Gegužės 17 dienos suvestinė.

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS oficiali svetainė www.krepsinistau.lt pristato gegužės 17 dieną įvykusių KETVIRTFINALIŲ antrų rungtynių bei PAGUODOS TURNYRO KETVIRTFINALIŲ suvestinę. Kurios komandos pateko į pusfinalius? Kas tapo geriausiomis paguodos turnyro komandomis? Rasite šioje savaitės apžvalgoje.

KETVIRTFINALIAI (2 RUNGTYNĖS)

FABINIAI – NEGERI 67:82

Pirmosiose rungtynėse „Fabiniai“ 82:62 įveikė „Negerų“ ekipą, tačiau žaidėjų nusiteikimas rodytas antrosiose rungtynėse Fabijoniškių komandos vadovybei turėtų kelti nerimą prieš laukiančią pusfinalio akistatą su patyrusiu varžovu „KK Reaktoriumi“. Dvikovą Gediminas Astrauskas pradėjo dvitaškiu 2:0, tačiau greitai Laimonas Brazauskas atsakė taikliu tritaškiu išvesdamas „fabų“ žaidėjus į priekį 3:2. Pastarasis krašto puolėjas nusileidęs ant varžovo kojos patyrė čiurnos traumą ir dvikovą buvo priverstas stebėti tik iš šalies. Įpusėjus ketvirčiui „Negeri“ pirmavo 8:5, tačiau netrukus Mindaugo Mikailionio ir Arnoldo Juchnevičiaus metimai leido „Fabiniams“ išlyginti rezultatą 11:11. Po Audriaus Drabavičiaus tritaškio ši komanda 14:11 antrą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį, tačiau kėlinio gale Povilas Kaminskas ir Giedrius Kvakšys pelnė po dvitaškį ir „Negeri“ vėl pabėgo į priekį 19:16. Kėlinio komandai būnant priekyje baigti nepavyko, jis kaip ir pirmosiose rungtynėse baigėsi analogišku rezultatu 19:19. Antrą ketvirtį žaidimo ritmą pajutę „raudonieji“ pradėjo spurtu 5:0 (24:19). Prasidėjus 14 rungtynių minutei šios komandos persvara buvo jau 9 taškai 32:23, 17 minutę 7 taškai 35:27, o kėlinį komanda baigė būdama priekyje 39:32. Antrą rungtynių dalį Giedrius Kvakšys atidarė taikliu dvitaškiu 41:32, tačiau Mindaugas Mikailionis ir Arnoldas Juchnevičius surengė spurtą 6:0 (38:41). Gediminui Astrauskui įkrovus kamuolį iš viršaus ir du tritaškius iš eilės pataikius Kvakšiui „Negerų“ komandai užsidegė žalia šviesa 49:43. Po Dariaus Kibildžio metimo „Fabiniai“ vėl priartėjo 50:51, tačiau likusi ketvirčio dalis vėl priklausė šios poros „nuskriaustiesiems“ kurie kėlinį baigė pirmaudami 60:52. Povilas Kaminskas ketvirtą kėlinį pradėjo dvitaškiu 62:52, o tai reiškė, kad per daugiau nei 9 minutes „Negeriems“ reikia panaikinti dar 10 taškų deficitą po pirmų rungtynių. Po Martyno Ato tritaškio „fabų“ komanda išlipo iš duobės 55:62, o iki dvikovos pabaigos likus 5 minutėms komandas skyrė jau tik 2 taškai 61:63, o tai bent šiose rungtynėse mums žadėjo intrigą. „Negeri“ pakilę į lemiamą šturmą nesunkiai įveikdavo „skylėtą“ oponentų gynybą, o patys privertę varžovus vargti renkant taškus puikiai sužaidė paskutines sezono 5 minutes ir susikrovė 15 taškų pranašumą.

