Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
Balandžio 12 dienos rungtynių anonsas.

Po 13 dienų pertraukos SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS komandos jau šį sekmadienį (2015-04-12) pratęs savo pasirodymą. Iki reguliaraus sezono pabaigos likus trims turams nėra aiški nei viena aštuntfinalio pora, o tai mums žada nemažą intrigą.

Oficialus lygos tinklalapis www.krepsinistau.lt pristato sekmadienio rungtynių anonsą ir bando prognozuoti dvikovų baigtį.

12:00 BET KOKS – BC BOKALAURAI (55% - 45%)

Nors „Bet Koks“ paskutinėse savo rungtynėse 61:47 įveikė „BC Bedugnę“ ir įsirašė pirmą pergalę į „H“ grupės turnyrinę lentelę. „BC Bokalaurai“ paskutinę savo dvikovą žaidė kovo 22 dieną ir tada 69:73 turėjo pripažinti „O.P.A.“ kolektyvo pranašumą, sekančiose varžybose komanda nepasirodė ir užsidirbo techninį pralaimėjimą kuris galutinai palaidojo komandos šansus patekti į pagrindinio turnyro aštuntfinalį. Šiai dienai abi komandos „H“ grupėje kovoja dėl išlikimo ir pagal visas tendencijas būtent šiose rungtynėse gali paaiškėti kuri komanda pateks į paguodos turnyro kovų sukūrį, pralaimėjusiai likusiose rungtynėse teks sukurti stebūklą. Abi komandos viso sezono metu demonstruoja panašius statistikos rodiklius, tačiau jų žaidime yra šiokių tokių skirtumų. „Bet Koks“ dažniausiai remiasi puolėjais, o „BC Bokalaurai“ gynėjais, kurie yra tikrai geri metikai. Lemiamu veiksniu kuris gali nulemti šių rungtynių baigtį gali tapti „Bet Koks“ komandos gynėjo Tomo Tarasevičiaus pasirodymas. Po 12,86 taškus renkantis žaidėjas tritaškius meta 40,74% taiklumu, o kovo 31 dieną vykusiose „Sostinės krepšinio lygos C“ rungtynėse iš 20 tritaškių pataikė net 10.

13:00 TORES – KK ALKANI (60% - 40%)

Kovo 29 dieną „Tores“ komanda įveikė 59:44 „KK Spalio Krantą“ ir nutraukė savo 6 pralaimėjimų iš eilės seriją, šiose rungtynėse komanda turi puikų šansą laimėti dar vieną dvikovą ir paskutiniu reguliaraus sezono momentu pabėgti iš TOP12 turnyrinės lentelės dugno. „KK Alkani“ kovo mėnesį pralaimėjo 3 dvikovas, o šios rungtynės komandai yra begalo svarbios norint išlikti 10 pozicijoje. Dvikova žada būti nerezultatyvi ir atkakli, o „Tores“ komandai labiausiai kortas „pamaišyti“ į rungtynes atvykęs Vitalijus Danilovas. Jei šis 4 rungtynes už komandą jau sužaidęs „centras“ galvoja padėti komandai ir aštuntfinalyje jo pasirodymas rungtynėse yra būtinas.

14:00 O.P.A. – ŠKK ŠNAPIAI (60% - 40%)

Prieš sezoną „ŠKK Šnapių“ komandos šansai buvo vertinami geriau, nei jų varžovų, tačiau šiuo metu komanda yra duobėje ir į aštuntfinalį geresnius šansus turi žengti „O.P.A.“ komanda. Sezoną šis kolektyvas pradėjo 1 pergale per 6 rungtynes, tačiau prasidėjus 2015 metams komanda per 7 žaistas rungtynes suklupo vos kartą ir dabar išgyvena tikrą pakilimą. Puikią sportinę formą svarbiu sezono momentu demonstruoja netik pripažintas komandos lyderis Artūras Pūkys bei ir po 18 taškų kovą rinkęs veteranas Paulius Bodindorfas. Šiuo metu viskas „O.P.A.“ komandos rankose, o „ŠKK Šnapiams“ belieka bandyti užsikabinti ir išsaugoti šansą patekti tarp 16-kos geriausių reguliaraus sezono komandų.

