Balandžio 26. Įvykių suvestinė.

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS oficiali svetainė www.krepsinistau.lt pristato balandžio 26 dienos svarbiausių įvykių suvestinę. Reguliaraus sezono finišas, keisti taktikos sprendimai, favoritais laikytų komandų nesėkmės tai ir daugiau savaitės įvykių suvestinėje.

/TRUMPA BALANDŽIO 26 RUNGTYNIŲ APŽVALGA/

STOVI.LT – VISAD GATAVS 68:41

Keistą taktiką pasirinkę „Visad gatavs“ gavo į „skūrą“: „Visad gatavs“ dvikovą pradėjo spurtu 9:0 visus taškus pelnydami tritaškiais. „Stovi.lt“ lyderiui Deividui Baltrušaičiui nutraukus nesėkmių seriją komanda atgijo, tačiau pirmą ketvirtį laimėjo „Visad gatavs“ 14:8. Per 10 minučių pirmaujanti komanda metė tik tritaškius metimus ir vienintelis Vygantas Versockas buvo priverstas mesti baudos metimus, nes prieš jį metantį iš toli prasižengė varžovas. Sužaidus minutę antrajame kėlinyje „Stovi.lt“ atsiliko tik tašku 13:14, tačiau po kelių sėkmingų atakų ši komanda įsiveržė į priekį 21:17. „Visad gatavs“ dar kartą sugebėjo priartėtį kartą prie varžovų 20:21, tačiau nuo tos atkarpos ir toliau tritaškius tik metančios komandos laivas ėmė skęsti, o rungtynėse sužaidus 25 minutes „Stovi.lt“ jau pirmavo užtikrintu 16 taškų pranašumu 45:29 kurį per 15 likusių minučių dar labiau padidino. „Visad gatavs“ šiose rungtynėse metė 81 tritaškį, pataikyti pavyko vos 13 metimų. Gal komanda siekė kažkokio rekordo, tačiau prisimunus Lauryno Kirlio šou ir 15 tritaškių balandžio 19 dienos rungtynėse šį „visada pasiruošusių“ rezultatą galima vadinti tikru nesusipratimu.

Deividas Baltrušaitis nugalėtojams pelnė 17 taškų, Žygis Palaitis 14 (13 atk. kam.), Kristijonas Gailius prie svabrios pergalės pridėjo 12. „Visad Gatavs“ ekipai 17 taškų surinko Vygantas Versockas, 12 pridėjo Vladimir Beneš. Abu žaidėjai kartu išmetė 40 tritaškių pataikė 9.

BC DUGNAS – ŠKK ŠNAPIAI 104:60

„ŠKK Šnapiai“ reguliarų sezoną baigė triuškinamu pralaimėjimu: Į paskutinę reguliaraus sezono dvikovą abi komandos susirinko negausiai. Matyti „BC Dugno“ apytuštį atsarginių suolelį jau esame įpratę, tačiau „ŠKK Šnapiai“ sezono metu į rungtynes rinkdavosi beveik pavyzdingai. Dvikovą geriau pradėjo į aštuntfinalį bilietą turėję „dugniečiai“, kurie po 10 minučių sąlygų varžovams diktavimo įsiveržė į priekį 25:13. Sužaidus šiose rungtynėse dar 3 minutes šios komandos įmestų taškų kraitis jau buvo dvigubai didesnis nei varžovų 34:17, o įpusėjus rungtynėms komandos persvara pasiekė 24 taškų ribą. Puikiai pataikę, gerai kovoję dėl atšokusių kamuolių ir varžovų gynybą ištampę „BC Dugno“ žaidėjai per antrą rungtynių dalį didelio pasipriešinimo nesulaukė, nors du varžovai Algirdas Macijauskas ir Tadas Gimžauskas stengėsi labai ir buvo gerokai įpykę. Ketvirto kėlinio pabaigoje po Luko Baškio metimo „BC Dugnas“ jau pirmavo 101:55, o rungtynes baigė rezultatu 104:60.

