Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
INTERVIU su SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS dalyviu.

Ne vienos Vilniaus mėgėjų krepšinio komandos trofėjų kolekciją papildyti spėjęs aukštaūgis savo kelią į krepšinį pradėjo Skemų kaime, Rokiškio rajone. Šis sezonas sostinėje rokiškėnui yra šeštasis bei daug žadantis, o apie tai puikiai byloja ne tik puiki „centro“ sportinė forma sezono starte, bet ir jo atstovaujamų komandų komplektacija bei aukšti tikslai.

„Ferimstos“ (Sostinės krepšinio lyga), „Reaktoriaus smogikų – vezumalkas.lt“ (Vilniaus krepšinio lyga, Sekmadienio krepšinio lyga), Pabradės „Žeimena“ (RKL) komandų vidurio puolėjas turėtų būti puikiu pavyzdžiu provincijos jaunimui, siekiančiam įsitvirtinti didmiesčių komandose kad ir ne profesionaliame lygmenyje. Jūsų dėmėsiui – interviu su Ignu Juškevičiumi, kuris šį sezoną savo sėkmingu žaidimu turėtų atkreipti ne vienos „Nacionalinėje krepšinio lygoje“ (NKL) žaidžiančios ekipos dėmesį.

Pirmosios pažintys su oranžiniu kamuoliu

Kokiame mieste prabėgo Jūsų vaikystė? Kokią mokyklą lankėte? Ar buvote geras mokinys?

Užaugau Rokiškio rajone, Skemų kaime. Mokiausi Rokiškio Juozo Tūmo Vaižganto vidurinėje mokykloje (dabar gimnazija). Kaip ir daugeliui sportininkų, geriausiai sekėsi kūno kultūra.

Gal prisimenate, kada pirmą kartą gyvenime atlikote metimą į krepšį? Kur tai įvyko?

Skemuose, savo gimtuosiuose namuose. Ten buvo toks sugriuvęs pastatas ir daug laisvos vietos prie jo, mes su kaimynais pasistatėme krepšį ir į jį mėtydavome, vėliau krepšinį žaidžiau mokykloje bei sporto mokykloje.

Kokias sporto mokyklas lankėte gimtinėje? Kas buvo pirmasis Jūsų treneris?

Gimtinėje lankiau Rokiškio rajono kultūros ir sporto centrą. Pirmasis treneris buvo A. Griniukas.

Dabar Jūsų ūgis 200 cm, koks jis buvo kai Jums buvo 15 metų?

Būdamas penkiolikos labai greitai išsistiebiau, lyginant su aplinkiniais, tikrai išsiskyriau ūgiu, buvau pastebimas, o koks tikslus tada buvo mano ūgis, negaliu įvardinti.

Ar mėgstate kitas sporto šakas? Gal pats esate kažką išbandęs be krepšinio?

Jeigu yra galimybių, stengiuosi išbandyti viską, šią vasarą pradėjau domėtis lauko tenisu.

Kas yra garsiausias ir daugiausiai pasiekęs Jūsų gimtojo krašto krepšininkas? Ar tenka ir dabar dalyvauti gimtojo krašto krepšinio pirmenybėse?

Šiuo metu tikriausiai tai Gintautas Matulis ir Mantas Virbalas (abu šį sezoną žaidžia NKL). Rajono pirmenybėse dalyvauju kiekvienais metais.

Studijos Vilniuje, debiutas sostinės krepšinio aikštelėse

Kur ir ką studijavote atvykęs į Vilnių? Ar nebuvo sunku priprasti prie sostinės gyvenimo ritmo, juk atvykote iš nedidelio miestelio?

Baigiau VTDK. Pirmieji metai visiems būna sunkūs, tačiau greitai įsivažiavau į sostinės gyvenimo ritmą.

Ar dar prisimenate savo pirmąjį krepšinio sezoną Vilniuje? Kokių komandų marškinėlius vilkėjote? Kaip jose atsidūrėte?

Būdamas pirmakursis žaidžiau „SK Rospo“ komandoje, tačiau, gavus nugaros traumą, teko krepšinį trumpam pamiršti. Grįžęs po traumos žaidžiau už VTDK komandą.

Kuo pirmasis sezonas sostinėje Jums buvo įsimintinas?

Pirmasis sezonas nebuvo labai įsimintinas, po traumos grįžti į aikštelę buvo sunku.

