas neleidžia tikėtis šios komandos sėkmės du kartus, nors čia „KK Bet Koks“ šansų turės daugiau nei „Craptors“. „Tores“ žais su „TG Sokol“ ir „KK Bet Koks“ ir šiose rungtynėse nutikti gali visko.

„TG Sokol“ pakilti į trečią vietą neturi net teorinių galimybių, tačiau tokių šansų vis dar turi „Tores“, kurie laimėję tarpusavio dvikovą „TG Sokol“ paliktų už TOP10 grupės borto. „Tores“ 41:39 sezono startę įveikė „Zarasus“ ir jeigu pastaroji komanda nusileis „Negeriems“, o „Tores“ laimės abu kartus į trečią vietą šoktels būtent „Tores“.

TURNYRINĖ LENTELĖ

„A“ grupėje pasipriešinimo nesulaukę čempionai – „Reaktoriaus smogikai – vezumalkas.lt“ (5/0) iki pirmojo etapo pabaigos likus vienoms rungtynėms jau yra užsitikrinę pirmą vietą grupėje. „ŠKK Šnapiai“ (3/1) žengia antri, o dar trys komandos „O.P.A.“, „Burkalifa.eu“ bei „BC Kibirai“ iš keturių susitikimų laimėję pusę dalinasi 3-5 vietas. Į pajėgiausių komandų antrojo etapo grupę tikrai nepateks vieną pergalę turintys „RRKK&Bendorėliai“ (1/4) bei visus susitikimus pralaimėję „Meridiano“ (0/4) krepšininkai.

„B“ grupėje po 5 turų dvivaldystė. „KK Comma 313“ ir „Ginio Pajėgos“ laimėjo visus 4 susitikimus. Šių komandų akistata dėl pirmos pozicijos grupėje jau lapkričio 27 dieną. „KK Alkani“ (3/2) šiuo metu grupėje treti, „Išvien“ (2/2) – ketvirti, o „Broliai Šaunuoliai“ (2/3) – penkti. Būtent šios trys komandos kovoja dėl 3 vietos „B“ grupėje. Šansų prasibrauti į pajėgiausių pirmojo etapo komandų dešimtuką jau neturi visas 4 rungtynes pralaimėjusios „MF“ bei „Visad gatavs“ komandos, kurios lapkričio 27 dieną dėl pirmosios pergalės kovos tarpusavio susitikime.

„C“ grupėje dominuoja „KK Riešė“. Vicečempionai savo rankose jau turi pirmą vietą grupėje. „Negeri“ (3/1) kurie lapkričio 20 dieną ilsėjosi žengia antri, „Zarasai“ (3/2) vis dar išlaiko trečią poziciją. Likusios 4 mirtininkų grupės komandos per 4 rungtynes yra pasiekusios po vieną pergalę ir turi tik teorinius šansus prasibrauti į TOP3.

Priminsime, kad pasibaigus pirmajam reguliaraus sezono etapui į pajėgiausių komandų grupę pateks 1-3 vietas „A“, „B“ ir „C“ grupėse užėmusios komandos bei geriausia komanda kuri liks 4 vietoje. Antroje pajėgumo grupėje antrajame etape žais 11-ka likusių ekipų.

SAVAITĖS ŽAIDĖJAS

Simas Liepinaitis lapkričio 20 dieną surengė įspūdingą pasirodymą bei atvedė „Brolius Šaunuolius“ į antrą sezono pergalę (įveikta 88:70 „Visad gatavs“). „Combo“ gynėjas kuris su „BC Grizlių“ komanda SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS čempionu tapo 2010 metų pavasarį į varžovų krepšį įmetė 25 taškus (11/15 metimai iš žaidimo), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, 9 kartus sėkmingai asistavo komandos draugams, perėmė 6 kamuolius ir viso surinko 39 naudingumo balus. Sezono rungtynes sužaidusio gynėjo efektyvumą truputį apkarpė 7 klaidos, tačiau į naudingumo balą įtraukus ir jas jis vistiek liko didžiausias tarp visų lapkričio 20 dieną aikštelėje pasirodžiusių žaidėjų.