Nugalėtojus į priekį vedė 25 taškus surinkęs (22 atk. kam.) Rapolas Čepė, 24 taškus pridėjo 5 tritaškius iš 8 pataikęs Ernestas Racevič, po 18 pelnė Mantas Leonavičius ir Lukas Baškys, Tomas Balčiūnas 11 (11 atk. kam.). „ŠKK Šnapiams“ Algirdas Macijauskas surinko 25 taškus, Tadas Gimžauskas surinko 16, atkovojo 11 atšokusių kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

O.P.A. – BC BEDUGNĖ 92:81

„BC Bedugnė“ sezoną baigė pralaimėjimu po pratęsimo:Šansus į paguodos turnyrą praradę „BC Bedugnės“ vyrai paskutinėse neblogo sezono rungtynėse demonstravo, kad 7 mėnesiai nepraėjo veltui. Pirmo kėlinio metu sužaidus 2 minutes lygos naujokai pirmavo 8:2, o įpusėjus ketvirčiui jau 13:4. Šaltą dušą gavę „O.P.A.“ vyrai greitai išlygino rezultatą 13:13, tačiau pora tritaškių pataikęs Valerij Šemis leido „BC Bedugnei“ laimėti pirmą ketvirtį 21:15. Pasitikintys savo jėgomis šios komandos žaidėjai atrodė ir antrajame kėlinyje, kurį pradėjo geriau nei varžovai. Miegančią „O.P.A.“ komandą į dienos šviesą ėmėsi traukti Artūras Pūkys ir Paulius Bodindorfas, po pastarojo tritaškio 14 rungtynių minutę rezultatas tapo lygus 29:29. Per likusį laiką iki didžiosios pertraukos aikštelėje matėme lygiaverčių varžovų rungtynes. Po 20 minučių azartiškos kovo 41:37 pirmavo vis dar „BC Bedugnė“. Trečio kėlinio 8 minutes nežymiai pranašesni buvo vėl „BC Bedugnės“ žaidėjai, tačiau pačioje kėlinio pabaigoje Artūras Pūkys dvitaškiu sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą 56:56, o po sėkmingo epizodo gynyboje po varžovų krepšiu Paulius Bodindorfas įmetė iš po krepšio su varžovų pražanga ir leido savo komandai laimėti ketvirtį 59:56. „BC Bedugnė“ puolimas buvo paremtas tolimais metimais ir jie tikrai gerai krito (15/42 per dvikovą). Vitalius Bosijakas tritaškiu jau ketvirto kėlinio pradžioje rezultatą išlygino 59:59 bei tarytum varžovams pasiuntė žinią, kad šį kartą kova vyks iki pat rungtynių pabaigos. Visas 10 minučių tai viena tai kita komanda įsiverždavo į priekį. Įpusėjus ketvirčiui „O.P.A.“ pirmavo 70:69, po dar dviejų minučių kurios buvo tuščios rezultatas tapo lygus 70:70, o pradėjus tiksėti paskutiniai dvikovos minutei „O.P.A.“ įsiveržė į priekį 72:71. Prie baudos metimų stojęs Vytautas Račkauskas šią persvarą padino iki 3 taškų 74:71, tačiau viskas tuo šiose rungtynėse nesibaigė. „O.P.A.“ nepasinaudojusi baudų taktika, prasileido Egijaus Astiko tritaškį ir buvo priversta žaisti pratęsimą. Per pridėtą 5 minučių atkarpą labiau patyrę ir daugiau jėgų išsaugoję „O.P.A.“ žaidėjai nušlavė varžovus 18:7.

„O.P.A.“ komandą į priekį vedė 37 taškus pelnęs ir 20 kamuolių sugriebęs Artūras Pūkys, Paulius Bodindorfas pelnė 28, Andrius Šimelevičius 12 taškų. Paskutinių „BC Bedugnės“ rungtynių didvyris Egidijus Astikas pelnė 24 taškus, 15 pridėjo Vitalius Bosijakas, Rolandas Šemis 12, Albertas Jonas Bareišis 11, Valerij Šemis 10.

