Kovo 29. Įvykių suvestinė.

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS oficiali svetainė www.krepsinistau.lt pristato kovo 29 dienos svarbiausių rungtynių įvykių suvestinę. „Brolių Šaunuolių“, „Sietuvos 23“ ir „Stovi.lt“ eilinės pergalės, „KK Reaktoriaus“ pralaimėjimas 24 taškų skirtumu, tai ir daugiau savaitės įvykių suvestinėje.

/TURNYRINĖ LENTELĖ/

Iki reguliaraus sezono pabaigos likus trims turams nei viena iš komandų dar nėra įtvirtinusi savo pozicijų. Ar kas prieš antro etapo startą galėjo pagalvoti, kad „TG Sokol“ sutriuškinusi 64:40 „KK Reaktorių“ pelnys ekstrą tašką ir pakils net iki 3 vietos „E“ grupės (TOP12) turnyrinėje lentelėje? Tikriausiai to nesitikėjo ir patys „sakalų“ žaidėjai šiu metu su 6 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais į priekį praleidžiantis tik „KK Reaktorių“ (7/2) ir „Brolius Šaunuolius“ (8/1) artėjančius prie reguliaraus sezono nugalėtojų sosto. Ketvirtą – šeštą poziciją su santykiu 5/3 šiuo metu dalinasi „Negeri“, „KK Išjunk šviesą“ ir „KK Fuxai“. Stipriausią sudėtį per 5 metus surinkusi „Comma 313“ (4/4) šiuo metu žengia vos 7 ir tikriausiai paskutinėse rungtynėse bandys palipėti į viršų. Aštuntą – devintą vietą dalinasi „Fabiniai“ ir „BC Kibirai“ (3/5). Pirmą komandą už tokią vietą galima drąsiai plakti rimbais, o antrą už tokį patį pasiekimą galima smarkiai pagirti, jei ne už poziciją, tai už gerą žaidimą su visomis komandomis. „KK Alkani“ (2/6) pasikvietė šio sezono metu „pagalbininkų“ kurie atvedė komandą tarp 12-kos geriausių, jiems „dingus“ komanda panašu, kad važiuoja ne tuo keliu, kuriuo turėtų ir niekaip paskutiniu metu nesugeba pasipriešinti geresnę sportinę formą pasiekusioms komandoms. „KK Spalio Krantas“ (1/8) dar kolkas lenkia „Tores“ (1/7), tačiau panašu, kad sezono starte įsismaginusi komanda pateko į gilę duobę iš kurios išsikrapštyti nėra paprasta.

„H“ grupėje kur komandos pasidalins 13-22 vietas yra aiškus favoritas „Sietuva 23“ (5/1). Tiesa šiuo metu pirma – antrą vietą šiai puikiai įsibėgėjusiai komandai reikia dalintis su visus stebinti nesiliaujančia „Stovi.lt“ komanda. Pernai pirmo etapo neįveikę vaikinai panašu, kad yra nusiteikę pajusti aštuntfinalių rungtynių dvasią ir tikriausiai ne paguodos turnyre. Sunkumų „H“ grupėje neturi ir „BC Dugnas“ (4/2), kuris dėl prastoko pasirodymo „F“ grupėje yra priverstas dalintis 3-5 vieta su „ŠKK Šnapiais“ kurie pralaimėjo dvi dvikovas iš eilės ir panašu, kad turės didelių sunkumų norėdami išlaikyti šią poziciją bei „O.P.A.“ kuri šiai minutei yra verta 16 vietos ir akistatos su „Broliais Šaunuoliais“ ar „KK Reaktoriumi“. „Visad gatavs“ (3/3) užima 6 vietą, „MF“ (2/4) visiškai nusivažiavo, jie 7. „Bet Koks“ (1/5) – 8, „BC Bokalaurai“ – 9, „BC Bedugnė“ – 10.