SAVAITĖS SIMBOLINIS PENKETUKAS

Vidurio puolėjas: Viktoras Asačiovas, „KK Riešė“: Varžovų krepšį efektingais dėjimais antrą savaitę drebinęs „KK Riešės“ vidurio puolėjas atrodo įsismarkavo. Šį kartą 203 cm ūgio „centras“ padėjo komandai suvalgyti nepačią silpniausią grupės komandą „Zarasus“ 88:47 bei susitikime surinko 30 efektyvumo balų. Viktoras Asačiovas kurio vizitinė kortelė yra kietas žaidimas šį kartą pelnė 20 taškų ir atkovojo 17 atšokusių kamuolių pasiekdamas sezono rekordus šiose „centrams“ svarbiausiose statistikos kategorijose. Verta paminėti, kad šį kartą abu tritaškius pataikęs aukštaūgis išsiskiria ir aukštu pataikymo procentu. Šį sezoną tikslą pasiekia 62,86% dvitaškių ir 60% tritaškių, tiesa kolkas jis metė tik 5 tolimus metimus.

Sunkusis kraštas: Martynas Rimkus, „Išvien“: „Išvien“ 78:48 neįtikėtinai lengvai susitvarkė su dvikovos favoritų statusą turėjusia „KK Alkanų“ komanda, o ekipos krašto puolėjas ir vėl surengė įspūdingą pasirodimą, kurį puikiausiai atspindi 31 naudingumo balas. Šį sezoną po 31,33 naudingumo balus renkantis Martynas Rimkus surinko 21 tašką, atkovojo 17 atšokusių kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei labai užtikrintai susitvarkė su „KK Alkanų“ aukštaūgiais Vitalijumi Danilovu ir Karoliu Marcinkumi. „Išvien“ komandos lyderis šį sezoną renka po 17,67 atšokusius kamuolius ir pagal šį rodiklį pirmauja visoje lygoje.

Lengvasis kraštas: Ignas Cibulskas, „Craptors“: „Craptors“ netikėtai 70:57 įveikė „Tores“, o prie šios pergalės svariai prisidėjo antrą sezoną lygoje žaidžiantis puolėjas Ignas Cibulskas. Šį kartą jis surinko 13 taškų, atkovojo 11 atšokusių kamuolių ir dar atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Trigubas dublis, 25 naudingumo balai, universalus žaidimas ir komandos pergalė Ignui Cibulskui garantavo vietą simbolinio penketuko SF pozicijoje. Per du sezonus „Craptors“ lyderis SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE jau spėjo sužaisti 21 rungtynes, kurių metu pelnė nemažiau 12-kos taškų, o 25 ir daugiau naudingumo balų jau rinko 11 kartų.

Atakuojantis gynėjas: Paulius Leščinskas, „Reaktoriaus smogikai – vezumalkas.lt“: Pirmą kartą šį sezoną lygos rungtynėse pasirodęs čempionų naujokas jau pirmosiose rungtynėse išsiskyrė universaliu bei naudingu žaidimu. „O.P.A.“ buvo įveikta 87:57, o 2015 metų pavasarį su „KK Išjunk šviesą“ čempionu tapęs gynėjas prie šios pergalės prisidėjo 17-ka taškų, 7 atkovotais kamuoliais, 5 rezultatyviais perdavimais. Taip pat Paulius Leščinskas šią savaitę visoje lygoje perėmė daugiausiai kamuolių (8). Gynėjo kuris iš žaidimo pataikė 8 metimus iš 10 naudingumo langelyje atsirado 27 eff. balai.

Įžaidėjas: Simas Liepinaitis, „Broliai Šaunuoliai“.

SAVAITĖS REKORDAI

Naudingumo balas (46 sezono rekordas): Simas Liepinaitis, „Broliai Šaunuoliai“ – 39;

Taškai (47): Domantas Žičkus, „Ginio Pajėgos“ – 28;

Atkovoti kamuoliai (22): Viktoras Asačiovas, „KK Riešė“ / Martynas Rimkus, „Išvien“ – 17;

Rezultatyvūs perdavimai (17): Martynas Rimkus, „Išvien“ / Ignas Cibulskas, „Craptors“– 10;

Perimti kamuoliai (11): Paulius Leščinskas, „Reaktoriaus smogikai – vezumalkas.lt“ – 8;

Blokuoti metimai (4): Ignas Jackūnas, „Reaktoriaus smogikai – vezumalkas.lt“ – 4;

Tritaškiai (11): Domantas Žičkus, „Ginio Pajėgos“ / Evaldas Prokofjevas, „Išvien“ – 5;

{jcomments on}

 

 krepsinio_saliu_nuoma

2018/2019 m. SEZONAS

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.
Plačiau apie tai: privatumo politika.