KK ALKANI – KK FUXAI 67:61

„KK Alkani“ įveikė čempionus, tačiau lazda turi du galus: Dvikovą į kurią „KK Fuxai“ surinko tik 4-5 numerius komandos pradėjo lygiai. Įpusėjus pirmam ketvirčiui rezultatas švieslentėje buvo lygus 6:6, o po dar 2 minučių kovos taškas į tašką „KK Alkani“ įgijo 1 taško persvarą 11:10. Kėlinio pabaiga sėkmingiau klostėsi po krepšiais dominavusiems čempionams, kurie spurtavo 7:0 bei ketvirtį laimėjo 17:11. Antrą kėlinį Tomas Budreika pradėjo tritaškiu 20:11, o sužaidus dar 5 minutes šios komandos pranašumas išaugo iki 10 taškų 26:16, o kėlinį „milžinai“ žaisdami prieš „nykštukus“ baigė turėdami jau 12 taškų kapitalą 33:21. Po didžiosios pertraukos „KK Alkaniems“ pavyko pristabdyti tolstančius varžovus, 25-tają rungtynių minutę jie atsiliko 27:40, o kėlinį baigė su 11 taškų deficitu. Ketvirtą kėlinį „KK Fuxai“ pradėjo su mintimis, kad pergalė jau jų rankose, o tuo pasinaudoję „KK Alkani“ iki rungtynių pabaigos likus 7 minutėms priartėjo iki 4 taškų 56:52. Sulaukę pasipriešinimo „KK Fuxai“ sužaidė gerą atkarpą 61:52, tačiau tada komandos puolimas visiškai sustojo. „KK Alkani“ spurtavo 15:0 ir „pavogė“ pergalę iš ją rankose jau mintyse turėjusių čempionų.

Nugalėtojus į pergalę vedė 20 taškų pelnęs Rapolas Šlajus, 15 pridėjo Paulius Cinelis, 13 Justinas Kluonaitis dar 10 Romuald Zemlianskij. „KK Fuxų“ gretose dvigubą dublį surinkęs Arūnas Baronas pelnė 23 taškus (20 atk. kam.), Tomas Budreika pridėjo 20, Edmundas Katovičius 15 taškų.

„KK Fuxus“ šis pralaimėjimas nustūmė į 7 poziciją, o „KK Alakni“ net ir pergalės atveju neišvengė 10 vietos TOP12 grupėje, o tai reiškia, kad jau aštuntfinalyje šios staigmeną pateikusios komandos lauks žymiai sunkesnės rungtynės su jų pačių „įsiutintais“ čempionais, kurie aštuntfinalio dvikovai tikriausiai surinks visiškai kitokią sudėtį.