/TURO RUNGTYNĖS/

„Fabiniai“ – „KK Išjunk šviesą“: „Fabinius“ pernai aštuntfinalyje įveikę „KK Išjunk šviesą“ rimčiau pažiūrėjo į svarbią dvikovą ir į ją surinko net 9 žaidėjus („Fabiniai“ – 5). Pirmą metimą iš toli pataikęs Paulius Mičėnas jau dvikovos pradžioje išvedė į priekį vicečempionus 3:0. Pirmas jaunimo bandymas pabėgti nepavyko, patikimai po krepšiais žaidusio Egidijaus Mažeikos dėka „Fabiniai“ įpusėjus rungtynėms turėjo tik 2 taškų deficitą 6:10 ,kuris po Andriaus Dainaravičiaus baudos metimų dar labiau ištirpo 8:10. „KK Išjunk šviesą“ puolėjams Žygimantui Kosarevui ir Lukui Motiejūnui pataikius po tritaškį „KK Išjunk šviesą“ po akimirkos pirmavo jau 18:10, o kėlinį baigė būdami priekyje 22:13. Pirmaujantys geriau pradeda ir antrą kėlinį, tačiau jam įpūsėjus ima „tinginiauti“ gynyboje leisdami „Fabiniams“ įsivažiuoti. Mantas Kazlauskas pelno per puikią atkarpą 13 taškų iš eilės, į jo komandos krepšį pataiko vienintelis Žygimantas Kosarevas ir reikalai įpusėjus rungtynėms visi pakrypsta tai, kad „Fabiniai“ iš „minus“ 9 jau turi 4 „plius“. Po didžiosios pertraukos abi komandos išvengė didelių bėdų, o savo jėgomis patikėjęs „Fabinių“ penketukas prieš ketvirtą kėlinį įgijo 7 taškų persvarą. Ketvirtą kėlinį Žygimantas Kosarevas pradeda dėjimu, „KK Išjunk šviesą“ daugiau dėmesio tris kėlinius skyrę puolimui ėmė kibiau gintis ir tai pasiteisino. Atsilikdami 72:78 vicečempionai spurtavo 5:0 (77:78), Andrius Dainaravičius pataikęs baudos metimą „Fabinių“ pranašumą padidino iki 2 taškų 79:77, tačiau jau netrukus tritaškį pataikęs Lukas Motiejūnas svarbiu rungtynių momentu išvedė savo komandos draugus į priekį 80:79, varžovams suklydus šis puolėjas pataikė ir dar vieną svarbų tritaškį 83:79. „Fabiniai“ kėlinio gale taškus rinkti teisę įgydavo tik baudos metimais. Mindaugui Mikailioniui pataikius du 81:83. Šansą išlyginti rungtynių rezultatą gavęs Andrius Dainaravičius juo nepasinaudojo (prametė du baudos metimus), o Paulius Leščinskas klydęs tik kartą 84:81 priartino savo komandą prie pergalės. „KK Išjunk šviesą“ į pergalę vedė 23 taškus surinkęs Žygimantas Kosarevas, 19 taškų (13 atk. kam.) pridėjo Paulius Leščinskas, po 11 taškų pergalingose rungtynėse „įsirašė“ Paulius Mičėnas, Matas Budginas ir Lukas Motiejūnas prabilęs komandai kritiniu momentu. „Fabinių“ gretose nesulaikomi buvo 25 taškus „suraitęs“ Mindaugas Mikailionis ir 23 pridėjęs Egidijus Mažeika. Pastarasis „centras“ dar atkovojo ir 18 atšokusių kamuolių, taip į savo sąskaitą įsirašydamas eilinį dvigubą dublį. Komandos debiutantas Mantas Kazlauskas komandą „patempęs“ antrajame kėlinyje surinko 18 taškų.

/TURO AKIBROKŠTAS/

„BC Dugnas“ – „BC Bokalaurai“: Sužaidę 13-ka šio sezono rungtynių iš kurių laimėjo 7 lygos naujokai „BC Bokalaurai“ neatvyko į dvikovą su „BC Dugnu“ bei užsidirbo techninį pralaimėjimą 0:20, taip gerokai apsunkindami savo galimybes kovoti dėl vietos aštuntfinalyje.