15:00 SIETUVA 23 – VISAD GATAVS (70% - 30%)

Į TOP12 nepatekusios komandos „antrame levelyje“ ėmė demonstruoti puikius rezultatus. „Visad gatavs“ 5 iš eilės pergalių serija nutrūko tik kovo 29 dieną (pralaimėjo 55:61 „O.P.A.“), o „Sietuva 23“ dabar gali pasirgirti tuo, kad jau iškovojo 8 pergales iš eilės. Nors komandų sportinė forma yra pakilime, jų užduotys šioje sezono stadijoje yra labai skirtingos, „Sietuva 23“ (5/1) „H“ grupėje siekia būti pirma ir tam turi visus šansus, „Visad gatavs“ (3/3) balansuoja tarp paguodos ir pagrindinio turnyro aštuntfinalių. Šiose rungtynėse reikia tikėtis atviro krepšinio be jokios žvalgybos ir jei „Sietuva 23“, turės Macijauską, Rastenį, Jasiulį bei Aukštuolį šios komandos sėkmė praktiškai garantuota. Jei nebus vieno ar dviejų taip pat komanda bus dvikovos favoritai, tačiau jei iš šio ketverto galės žaisti tik vienas viskas pakryps „Visad gatavs“ komandos naudai.

16:00 KK REAKTORIUS – NEGERI (65% - 35%)

Per paskutines 5 sezono rungtynes „KK Reaktorius“ patyrė 2 nesėkmes, „Negeri“ – 3. Iki tol komandos atitinkamai buvo laimėjusios 9 ir 8 rungtynes iš eilės. Jei iš „Negerų“ kluptelėjimų galima buvo tikėtis, tai „KK Reaktoriaus“ pralaimėjimas 24 taškų skirtumu „TG Sokol“ komandai nepaisant visų veiksnių paveikusių rungtynių eigą buvo gana didelis netikėtumas. Komandos žaidėjai žaisdami ir kitose lygose paskutinėmis savaitėmis išgyvena nepačius geriausius laikus, todėl jų viduje gali būti prisikaupę pakankamai sportinio pykčio, kuriam įsiveržus „lauk“ šio sezono atradimu laikomos „Negerų“ komandos lauktų velniškai sunkios rungtynės. Visgi reiktų tikėtis, kad šiai komandai pavyks deramai sukovoti su amžinais lygos favoritais ir tinkamai „pasimatuoti“ savo „ūgį“ būsimoms šio sezono pergalėms atkrinamosiose varžybose.

17:00 STOVI.LT – BC BEDUGNĖ (60% - 40%)

Praėjusį 2013/2014 metų sezoną savo pasirodymą jau po pirmo reguliaraus sezono etapo baigusi „Stovi.lt“ komanda yra ant bangos. Kolektyvas mokantis žaisti sunkių dvikovų pabaigas laimėjo jau 6 kartus iš eilės ir „H“ grupėje (5/1) dalinasi 1-2 vietą su „Sietuva23“. Artimiausius konkurentus „BC Dugną“, „ŠKK Šnapius“ ir „O.P.A.“ komanda lenkia 1 pergale ir yra laimėjusi tarpusavio rungtynes prieš jas visas, išvada paprasta pralaimėjimas komandos žygio į aštuntfinalį nekomplikuos, tačiau pralaimėjimas „H“ grupės autsaideriams viską gali labiau apsunkinti paskutiniuose turuose, todėl komanda veikiausiai nerizikuos ir viską išpręsti pabandys nelaukdama paskutinių turų rungtynių. „BC Bedugnė“ (0/6) savo ruoštu jau neturi šansų patekti į aštuntfinalį pagrindinio turnyro, tačiau apie šį etapą paguodos turnyre dar tikriausiai slapčia pagalvoja, didelis noras nebaigti sezono atkrintamųjų varžybų papėdėje gali būti puiki varomoji jėga šiai lygos naujokų komandai, o ir komandos pajėgumas leidžia tikėtis, kad „Stovi.lt“ lauks dar viena velniškai sunki ir įdomi dvikova.

18:00 FABINIAI – KK FUXAI (35% - 65%)

Čempionai (5/3) turnyrinėje lentelėje TOP12 grupėje šiuo metu su dar 3 komandomis dalinasi 4-6 vietą, o norėdami kilti aukštyn privalo laimėti visas likusias reguliaraus sezono dvikovas. Pergalė galinti pagerinti poziciją prieš aštuntfinalį reikalinga ir „Fabiniams“, tačiau sunku tikėtis, kad ši vėl į rungtynes sunkiai besirenkanti komanda galėtų mesti tinkamą iššūkį „KK Fuxams“.  Du titulus jau „nusinešusi“ komanda kovo mėnesį pirmoji 80:79 palaužė „KK Reaktorių“, įveikė „Negerus“ 92:85, o tai daug pasako, nors komandos veiksmai gynyboje vėl turėtų neraminti komandos vadovą Tomą Sasnauską. Panašu, kad šį sezoną komanda gali vėl surengti pergalingą žygį, todėl vienas ar du pralaimėjimai likusiose reguliaraus sezono rungtynėse ir žemesnė startinė pozicija aštuntfinalyje daug žalos komandai napadarytų, nes šiemet stipriausioms komandoms nevisada parodant tikrąjį veidą pozicija tikrai gali naparodyti pajėgumo.