Povilas Kaminskas „Negerų“ komandos gero sezono pabaigą vainikavo pelnydamas 26 taškus, vos tašku mažiau 25 surinko Giedrius Kvakšys, puikų pasirodymą surengęs Gediminas Astrauskas pasižymėjo dvigubu dubliu. Jis surinko 16 taškų ir atkovojo lygiai tiek atšokusių kamuolių. „Fabiniams“ Darius Kibildis surinko 18, Arnoldas Juchnevičius ir Audrius Drabavičius po 11 taškų.

KK IŠJUNK ŠVIESĄ – COMMA 313 72:57

„KK Išjunk šviesą“ po pirmų rungtynių turėjo 4 taškų persvarą. Darius Rindinas rungtynes pradėjo tritaškiu, o tai reiškė, kad čia viskas prasideda iš naujo. „KK Išjunk šviesą“ savo pirmas atakas rengė per „centrą“ Tomą Zdanavičių ir tai pasiteisino, po jo 6 taškų komanda spurtavo 8:0 (8:3). Vicečempionų pasiūlyta gynyba „Comma 313“ vyrukams buvo neįveikiama ir po 5 minučių kovos komandas jau skyrė 8 taškai 6:14. Tik tritaškiais taškus rinkę „rykliai“ pataikė dar du metimus žaibiškai prisivydami nutolusį priešą 12:14. Po Tomo Malimenkovo metimo „Comma 313“ įsiveržė į priekį 15:14, tačiau Martynas Rakauskas pataikė iš toli 17:15. Pirmajam „raundui“ artėjant prie pabaigos 20:15 Paulius Leščinskas pataikė tritaškį su kėlinio sirena dar labiau pagerindamas ir taip neprastą savo komandos situaciją. Antro kėlinio pradžioje „Comma 313“ ėmė kilti, o sužaidus 15 šių gero lygio rungtynių minučių komandas skyrė 4 taškai 21:25. Varžovų puolimą sustabdę „rykliai“ kėlinį laimėjo minimaliai 15:14 (30:37). Po didžiosios pertraukos „KK Išjunk šviesą“ leido varžovams vėl priartėti 35:39, tačiau netrukus kantrybė gynyboje ėmė duoti vaisių. Rungtynių 25 minutę „Comma 313“ deficitas šoktelėjo iki 8 taškų 37:45, o žibalo į kuro statinę dar daugiau įpylė kėlinio gale tritaškį pataikęs Žygimantas Kosarevas 59:47. Ketvirtą kėlinį „Comma 313“ kovojo iš paskutinių jėgų Tomas Malimenkovas ir Andrėjus Šabanas gana rimtai grąsino varžovų gynybai, tačiau šių žaidėjų nuovargis, ilgesnis „KK Išjunk šviesą“ suolelis leido šiai komandai iki pat rungtynių pabaigos išlaikyti 12-15 taškų skirtumą. „Comma 313“ dvitaškius šiose rungtynėse metė vos 18,42% taiklumu, o tai daug ką pasako apie gerėjusią palaipsniui šį sezoną jų varžovų gynybą.

Antrą sezoną iš eilės į pusfinalį patekusios „KK Išjunk šviesą“ gretose išsiskyrė Paulius Leščinskas surinkęs 20 taškų, jam puikiai talkino 12 taškų surinkęs (11 atk. kam.) Tomas Zdanavičius. „Comma 313“ komandai 5 tritaškius iš 8 pataikęs Tomas Malimenkovas pelnė 24 taškus, 10 pridėjo Linas Beliūnas.