/TURO TAŠKŲ LENKTYNĖS/

„KK Fuxai“ – „Negeri“: Pirmą kėlinį abi komandos demonstravo aukšto lygio krepšinį, tikslūs perdavimai, taiklūs metimai vyravo aikštelėje 5 pirmas ketvirčio minutes, visgi antrojoje ketvirčio dalyje „Negeri“ pateko į duobę, o tritaškiu pagalba „KK Fuxai“ spėjo per pirmą kėlinį susikrauti 9 taškų persvarą 28:19. Antro kėlinio pradžioje čempionų pranašumas po Lauryno Kirlio tritaškio 35:21, tačiau „Negeri“ spurtuoja 5:0 (26:35) ir „grįžta“ į žaidimą. Nors „Negeri“ nesugebėjo išvengti duobių, jos nebuvo tokios didelės, komanda ėmusi dažniau žaisti per puolėjus Povilą Kaminską ir Liną Stripinį. Kojos skausmą kęsdamas Laurynas Kirlys pats pasiprašė būti pakeičiamas, nuo to momento „KK Fuxų“ žaidimas išsiderino ir „Negeri“ prieš antrą rungtynių dalį savo atsilikimą sumažino iki 7 taškų. „Negeri“ du kėlinius žaidę pagal čempionų sąlygas, tą patį darė ir antrojoje rungtynių pusėje. Kaminskas ir Stripinis tęsė savo puikų pasirodymą ir ėmė karaliauti po abiem krepšiais, taip pat iš toli pataikė šios komandos gynėjai. „KK Fuxus“ į priekį išpradžių patempė gerą atkarpą sužaidęs Edmundas Katovičius, o visiškai lygaus kėlinio laimėti negeriems neleido keli Lauryno Kirlio tritaškiai pačioje jo pabaigoje. Rezultatyvių rungtynių ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Negerų“ ekipos greitu spurtu 6:0 (59:66). Komandos puldamos varžovų krepšį duobių išvengė, žaidė rezultatyviai ir greitai, gynybai daug dėmesio neskirdamos iki pat dvikovos pabaigos. Rungtynių pabaigoje po Gedimino Mateikos tritaškio „Negerų“ deficitas buvo tik 8 taškai (80:88), Linas Stripinis pelnė 5 taškus be atsako 85:88, tačiau tuo viskas ir baigėsi. Laiko spaudžiami „Negeri“ buvo priversti varžovus stabdyti pražangomis, o Andrius Juknevičius 4/4 baudos metimais įtvirtino galutinę savo komados persvarą 92:85. Nugalėtojus į priekį vedė Laurynas Kirlys ir Andrius Juknevičius atitinkamai surinkę 34 ir 30 taškų bei kartu pataikę 13 tolimų metimų iš 24 bandymų. Sėkmingai po ilgokos pertraukos pasirodė ir Edmundas Katovičius pelnęs 15 taškų. „Negeriems“ Povilas Kaminskas pelnė 25 taškus (11 atk. kam.), Giedrius Kvakšys pridėjo 22, Linas Stripinis 18 (12 atk. kam.), Gediminas Mateika 16 taškų. „KK Fuxai“ šventė 3 pergalę tarpusavio rungtynėse nuo 2012/2013 metų sezono, kai įvyko pirmasis susitikimas.