Titulai, pasiekimai, karjeros vingiai, asmeninės savybės

Esate pakeitęs daug komandų, laimėjęs daug titulų. Ar kada teko skaičiuoti kelių komandų marškinėlius Jums yra tekę užsivilkti? Gal skaičiavote ir kiek rungtynių tenka sužaisti per sezoną?

Skaičiai man nėra svarbūs, svarbiausia, kaip sekasi parodyti aikštelėje tai, ką galiu.

Ne kartą buvote išrinktas įvairių lygų naudingiausiu savaitės, mėnesio, finalų žaidėju, patekdavote į simbolinius pentetus. Ką Jums reiškia tokie pripažinimai? Koks Jūsų didžiausias pasiekimas krepšinio aikštelėje, kuriuo visada didžiuojatės?

Didžiuojuosi ir džiaugiuosi kiekvienu įventinimu ir pasiekimu.

Per ilgą karjerą esate žaidęs prieš daugelį komandų. Ar yra tokių kurioms jaučiate priešpriešą? Ar dažnai krepšinio aikštelėje Jums tenka rungtyniauti prieš buvusius komandos draugus? Ar tokios dvikovos Jums išskirtinės?

Prieš kiekvienas rungtynes smagu susitikti su pažįstamais ir buvusiais komandos draugais, persimesti keliais žodžiais, kas vyksta aikštelėje ir lieka aikštelėje.

Keliais žodžiais apibūdinkite, koks Jūs esate aikštelėje? Ar esate gavęs daug techninių pražangų?

Aikštelėje esu ramus, bet jei kažkas užpykdo, tai užpykdo... Technines pražangas gaunu labai retai, tikriausiai visas jas suskaičiuoti užtektų ir vienos rankos pirštų.

Esate reiklus komandos draugams? Ar dažnai po rungtynių pykstate ant jų, jeigu Jums atrodo, kad jie aikštelėje neatidavė visų jėgų, o Jūsų komanda pralaimėjo?

Pyktį išlieju tik būdamas aikštelėje, po rungtynių visada verda jau kita asmosfera.

Visos komandos kurių garbę gina Ignas pasižymi puikiu mikroklimatu aikštelėje ir už jos ribų

Ar sunkiai užmiegate po pralaimėtų rungtynių?

Normaliai, juk reikia mokėti ir pralaimėti.

Dažnai ne tik profesionalų, bet ir mėgėjų komandose pasitaiko reiškinys, kai žaidėjai susiskaido į kelias grupes, nėra vieningi. Ar teko kada žaisti komandoje, kurioje asmeniniai rezultatai žaidėjams būdavo svarbesni už komandos?

Taip, teko.

Esate aukštas žaidėjas, tačiau mėgstate bėgti į greitas atakas. Kaip manote,ar tai Jūsų pagrindinis privalumas prieš „sunkius“ ir lėtus oponentus?

Ne visi aukštaūgiai pasižymi greičiu, todėl šioks toks privalumas yra.

Ignas Juškevičius, netik mėgsta bėgti į greitą puolimą, tačiau dažnai atakas mėgsta baigti efektingais dėjimais

Kaip manote kokios savybės yra svarbiausios „centrui“, žaidžiančiam tokiame lygyje, kuriame rungtyniaujate Jūs?

Nesvarbu, koks lygis bebūtų, kiekvienas žaidėjas rungtynių metu atlieka svarbų vaidmenį, todėl ir „centras“ yra vienodai lygus kaip ir įžaidėjas ar sunkusis kraštas, visi aikštelėje turi daryti tai, ką geriausiai moka.

Gerą aukštaūgio pasirodymą dažnai lemia tai, kaip jį sugeba išnaudoti atakų organizatoriai (įžaidėjai). Įvardink tris įžaidėjus, kurie geriausiai sugeba (sugebėjo) išnaudoti Jūsų privalumus?

Linas Valatkevičius, Darius Kibildis ir Deivydas Aukštuolis.

Esate iš tų „centrų“, kurių negalima palikti laisvų prie tritaškio linijos. Gal pamenate kažkokias rungtynes, kuriose esi atsiskleidęs kaip geras snaiperis?

Nesu iš tų gerų snaiperių, tačiau per rungtynes nepraleidžiu progų išmesti kelis tritaškius.

Geri vidurio puolėjai yra deficitas. Ar daug pasiūlymų sulaukiate prieš sezoną?