TG SOKOL – BC DUGNAS 70:61

„TG Sokol“ į dvikovą atvykę su 31 taško bagažu šį kartą nerodė tokio užtikrinto žaidimo kaip prieš savaitę, tačiau sugebėjo dvikovos gale atlaikyti „aršų“ varžovų pasipriešinimą ir pirmą kartą per 7 metus žengė į pusfinalį. Nepaisant to, kaip besibaigtų komandai finalo ketverto dvikovos jei šis sezonas jau dabar yra fantastiškas. Komanda už parodytus rezultatus nusipelno pagarbos, o jų gerą žaidimą jau įvertino daugelis kitų komandų atstovų. Pirmasis kėlinys prasidėjo labai lygiai. Pirmiausiai „BC Dugnas“ pabėgo į priekį 4:2, poto Andrius Maisak pelnė 5 taškus be atsako 7:4, o po Karolio Daukšos tritaškio sužaidus 6 minutes rezultatas tapo lygus 7:7. Kėlinys baigėsi „sakalų“ naudai 14:12. Antrą ketvirtį Eišiškiečiai pradėjo aktyviai ir per minutę susikrovė 7 taškų persvarą 19:12, o po Edgar Vrublevski tritaškio 22:12 pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą. Kėlinio gale komandai nepavyko išlaikyti kylančios žaidimo kreivės ir „BC Dugnas“ ketvirtį baigė su 2 taškų deficitu 28:30. Trečio kėlinio pirmas 4 minutes 1 tašku į priekį žengdavo tai vieni tai kiti, vėliau „dugniečiai“ susikrovė 4 taškų pranašumą, kurį „sakalai“ kėlinio gale „apkirpo“. Po 30 minučių kovos rezultatas buvo lygus 47:47, o tai reiškė, kad „BC Dugno“ komandai liko 10 minučių šio sezono kovos. Ketvirtį geriau pradėjo „BC Dugnas“ po 2 minučių įgijęs 4 taškų persvarą 54:50, tačiau netrukus „TG Sokol“ žaidėjai po Pavel Andruškevič dar vieno tritaškio ir Artur Tyševič metimo iš po krepšio susigrąžino persvarą 55:54. Iki dvikovos pabaigos likus 4 minutėms „TG Sokol“ pranašumas pasiekė 5 taškų ribą 59:54, o Vytautas Saulis gavo progą dar kartą pasismaginti dėjimais. Nors „BC Dugnas“ sezoną galėjo baigti pergalingai, to nepadarė ir „sakalai“ užtikrintai „užskrido“ ant šakos, kur sėdi keturios geriausios šio sezono komandos. Kone idealų ketvirtfinalio etapą Eišiškiečiams apkartino ketvirto kėlinio metu įvykęs incidentas, visas rungtynes „nervų“ kamuoliu buvęs „BC Dugno“ puolėjas Tomas Balčiūnas praradęs kamuolį bandė sutrukdyti Vytautui Sauliui pelnyti taškus greitos atakos metu. Už futbolo terminais vadinamą „patkatą“ jis buvo nubaustas nesportine pražanga, varžovo elgesiu nepatentinkas Valdemar Smilgin pastarąjį stumtelėjo taip užsidirbdamas diskvalifikacinę pražangą. Pagal turnyro reglamentą „TG Sokol“ puolėjas privalės praleisti pusfinalio susitikimą.

„TG Sokol“ antrą kartą iš eilės palaužti „BC Dugną“ padėjo Vytautas Saulis 19 taškų, Pavel Andruškevič 16 (4/4 tritaškiai) ir Andrius Maisak pelnęs 14. „Dugniečių“ komandoje Karolis Daukša ir Lukas Baškys pelnė atitinkamai 21 ir 19 taškų.