/TURO DOMINAVIMAS/

„KK Alkani“ – „Broliai Šaunuoliai“: „Broliai Šaunuoliai“ į priekį įsiveržė jau dvikovos pradžioje, kai dvitaškį pataikė Deimantas Pavlovskis. „KK Alkani“ pataikė tris tolimus metimus ir tai jiems padėjo išsilaikyti už dvikovos favoritų nugarų, net 5 pirmo kėlinio minutes 11:13. Per likusias 5 „Broliai Šaunuoliai“ neturėjo problemų gynyboje ir surengę daug greitų atakų nutolo 27:13. Per pusę kėlinio „KK Alkaniems“ sėkmingą ataką surengti pavyko vos kartą, kai dvitaškį pataikė Paulius Cinelis pelnydamas 8 savąjį tašką. Antrajame kėlinyje pirmaujantys ir toliau patikimai ginasi neleisdami varžovams pelnyti taškų, tačiau pačių puolimas truputi sulėtėja, o tokio tempo pakanka, kad varžovai spėtų dažniau grįžti į gynybą. Ilgą laiką bandę laimę tolimais metimais „KK Alkani“ kelis kartus sėkmingai sužaidžia per „centrą“ Karolį Marcinkų, 5 taškus be atsako pelno ir Rapolas Šlajus, taip leisdamas savo komadai truputį atsitiesti. Po 20 minučių „Broliai Šaunuoliai“ priekyje 44:25, belieka tik neprisižaisti. Po didžiosios pertraukos „Broliai Šaunuoliai“ spurtuoja 3:0, tačiau vėliau abi komandos geliai įstringa ir niekaip nesugeba pelnyti taškų, nerezultatyvus ir labai chaotiškas ketvirtis baigiasi 10:7 jį laimėjus „KK Alkaniems“. Ketvirtą ketvirtį atsiliekantys pradeda su didele energija. Kęstutis Juonys pirmiausiai pataiko iš toli, o Rapolas Šlajus darydamas tą patį priverčia varžovą prasižengti, komanda spurtuoja 4:0 ir sužaidžia vieną geriausių atkarpų nuo pirmojo kėlinio. Ilgą laiką lygiai žaisti komanda nesugeba – nekrenta tritaškiai, nesulaikomas Gedimino Povilausko ir Deimanto Pavlovskio tandemas. Kėlinio gale 73:48 pirmauja „Broliai Šaunuoliai“, tačiau „KK Alkani“ nepasiduoda, Kęstutis Juonys kovodamas dėl kamuolio susistumdo su Deimantu Pavlovskiu, abu baudžiami abipuse pražanga, o galutinį tašką šiose rungtynėse 75:48 padeda vėl fantastiškas rungtynes sužaidęs Gediminas Povilauskas (11 taškų, 26 atkovoti kamuoliai ir 12 rezultatyvių perdavimų). Rezultatyviau už „centrą“ nugalėtojų gretose žaidė tik 37 taškus pelnęs Deimantas Pavlovskis. „KK Alkaniems“ 14 taškų pelnė Paulius Cinelis, 11 pridėjo Rapolas Šlajus.