TG SOKOL – NEGERI 58:64

„Negeri“ prieš „TG Sokol“ laimėjo 5 kartą iš eilės:Dvikovą geriau pradėjo „TG Sokol“ kurių gretose puolime aktyviai reiškėsi Artur Tyševič, o gynyboje gerai dirbo Edgar Kolendo. „Negeri“ šį kartą įsibėgėjo sunkiau ir labai retai rado patogių būdų pelnyti lengvus taškus, tačiau sunkius metimus pataikyti šiai komandai sekėsi ir pirmą atkarpą jie įveikė turėdami minimalią persvarą 17:16. Antrą kėlinį „sakalai“ pradėjo dvitaškiu iš po krepšio 18:17, varžovams atsakius dviem baudos metimais tritaškį paleidęs Vytautas Saulis dar labiau padidino savo komandos pranašumą 21:19, o įpusėjus rungtynėms „TG Sokol“ jau pirmavo 36:31. Antrą rungtynių dalį Giedrius Kvakšys pradėjo tritaškiu 34:36 laimėdamas mikro dvikovą prieš „sakalų“ jaunąjį lyderį. „Negeri“ dar kartą laimėjo prieš oponentus gynyboje, tačiau nieko nenuveikė. Šiai komandai praradus kamuolį nors ir labai sunkiai „pakilęs“ Edgar Kolendo įdėjo kamuolį su varžovų pražanga 38:34, o po Andriaus Maisak tritaškio „TG Sokol“ persvara pasiekė 7 taškų atžymą 41:34. Nepaisant didelio klaidų skaičiaus ir varžovų geros gybos įpusėjus ketvirčiui „Negeri“ ėmė lipti iš duobės labai sparčiai ir prieš paskutinį ketvirtį sumažino savo atsilikimą iki minimumo 44:45. Ketvirtą kėlinį Povilas Kaminskas pradeda dvitaškiu 46:45. Šiam puolėjui apsigynus Giedrius Kvakšys prideda dar dvitaškį 48:45, tačiau visą atliktą darbą per pirmą kėlinio minutę niekais paverčia Valdemar Smilgin tritaškis 48:48. Linas Stripinis pacentruoja 50:48, tačiau kitoje aikštelės pusėje jo komandos gynyba nesuveikia ir Vytautas Saulis pelno dvitaškį su varžovų pražanga 51:50. Komandoms apsikeitus taikliais metimais iš po krepšio „2+1“ pataiko Povilas Kaminskas ir rezultatas vėl lygus 53:53. Dažnas varžovų stabdymas pražangomis „TG Sokol“ komandai pakiša koją, už kiekvieną pražangą jie baudžiami baudos metimais. Po 4 iš eilės 57:53 priekyje jau „Negeri“, tačiau per Liną Stripinį pataiko iš toli Edgar Kolendo 56:57. Šis aukštaūgis išprovokuoja varžovų pražangą, tačiau jo komandai puolime nieko nuviekti nepavyksta ir Arūnas Liudvinavičius su Linu Stripiniu surengia puikią ataką 59:56. „TG Sokol“ rengdami ataką stengiasi brangintį kamuolį, tačiau „Negeri“ palieka tik vieną galimybę jos tęsiniui. Iš toli priverstas mesti Valdemar Smilgin šį kartą netaiklius, o gynyboje vėl tenka varžovus stabdyti pražangomis. Šį kartą Giedrius Kvakšys pataiko tik pirmąjį metimą 60:56, o po antro netaiklaus „sakalai“ gauna šansą savo atakai, prieš kurią paprašo minutės pertraukėlės. Pavel Andruškevič reidas sustabdomas pražangomis, po vieno taiklaus baudos metimo rezultatas 57:60, o po Edgar Kalendo dar vieno esktra taško 58:60. „TG Sokol“ varžovus prižiūri akylai, tačiau Giedrius Kvakšys vistiek randa skylę ir tuo pasinaudojęs pavojingai atsiduria po „sakalų“ krepšiu, tačiau šį kartą vėl komandos gynybos klaidą įspūdingu bloku taiso Edgar Kolendo. „TG Sokol“ turi gerą progą išlyginti rezultatą, tačiau jos neišnaudoja, net tris kartus iš eilės taip leisdami varžovams baudos metimais įtvirtinti pranašumą.

„Negerų“ komandą į pergalę vedė 20 taškų surinkęs Povilas Kaminskas (11 atk. kam.), Giedrius Kvakšys pridėjo 18, Linas Stripinis 12 (11 atk. kam.). „TG Sokol“ komandoje 16 taškų surinko Vytautas Saulis, 11 pridėjo Edgar Kolendo, 10 Valdemar Smilgin, kuris panašu, kad vėl įgauna optimalę sportinę formą.

TORES – COMMA 313 48:59

„Tores“ reguliarų sezoną baigė eiliniu pralaimėjimu: „Comma 313“ rungtynes pradėjo labai neblogai, tačiau reguliarų sezoną baigti pergale pasiryžę „Tores“ žaidėjai per 10 minučių šiai geriau vertinamai komandai leido susikrauti vos 2 taškų persvarą 17:15. Antrą kėlinį komandos pradėjo nuo gynybos, kaip paaiškėjo vėliau, toks žaidimas buvo parankesnis „Tores“ komandos žaidėjams kurie varžovus privertė žaisti jiems parankų pozicinį krepšinį, o patys Franeko Subatovič ir Vladislav Budko taškų dėka įpusėjus ketvirčiui perėmė iniciatyvą į savo rankas. „Comma 313“ puolimui ir toliau stringant „Tores“ kėlinio gale susikrovė 8 taškų persvarą, tačiau Ignoto Bukausko tritaškis su finaliniu švilpuku skelbiančiu rungtynių pusiaują truputi išklaidė juodus debesis virš „ryklių“ stovyklos. Trečią kėlinį „Tores“ pradėjo spurtu 6:0 (35:24), tačiau po minutės pertraukėlės Tomui Malimenkovui nutraukus „Commos 313“ sąstingį ši komanda atsigavo ir likusią kėlinio dalį laimėjo 15:2 vėl grįždami į priekį 39:38. Ketvirtas kėlinys mums žadėjo nemažą intrigą, tačiau šį sezoną užtikrintu žaidimu retai kada pasižymintys Tautvydo Valančiaus auklėtiniai parodė ryžtą ir „Tores“ kolektyvą įveikė trečią kartą iš eilės. Ši pergalė „Comma 313“ komandai leido paskutinio turo metu pakilti į penktą vietą TOP12 grupėje. Įdomus faktas, kad sėkmės aštuntfinalyje atveju „Comma 313“ varžovais ketvirtfinalyje antrą sezoną iš eilės gali tapti „KK Išjunk šviesą“.

