Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
Kovo 22 dienos rungtynių apžvalga!!!

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS oficiali svetainė www.krepsinistau.lt pristato kovo 22 dienos svarbiausių rungtynių įvykių bei faktų suvestinę. „H“ grupės rungtynių startas, eilinės „KK Spalio Kranto“ ir „Tores“ nesėkmės TOP12 tai ir daugiau savaitės įvykių suvestinėje.

 

/ RUNGTYNĖS /

BET KOKS – VISAD GATAVS 64:66 [Tomas Tarasevičius 19, Mindaugas Čekys 10 / Vygantas Versockas 20 (6/13 tritaškiai), Dainius Čepas 14 (12 atk. kam.)].

NORO LAIMĖTI NESTOKOJUSIŲ KOMANDŲ  DVIKOVA BAIGĖSI SENBUVIŲ PERGALE:Dvikovos pradžioje abi ekipos į varžovų gynybą atsimušdavo kaip į sieną ir niekaip nesugebėjo atakų užbaigti taškais. Rytinį „miegą“ pirmasis išklaidė Karolis Ambrazaitis pelnęs 4 iš eilės taškus „Bet Koks“ komandai. Matydami, kad turi ką taisyti „Visad gatavs“ ekipos vyrai paprašė ankstyvos minutės pertraukėlės. Po jos realizavęs vieną baudos metimą Dainius Čepas pelnė pirmuosius taškus savo ekipai 1:4. Aikštelėje pasirodžius įžaidėjui Vygantui Versockui „visada pasiruošusių“ žaidimas įgavo stabilumą, tačiau to buvo dar per mažai „Bet Koks“ pirmą ketvirtį baigė isšsaugoję tą ką įgijo dvikovos pradžioje, 3 taškų pranašumą 14:11. Pirmaujančių persvara iki minimumo ištirpo jau po pirmosios „Visad gatavs“ atakos antrajame kėlinyje, kai laiku pastebėjęs Dainių Čepą įkertanti po krepšiu jam kamuolį „adresavo“ Vygantas Versockas 13:14. Noro laimėti nestokojo abi komandos todėl, lygią kovą matėme beveik visą ketvirtį. Prieš didžiąją pertrauką „Bet Koks“ sugebėjo pasigerinti savo padėtį 31:24, tačiau Vyganto Versocko tritaškis „Visad gatavs“ leido lengviau atsikvėpti jų deficitas greitai sumažėjo iki 4 taškų. Po didžiosios pertraukos nors ir labai nežymiai, tačiau vis dažniau ėmė ryškėti lygoje seniau rungtyniaujančios „Visad gatavs“ komandos pranašumas, po tritaškį pataikė aukštaūgiai Dainius Čepas bei Vladimir Beneš, gerai varžovų komandos gynybą skaitęs Jurij Chšanovskij taip pat sužaidė gerą atkarpą, o šių mažų detalių pakako, kad komandos prieš ketvirtą kėlinį susikeistų vietomis su savo varžovais 49:46. Įpusėjus lemtingajam kėliniui „Visad gatavs“ pirmavo jau 60:52, tačiau „Bet Koks“ kibios gynybos dėka sugebėjo „išvesti“ iš rikiuotės varžovų puolimą ir spurtavę 10:0 (62:60) įsiveržė į priekį. Tomas Tarasevičius pataikęs du tolimus metimus už šią atkarpą iš savo komandos draugų buvo vertas mažiausiai vieno bokalo alaus. Išlipę iš duobės šio sezono lygos debiutantai svarbiais momentais ėmė patys klysti gynyboje, tuo pasinaudoję „Visad gatavs“ žaidėjai atsakė užtikrintu spurtu 6:0 (66:62). Į priekį „Visad gatavs“ išvedęs Jurij Chšanovskij (4 taškai) labai svarbiu rungtynių momentu įsigudrino pramesti net 2 baudos metimus, o po varžovų krepšiu skylę radęs Mindaugas Čekys „Bet Koks“ komandos atsilikimą sumažino iki 2 taškų 64:66. Per likusį laiką į vieną iš krepšių skriejo tik vienas taiklus metimas, tačiau Tomas Tarasevičius dvitaškį pataikė jau pasibaigus rungtynių laikui.

TAIKLIAUSIAS:Tomas Tarasevičius (12,86 taškai) antrą kartą šį sezoną išmetė daugiau, nei 10 tolimų metimų. Geriausias komandos tritaškininkas (40,74%) pataikė 5 metimus iš 13 ir sukūrė šiose rungynėse intrigą, kai varžovai jau buvo grėsmingai nutolę. 

GERA SPORTINĖ FORMA: Vasario mėnesį Vygantas Versockas rinko „Visad gatavs“ komandai po 32,33 taškus. Šį kartą įžaidėjas surinko „kuklius“ 20, tačiau jo 6 tritaškiai tapo vienu iš svarbiausių faktorių nulėmusių svarbią „Visad gatavs“ komandos pergalę.

STOVI.LT – ŠKK ŠNAPIAI 50:46 [Deividas Baltrušaitis 12, Kristijonas Gailius 10 / Džiugas Vaitkus 10].

ŽAIDIMO NERADUSIUS „ŠKK ŠNAPIUS“ NUBAUDĖ „STOVI.LT“:„Stovi.lt“ laimėję 4 dvikovas paeiliui paskutinį kartą pralaimėjimo piliules „rijo“ sausio 25 dieną, „ŠKK Šnapiai“ savo ruoštu laimėję 7 kartus paskutinį kartą dėl pralaimėjimo gedėjo praėjusių metų lapkričio 30 dieną. Pirmas kėlinys buvo žaidžiamas pagal „Stovi.lt“ užgrotą muziką. Kibi, dažniausiai ties pražangos riba gynyba „ŠKK Šnapiams“ per kėlinį leido „išpausti“ vos 4 taškus (4:12). Nors iki šio turo „H“ grupės lyderiais buvusios komandos veido nebuvo galima atpažinti ir antrajame kėlinyje, pagerėjęs žaidimas leido jei atkurti intrigą bei uždegti šviesą ilgo tunelio gale 18:20. Prastas pataikymas bei nesusirinkti atšokę kamuoliai po netaiklių metimų tapo rimta „ŠKK Šnapių“ bėda šiose rungtynėse, tačiau nepaisant visų šių negandų po didžiosios pertraukos apie aštuntfinalį antrą sezoną iš eilės galvojanti komanda ėmė lipti varžovams ant kulnų ir prieš viską nulemti turėjusį ketvirtą kėlinį turėjo tik 3 taškų deficitą. Rungtynių pabaigoje „ŠKK Šnapiai“ atsilikdami 40:44 pakilo į lemiamą šturmą. Regimantas Kerpė pataikė du baudos metimus 46:40 labai svarbiu momentu pagerindamas savo komandos šansus į pergalę, tačiau kibūs ir atkaklūs „ŠKK Šnapių“ gynėjai surengė minį spurtą 4:0 ir iš „Stovi.lt“ 6 taškų persvaros paliko tik du 44:46. Dažnas svečias prie baudos metimų linijos Regimantas Kerpė iš keturių baudos metimų pataikė tris 49:44 sumažindamas savo ir ekipos draugų širdies plakimo dažnį. Aurimas Abaravičius „ŠKK Šnapių“ ataką užbaigė metimu iš po krepšio 46:49 atgaivindamas savo komandai mažą viltį išsigelbėti, tačiau Kristijonas Gailius taikliu baudos metimu 50:46 padėjo galutinį tašką nutraukusį ilgą varžovų pergalių seriją. „ŠKK Šnapiai“ šiose rungtynėse pataikė tik 34,00% metimų iš žaidimo ir kovą dėl atšokusių kamuolių varžovams pralaimėjo dvigubai 14-28. Įprastai apie 10 kamuolių sugriebiantis Džiugas Vaitkus šį kartą atkovojo vos 3 atšokusius kamuolius, tačiau trečiasis jo atkovotas kamuolys leido komandai išvengti sezono antirekordo pakartojimo.