Prieš naują sezoną tikrai tenka sulaukti poros pasiūlymų.

Ar Vilniuje dar yra mėgėjų lyga, kurioje Jums neteko žaisti?

Aišku, kad yra, bet užtenka tiek, kiek dabar žaidžiu.

Per savo netrumpą karjerą gerą žaidimą demonstruojate nuolat, ar esate sulaukęs dėmesio iš pajėgiausių „Regionų krepšinio lygos“ (RKL) komandų? Gal Jumis jau domėjosi ir „Nacionalinės krepšinio lygos“ (NKL) komandos?

Šiemet teko gauti pasiūlymų iš NKL, taip pat jų buvo ir iš RKL lygos komandų.

Sezoną (2015/2016 m.) pradėjote puikiai, demonstruojate aukštus asmeninius statistikos rodiklius, o Jūsų atstovaujamos komandos dažniau laimi negu pralaimi. Sulaukęs pasiūlymo iš kurios nors „Nacionalinės krepšinio lygos“ (NKL) komandos jį priimtumėte? Dėl galimybės save išbandyti aukštesniame lyge sutiktumėte palikti dabartinių komandų draugus?

Aišku sutikčiau, jeigu tik yra galimybė, kas nors domisi, reikia imti iš gyvenimo viską, ką jis tau gali duoti.

Sezono startas, tikslai, sporinė forma

Jūsų statistika – viena geriausių visose lygose, kuriose žaidžiate. Kaip vertinate savo pasirodymą sezono starte?

Sezono startą vertinu gerai, norėtųsi, kad visą sezoną tokie rezultatai ir būtų.

Sezono starte pasižymite ne tik naudingumu, bet ir stabilumu nepriklausomai nuo to, kokioje lygoje bežaistumėte, kas lėmė tokį Jūsų stabilumą?

Yra toks posakis, gera pradžia – pusė darbo, tai beliko atikti tik kitą pusę darbų, kuriuos pradėjau.

Šiuo metu yra Jūsų karjeros pikas, ar tikitės demonstruoti dar geresnį krepšinį? Jeigu taip, kaip manote, ką labiausiai reikėtų tobulinti?

Nesinorėtų atskleisti, ką norėčiau tobulinti, nes tuomet varžovai pamatys mano silpnąją vietą (šypsosi), tie, kas stebi ir analizuoja varžovų žaidimą, ir patys žino, ko kam trūksta.

Kokius asmeninius ir komandinius tikslus esate išsikėlęs šiam sezonui?

Kaip ir kiekvieną sezoną tikslas – auksas.

Per savaitę tenka sužaisti mažiausiai po 3-4 dvikovas. Najaučiate fizinio nuovargio? Ar specialiai ruošetės intensyviam ir ilgam krepšinio sezonui?

Vasara bandau pasiruošti sunkiam sezonui, sportuoju su treneriu arba individualiai. Sezono pradžioje visada pilna jėgų ir ryžto. Į sezono pabaigą pamatysime, ar nuovargis veikia ar ne.

„Regionų krepšinio lyga“ (RKL)

Kuriais metais ir kokios komandos marškinėlius vilkint įvyko Jūsų debiutas „Regionų krepšinio lygoje“ (RKL)? Ką tą sezoną pavyko nuveikti?

RKL pradėjau rungtyniauti už „Rokiškio sūrio“ ekipą. Debiutinis sezonas nebuvo pats geriausias, nes buvau dar jaunas ir negaudavau daug žaidybinio laiko.

Praėjusį sezoną Pabradės komanda turėjo tikslą iškovoti vietą „A“ divizione, tikslas nebuvo įgyvendintas. Kas nutiko, kad visą sezoną pergalingai žygiavusi komanda suklupo svarbiausioje sezono stadijoje ir užėmė tik ketvirtą vietą?

Sezono pabaigoje komandai trūko dviejų svarbių žaidėjų Luko Bankietos ir Tomo Grybausko.

Tai, kad nepavyko pasiekti to ką planavote tau asmeniškai ir komandai pridėjo papildomos motyvavijos šiam sezonui? Ar nejaučiate spaudimo iš komandos vadovų?

Kiekvieną sezoną reikia turėti motyvacijos, jeigu jos nėra, nėra prasmės ir žaisti.