„Comma 313“ į priekį vedė 21 tašką surinkęs Tomas Malimenkovas, 15 pridėjo Andrius Gaidys, po 10 į savo sąskaitą įsirašė Darius Rindinas ir Linas Beliūnas (15 atk. kam.). „Tores“ komandoje kaip ir tapo įprasta šį sezoną rezultatyviausiai žaidė Franek Subatovič. Šį kartą komandos lyderio sąskaitoje 18 taškų.

BET KOKS – MF 60:58

Didesnį norą „H“ grupėje rodę „Bet Koks“ žaidėjai pelnytai laimėjo rungtynes ir pateko į paguodos turnyrą:Dvikovą dėl paskutinio bilieto į paguodos turnyrą komandos pradėjo nerezultatyviai, o tą lėmė tai, kad „MF“ pasiūlė varžovams žaisti pagal jų taisykles ir jie „pasirašė“. Po pirmo kėlinio 10:6 pirmaujančios studentų komandos žaidimas gynyboje ėmė byrėti jau antrajame kėlinyje, kai pasinaudoję greičiu „Bet Koks“ žaidėjai pasiūlė labai didelę žaidimo spartą. Įpusėjus rungtynėms į lemiamą kovą laiku įsijungę „Bet Koks“ žaidėjai jau pirmavo 31:22. Po didžiosios pertraukos „MF“ parodė „nagučius“, nors stebint komandos žaidimą po naujų metų susidarė nuomonė, kad už TOP12 grupės borto likę studentai visiškai neturi motyvacijos kažką įrodyti. Sustabdę „Bet Koks“ bėgimą kurio metu buvo leista pelnyti daug lengvų taškų studentai prieš ketvirtą kėlinį savo atsilikimą sumažino iki 5 taškų, kas mums žadėjo įdomų ketvirtą kėlinį. Ketvirtą kėlinį „MF“ alsavo varžovams į nugarą, o Tomui Balčiui ir Benediktui Jonuškai pelnius 5 taškus be atsako dvikovos gale komandas skyrė vos vienas dvitaškis metimas 60:58. „Bet Koks“ po šio varžovų akibrokšto paprašė minutės pertraukėlės, tačiau atakai nepavykus „MF“ gavo progą išlyginti rezultatą, tačiau tuo nepasinaudojo. Prie varžovų krepšiu studentai rinko pražangas, o Kazys Kanevičius stojęs mesti baudos metimų prametė du, pats gynėjęs atkovojęs kamuolį vėl įgijo teisę mesti baudas, tačiau ir dar kartą prametė abi. Visgi tokiomis „MF“ varžovų dovanėlėmis pasinaudoti nespėjo, nes paskutiniai atakai išsimetant kamuolį nuo galinės linijos gynybos zonoje nebuvo likę laiko.

Į paguodos turnyrą „Bet Koks“ vedė 19 taškų surinkęs Kazys Kanevičius, 14 pridėjo Donatas Balandis, 11 Ernestas Vysockis. „MF“ paskutinėse sezono rungtynėse komandą šiemet atkūrę Benediktas Jonuška ir Tomas Balčius atitinkamai pridėjo 22 ir 17 taškų.