PRASTAI:„ŠKK Šnapiai“ tokias prastas rungtynes paskutinį kartą žaidė 2014-11-09 dieną kai 46:81 nusileido „KK Išjunk šviesai“. Per 13 rungtynių komanda 55 taškų nesugebėjo surinkti jau 4-tą kartą. Komanda dvitaškius metė 37,50% taiklumu – blogiausias sezono rodiklis, atkovojo vos 14 kamuolių (lygos sezono antirekordas 13).

LYDERIS:„ŠKK Šnapių“ prastam žaidimui didelę įtaką turėjo prastas komandos lyderio Algirdo Macijausko pasirodymas. Patyręs puolėjas surinko vos 9 taškus (1/7 baudos metimai, 4/11 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai). Iki šių rungtynių Algirdas Macijauskas 6 kartus iš eilės „ŠKK Šnapiams“ rinko bent po 15 taškų.

PATAIKO:Į „ŠKK Šnapių“ krepšį krito 14 dvitaškių iš 25 „Stovi.lt“ ekipos bandymų (56,00% taiklumas). Pralaimėjimo skonį jau senokai pamiršusi ekipa bent 55,00% taiklumu dvitaškius atakavo jau trečiose rungtynėse iš eilės.

RUNGTYNIŲ PABAIGA:„Stovi.lt“ šį sezoną laimėjo 4 dvikovas iš 6 kur laimėtojas paaiškėdavo tik ketvirto kėlinio pabaigoje.

KK ALKANI – NEGERI 45:73 [Paulius Cinelis 13, Adomas Gricius 10 / Ovidijus Kriaunaitis 19, Povilas Kaminskas 17 (13 atk. kam.), Giedrius Kvakšys 13].

GERU ŽAIDIMU STEBINĘ „KK ALKANI“ PAMIRŠO PERGALIŲ SKONĮ:„Negeri“ dvikovą pradėjo draugiškai dalindamiesi kamuoliu bei laukdami kol varžovai suklys gynyboje. Daug perdavymų ir mažai judėjimo iš kart nepasiteisino, o „KK Alkani“ spurtavo 5:0. Favoritų komanda pora minučių išgyvenusi taškų badą ir toliau laikėsi savo žaidimo plano, kuriam pradėjus veikti būtent šios ekipos žaidybinė persvara pradėjo vis labiau ryškėti, o pirmą žvalgybinį ketvirtį „Negeri“ laimėjo 14:11. Perdavimų gausa užmigdę varžovus pirmaujantys antrajame ketvirtyje įjungė aukštesnę pavarą bei nepabijojo vienu metu aikštelėje laikyti dviejų jauniausių savo žaidėjų Ovidijaus Kriaunaičio ir Milvydo Naraškevičiaus. Būtent pirmojo puolėjo taiklūs ir drąsūs metimai leido komandai išjudinti savo puolimo traukinį ir pajudėti eilinės šį sezoną pergalės link 38:22. Antroji rungtynių dalis abiems komandoms tapo tik formalumu. „KK Alkani“ nors dar bandė kovoti atrodė, kad patys netiki savimi, o „Negeri“ pasistengę dar vieną kėlinį 18:8 atsipalaidavo. Ketvirtajame kėlinyje „KK Alkaniems“ buvo leista daug lengviau rinkti taškus, tačiau tai „Negeriems“ įleidusiems dar stipriau šaknis TOP12 grupės viršūnėje tai nesutrukdė pasiekti labai įtikinamos pergalės.

BLANKUS PUOLIMAS – SKYLĖTA GYNYBA:„KK Alkani“ 12-tose sezono rungtynėse patyrė 5-tą nesėkmę. Šį kartą komandai napavyko išpręsti bėdų puolant varžovų krepšį ir ginant savo tvirtovę. Komanda visus nustebinusi patekimu į TOP12-ka pelnė vos 45 taškus, lygiai tiek kiek pirmosiose sezono rungtynėse kai 45:89 pralaimėjo „KK Išjunk šviesą“ komandai. Į savo krepšį „KK Alkani“ daugiau taškų nei šį kartą buvo prasileidę tik du kartus, kai žaidė su praėjusio sezono prizininkais „KK Išjunk šviesą“ (89) ir „KK Reaktoriumi“ (79).

NAUJOKAS:„KK Alkanų“ naujokas Paulius Cinelis „Negerų“ krepšį iš žaidimo atakavo vos 31,25% taiklumu, tačiau surinkęs 13 taškų ir 12 naudingumo balų buvo pastebimiausias savo komandos žaidėjas. Gynėjui pavyko iš varžovų perimti 7 kamuolius, tiek ir daugiau šį sezoną per vienas rungtynes kamuolių buvo pavykę „pavogti“ tik 14 žaidėjų.

DIDŽIOJI SIENA:Didžiąją sienąturi netik kinai. Povilas Kaminskas, Linas Stripinis ir Gediminas Astrauskas „Negeriems“ pelnė 33 taškus ir atkovojo 28 atšokusius kamuolius. Palyginimui varžovų priekinės linijos indėlis šiose rungtynėse 4 taškai ir 4 atkovoti kamuoliai.

JAUNUOLIS:Ovidijus Kriaunaitis iki šios dvikovos rinko po 3,00 taško. Varžovai tinkamai neįvertino šio jauno puolėjo sugebėjimų ir buvo nubausti. Antrą kėlinį drąsiai į komandos žaidimo schemas įsiliejas žaidėjas pelnė 19 taškų ir tapo rezultatyviausiu rungtynių žaidėju. Varžovų krepšį jis atakavo net 61,53% taiklumu.

TORES – BROLIAI ŠAUNUOLIAI 37:74 [Marek Pščolovski 17, Eduard Bielskij 11 / Deimantas Pavlovskis 34, Aurimas Kleveckas ir Gediminas Povilauskas (23 atk. kam., 11 rez. perd.) po 13].