KK REAKTORIUS – KK FUXAI 83:80

Prieš savaitę „KK Reaktorius“ šventė pergalę 91:53 ir atėmė iš „KK Fuxų“ čempionų karūną. Į sostą kurį šildė du metus „rožiniai“ gegužės mėnesio paskutinį sekmadienį atsisės nauji čempionai, o „reaktoriečiams“, siekiantiems būtent jo antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse teliko „nūpusti“ dulkes. Iki rungtynių pradžios likus kelioms minutėms „KK Fuxai“ turėjo vos keturis žaidėjus, tačiau pagal reglamentą palaukus 15 minučių atsirado ir penktasis komandos narys, kuriam dar rūpėjo komandos garbė. Nežinomybė ar įvyks rungtynės „KK Fuxams“ pakišo koją, nors komanda stengėsi, o tvirtą pamatą pirmosiose varžybose susikrovę „reaktoriečiai“ įvykių neforsavo netaiklūs metimai bei prasta kova dėl atšokusių kamuolių lėmė, kad jau po 10 minučių dabar jau buvę čempionai buvo priversti vytis varžovus 9:24. Antrą kėlinį atsiliekantiems pavyko atrasti papildomų jėgų ir motyvacijos, tačiau „KK Reaktoriaus“ žaidėjai taip pat nestovėjo vietoje ir įpusėjus rungtynėms turėjo jau 21 taško persvarą 48:27. „KK Fuxams“ trečio kėlinio metu pavyko greitai pereiti iš gynybos į puolimą, greitas žaidimas šiai komandai buvo parankus. Sužaidę kone idealų kėlinį smogiamojo trio Kirlio, Pranevičiaus ir Januškio dėka dviejų pastarųjų sezono užkariautojai prieš ketvirtą kėlinį savo atsilikimą sumažino iki 6 taškų 61:67. Ketvirtą kėlinį „KK Fuxai“ užmigdė varžovus ir panoro pakovoti dėl pergalės. „KK Reaktoriui“ pirmaujant 81:70 Arūnas Pranevičius pelnė savo komandai 24 tašką 72:81. Viktor Daukša atsakė dvitaškiu 83:72, o „KK Fuxai“ nesunkiai įveikdami pasyvią varžovų gynybą spurtavo 6:0 (78:83). „KK Fuxų“ keturių sezonų odidėja kaip ir debiutinį 2011/2012 metų sezoną baigėsi ketvirtfinalyje, o „KK Reaktorius“ penktą kartą iš eilės keliauna į pusfinalį kur po 2 sezonų pertraukos vėl bandys patekti į finalą.

„KK Reaktoriui“ galutinai nukarūnuojant čempionus daugiausiai taškų 29 pelnė Ignas Juškevičius (11 atk. kam.), Eduard Rogačiov 15, Mantas Statauskas 14. „KK Fuxų“ komandoje rezultatyvumo išsiskyrė 28 taškus pelnęs Arūnas Pranevičius. Laurynas Kirlys ir Simonas Januškis pridėjo atitinkamai 22 ir 21 tašką.

PAGUODOS TURNYRAS (KETVIRTFINALIAI)

KK ALKANI – O.P.A. 90:48

Šios komandos 2013/2014 metų sezono finiše jėgas išbandė paguodos turnyro finale. Tą kartą 59:44 stipresni pasirodė „O.P.A.“ krepšininkai. Ši dvikova prasidėjo gana lygiai, tačiau pirmam kėliniui persiritus į antrą pusę „KK Alkanų“ žaidėjus vyresniems jų varžovams sugaudyti tapo vis sunkiau. Paulius Cinelis pasileidęs į priekį buvo sustabdytas nesportine pražanga, kuri nesutrukdė jam pataikyti metimo iš po krepšio 16:11. Baudos metimą gynėjas prametė, tačiau ekstra ataka baigėsi taikliu Romual Zemlianskij dvitaškius 18:11. Artūro Pūkio sėkmingo žaidimo dėka „O.P.A.“ laikėsi dar 3 antro kėlinio minutes, tačiau vėliau ėmė smarkiai ryškėti komandų greičių ir nusiteikimo skirtumai, „KK Alkani“ pasiūlę varžovams žaisti greitą krepšinį po 20 minučių įgijo 17 taškų persvarą 38:21. Matant atsiliekančios komandas bėdas gynyboje ir atakuojant varžovų krepšį, buvo nesunku suprasti, kad „KK Alkani“ tuo tikrai pasinaudos. Artūras Pūkys ir Vytautas Račkauskas individualių veiksmų pagalba po didžiosios pertraukos dar bandė atkurti intrigą, tačiau pasitaisius reikalams puolime, komandos gynyba galutinai išsiderino, o tuo dar kartą pasinaudoję „alkani“ pergalių prie lengvo taškų rinkomo kontraatakų metu pridėjo dar vieną pavojingą ginklą – tritaškius. Po 30 minučių ši komanda pirmavo jau 64:35. Ketvirtas kėlinys abiems komandoms buvo tik formalumas, kurį „KK Alkani“ sutvarkė savo naudai, užtikrintai laimėdama dar vieną kėlinį. Šiose rungtynėse antrą kartą per sezoną iš aikštelės buvo išprašytas „O.P.A.“ komandos veteranas Paulius Bodindorfas, kuris nuo pat pirmo kėlinio pradžios į visus teisėjų švilpukus, kurie jam nepatiko, nepriklausomai ar matė epizodą turėjo savo nuomonę. „Nesutramdomas“ net nuobaudomis veteranas kitą sezoną negalės atstovauti jokiai SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS ekipai.