/TURO SENSACIJA/

„KK Reaktorius“ – „TG Sokol“: Dvikovą „boikotavo“ daugelis „KK Reaktoriaus“ pastarųjų sezonų lyderių ir komandai iš sunkios situacijos teko suktis remiantis debiutinį sezoną iki finalo nuvedusiais žaidėjais. Dvikovą „KK Reaktorius“ pradėjo klysdami perduodami kamuolį, o kovingai nusiteikę „TG Sokol“ žaidėjai po 2 iš eilės Edgar Vrublevski tritaškių pabėgo į priekį 11:2. Nors po Ąžuolo Naujiko baudos metimų ir Manvydo Statausko dvitaškio „reaktoriečiai“ pagaliau pelnė daugiau nei 2 taškus iš eilės „TG Sokol“ pranašumas buvo per pirmą kėlinį per daug ryškus 18:8. Antrą kėlinį „KK Reaktoriaus“ puolimas „smenga“ varžovų gynyboje, patiems „sakalams“ šį kartą šypsosi sėkmė, komanda pataiko puikiai iš toli. Ketvirčiui einant į pabaigą sezono favoritai atsilieka 13:34, nervai matant tokį vaizdą aikštelėje neišlaiko komandos vadovui Dariui Petrikui kuris palieka komandos atsarginių suolelį, o Valdemar Smilgin po mėnesio tylos „smeigia“ dar vieną tritaškį 37:13. „KK Reaktorius“ kažką pakeisti pabando iškart po didžiosios petraukos, po Manvydo Statausko dvitaškio ir Gedimino Lukšio tritaškio šios komandos deficitas „tik“ 19 taškų. Valdemar Smilgin su Eduardu Rogačiovu apsikeičia tritaškiais 40:21. „TG Sokol“ nesugaudę „reaktoriečiai“ prieš ketvirtą kėlinį atsilieka 27 taškais ir neturi jokių šansų išsikapstyti. Ketvirtą kėlinį tritaškiu pradeda po ilgos privertinės pertraukos (trauma) į aikštelę grįžęs Paulius Macijauskas, tačiau Valdemar Smilgin dar kartą atstato 27 taškų „sakalų“ pranašumą, per likusį laiką daugiausiai brolių Statauskų dėka „reaktoriečių“ žaidimas stabilizuojasi, tačiau rungtynių pradžioje „gavę“ į „skūrą“ nuolatiniai finalo ketvero dalyvai neišvengia vieno didžiausio pralaimėjomo per 5 sezonus. Po šio pralaimėjimo komanda vėl turės daryti rimtas išvadas, nes priešingu atveju sezono pabaiga vėl gali būti netokia, kokios visi laukia jau 5 metus. „TG Sokol“ komanda šį kartą vertėsi be savo lyderio Vytauto Saulio, o į priekį ją vedė Valdemar Smilgin surinkęs 25 taškus. „KK Reaktoriaus“ gretose 11 taškų surinkęs ir 12 atšokusių kamuolių atkovojęs Manvydas Statauskas buvo pastebimiausias. Rungtynės baigėsi 64:40.

/TURO INTRIGA/

„MF“ – „Stovi.lt“: Rungtynes abi komandos pradėjoprastai ir niekaip nesugebėjo surengti taškais besibaigiančių atakų. Pirmieji „išsijudino“ Žygio Palaičio į priekį „patempti“ lygos trečiokai „Stovi.lt“, tačiau pirmam ketvirčiui artėjant prie pabaigos svarbų tritaškį pataikė Augustinas Baušys, o galutinį tašką padėjo Tomas Balčius išvedęs „MF“ į priekį 17:15. Antrajame kėlinyje išryškėjo studentų gynybos pranašumai, tačiau daug kamuolių „vogusi“ komanda ir prie varžovų krepšio žaidė pakankamai agresyviai, kas leido įpusėjus rungtynėms pasiekti 6 taškų pranašumą 28:22. Raimundas Venskaitis antrą rungtynių dalį pradeda taikliu tritaškiu 31:22 leisdamas „MF“ komandai pasiekti rekordinę 9 taškų persvarą, tačiau 13 minučių savo rankose žaidimo iniciatyvą laikę studentai užstringa, o daug sudėtingu metimų pataikę Deivido Baltrušaičio vedami „Stovi.lt“ ima diktuoti savo sąlygas. Šios komandos pranašumas trečio kėlinio metu galėjo būti dar didesnė, tačiau šiai komandai velniškai sunkiai sekėsi pataikyti tritaškius, kurių mesta buvo tikrai nemažai. Po 30 minučių „Stovi.lt“ priekyje 2 taškais. Ketvirto kėlinio metu aikštelėje vyko lygių varžovų dvikova, o laimėtojų klausimas spręndėsi paskutinių atakų metu. Rezultatu 43:42 pirmaudami „Stovi.lt“ po Žygio Palaičio dvitaškiopadidina persvarą iki 3 taškų 45:42, tačiau po studentų minutės pertraukėlės Augustinas Baušys pataiko svarbų dvitaškį 44:45 taip neleisdamas „MF“ nurūkti į priekį. Per likusią kėlinio dalį abiejų komandų žaidimas sukasi apie du „personažus“. „Stovi.lt“ pirmu smuiku „groja“ Kristijonas Gailius, o „MF“ vežimą imasi traukti Raimundas Venskaitis kelis kartus šiem žaidėjams apsikeitus taikliais metimais 2 taškais pirmauja „Stovi.lt“. Po tuščios atkarpos abiems ekipoms Tomas Balčius baudos metimais išlygina rezultatą 52:52. „MF“ pavyksta ir apsiginti, tačiau sėkmingos atakos puolime nesurengus, gynyboje pražiopsomas Eimantas Kašelionis, kurio metimas išveda į priekį „Stovi.lt“. Vieną kartą šį sezoną paskutiniu metimu į pergalę atvedusio „MF“ komandą Balčiaus paskutinis metimas šį kartą netaiklus, o „Stovi.lt“ švenčia sunkią eilinę pergalę šį sezoną. „Stovi.lt“: Žygis Palaitis (13), Kristijonas Gailius (12) ir Deividas Baltrušaitis (10 / 11 atk. kam.). „MF“: Raimundas Venskaitis 19 (4/4 tritaškiai), Andrius Misiūra 13, Tomas Balčius 11 taškų.