LAIKAI KAI „TORES“ BŪDAVO „BROLIAMS ŠANUOLIAMS“ LYGIAVERČIAI VARŽOVAI JAU PRAĖJO:Pirmą sezoną kai abi komandos pravėrė SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS duris „Broliai Šaunuoliai“ laimėję reguliaraus sezono dvikovą 51:42 „Tores“ ekipą eliminavo ir ketvirtfinalyje (komandos pasidalino po pergalę, tačiau „Broliai Šaunuoliai“ turėjo geresnį įmestų – praleistų taškų santyki). Nuo tų laikų šių komandų tarpusavio susitikimai tapo principo reikalu abiems ekipoms. „Tores“ kas kartą norėjo atsirevanšuoti, o „Broliai Šaunuoliai“ bandydavo neleisti to padaryti. Du pastaruosius sezonus SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE komandų keliai nebuvo susikirtę, o nuo „Brolių Šaunuolių“ pergalingo sezono „Tores“ naudai per 6 metus svarstyklės nusviro 5:2 (jei įskaityti „Vasaros taurės 2012“ susitikimus kai grupės rungtynes laimėjo 59:44 „Tores“, o ketvirtfinalį abi rungtynes laimėjo „Broliai Šaunuoliai, santykis „Tores“ naudai 6:4). Šios rungtynės komandoms buvo jau 11-tos ir nuo pat dvikovos pradžios nieko gero nežadėjo geresnį pergalių balansą (tarpusavio rungtynėse) turinčiam „Tores“ kolektyvui. „Broliai Šaunuoliai“ dažniausiai spėdavo grįžti į gynybą, o jei tai ir nepavykdavo visus reikalus po savuoju krepšiu sutvarkydavo Gediminas Povilauskas. Puolime su sunkumais ši ekipa taip ir nesusidūrė. „Tores“ žaidėjų vėlavimą į gynybą geriausiai iliustravo „Brolių Šaunuolių“ atkarpa, kai vienos atakos metu tritaškį pataiko Vytenis Bajorūnas, o „Tores“ komandai neužpuolus bei nespėjus grįžti į gynybą iš kitos aikštelės pusės tritaškį švysteli Deimantas Pavlovskis, net nesivarginęs atakos bandyti užbaigti iš po krepšio, nors daugelis būdami šio gynėjo vietoje tikriausiai rinktusi metimą iš po krepšio. Pirmą kėlinį 19:10 laimėję „Broliai Šaunuoliai“ apsukų nemažino ir antrajame. Kėlinio pradžioje Eduard Bielskij tritaškiu skirtumą dar buvo sumažinęs iki 6 taškų 13:19, tačiau tai buvo viskas, ką lygos „senelių“ dvikovoje išspaudė „Tores“. Trečią kėlinį „Broliai Šaunuoliai“ pradėjo dvitaškiu savo persvarą padidindami iki 16 taškų, tačiau šį sekmadienį gana rezultatyviai žaidęs Marek Pščolovski pataikė tritaškį nubausdamas „brolių“ gynybą už pasyvumą 24:37. Niekuo iš kitų neišsiskyręs ketvirtis baigėsi iki 22 taškų šoktelėjusia „Brolių Šaunuolių“ persvara. Trisdešimt minučių puolime derinius vykdę „Tores“ žaidėjai ketvirto kėlinio metu visiškai prarado pasitikėjimą savo jėgomis atakuodami varžovų krepšį, o pralaimėjimo kartėlio skonis neleido stabdyti vėl aukštą tempą palaikyti panorusių varžovų puolimo. „Broliams Šaunuoliams“ nieko kito neliko, kaip įsirašyti dar vieną pergalę TOP12 grupės varžybose. „Tores“ komanda TOP12 grupėje pralaimėjo jau 7 rungtynes ir vienintelė po šio turo lieka be pergalių. Komandą dabar turėtų labiau neraminti, ne jų užimama vieta, o žaidimas, kuris netik, kad negerėja bet ir vis labiau stringa. Su tokiu puolimu kokį rodo „Tores“ paskutiniu metu jei sunku būtų kautis net su geriausiomis „H“ grupės komandomis.

MVP:Gediminas Povilauskas tarpsezoniu pakeitė komandą, tačiau tai jam nesutrugdė antrą sezoną iš eilės pirmauti lygoje pagal naudingumo balą. Antrą turą iš eilės naudingiausiu tapęs puolėjas šiose rungtynėse pelnė 13 taškų, atkovojo 23 atšokusius kamuolius ir atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų pasiekė antrą trigubą dublį šį sezoną. Visose 10 sezono rungtynių bent po 10 atšokusių kamuolių sugribiantis tylusis pergalių garantas 20 ir daugiau atšokusių kamuolių atkovojo jau 5 sezono rungtynėse. Vasario – kovo vidurkis 21,00.

VETERANAS:Matydamas, kad jo suburtos komandos žaidimas nesiklijuoja Marek Pščolovski ėmėsi iniciatyvos ir surinkęs 17 taškų sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. Paskutinį kartą tiek daug taškų partyręs gynėjas SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE rinko 2012/2013 metų sezoną, kai į „KK Perkūno“ krepšį įmetė 20. Po 3,42 kamuolius perimantis per rungtynes žaidėjas lygoje šiuo metu yra 6 vietoje („Tores“ – 1 vietoje) iš „Brolių Šaunuolių“ pavogęs 8 kamuolius Marek Pščolovski užfiksavo 3 šio sezono rezultatą (geriausias 10 per. kam. Taip pat priklauso šiam gynėjui).

TG SOKOL – BC KIBIRAI 52:49 [Vytautas Saulis 20, Pavel Andruškevič 16 / Rolandas Bajoras 17 (15 atk. kam., 9 blk.), Karolis Levarauskas 12 (4/6 tritaškiai)].