„KK Alkaniems“ 27 šiose rungtynėse surinko Paulius Cinelis, 16 pridėjo Rapolas Šlajus (4/6 tritaškiai), Kęstutis Juonys prie bilieto į paguodos turnyro pusfinalį prisidėjo 12-ka taškų, Romuald Zemlianskij 10. „O.P.A.“ komandos paskutinėse sezono rungtynėse etatinis lyderis Arūnas Pūkys pelnė 19 taškų, Vytautas Račkauskas pridėjo 10.

BC KIBIRAI – ŠKK ŠNAPIAI 67:51

Antrame paguodos turnyro ketvirtfinalyje susitiko du šio turnyro trofėjus jau turintys „BC Kibirai“ bei vieną kartą per 0,3 sekundės be jų jau likę „ŠKK Šnapiai“. Apylygių komandų rungtynės prasidėjo labai atkakliai. Pirmą kėlinį 18:16 laimėjo „BC Kibirai“, tačiau antrajame „ŠKK Šnapiai“ sutvarkė savo gynybą ir varžovams prieš antrą rungtynių paliko tik 3 taškų persvarą 29:26. Trečio kėlinio pradžioje „šnapiai“ gavo šansą skirtumą sumažinti iki minimumo, tačiau Algirdas Macijauskas prametė abu baudos metimus. Nors „ŠKK Šnapiai“ varžovams pasiūlė gana gerą asmeninę gynybą, ilgai netruko laukti ir jie prie jos prisitaikė. Po Rolando Bajoro 3 taškų ir Edgaro Binkio tritaškio „BC Kibirų“ pranašumas išaugo iki 9 taškų 35:26. Tadas Gimžauskas po ilgos tylos pelnė „ŠKK Šnapiams“ pirmuosius taškus antrojoje rungtynių dalyje 28:35, tačiau ir tai nepažadino komandos puolimo. Prametę daug reikalingų metimų šios komandos krepšininkai prieš ketvirtą kėlinį atsiliko jau 32:43. Per paskutines 10 šio ketvirtfinalio minučių abi komandos pamiršo gynybą ir visą dėmesį skyrė tik savo atakoms. Pataikyti sekėsi abiems kolektyvams, o tai reiškė, kad užtikrintai savo persvarą gynę „BC Kibirai“ dvikovos gale turėjo 13 taškų persvarą 64:51. Rolandas Bajoras efektingu dėjimu po Luko Jurkšaičio perdavimo pelnė savo komandai 27-tąjį tašką 66:51, o komandai apsigynus vieną taiklų metimą nuo baudos linijos pataikęs Jaroslav Latušinskij galutinę persvarą padino dar tašku 67:51. „BC Kibirai“ 50% taiklumu metė tritaškius, kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 40-24.