/KITOS TURO RUNGTYNĖS/

„Sietuva 23“ – „ŠKK Šnapiai“: Dvikovoje tarp „H“ grupės favoritų lengvą pergalę 77:61 šventė lygoje tik šį sezoną debiutavusi „Sietuva 23“ komanda. Pirmą kėlinį aikštelėje vyko atkakli ir rezultatyvi kova, abiejų komandų žaidėjams gana sėkmingai atakuojant rezultatas augo kaip ant mielių, o pirmą 10 minučių nežymiai pranašesni pasirodė „ŠKK Šnapiai“ 21:20. Antrą kėlinį „Sietuvos 23“ vidurio puolėjas Tomas Jasiulis atliko didelį darbą po savuoju krepšiu iš „ŠKK Šnapių“ žaidimo schemų išbraukdamas žaidimą baudos aikštelėje. „Sietuva 23“ retai kada turi bėdų puolime, jų neturėjo ir šį kartą. Pauliaus Macijausko ir Evaldo Rastenio metimai varė į neviltį praėjusį sezoną aštuntfinalyje savo pasirodymą baigusius varžovus, kuri po 20 minučių permainingos kovos atsiliko jau 8 taškais 33:41. „ŠKK Šnapiai“ trečią kėlinį pradėjo susikaupę ir po kelių nesėkmingų epizodų puolant „sietuviečių“ tvirtovę tritaškį pataikius Tadui Gimžauskui prie varžovų priartėjo iki 5 taškų 38:43. „Sietuva 23“ - puolimo šalininkai, turėdami tokius metikus kaip Evaldas Rastenis ir Paulius Macijauskas šiose rungtynėse „ŠKK Šnapių“ komandai sujaukė visus planus žaisti lėtesnį krepšinį. Įsibėgėjusios komandos Šnipiškių atstovai taip ir nesulaikė bei patyrė antrą nesėkmę per du paskutinius turus. Nugalėtojus į pergalę vedė 30 taškų pelnęs ir 19 atšokusių kamuolių sugriebęs Paulius Macijauskas, Evaldas Rastenis pridėjo 17 taškų ir 10 atkovotų kamuolių, Tomas Jasiulis taip pat atliko dvigubą dublį (11 taškų ir 15 atkovotų kamuolių). „X-faktorius“ šį kartą „sietuviečių“ gretose buvo 10 taškų „įraitęs“ Tadas Gečys. „ŠKK Šnapių“ komandą sausą iš balos ištraukti bandę Džiugas Vaitkus ir Tadas Gimžauskas atitinkamai pelnė 22 ir 19 taškų, pirmasis puolėjas dar sugriebė ir 16 atšokusių kamuolių, o antrasis gynėjas kaip neretai nutinka šį sezoną užsidirbo dar vieną techninę pražangą į savo sąskaitą.