„BC KIBIRAI“ GARBINGAI PRIEŠINOSI Į KETVIRTĄ VIETĄ TOP12 PAKILUSIEMS „TG SOKOL“: Ginčą nesunkiai laimėjo „BC Kibirai“, tačiau taip pat nesunkiai nuo jų pirmosios atakos apsigynė ir „sakalai“. Būtent ši ekipa po 5 iš eilės Andriaus Maisak taškų pirmoji įsiveržė į priekį 5:0. Greitas spurtas neįbaugino „BC Kibirų“, o Karolis Levarauskas tritaškiu išlygino rungtynių rezultatą 5:5. Komandoms apsikeitus dvitaškiais, nereikalingą pražangą po varžovų krepšiu užsidirbo Vytautas Saulis, taip leisdamas varžovams surengti antrą sėkimingą ataką iš eilės ir pirmą kartą šiose rungtynėse įsiveržti į priekį 9:7. Gerai dėl atšokusių kamuolių po abiem krepšiais kovoję „BC Kibirai“ kėlinio pabaigoje įgijo 4 taškų persvarą 20:16, tačiau Vytautas Saulis pelnęs 7-tąjį tašką savo komandai galutinį kėlinio rezultatą sušvelnino iki minimumo 19:20. Kaip baigė pirmą, taip ir pradėjo antrą. Po Vytauto Saulio dar vieno tritaškio „TG Sokol“ jau antro ketvirčio pradžioje grįžo į priekį 22:20. Ši komanda pirmavo visą ketvirtį, kurį Vytautas Saulis baigė 4 iš eilės taikliais baudos metimais 33:30. Trečio kėlinio pradžioje Rolandas Bajoras iš toli atakuoja labai netaikliai, o Vytautas Saulis „TG Sokol“ persvarą padidina iki 5 taškų 35:30. „BC Kibirų“ puolimas įstringa, tačiau nuo nemalonumų komandą ir toliau gelbėja gera gynyba ir kova dėl atšokusių kamuolių. Tomas Šilingis pataisęs Rolando Bajoro netaiklų tolimą metimą 32:35. „Sakalai“ ant suolo pasodinę savo lyderį Vytautą Saulį neprimena tos komandos, kurios puolimas galėtų kažką išgąsdinti, trūksta įkirtimų, atmetimų, o svarbiausia metimų kurie baigtusi taškais. Po Rolando Bajoro dvitaškio „BC Kibirų“ deficitas tik taškas 34:35 ir visiškas dominavimas po krepšiu gynyboje. Bijodami varžovų „centro“ blokų baudos aikštelėje „trypčioje“ netik „TG Sokol“ komandos gynėjai bet ir aukštaūgiai. Pamatę, kad iš po krepšio per 8 minutes buvo pelnyti vos 2 taškai „TG Sokol“ laimę pabando tolimais metimais ir neprašauna, Edgar Kolendo ir Pavel Andruškevič tritaškiai leidžia komandai išlipti iš duobės ir prieš lemiamą ketvirtį pasididinti persvarą iki 6 taškų 42:36. Ketvirtą kėlinį tritaškiu pradeda Karolis Levarauskas 39:42, „sakalų“ puolėjas už judančią užtvarą baudžiamas pražanga puolime. Pirmaujantys aikštelėje blaškosi, pralaimintys viską daro protingiau, tačiau didelis noras kuo greičiau perduoti kamuolį taip pat baigiasi klaidomis. „TG Sokol“ komandai pirmaujant 44:39 dar vieną tritaškį „įsūdo“ Levarauskas 42:44, tačiau jau sekančios atakos metu užsidirba penktą asmeninę pražangą. Po baudos metimų „sakalų“ persvara šokteli iki 4 taškų 46:42. „BC Kibirai“ kėliniui persiritus į antrą pusę nesutinka, kad varžovai yra vertesni pergalės ir ima rodyti charakterį. Po sudėtingo Rolando Bajoro metimo 45:48. „BC Kibirai“ neleidžia varžovams užbaigti atakos per 24 sekundes, tačiau ir patys nieko nenuveikę po priešininkų krepšiu leidžia Edgar Kolendo ataką užbaigti metimu iš po krepšio, tačiau pamiršęs arba nežinantis, kad po taiklaus metimo negalima liesti kamuolio Valdemar Smilgin užsidirba techninę pražangą. Baudos metimą pataikęs, o vėliau dar vieną sudėtingą metimą įmetęs Rolandas Bajoras savo komandos atsilikimą rungtynių gale sumažina iki 2 taškų 48:50, o maža to po „TG Sokol“ krepšiu išrašo 9 bloką varžovams. Tomas Šilingis stojęs prie baudos metimo linijos galėjo atstatyti lygybę, tačiau taiklus tik antrasis metimas 49:50. Po minutės pertraukėlės ataką surengę „sakalai“ privertė prasižengti varžovus leisdami savo lyderiui Vytautui Sauliui baudos metimais įtvirtingti pergalę 52:49. Nors „BC Kibirai“ turėjo laiko paskutiniai atakai ji nebuvo sėkminga, tačiau taktiškai nelabai brandžiai šiuo svarbiu momentu pasirodė ir „TG Sokol“ kolektyvas, kuris turėdamas 3 taškų persvarą nebandė varžovų stabdyti pražanga, kuri leistų apsidrausti nuo atsitiktinio tolimo metimo.

DOMINAVO: Rolando Bajoro puikus sezonas tęsiasi. „Centras“ į „TG Sokol“ krepšį įmetė 17 taškų, atkovojo 15 atšokusių kamuolių ir blokavo 9 varžovų metimus. Surinkęs 25 naudingumo balus „BC Kibirų“ lyderis atliko 8 dvigubą dublį šį sezoną (daugiausiai lygoje), pasiekė sezono blokuotų metimų rekordą, o iki lygos rekordo (10) kuris priklauso šį kartą trigubai metimų blokavusiam Edgar Kolendo trūko vos vieno „stogo“.

DAR VIENAS REKORDAS: Šiose rungtynėse buvo blokuota per abi komandas 17 metimų. „BC Kibirai“ blokavę 11 pasiekė sezono komandinį rekordą (lygos rekordas 13).

PUOLIMAS: „TG Sokol“ puolimas vėl priminė komandos pirmuosius sezonus, kai taškus pelnyti būdavo sunkiau nei apsiginti. Tik 52 taškus į „BC Kibirų“ krepšį sumetę „sakalai“ pasiekė vieną blogiausių sezono rezultatų (51 blogiausias).

GELBĖTOJAS: Pavel Andruškevič nepaisant to, kad šiose rungtynėse gavo net 6 varžovų blokus, sužaidė labai geras rungtynes. Gynėjas pelnė 16 taškų, atkovojo ir perėmė po 7 kamuolius ir buvo vienas iš tų žmonių, kuris neleido komandai nuskesti.

AUKŠTAŪGIŲ FIASKO: „TG Sokol“ priekinės linijos žaidėjai Edgar Kolendo, Valdas Butrimovič bei Vladimir Kiseliov puolime nekėlė jokio pavojaus. Tryse jie metė 9 dvitaškius, pataikė 2 ir tai Edgar Kolendo nuopelnas.

DINGĘS: Praėjusį po sezoną „TG Sokol“ komandoje rezultatyvumo išsikyręs Valdemar Smilgin (13,42 taško) šį sezoną renką vos po 6,58 taško ir trečiose iš eilės rungtynėse nepelnė taškų.

SIETUVA 23 – MF 79:59 [Evaldas Rastenis 24 (8/8 dvitaškiai), Deividas Aukštuolis 14, Tomas Jasiulis (12 atk. kam.) ir Tomas Matuliukštis po 12, Paulius Macijauskas 10 / Tomas Balčius 22, Dontas Garjonis 19 (5/9 tritaškiai)].