„BC Kibirams“ Rolandas Bajoras surinko 27 taškus, 14 pridėjo Edgaras Binkys, 11 Tomas Paliulis. „ŠKK Šnapių“ nuo pralaimėjimo šį kartą neišgelbėjo puikią dvikovą sužaidęs Tadas Gimžauskas kuris pelnė 27 taškus.

SIETUVA 23 – KK SPALIO KRANTAS 68:57

„Sietuva 23“ komanda paguodos turnyro ketvirtfinalyje gavo gana rimtą riešutą „KK Spalio Krantą“, kuris reguliaraus sezono dvikovą laimėjo net 80:60. Pirmą rungtynių dalį abi komandos demonstravo neprastesnį puolimą, nei matėme pagrindinio turnyro ketvirtfinalių pirmąją dieną. Pirmą ketvirtį 19:18 minimaliai laimėjo „sietuviečiai“, kai laiką iki kėlinio pabaigos sudeginęs Deividas Aukštuolis pataikė tolimą metimą. Antrą ketvirtį „klasiokai“ pradėjo spurtu 6:0 (25:18). „KK Spalio Kranto“ rezerviniai žaidėjai matydami varžovų bandymą pabėgti paprašė minutės pertraukėlės. Suderinę gynybą ir pataikę kelis reikalingus tritaškius „krantiečiai“ atgijo, o kėliniui einant prie pabaigos Paulius Mikolaitis nebūdamas pats didžiausias žaidėjas aikštelėje protingai sužaidė varžovų baudos aikštelėje ir pelnęs du taškus su varžovo pražanga savo komandą išvedė į priekį 36:34. Komandai įpusėjus rungtynėms nepavyko išlaikyti, šio pranašumo. Atkaklių rungtynių taškas į tašką trečiasis kėlinys nebuvo panašus į pirmus du, komandos dažniau nei įprastai klydo ir prametė labai daug metimų. Per pora ketvirčio minučių tiklelio neskrodė taiklus metimas. Tomas Matuliukštis privertęs varžovus prasižengti 38:36 baudos metimais išvedė „Sietuva 23“ į priekį. Sužaidus 29:30 rungtynių minutes jokia komanda nebuvo įgijusi pranašumo 46:46. Tomas Matuliukštis pataikęs baudos metimą 47:46 paliko „KK Spalio Kranto“ komandai laiko paskutinei atakai. „Sietuva 23“ apsigynė, tačiau skubotas metimas tikslo nepasiekė. Prieš ketvirtą kėlinį išplėšti bilietą į pusfinalį abi komandos turėjo vienodus šansus, tačiau jam prasidėjus Tadas Gečys tritaškių pirmiausiai pakėlė „sietuviečių“ akcijas 50:46. Šį pranašumą per pus 48:50 nupjovė du baudos metimus pataikęs Rokas Ramanauskas. Rungtynėms pasiekus finišo tiesiąją „Sietuva 23“ pirmavo 61:51. Rokas Ramanauskas pataikęs dvitaškį su pražanga atgaivino „krantiečių“ šansus 53:61, tačiau Gediminas Latvis užsidirbo techninę pražangą. Deividas Aukštuolis nerealizavo baudos metimo, o po komandos paprašytos minutės pertraukėlės puikų metimą pataikė Paulius Macijauskas 63:53. Rokas Ramanauskas baudos metimais dar kartą sumažino atsilikimą 55:63, tačiau visą darbą nubraukė Tomas Matuliukštis ir Deividas Aukštuolis pelnę 5 taškus be atsako. Pirmasis pataikė tritaškį, antrasis du baudos metimus 68:55. Rungtynėse tašką padėjo Domantas Simanavičius kuris atkovojęs kamuolį po komandos draugo metimo jį pasiuntė į varžovų krepšį sušvelnindamas savo ekipos atsilikimą iki 11 taškų.