KK IŠJUNK ŠVIESĄ – BC KIBIRAI 80:82

„BC Kibirai“ skėlė antausį vicečempionams:Dvikovą metimu iš po krepšio pradėjo „BC Kibirai“, tačiau Matui Budginui be žvalgybos atsakius tritaškiu „KK Išjunk šviesą“ įsiveržė į priekį 3:2. Vicečempionai atakuodami varžovų krepšį rėmėsi tolimais metimais ir nekėlė jokio pavojaus baudos aikštelėje, taip palengvindami savo varžovams užduotis gynyboje. „BC Kibirai“ už varžovus atakavo prasčiau, tačiau puikiai rinkosi kamuolius puolime dažniausiai pasinaudodami antru-trečiu šansu. Pirmas kėlinys baigėsi 23:19 pirmaujant „BC Kibirams“ ir šį rezultatą galima laikyti dėsningu. „KK Išjunk šviesą“ kolektyvas jei ne Mato Budgino ir Luko Motiejūno pastangos būtų turėjęs ir didesnį deficitą. Antrą kėlinį atsiliekantys nekeitė taktikos ir puolimą grindė žaidimu ant tritaškio linijos, „BC Kibirai“ prie sėkmingo žaidimo baudos aikštelėje šį ketvirtį vis dažniau apsigynę kontraatako neleisdami varžovam priartėti nei per žingsnį. Ketvirčio gale „KK Išjunk šviesą“ atsiliko 36:43, tačiau Pauliaus Mičėno tritaškis leido šiai komandai didžiąją pertrauką pasitikti geresnės nuotaikos 39:43. Trečią kėlinį aikštelėje vėl matėme rezultatyvų bei atvirą krepšinį. Pirmos pusės lyderiams leidę atsikvėpti pirmais smuikai ėmė groti Vladas Kolesnik ir Paulius Leščinskas. „BC Kibirai“ atlaikę varžovų spaudimą prieš ketvirtą kėlinį vis dar buvo priekyje 64:59. Ketvirtą kėlinį „KK Išjunk šviesą“ pasinaudojo savo žaidėjų meistriškumu ir įspaudė varžovus į kampą ir dvikovai pasiekus finišo tiesiąją atsiliko 78:79. Rolandas Bajoras pataikė pirmą baudos metimą 80:78, o po antrojo netaiklaus „BC Kibirai“ laimėjo eilinę dvikovą po varžovų krepšiu. Prie baudos metimų linijos stojęs Rolandas Bajoras vėl pataikė tik pirmą metimą 81:78. „BC Kibirai“ nutarę stabdyti varžovus pražangomis prie baudos metimo linijos netrukus nusiuntė Luką Motiejūną, kuris skirtumą sumažino iki minimumo 80:81, tačiau „KK Išjunk šviesą“ spaudžiamai laiko neliko nieko kito, kaip vėl prasižengti. Rolandas Bajoras pirmą baudos metimą prametė, o po anro taiklaus 82:80 vicečempionams liko laiko tik skubotai atakai.

„BC Kibirus“ į senasacingą pergalę vedė 28 taškų surinkęs Rolandas Bajoras (19 atk. kam.), 17 pridėjo pirmosiose ir kartu paskutinsė rungtynėse žaidęs Vladas Kolesnik, 14 Jaroslav Latušinskij sąskaitoje. „KK Išjunk šviesą“ šį kartą neišgelbėjo užtikrintas Luko Motiejūno (32), Mato Budgino (18) ir Pauliaus Leščinsko (16) žaidimas.