„MF“ GYNYBA NEIŠGĄSDINO KLASIOKŲ:„Sietuva 23“ rungtynes pradėjo keliais skubotais metimais ir užtikrintos gynybos demonstravimu. Evaldo Rastenio sausą atkarpą 4:0 pirmasis tritaškiu nutraukė Donatas Garjonis 3:4. „Sietuvai 23“ už nugarų per metrą varžovai buvo neilgai, šiai komandai spurtavus 14:0 bei kėlinį laimėjus 23:8 išgaravo visos mintys, kad šiose „H“ grupės rungtynėse dar galime pamatyti lygią kovą. Antrajame kėlinyje „MF“ žaidėjai rodė, kad jų esame situacija netenkina ir dėjo visas pastangas, kad kuo labiau būtų sumažintas atsilikimas, tačiau pastangos ir galimybės šį kartą buvo labai skirtingos, todėl studentams pavyko „atkirpti“ vos tašką iš varžovų turėtos persvaros 24:38. „Sietuva 23“ be didelių pastangų baudos aikštelėse dominavo ir po didžiosios pertraukos, „MF“ buvo priversti daugiau atakų baigti metimais iš toli, mesti komandai varžovai leido, tačiau pataikyti geresniu procentu sugebėjo vos keli žaidėjai, o jų pastangų buvo maža norint atsverti Evaldo Rastenio vedamų klasiokų žaibiškų atakų svorį. „Sietuviečiai“ į aikštelę vienu metu 30 minučių neleidę visų 5 pagrindinių savo žaidėjų, šios taisyklės nelaužė ir ketvirtajame, kuriame atleidę vadeles, leido varžovams atsilikimą sumažinti iki padoresnio 20 – ties taškų. „Sietuva 23“ nuo praėjusių metų gruodžio 7 dienos laimėjo jau 7 dvikovą iš eilės ir yra pasirengusi keliauti į aštuntfinalį ir jei komanda toliau drausmingai rinksis į visas rungtynes ją ten tikrai pamatysime, gal net sukuriančia nedidelį stebūklą ir iš tolimesnių kovų eliminuojančią kažką iš pirmosios ketveriukės TOP12 – koje. Tikriausiai daugelis apie aštuntfinalį pagalvojančių komandų mieliau žaistų aštuntfinalyje su „Tores“ ar tais pačiais dabar 8 vietoje esančiais „Fabiniais“, nei su „Sietuvos 23“ žaidėjais galinčiais sprogti svarbiausiose sezono kovose.

PUOLIMAS VEIKIA KAIP LAIKRODIS: Praėjusių metų lapkričio 23 dieną 55:102 nusileidę „Broliams Šaunuoliams“ klasiokai pamiršo pralaimėjimo skonį, nepatekę į TOP12 jie savo sezoną užtikrintai tęsia „2 divizione“. Gruodį – sausį rinkę po 67,33 taškus, vasarį – kovą jau renka 86,00 ir praktiškai nekyla abejonių, kad su tokia puolimo mašina tvarkytis nėra pajėgus joks varžovas kovojantis dėl likusių 4 vietų aštuntfinalyje.

GYNYBA: „MF“ komanda visada būdavo giriama už gerą gynybą, tačiau šį kartą „prasileista“ per daug. Šį sezoną iki šios dvikovos į studentų krepšį varžovams nė sykio nebuvo pavykę įmesti daugiau 66 taškų.

REZULTATYVUS KĖLINYS: „MF“ komanda pelnė 59 taškus, daugeliui tai kuklus pasiekimas, tačiau ne studentams, kurie šią ribą viršija buvo tik 3 kartus (be šių rungtynių). Komandos rezultatyvumas padidėjo ketvirto kėlinio metu kai komanda „sumetė“ 24 taškus, tiek ir daugiau per vieną kėlinį šį sezoną būsimi gydytojai buvo pelnę 2 kartus dvikovose su „BC Bedugne“ ir „Peace2“, tačiau tuo metu virš ekipos stovyklos švietė saulė ir nebuvo matyti tamsių debesų.

REZULTATYVUS KĖLINYS: Tomas Balčius į „Sietuvos 23“ krepšį sumetė 22 taškus ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. Nieko keisto, kad labiausiai patyręs komandos žaidėjas sunkiais momentais vis dažniau imasi iniciatyvos. Puolėjas savo trofėjų kolekcijoje turi jau tris SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS bronzos medalius vienas iš jų buvo iškovotas su „MF“ komanda.

FABINIAI – COMMA 313 63:64 [Darius Kibildis 24 (10 atk. kam.) / Tomas Malimenkovas 25, Paulius Čėsna 11].

ŠANSAI LAIMĖTI IKI PAT RUNGTYNIŲ GALO BUVO LYGŪS:Popieriuje šį sezoną abi ekipos turi geras sudėtis, tačiau aikštelėje savo visą pajėgumą parodo labai retai. Dvikovą geriau pradėjo „Fabiniai“, kurie po Andriaus Dainaravičiaus tritaškio nutolo 5:2. „Fabiniai“ patikimai kovojo dėl atšokusių kamuolių po varžovų krepšiu, gerai organizavo gynybą, o to pilnai pakako, kad kėlinio pabaigoje būtų susikrautas 6 taškų pranašumas, kurį iki 4 atkirpo paskutinį metimą pataikęs ketvirtyje Tomas Malimenkovas. Antro kėlinio metu komandos apsikeitė vietomis, „Comma 313“ žaidėjai privertę varžovus skubėti ir mesti iš sunkesnių padėčių prieš antrą rungtynių dalį įsiveržė į priekį 28:24. „Fabinių“ deficitas galėjo būti dvigubai mažesnis, tačiau paskutinės „Comma 313“ atakos metu iš vidutinio nuotolio taikliai atakavo Paulius Čėsna. Tas pats puolėjas taikliu tritaškiu pradėjo ir trečią kėlinį 31:24. Vos tik „Comma 313“ nutolo Darius Kibildis pataikė du tritaškius ir dvitaškį išvesdamas „Fabinius“ į priekį 32:31. Likusį laiką didelių duobių pavyko išvengti abiems komandoms, o po šio ketvirčio priekyje 43:41 liko Fabijoniškių atstovai. Ketvirto kėlinio didžiąją dalį „Fabinių“ žaidimas sukosi apie Darių Kibildį ir Mindaugą Mikailionį, pastarasis puolėjas buvo vienintelis žaidėjas per 36 minutes stojęs mesti baudų. „Ryklių“ atakų metu daugiausiai laiko sukamuoliu praleisadavo atakos tęsinių ieškojęs Andrius Gaidys arba vienas prieš vieną apsižaisti varžovų gynėjus bandęs Tomas Malimenkovas. Kėlinio pabaigoje Arnoldas Juchnevičius pataikė tritaškį 58:55, tačiau Andrėjus Šabanas jau sekančios „Comma 313“ atakos metu atsakė lygiai tokios pat vertės metimu 58:58. Labai svarbų metimą „Fabiniams“ pataikė visas rungtynes pratylėjęs Kąstytis Grigonis 61:58, tačiau 5 Tomo Malimenkovo taškai be atsako į priekį vėl išvedė „ryklius“ 63:61. Kąstytis Grigonis kuriam pergalės atveju galima būtų statyti pamiklą pataikė dar vieną svarbų metimą 63:63. „Comma 313“ rengiant paskutinę ataką „Fabiniai“ prasižengė prieš Tomą Malimenkovą, kuris pataikęs vieną baudos metimą, o kitą paleidęs į niekur leido savo komandai išsiveržti į priekį 64:63. Fabijoniškių atstovai turėjo laiko paskutiniam metimui, tačiau minutės pertraukėlės metu parengtas planas neišdegė.