Šį sezoną į Pabradės „Žeimenos“ ekipą atvyko ne tik naujų žaidėjų, tačiau ir gerai daugeliui komandos draugų pažįstamas treneris Renatas Kurilionokas. Jaučiatės stipresni? Ką komandai davė šio jauno stratego atėjimas?

Kadangi mes su juo ir treniruojamės, žinome, kaip jis dirba, tai dar viena galva žaidimui sudėlioti nepamaišys.

Kaip taktiškai pasikeitė „Žeimenos“ žaidimas šiame sezone? Ką labiausiai akcentuoja treneris rungtynių ir treniruočiu metu?

Gynyba, gynyba ir gynyba – pragrindinis dalykas.

Pabradės „Žeimena“ rungtyniauja „A“ grupėje, pirmosiose sezono rungtynėse 78:83 pralaimėjote Ukmergės „Olimpui“; ar, Jūsų manymu, tai viena iš rimčiausių Jūsų konkurenčių ar dar yra komandų, kurias galite išskirti?

Dar nieko negaliu sakyti, nes komandos spėjo sužaisti vos po kelias sezono rungtynes.

Kokį įspūdį Jums palieko Pabradės fanai? Ar žmonės nedideliame miestelyje noriai renkasi į Jūsų komandos rungtynes, nors joje nėra vietinių žaidėjų? Ar lengviau žaisti, kai Jus aktyviai palaiko?

Žmonės ateina praleisti savo laisvą laiką ir tiek, kažkokio didelio įspūdžio nepalieka.

„Regionų krepšinio lygoje“ (RKL) dažnai tenka rungtyniauti prieš mažų miestelių komandas, ar dažnai pasitaiko atvejų, kai vietiniai sirgaliai yra priešiškai nusiteikę prieš varžovų komandą? Kurios komandos sirgaliai yra aršiausi ir aktyviausiai palaiko savo komandą?

Pasitaiko dažnokai, ne visi moka pralaimėti, ypač sirgaliai. Kiekvienas sirgalius nori, kad jo komanda laimėtų, tačiau ne visiems sekasi.

Šioje lygoje žaidžiate senokai, tenka nemažai keliauti, kaip laiką leidžiate kelionėse vykdami į išvykos rungtynes?

Labai ilgų kelionių būna retai. Dažniausiai viskas priklauso nuo nuotaikų ir nuo to, ką tuo metu norime veikti.

Jūsų nuomone kuo „Regionų krepšinio lyga“ (RKL) yra naudinga bei svarbi Lietuvos krepšiniui?

Naudinga. Daugelis miestų gali varžytis tarpusavyje.

„Sostinės krepšinio lyga“

„Sostinės krepšinio lygoje“ debiutavote 2010/2011 metų sezone „B“ divizione žaidusioje „SK Rospo“ komandoje, šį sezoną žaidžiate „SK Ferimstos“ komandoje „A“ divizione. Kaip pasikeitė Igno Juškevičiaus žaidimas per šiuos šešis sezonus?

Pats savęs negaliu vertinti, manau visi, kurie domisi šios lygos gyvenimu, patys mato, kaip aš keičiausi ir keičiuosi.

„B“ diviziono čempionu tapote 2013 ir 2014 metais atitinkamai su „KK Žaibo“ ir „SK Ferimstos“ komandomis. Kuris titulas Jums asmeniškai brangesnis?

Kiekvienas aukso medalis brangus savaip.

Kokios „SK Ferimstos“ galimybės šiame sezone?

Kaip ir kiekvieną sezoną nemažos, o toliau viskas priklausys tik nuo mūsų pačių.

Kokia Jūsų komandos stiprioji pusė? Kur matote rezervų? Kas gali padėti šiai komandai žaisti dar geriau?

Turime daug pajėgių žaidėjų ir stiprų trenerį, manau, to užtenka norint žaisti gerai.

Kurie komandos draugai Jums duoda daugiausiai patarimų rungtynių ir treniruočių metu?

Labiausiai klausome Renato (Renatas Kurilionokas), bet kiekvienas turime teisę pasisakyti, visų nuomonės išklausome ir ji vienodai svarbi.

„Sostinės krepšinio lygoje“ dažnai tenka susidurti su krepšinio mokyklų ekipomis. Sunkiau žaisti prieš dar pergalių alkaną jaunimą ar profesionalo duonos ragavusius krepšinio vilkus?