„O.P.A.“ – „Visad gatavs“: „Visad gatavs“ dvikovą pradėjo taikliais tritaškiais 6:2, tačiau netrukus Artūras Pūkys pataikęs iš vidutinio nuotolio „O.P.A.“ deficitą sumažino iki 2 taškų 4:6. „Visad gatavs“ po kelių nesėkmingų atakų vėl pataikė iš toli 9:4, tačiau tuo sąlygų diktavimas ir baigėsi. Praėjusių metų paguodos turnyro laimėtojai po 10 minučių pirmavo jau 17:15, o antrajame kėlinyje sustabdę varžovų puolimą dar labiau pasigerino savo situacija 30:23. Trečio kėlinio pradžioje „O.P.A.“ savo pranašumą padidino iki 9 taškų 32:23, tačiau Vygantas Versockas pataikė iš toli 26:32 akimirkai pagerindamas savo komandos situacija, kuri vėl pablogėjo pataikius tritaškį Pauliui Bodindorfui 35:26. Per likusias 7 ketvirčio minutes „O.P.A.“ labiau atitrūkti nesugebėjo, o „Visad gatavs“ tą laiką išnaudojo gana produktyviai ir prieš ketvirtą kėlinį sumažino savo atsilikimą iki 5 taškų. Ketvirtą kėlinį aikštelėje matėme atkaklią panašaus kalibro komandų kovą, kurią vedini antrą savaitę iš eilės 18 taškų surinkusio Pauliaus Bodindorfo pergalę 61:55 šventė „O.P.A.“ vyrai, trečią kartą per komandos gyvavimo istoriją palaužę „Visad gatavs“. Nugalėtojų lyderiui šiose rungtynėse gerai patalkino Artūras Pūkys (13 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai) bei vos 2 taškus surinkęs, tačiau net 12 atšokusių kamuolių surinkęs Donatas Strakšys. „Visad gatavs“ komandai Vyganto Versocko ir Dainiaus Čepo tandemas atitinkamai pelnė 18 ir 13 taškų. „Visad gatavs“ šiose rungtynėsevisą žaidimą grindė tolimais metimais, „O.P.A.“ tritaškiais nepiknaudžiavo ir daugiausiai žalos varžovų gynybai pridarė baudos aikštelėje.

„Tores“ – „KK Spalio Krantas“: Dvikovą tarp paskutiniu metu pralaimėjimus sparčiai besirinkusių ekipų geriau pradėjo „Tores“ komanda, kuri per 10 pirmų minučių pademonstravę geležinę gynybą pabėgo į priekį 15:8. Antrą kėlinį pirmaujantys pradėjo spurtu 5:0, tačiau Mantas Gajauskas pataikė iš toli 11:20 leisdamas savo komandai išvengti dar vieno „smūgio“. „KK Spalio Kranto“ gynybai antrą kartą iš eilės pramiegojus Franeką Subatovičių pastarasis pataikė dar vieną tritaškį 23:11. Aukšta nata ketvirtį pradėję „Tores“ žaidėjai likusią kėlinio dalį nevarė varžovams didelės baimės, tačiau ir patys „krantiečiai“ nieko gero per tą laiką kai varžovas „prisnūdo“ nenuveikė, jų visa eilė tritaškių skriejo pro šalį. „KK Spalio Kranto“ trečią kėlinį pasitiko gyvendami 8 pralaimėjimo nuotaikomis, tačiau nesutriko ir parodę norą kažką pakeisti neleido „Tores“ komandai laimėti trečio ketvirčio iš eilės 10:9 (29:36). „KK Spalio Kranto“ žaidimas kaip iš kortų pastatynas namelis visiškai subyrėjo ketvirtajame kėlinyje, prasta kova dėl atšokusių kamuolių abiejose aikštelės pusėse, klaidos ir netaiklūs metimai lėmė jau 8-tą komandos nesėkmę iš eilės 44:59. „Tores“ komandą į priekį vedė paskutiniu metu stabilumą puolime praradęs Franek Subatovič. Lengvasis krašto puolėjas surinko 24 taškus, jam gerai talkino 12 taškų surinkęs (21 atk. kam.) Erikas Augūnas bei Alik Lipnievič surinkęs 11. „KK Spalio Kranto“ komandai taškus rinko vos trys iš šešių rungtynėse dalyvavusių žaidėjų: Mantas Gajauskas (21), Vladas Piskariov (12), po ilgokos pertraukos prie komandos vėl prisijungęs gynėjas Dovydas Grigalionis surinko 11 taškų, tačiau pataikė vos 4 metimus iš 14.