NEGAILI TAUTVYDO NERVINIŲ LASTELIŲ: „Comma 313“ žaidėjai šį sezoną dažnai verčia visas rungtynes nervintis savo įdėjinį vadą ir vadovą Tautvydą Valančių. Per 13 jau sužaistų rungtynių „Comma 313“ savo likimą net 5 spręndė paskutinę minutę, laimėti pavyko 2 „ekstremalias“ pabaigas.

DOSNUS: „KK Alkanų“ ekipos kovo mėnesį į „Comma 313“ persikėlęs Andrius Gaidys šiose rungtynėse pelnė 6 taškus (3/13 metimai iš žaidimo), atkovojo 9 atšokusius kamuolius ir atliko net 17 rezultatyvių perdavimų. Šį sezoną daugiau 18 atlikti iki šiol buvo pavykę tik jam pačiam dar vilkint „KK Alkanų“ marškinėlius. Dešimt ir daugiau perdavimų Andrius Gaidys šį sezoną atliko jau 4-tą kartą.

TRŪKSTA: Nuo vasario mėnesio „Comma 313“ komandai dažnai trūksta sėkmingo Tomo Zalecko žaidimo. Pirmojo SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS istorijoje dėjimo autorius į „Fabinių“ krepšį sumetė 6 taškus ir atkovojo 9 atšokusius kamuolius ir nors rungtyniavo geriau nei dvi dvikovos prieš jo pelnomų taškų vidurkiai bei atkovotų kamuolių vidurkiai vasario – kovo mėnesį sumažėjo ženkliai. Taškai nuo 12,00 iki 3,33, atkovoti kamuoliai nuo 12,00 iki 9,00.

STABILUS: Naudingai ir stabiliai žaidžiantis „Fabinių“ gynėjas Darius Kibildis šiose rungtynėse pelnė 24 taškus ir atkovojo 10 atšokusių kamuolių, o iki trigubo dublio jam pritrūko vos 2 rezultatyvių perdavimų (atliko 8). Kovo mėnesį po 25,50 taško renkantis įžaidėjas bent 16 taškų surinko visose dvikovose kuriose pasirodė. Pasigriti tuo, kad visose rungtynėse renka bent po 16 taškų be jo gali šiuo metu tik 5 lygos žaidėjai (vienam iš jų Andriui Predkeliui„Trys su nesportine“ sezonas jau baigtas).

KK REAKTORIUS – KK SPALIO KRANTAS 76:71 [Linas Valatkevičius 23, Mantas Statauskas 18, Viktoras Daukša 13 (30 atk. kam.), Tadas Brazys ir Žilvinas Rubliauskas po 10 / Rokas Ramanauskas 20, Rokas Balbierius 19, Paulius Mikolaitis 12 (11 atk. kam.), Lukas Radžiūnas 10].

„KK REAKTORIUS“ Į NEIGIAMĄ PUSĘ PERSVERĖ „KK SPALIO KRANTO“ PERGALIŲ – PRALAIMĖJIMŲ BALANSĄ:Į dvikovą abi komandos surinko po 6 žaidėjus. „KK Spalio Krantas“ prastai renkasi į rungtynes jau senai, o „KK Reaktorius“ šį kartą tam turėjo labai rimtų priežasčių (visi likę žaidėjai žaidė svarbias dvikovas kitose lygose tuo pačiu metu). Dvikova prasidėjo Viktoro Daukšos dominavimu po „KK Spalio Kranto“ krepšiu ir jo komandos spurtu 4:0. Pirmą bandymą „KK Reaktoriui“ nubėgti „krantiečiai“ greitai pristabdė ir po Roko Ramanausko tritaškio įsiveržė į priekį 5:4. Abi komandos gana draugiškai dalinosi kamuoliu ir demonstravo protingą žaidimą, tačiau išryškėjus „KK Reaktoriaus“ pranašumui baudos aikštelėje ilgai netruko laukti lūžio, po kurio komanda nubėgo į priekį, o „KK Spalio Krantui“ beliko gelbėtis tolimais metimais. Po 10 minučių pirmaudami 26:14 „reaktoriečiai“ per antrą kėlinį iššvaistė beveik visą turėtą persvarą 39:38. Grįžti į žaidimą „KK Spalio Krantui“ padėjo puikus Roko Balbieriaus žaidimas šio ketvirčio metu. Trečio kėlinio metu „KK Reaktoriaus“ žaidėjai įsivėlė į atvirą krepšinį, kuris gana parankus buvo iš pralaimėjimų liūno neišbrendantiems varžovams. Kėlinio pabaigoje Linas Valatkevičius dviem baudos metimais savo komandos persvarą padidino iki 5 taškų, tačiau Karoliui Sujetai šį varžovų pranašumą kėlinio pabaigoje pavyko sumažinti iki 3 (59:56). Pasitikėjimas savimi leido „krantiečiams“ varžovų nepaleisti į priekį ir lemiamo kėlinuko metu. Kėlinio pabaigoje Linas Valatkevičius pataikė labai svarbų tritaškį 72:68, o Tadas Brazys baudos metimais šį skirtumą padidino iki dar saugesnio 6 taškų 74:68. Baltų vėliavų nekėlęs Paulius Mikolaitis dar pataikė iš toli 71:74, tačiau per likusį laiką jo komanda sugebėjo surengti vos pora atakų kurios baigėsi netaikliais tritaškiais, o tikrai neblogas rungtynes sužaidę „reaktoriečiai“ savo pergalę dar labiau įtvirtino pataikydami kas antrą baudos metimą.

TRITAŠKIAI: Pasireikšti progų po „KK Reaktoriaus“ krepšiu mažai progų turėję „KK Spalio Kranto“ žaidėjai metė daugiausiai tritaškių šį sezoną – 39. Pataikyti pavyko tik 8.

SVARUS INDĖLIS: Linas Valatkevičius į „KK Spalio Kranto“ krepšį sumetė 23 taškus ir sužaidė rezultatyviausią sezono dvikovą. Po 8,75 taško iki vasario rinkęs įžaidėjas vasario 22 dieną į „Brolių Šaunuolių“ krepšį sumetė 17 taškų, o kovo mėnesį savo taškų vidurkį kilstelėjo iki 21,50 taško per rungtynes. Tvirtai komandos žaidimą savo rankose laikantis aikštelės generolas panašu, kad šio sezono svarbiausioms kovoms bus labai rimtai nusiteikęs ir pasiruošęs „iškaršti“ kailį visiems oponentams.

REKORDAS: „KK Reaktorius“ šiose rungtynėse kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 51-29, o prie šių iškalbingų skaičių labiausiai prisidėjęs puolėjas Vikoras Daukša pagerino šio sezono rekordą (30 atk. kam.), kuris iki šio priklausė kitam „reaktoriečiui“ Ignui Juškevičiui (27).

SERIJA:Laimėję 6 pirmas sezono rungtynes „KK Spalio Krantas“ pateko į tikrai gilę duobę šis pralaimėjimas komandai buvo 7 iš eilės.