„Sietuvos 23“ kolektyve pakeliui į pusfinalį išsiskyrė 18 taškų surinkęs Tomas Jasiulis, po 14 pridėjo Tomas Matuliukštis ir Tadas Gečys, 13 Pauliaus Macijausko sąskaitoje (13 atk. kam.). „KK Spalio Kranto“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Paulius Mikolaitis ir Rokas Ramanauskas. Jie surinko po 16 „akių“.

TORES – STOVI.LT 52:49

Paskutinėse paguodos turnyro ketvirtfinalio rungtynėse savo ginklus surėmė „Tores“ laimėjusį pirmą kartą rengtą turnyrą 2011/2012 metų sezone bei metais vėliau finale žaidę „Stovi.lt“. Komandų rezultatai bei paskutiniu metu rodoma sportinė forma čia mums žadėjo intriguojančią kovą, komandos nenuvylė ir kovojo iki galo. Pirma nerezultatyvių rungtynių dalis sėkmingiau klostėse labiau patyrusiai, šilto ir šalto mačiusiai „Tores“ ekipai. Septintą sezoną skaičiuojanti komanda 10 minučių atkarpą įveikė būdama priekyje 16:12, o po dar vieno panašaus kėlinio šios komandos persvara pasiekė 7 taškus 30:23. Patyrę „vilkai“ gana jaunai „Stovi.lt“ komandai trečio kėlinio pradžioje pasiūlė pabandyti įveikti jų ilgus metus „šlifuotą“ aikštės gynybą. Komandą į dienos šviesą bandė traukti kelis svarbius metimus pataikęs Vytautas Sipavičius, tačiau po jo metimų padėtis pasitaisė nežymiai. „Tores“ patys rinkdami taškus, tik po derinių neleido varžovams priartėti, o po kelių atakų kuomet „Stovi.lt“ pražiopsodavo varžovą ir jam belikdavo pataisyti netaiklų komandos draugo metimą „Tores“ komanda susigrąžino 4 taškų persvarą, o po Alik Lipnievič labai reikalingo tritaškio jo komandos pranašumas vėl buvo 7 taškai. Deividas Baltrušaitis kėlinio gale dar spėjo pataikyti dvitaškį 38:42. Ketvirtą ketvirtį „Tores“ pradėjo apsigindami nuo Dano Janonio 2 metimų iš po krepšio. Jaudulys ir noras laimėti abiems komandoms kišo koją ir jos ėmė žaisti chaotiškai, skuboti metimai, netikslūs perdavimai tapo kelių pirmų ketvirto kėlinio minučių reginiu. Antrą tritaškį per 17 rungtynių metęs Jaroslav Makevič pataikė svarbų metimą 45:38. „Stovi.lt“ žaidėjai nenuleido rankų ir tęsdami viso sezono tradicijas kovojo iki galo, komanda dažniausiai atsiliko 4 taškais, tačiau kelis kartus juo nuo varžovų skyrė ir vienas taiklus metimas. Iki dvikovos pabaigos likus mažiau nei pusei minutės Franek Subatovič pataikė vieną baudos metimą iš dviejų 52:49, o jo komandos draugai turėdami komandinę pražangą atsargoje prasižengė. „Stovi.lt“ paskutinė ataka „žlugo“ tik išsimetus kamuolį, po netikslaus išsimetimo Deividas Baltrušaitis buvo priverstas sudeginti brangių sekundžių, Kristijono Gailiaus metimui „vartus“ uždarė prie tritaškio atskubėjęs Erikas Augūnas, o perdavimą gavęs Baltrušaitis buvo netaiklus nors „paleido“ tikrai gerą metimą.

„Tores“ komandos pergalę lėmė geras 13 taškų pelniusio Alik Lipnievič žaidimas. Jam gerai talkino 11 ir 10 taškų attinkamai pelnę Franek Subatovič ir Zbigniev Dubovski.