FABINIAI – KK SPALIO KRANTAS 84:47

„KK Spalio Krantas“ nesugėbėjo pasipriešinti įsibėgėjusiems „Fabiniams“: Puikiai pataikę „Fabiniai“ jau pirmo kėlinio metu susikrovė saugų 9 taškų pranašumą 18:9 ir padėjo pirmą plytą svarbios pergalės pamatui. Antrą ketvirtį „KK Spalio Krantas“ varžovams leido pradėti spurtu 5:0. Vėliau šiai komandai pavyko pagerinti savo puolimą, tačiau vėlavimas ir nesusikalbėjimas gynyboje lėmė tai, kad „Fabiniai“ ir įpusėjus rungtynėms turėjo tą patį 9 taškų pranašumą 36:27. Pajutę daug laisvės vis labiau įsibėgėjančios komandos žaidėjai dominavo ir trečio kėlinio metu per kurį savo persvarą padidino iki 23 taškų. Jau prasidėjus ketvirtam ketvirčiui tapo aišku, kad tokia gynybą kokią rodo „krantiečiai“ Fabijoniškių atstovų nesustabdys ir nors komanda truputėlį atsipalaidavo, jos gera kova dėl atšokusių kamuolių ir juodas darbas gynyboje leido jei dvikovą baigti užtikrintai 84:47. Skaičiai: „Fabiniai“ pataikė 59,57% dvitaškių prieš 27,50%, tritaškių 50,00% prieš 28,00%, kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 49-20 bei atliko rezultatyvių perdavimų 28 prieš 7.

Į pergalę kuri pasibaigus visoms TOP12 rungtynėms „Fabiniams“ lėmė 6 vietą komandą vedė 18 taškų surinkęs Darius Mikalauskas bei 14 taškų ir 12 atšokusių kamuolių pridėjęs Egidijus Mažeika. „KK Spalio Kranto“ stovykloje rezultatyviausiai rungtyniavo 16 taškų įmetęs Lukas Radžiūnas.

SIETUVA 23 – BC BOKALAURAI 72:61

„Sietuva 23“ reguliarų sezoną baigė pergale ir iš antro etapo „išpaudė“ viską: Laimėjus „Stovi.lt“, „BC Dugno“ ir „O.P.A.“ komandoms „Sietuvai 23“ neliko nieko kito, kaip laimėti savo rungtynes. Komanda du kėlinius žaidusi pavyzdingiau už varžovus susikrovė 7 taškų persvarą 36:29, tačiau trečią kėlinį „BC Bokalaurai“ netik nebėgiojo su baltomis vėliavomis, bet ir parodė nagus. Nepavykus pirmu bandymu prasiveržti prie „Sietuvos 23“ krepšio „BC Bokalaurų“ žaidėjai dažniausiai išrikiuodavo prie tritaškio po 3-4 savo žaidėjus, o pataikę vieną kitą metimą įgavo pasitikėjimo ir tritaškių pagalba prieš lemiamą ketvirtį įsiveržė 3 taškais į priekį 54:51. Po Pauliaus Macijausko metimo iš po krepšio užbaigusio pirmą klasiokų ataką skirtumas sumažėjo iki minimumo 53:54, o Tomui Jasiuliui pataikius dar vieną metimą „Sietuva 23“ grįžo į priekį 55:54. Komanda net ir turėdama krūvą pavojingų žaidėjų galinčių rinkti taškus suprato, kad šį kartą pavojinga su varžovai varžytis kas daugiau įmes lentynėse bei iš peties padirbėję gynyboje „perlaužė“ rungtynes galutinai savo naudai bei pagal pergales pasiviją dar 3 komandas dėl geresnio pergalių santykio tarpusavio rungtynėse laimėjo „H“ grupę taip užimdami galutinę 13-tą vietą.

„Sietuvos 23“ komandoje rezultatyviausiai žaidė 22 taškus pelnęs Tomas Jasiulis (13 atk. kam.), 19 pridėjo Paulius Macijauskas (12 atk. kam.), 13 Deividas Aukštuolis. Dar 11 taškų surinko fantastišką metimą pirmo kėlinio gale pataikęs Tomas Matuliukštis. „BC Bokalaurus“ į priekį vedė etatinis lyderis Paulius Jasukaitis surinkęs 24 taškus, 15 pridėjo Tomas Jarutis, 12 Simonas Zairys.

10:20 matuliukstis.

/TURO MVP/

Rapolas Čepė „BC Dugnas“: „BC Dugno“ komandos puolėjas prie užtikrintos komandos pergalės paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse prisidėjo labai smarkiai. Jis pelnė 25 taškus, atkovojo 22 atšokusius kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir viso surinko 52 naudingumo balus.