BC DUGNAS – BC BEDUGNĖ 85:66 [Ernestas Racevič 33 (8/12 tritaškiai), Karolis Daukša 30 (7/12 tritaškiai) / Andrius Vilūnas 19, Albertas Jonas Bareišis 18, Dimitrian Kondrašov 12 (10 atk. kam.), Vitalius Bosijakas 10].

KAS GILIAU?:Prieš paskutinėse kovo 22 dienos turo rungtynėse pamatėme savotišką derbį tarp „BC Dugno“ ir „BC Bedugnės“. Dvikovos pradžioje „BC Dugnas“ demonstravo gerą gynybą bei susirinko visus atšokusius kamuolius po varžovų netaiklių metimų. Kėliniui persiritus į antrą pusę labiau patyrę pirmavo 10:7, tačiau Vitalis Bosijakas tritaškiu rezultatą išlygino 10:10. „BC Bedugnė“ už nepatikimą gynybą jau sekančios atakos metu buvo nubausta tuo pačiu 13:10. Nors šių lygos debiutantų puolimas kėlinio pabaigoje suveikė į visus metimus radę atsaką „dugniečiai“ ketvirtį laimėjo 20:15 ir kaip paaiškėjo vėliau per jį išmetė didžiąją dalį savo netaiklių tritaškių. Antrajame kėlinyje „BC Dugnas“ gynyboje padirbėjo vėl iš peties, o daugybę taškų pelnę po kontraatakų prieš didžiąją pertrauką pabėgo į priekį 38:26. Trečio kėlinio metu „BC Bedugnės“ puolime įvyko gerų pokyčių, prie kurių prisidėjo antrą kėlinį epizodiškai tik žaidęs Andrius Vilūnas, tačiau gynyboje komanda visiškai nesistengė, o tuo pasinaudoję patyrę „BC Dugno“ žaidėjai galutinai įtvirtino savo dominavimą 64:45. Per ketvirtą kėlinį „BC Bedugnė“ parodė norą sužaisti kuo geriau ir tai iš dalies pavyko varžovai nesugebėjo pasididinti persvaros 21:21.

TOLIMI METIMAI: „BC Dugnas“ iš 30 tritaškių pataikė 15 ir pasiekė geriausią sezono pasiekimą.Tolimais metimais komanda surinko daugiau nei pusę visų pelnytų taškų 45 iš 85. Ernestas Racevič ir Karolis Daukša metę po 12 kartų pataikė atitinkamai 8 ir 7 metimus ir drauge surinko 63 komandos taškus. Puikus čempionišką sezoną komandoje dar nebuvusių gynėjų indėlis.

„CENTRAS“ GERIAU JAUČIASI IR TOLIAU PRIE TRITAŠKIO:Po didžiosios pertraukos įsismaginęs „BC Bedugnės“ vidurio puolėjas Andrius Vilūnas šiose rungtynėse surinko 19 taškų ir dar kartą patvirtino tai, kad jis geriau jaučiasi prie tritaškio linijos, nei grumdamasis po krepšiu. „Centras“ pataikė 5 iš 6 tritaškius ir tik 2 iš 6 dvitaškius. Šį sezoną 200 cm ūgio „BC Bedugnės“ lyderis tritaškius meta 58,62% taiklumu kuris jam šiuo metu garantuoja pirmą vietą lygoje tarp geriausių tritaškinkų.

O.P.A. – BC BOKALAURAI 73:69 [Paulius Bodindorfas 18, Artūras Pūkys 17 (10 atk. kam.), Andrius Šimelevičius ir Vytautas Račkauskas po 11, Donatas Strakšys 10 / Paulius Jasukaitis 23, Marijus Sveikauskas 22, Ignas Pudžiuvelis 14].

ANTRA SEZONO PUSĖ „O.P.A.“ KOMANDAI SĖKINGESNĖ: Rungtynes komandos pradėjo be žvalgybos ir greitai apsikeitė dvitaškiais 2:2, pirmieji pabėgti panoro „O.P.A.“ krepšininkai, kurie po Pauliaus Bodindorfo tritaškio įsiveržė į priekį 5:2, tačiau netrukus lygybę atstatė Marijaus Sveikausko taiklus tritaškis 5:5. Per liksusį kėlinį geriau sekėsi tolimais metimais šiokį tokį skirtumą susikrovusiems „BC Bokalaurams“, kurių pranašumas po paskutinio taiklaus Marijaus Sveikausko tritaškio šoktelėjo iki 7 taškų 24:17. Antrą ir trečią kėlinį aikštelėje matėme lygią dviejų viena kitos vertų komandų akistatą. Per 20 minučių žygiavimo koja kojon „O.P.A.“ varžovų persvarą prieš viską nulemti turėjusį ketvirtą kėlinį sumažino iki 6 taškų. Ketvirto kėlinio pradžioje „BC Bokalaurų“ puolimas užstrigo, „O.P.A.“ pelniusi 4 taškus savo atsilikimą sumažino iki 2 taškų. Nors Marijus Sveikauskas pataikęs sudėtingą metimą nutraukė taškų badą, o netrukus jo komandos draugai atstatė viską ką greitai prarado. Iki kėlinio pabaigos likus vos daugiau nei minutei „O.P.A.“ pirmavo 70:69. Kamuolį atkovojęs Artūras Pūkys privertė prasižengti varžovą ir pataikęs vieną baudos metimą savo komandos persvarą padidino iki 2 taškų 71:69. Po antrojo netaiklaus aukštaūgio metimo kamuolį atkovojo „O.P.A.“ žaidėjai, tačiau per likusį atakai laiko nespėjo atlikti metimo. „BC Bokalaurai“ prametę per ataką tris metimus taip pat nieko nepešė. Galutinį tašką rungtynėse padėti galėjęs Andrius Šimelevičius greitos atakos metu nepataikė iš po krepšio, tačiau „BC Bokalaurų“ žaidėjai vaikiškai suklydo leidę „O.P.A.“ puolėjui po Vytauto Račkausko perdavimo ištaisyti klaidą 73:69. Pralaimėjusieji turėjo dar akimirką paskutiniai atakai, tačiau Igno Pudžiuvėlio metimas iš kitos aikštelės pusės net ir sėkmės atveju nieko nebūtų pakeitęs.

TRYS KARALIAI: Paulius Jasukaitis (23), Marijus Sveikauskas (22) ir Ignas Pudžiuvelis (14), metė 25 komandos dvitaškius ir tiek pat tritaškių ir drauge surinko liūto dalį komandos taškų 59 iš 69, tačiau tokio metikų indėlio buvo per mažai.

KOMANDINIS ŽAIDIMAS: „O.P.A.“ rungtynėse atliko 22 rezultatyvius perdavimus daugiausiai šį sezoną. Šis rodiklis puikiai iliustruoja, kad komanda pagerinusi savo komandinius veiksmus antrojoje sezono pusėje žaidžia žymiai geriau ir stabiliau, o tai ir lemia komandos pergales. Iki spalį – gruodį komanda laimėjo vienas rungtynės iš 6, sausį – kovą iš tiek pat rungtynių pralaimėjo vos vienas.