19:00 BC DUGNAS – MF (70% - 30%)

„MF“ komandos šansai prieš sezoną būti tarp 16-kos geriausių neatrodė tokie migloti, kaip yra dabar. Studentai per likusias tris rungtynes turi skinti tik pergales ir dar laukti kitų aukščiau esančių komandų pralaimėjimų, kad pasikliauti kitais negalima komanda jau šį sezoną patyrė savo kailiu, kai liko už TOP12 grupės borto po „D“ grupės kovų. Ramesni – taip, užtikrinti – ne. Taip galima būtų apibūdinti „BC Dugno“ situacija kovojant dėl vietos aštuntfinalyje, patyrusi komanda atrodo tiki savo sėkme, tačiau dėl šventos ramybės pergalė reikalinga ir jei. „MF“ komanda išsiskirstė po 2011/2012 metų sezono (šį grįžo) būtent tą sezoną „BC Dugnas“ tapo SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS čempionais, o aštuntfinalio etape įveikė „MF“ 45:36 ir 65:60. Sezoną ankščiau „MF“ komanda „BC Dugną“ įveikė mažojo finalo metu ir pasipuošė bronzos medaliais. Kaip rodo istorija, per šių komandų kelius ne kartą bėgiojo juoda katė, todėl motyvacijos kovoti dėl pergalės ir šį kartą neturėtų trūkti abiejų komandų žaidėjams.

20:00 KK IŠJUNK ŠVIESĄ – COMMA 313 (45% - 55%)

Jaunų ir energingų šį sezoną slogų įspūdį paliekančių komandų akista žada vieną iš įdomiausių reginių šį sekmadienį. „Comma 313“ (4/4) nuo varžovų skiria vos viena pergalė (5/3) ir ją pasiekusi komanda galėtų nors kuriam laikui pabėgti iš 7-tosios pozicijos. TOP12 grupėje komandos renka praktiškai vienodą skaičių taškų, kaip ir prasileidžia į savo krepšį todėl šios rungtynės jei abi komandos bus pasiruošę ir nusiteikę gali vykti labai inirtingai, kai laimėtoję lemia viena klaida ar pataikytas paskutinis metimas. Pernai „Comma 313“ užėmė 4 vietą, tačiau ketvirtfinalyje ją 71:57 ir 71:62 būtent įveikė „KK Išjunk šviesą“ ar turnyrinėje lentelėje žemiau nei tikėtasi esančiai komandai reikia dar kažkokių papildomų motyvacijų?

21:00 BROLIAI ŠAUNUOLIAI – BC KIBIRAI (80% - 20%)

Septintą sezoną SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE žaidžianti „Brolių Šaunuolių“ komanda pirmą kartą komandos istorijoje turi visas galimybes laimėti reguliarų sezoną, kad taip atsitiktų komandai būtina laimėti šią dvikovą prieš „BC Kibirus“ ir po savaitės įveikti „KK Išjunk šviesą“. Komanda pirma likti gali net ir pralaimėjus, tačiau visus įmanomus variantus jei jų reiks palikime ateičiai. „BC Kibirams“ TOP12 – koje buvo žadamas „pastumdėlių“ vaidmuo, tačiau šis kolektyvas turintis tvirtą lyderį Rolandą Bajorą yra iškovojęs jau 3 pergales ir tuo gali didžiuotis. Per komandų gyvavimo istoriją joms susitikti lemta buvo 3 kartus ir visas dvikovas laimėjo „Broliai Šaunuoliai“, kuriuos ir šį sezoną galime laikyti geresne už „BC Kibirus“ komanda. Pati dvikova dėl komandų jėgų skirtumo ir vėlyvo rungtynių laiko tikriausiai nebus pati įdomiausia, tačiau visgi ją bus begalo įdomu pažiūrėti dėl vienos priežasties, Gediminas Povilauskas ir Rolandas Bajoras yra vieni geriausi lygos aukštaūgiai ir šį kartą jie kovos vienas prieš vieną. Tiesa tai nebus pirmas kartas, kai jiems teks grumtis vienas prieš vieną, praėjusį sezoną „Pakilk“ komanda 93:70 įveikė „BC Kibirus“, o joje žaidęs Gediminas Povilauskas prižiūrimas Bajoro surinko 46 naudingumo balus (11 taškų ir 25 atkovoti kamuoliai), pats „BC Kibirų“ lyderis pelnė tuomet 30 taškų, atkovojo 16 atšokusių kamuolių ir surinko 40 naudingumo balų.

{jcomments on}

 

 krepsinio_saliu_nuoma

2018/2019 m. SEZONAS

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.
Plačiau apie tai: privatumo politika.