Aišku, kad prieš profesionalo duonos ragavusius krepšinio vilkus.

Aikštelėje "centrui" tenka žaisti prieš sporto mokyklų jaunimą, veteranus ir šiuo metu NKL žaidžiančius žaidėjus

Esate priekinės linijos žaidėjas. Įvardinkite savo tiesioginius oponentus, prieš kuriuos Jums visada sunkiausia žaisti?

Visada sunku yra žaisti prieš Rolandą Matulį ir Tadą Šablinską.

Pirmą sezono mėnesį daugelis „A“ diviziono kovų baigiasi triuškinamais rezultatais. Kas Jūsų nuomone tai lemia?

Tokius rezultatus daugiausia lemia būtent tai, kad šiuo metu sezonas tik įsibėgėja. Per vasarą įvyksta pokyčiai komandų sudėtyse, todėl niekada negali žinoti, ko laukti iš varžovų, kol sezonas dar neįsivažiavo.

„Vilniaus krepšinio lyga“

Šį sezoną „Vilniaus krepšinio lygoje“ (VKL) žaidžiate „Reaktoriaus smogikų – vezumalkas.lt“ komandoje. Sezoną pradėjote lengva pergale pajėgiausiame divizione (98:79 įveikė „VSC“). Jums pačiam asmeniškai šios rungtynės buvo fantastiškos, pelnėtė 40 taškų, atkovojote 26 atšokusius kamuolius ir iš viso surinkote 70 naudingumo balų. Kaip vertinate sezono startą, juk šis sezonas komandai debiutinis? Gal domėjotės ar 70 naudingumo balų nėra šios lygos absoliutus rekordas?

Labai tikiuosi, kad toks, koks buvo startas, bus ir visas sezonas bei visos jo rungtynės. Ar pasiekiau lygos rekordą, nesidomėjau, jeigu tai būtų naujas rekordas, tikriausiai lygos administracija būtų pranešusi.

„SK Ferimstos“ ir Pabradės „Žeimenos“ komandose tenka dirbti su jaunu krepšinio specialistu Renatu Kurilionoku. „Reaktoriaus smogikus“ šį sezoną treniruoja Antonas Sventickij. Kuo skiriasi šių dviejų skirtingų kartų trenerių propaguojamas krepšinis? Kokia jų žaidimo filosofija?

Su Renatu (Renatas Kurilionokas) dirbu jau antrą sezoną, o su Antonu Sventickij buvo dar tik kelios rungtynės, todėl negaliu jų vertinti ar lyginti.

„Vilniaus krepšinio lyga“ kartu su partneriais Kaune ir kitose šalyse organizuoja tarptautines mėgėjų lygas. Gal Jums teko ginti „Vilniaus krepšinio lygos“ rinktinės garbę? Kuo išsiskiria tarptautiniai turnyrai nuo tradicinių?

Teko būti Kryme. Tarptautiniai turnyrai išsiskiria tuo, kad tenka keliauti į kitas šalis, kita aplinka, nežinomi varžovų sugebėjimai, tikrai įdomu varžytis tokiuose turnyruose.

„Sekmadienio krepšinio lyga“

„Sekmadienio krepšinio lygos“ rungtynės vyksta sekmadienias, tą dieną galite skirti poilsiui, kodėl to nedarote ir labai pavyzdingai antrą sezoną iš eilės lankotės „Reaktoriaus smogikų – vezumalkas.lt“ ekipos rungtynėse?

Darius Petrikas (komandos vadovas) sukūrė labai gerą atmosferą šioje komandoje, todėl nesinori jo nuvilti.

Šioje lygoje debiutavote 2013/2014 metų sezoną tuo metu čempionų titulą ginusioje „KK Fuxų“ komandoje. Kaip joje atsidūrėte?

Prisijungti prie „KK Fuxų“ pasiūlė Deividas Aukštuolis, kadangi dar nebuvau čia žaidęs, sutikau.

Debiutinis sezonas „KK Fuxų“ komandoje Jums buvo labai sėkmingas, tačiau prieš svarbiausias sezono kovas palikote komandą bei perėjote į „Reaktorių“. Kas tai lėmė? Tą sezoną „KK Fuxai“ antrą kartą iš eilės tapo „Sekmadienio krepšinio lygos“ čempionais, nesigailėjote auksą iškeitęs į bronzą, kurį laimėjote su „Reaktoriumi“?