SU PAVASARIU „PRAŽYDO“ LYDERIS: „O.P.A.“ lyderio Artūro Pūkio pagrindiniai statistikos rodikliai per pirmas 7 jo sezono rungtynes buvo 10,28 taško, 10 atkovotų kamuolių ir 9,14 naudingumo balų. Trijų pastarųjų 15,33 taškų, 10,67 atkovoto kamuolio ir 24,67 naudingumo balai, o tai neturėtų žadėti nieko gero likusiems jo komandos varžovams „H“ grupėje.

/ SAVAITĖS REKORDAI /

Daugiausiai naudingumo balų:Gediminas Povilauskas „Broliai Šaunuoliai“ (45)

Daugiausiai pelnytų taškų:Deimantas Pavlovskis „Broliai Šaunuoliai“ (34)

Daugiausiai atkovotų kamuolių:Viktoras Daukša „KK Reaktorius“ (30)

Daugiausiai rezultatyvių perdavimų:Andrius Gaidys „Comma 313“ (17)

Daugiausiai perimtų kamuolių:Marek Pščolovski „Tores“ (8)

Daugiausiai blokuotų metimų:Rolandas Bajoras „BC Kibirai“ (9)

Daugiausiai pataikytų tritaškių:Ernestas Racevič „BC Dugnas“ (8)

ŽVILGSNIS Į SEKANTĮ TURĄ

12:00 SIETUVA 23 – ŠKK ŠNAPIAI / Prognozė 60% - 40%: Abi komandos „H“ grupės lentelėje turi vienodą pergalių ir pralaimėjimų balansą 4-1, tačiau paskutinių įvykiai byloje, kad rimčiau pakovoti dėl pirmosios vietos šioje grupėje ir galutinės 13 pozicijos yra pasirengę „Sietuvos 23“ žaidėjai, kurie turėtų jei ir nelengvai susitvarkyti su žaidimo dar ieškančiais „ŠKK Šnapiais“. 13:00 O.P.A. – VISAD GATAVS / Prognozė 65% - 35%: Praėjusį sezoną „O.P.A.“ laimėjo paguodos turnyro pusfinalyje, o šį kartą pergalės vertė vėl yra labai didelė. Laimėjusi dvikovą komanda sustiprindu savo padėtį „H“ grupėje ir turėtų gana rimtas galimybes kovoti dėl vietos tarp 16-kos geriausių komandų. Šiuo metu komandų pergalių - pralaimėjimų balansas lygus 3-2. 14:00 BC DUGNAS – BC BOKALAURAI / Prognozė 55% - 45%: Patyrę krepšinio vilkai iš „BC Dugno“ komandos šį sezoną parodė, kad gali nusileisti ir prasčiau vertinamos ekipoms, todėl tikėtis sėkmės šiose rungtynėse gali ir „BC Bokalaurai“, kurie įgavę daugiau stabilumo ir išvengę duobių taptu tikrai dar geresnia komanda. 15:00 FABINIAI – KK IŠJUNK ŠVIESĄ / Prognozė 40% - 60%: Dabartinė padėtis turnyrinėje lentelėje neturėtų tenkinti nei vienos iš šiose rungtynėse susitiksiančių komandų, o iki reguliaraus sezono pabaigos liekant vis mažiau rungtynių svarbus kiekvienas taškas. Žinant, kad komandos paskutiniu metu sunkiai renkasi į rungtynes iš šių rungtynių galima tikėtis visko. Praėjusį sezoną „Fabiniai“ baigė atsimušę būtent į „KK Išjunk šviesą“ komandos sieną, todėl gal noras atsirevanšuoti nuves komandą į pergalę kurią prieš dvikovą skiriame jų varžovams. 16:00 TORES – KK SPALIO KRANTAS / Prognozė 45% - 55%: Komandos šiuo metu yra duobėje. „Tores“ (0/7) turi 6 pralaimėjimų seriją, „KK Spalio Krantas“ (1/7) dar didesnę 7. Vienai iš komandų nesėkmių ruožas bent trumpam baigsis, kuriai prognozuoti labai sunku, jei pagal žaidimo kokybę šiuo metu „Tores“ yra viena prasčiausių komandų aplamai iš tęsiančių sezoną, tai „KK Spalio Krantas“ iškyrus kelias dvikovas sugebą rodyti pakankamai gerą krepšinį ir šiai minutei yra labiau verti pergalės po ilgų kančių. Šiose rungtynėse pamatysime, kuri komanda sugebės pakilti iš pelenų. 17:00 KK FUXAI – NEGERI / Prognozė 60% - 40%: Dvikova tarp šį sezoną daug ką nustebinusių ir truputį nuvylusių, turėtų atsakyti į kelis klausimus, vienas iš tokių ko iš tiesų šiais metais verti puikų sezoną žaidžiantys „Negeri“? „KK Fuxai“ mėgsta kurti, „Negeri“ griauti kaip bus šį kartą pamatysime po gana intriguojančios dvikovos. 18:00 KK REAKTORIUS – TG SOKOL / Prognozė 70% - 30%: Tris pergales iš eilės pasiekę „TG Sokol“ gana netikėtai pakilo net iki 4 TOP12 grupės vietos, tačiau norint ten išsilaikyti ir toliau komandai yra reikalinga ir pergalė prieš „KK Reaktorių“. Ar komanda pajėgi nukauti vienus iš sezono favoritų? Pamatysime po 18:00 prasidėsiančios dvikovos. Paskutinėse rungtynėse komanda iš Šalčininkų rajono šventė pergalę 52:49 prieš „BC Kibirus“, tačiau jos žaidimas tikrai nepriminė komandos kuri realiai gali pakovoti dėl 3-4 pozicijos geriausių dvyliktuke ir jau dabar įveikti „KK Reaktorių“. 19:00 KK ALKANI – BROLIAI ŠAUNUOLIAI / Prognozė 20% - 80%: Alkanas ir sužeistas žvėris kanda skaudžiai, todėl apie 1-2 vietą vis tvirčiau galvoti galintys „Broliai Šaunuoliai“ turėtų pasisaugoti „KK Alkanų“ žaidėjų, nors visifaktai ir skaičiai byloja prieš dvikovą apie lengvą favoritų pergalę. 20:00 STOVI.LT – MF / Prognozė 55% - 45%: Prieš sezoną ir jam prasidėjus geriau buvo vertinama „MF“ komanda, tačiau sezonui persiritus į antrą dalį „Stovi.lt“ šansai netik laimėtį šią dvikovą bet ir užimti aukštesnę vietą yra geresni. 21:00 BET KOKS – BC BEDUGNĖ / Prognozė 55% - 45%: „H“ grupėje abi komandos neturi pergalių (0/5), o artimiausi jų varžovai jų turi net po dvi, norint patekti bent į paguodos turnyrą lygos debiutantams reikia laimėti likusias sezono rungtynes, todėl kova šiose rungtynėse bus tikrai labai atkakli.

{jcomments on}

 

 krepsinio_saliu_nuoma

2018/2019 m. SEZONAS

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.
Plačiau apie tai: privatumo politika.