„Bet Koks“ – „BC Bedugnė“:„H“ grupėje be pergalių žygiavusių komandų akistatoje stipresni pasirodė „Bet Koks“ 61:47. Pirmą kėlinį su didesne energija pradėjo „Bet Koks“. Bandymas varžovams pasiūlyti žaisti greitai virto skubėjimu ir „BC Bedugnė“ labai nesunkiai viską pakreipė savo linkme. Pirmas taikus kėlinys baigėsi 11:11. Antras kėlinys prasidėjo abiejų komandų chaotiškais veiksmais, o po ilgos tylos Donato Balandžio metimas iš po krepšio į priekį išvedė „Bet Koks“ 13:11. Įsibėgėjęs puolėjas ir jo komanda visas 10 minučių greitai bėgo bei kibiai gynėsi, o to pilnai pakako, kad ir prametę labai daug skubotų metimų šios komandos žaidėjai įpusėjus rungtynėms pabėgtų į priekį 32:18. Per antrąrungtynių dalį „BC Bedugnė“ sugebėjo pagerinti savo veiksmus puolant varžovų krepšį, tačiau įsismaginusių varžovų puolėjų Donato Balandžio (22 taškai)ir Kristupo Prišmanto (16 taškų ir 16 atkovotų kamuolių) taip ir nesugaudė iki dvikovos pabaigos. Laimėjusius tik ketvirtą kėlinį (17:13) „BC Bedugnės“ krepšininkus į priekį vedė po blankaus praėjusio turo atsitiesęs Egidijus Astikas surinkęs 15 taškų ir atkovojęs 9 atšokusius kamuolius (3/5 tritaškiai). Abi komandos šiose rungtynėse suklydo po 20 kartų.

/TURO MVP/

Paulius Macijauskas „Sietuva 23“: Puolėjas šiose rungtynėse pataikė 12/20 dvitaškių ir 2/5 tritaškius bei viso surinko 30 taškų (sezono rekordas), taip pat jam pavyko atkovoti 19 atšokusių kamuolių ir atlikti 7 rezultatyvius perdavimus kas taip pat yra šio svarbaus „Sietuvos 23“ komandai žaidėjo geriausi pasiekimais sezone. Į eilinę pergalę antrojoje sezono dalyje „sietuviečius“ atvedęs Paulius Macijauskas šiose rungtynėse surinko 43 naudingumo balus.

/TURO REKORDAI/

Daugiausiai naudingumo balų: Paulius Macijauskas „Sietuva 23“ (43)

Daugiausiai pelnytų taškų: Deimantas Pavlovskis „Broliai Šaunuoliai“ (37)

Daugiausiai atkovotų kamuolių: Gediminas Povilauskas „Broliai Šaunuoliai“ (26)

Daugiausiai rezultatyvių perdavimų: Gediminas Povilauskas „Broliai Šaunuoliai“ (12)

Daugiausiai perimtų kamuolių: Žygimantas Kosarevas „KK Išjunk šviesą“ (6)

Daugiausiai blokuotų metimų: Mantas Gajauskas „KK Spalio Krantas“ ir Deividas Baltrušaitis „Stovi.lt“ (3)

Daugiausiai pataikytų tritaškių: Laurynas Kirlys „KK Fuxai“ (8)