„Reaktoriaus“ komandoje žaidė visi draugai, todėl ir perėjau pas juos, o medalių su draugais nelyginu.

„Reaktoriaus smogikų – vezumalkas.lt“ kolektyvas visada būna laikomas pagrindiniais pretendentais į šios lygos čempionų sostą, tačiau svarbiausiose sezono rungtynėse komanda vis paslysta, kas tai lemia?

Šią klaidą šiemet ištaisysime (šypsosi).

"Reaktoriaus smogikai" vasarą reabilituojasi po pralaimėjimų SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS finaliniuose etapuose

„Sekmadienio krepšinio lyga“ vasarą organizuoja reguliarų krepšinio turnyrą „Vasaros taurė“. Kaip manote ar tokių turnyrų organizatoriams vasarą nereikėtų palikti krepšininkų ramybėje ir leisti jiems pailsėti?

Žaidėjams niekas neliepia žaisti, viskas priklauso nuo jų pačių, kurie nori, ilsisi, kurie nenori – žaidžia.

„Vasaros taurės“ turnyras Jums asmeniškai – labai sėkmingas. Su „KK Lesykla“ 2013, „Reaktoriaus smogikais – vezumalkas.lt“ 2014 ir 2015 metais laimėjote šį turnyrą. Kokia Jūsų sėkmės formulė?

Galbūt vasaros metas kažkaip įtakoja.

Lietuvoje vyksta daug „3x3“ turnyrų ar Jums dažnai tenka juose dalyvauti? Kuo skiriasi žaidimas „3x3“ nuo žaidimo „5x5“?

Dalyvauti 3x3 turnyruose tenka retai, todėl nelabai galiu ir lyginti.

"3x3" turnyruose Ignas Juškevičius dalyvauja retai, tačiau kai sudalyvauja visada stengiasi juos laimėti

Laisvalaikis, krepšinis per TV, asmeninis gyvenimas

Ką veikiate gyvenime, juk krepšinis tikriausiai nėra tavo pagrindinė veikla?

Krepšinis užima tikrai labai daug vakarinio laiko, o dieną praleidžiu darbe.

Kiek žinau, turite širdies draugę, ar ji pyksta, kad Jūsų didžioji laisvalaikio dalis skiriama krepšiniui?

Manau, kad ne. Dažniausiai stebi visas rungtynes, jeigu nepatiktų jai tai, ką darau, tikriausiai nestebėtų.

Visos Jūsų šiuo metu atstovaujamos komandos pasižymi puikiu mikro klimatu. Kokia atmosfera komandų treniruotėse? Ar dažnai pažaidžiate futbolą? Ką su komandos draugais veikiate laisvalaikiu? Kaip švenčiate pergales?

Manau, kad esame labai vieningi ir aikštelėje, ir už jos ribų, todėl daug laiko leidžiame drauge ir laisvalaikiu, tikriausiai tai dar labiau padeda sukurti gerą mūsų komandų mikroklimatą.

Kurią Lietuvos komandą palaikote kaip sirgalius? Daugiau Jūsų komandos draugų serga už Kauno „Žalgirį“ ar Vilniaus „Lietuvos rytą“?

Kauno „Žalgirį“.

Ar dažnai žiūrite tiesiogines NBA transliacijas? Gal yra kažkokia komanda kurią palaikote?

Visada, kai tik tam yra laiko. Mano favoritai – San Antonio Spurs!

Daugelis pirmus žingsnius krepšinyje žengiančių vaikų (jaunuolių) nori būti panašūs į vieną ar kitą žaidėją. Į ką panašus vaikystėje norėjo būti Ignas Juškevičius?

Ne tik vaikystėje, bet ir dabar – Tim Duncan.

Kuris iš tavo dabartinių komandos draugų yra geriausias NBA žaidėjas, žaidžiant kompiuterinius žaidimus?

Manau aš pats, nors su visais dar neteko išbandyti jėgų žaidžiant NBA kompiuterinius žaidimus.

Pabaigai, ką galėtum palinkėti savo gimtojo krašto ar kitų mažesnių miestelių jaunimui, kuris ateityje svajoja įsitvirtinti Vilniaus krepšinio komandose?

Svarbiausia nenuleisti rankų!

{jcomments on}

 

 

 krepsinio_saliu_nuoma

2018/2019 m. SEZONAS

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.
Plačiau apie tai: privatumo politika.