Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
Žaidėjų birža 2017/2018 metų sezonui !!!

Naujas SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS sezonas startuos spalio antroje pusėje. Manai esi pasiruošęs savo jėgas išbandyti naujajame sezone (2017/2018 m.) ir įsilieti į vienos iš turnyre dalyvausiančių komandų gretas nesnausk ir registruokis ŽAIDĖJŲ BIRŽOJE.

ŽAIDĖJŲ BIRŽOS paskyra tinklalapyje www.krepsinistau.lt naudotis labai paprasta, jums tereikia įvesti į duomenų bazę svarbiausius duomenis (gim. metus, ūgį svorį, poziciją) bei savo konataktinę informaciją. Taip pat siūlome, nepagailėti kelių papildomų minučių ir laukelyje „nuoroda į statistiką“ įkelti linką į Jūsų naujausią ir iškalbingiausią statistiką, taip pat vertėtų užpildyti ir laukelį „papildoma informacija“ jame nurodant linkus į papildomą Jūsų statistiką, aprašyti savo geriausias kaip žaidėjo savybęs, nurodyti patirtį ir kokias sporto mokyklas esate baigę. Pateikus išsamesnę informaciją daugėja šansų būti pastebėtam komandos narių ieškančių komandų vadovų ar trenerių.

Komandų vadovams siūlome reguliariai peržiūrėti komandų ieškančių žaidėjų sąrašą, gal būt čia rasite naują komandos atakų organizatorių, snaiperį ar „juodadarbį“ kuris cementuos komandos gynybą.

Komandos kurios ieško žaidėjų gali atsiųsti užklausą el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai nurodydami, kokio pajėgumo ir kokios pozicijos žaidėjų Jūsų komanda ieško, o mes pasistengsime Jums pasiūlyti kažkokius kandidatus.

 

Pridėti komentarą

Apsaugos kodas
Atnaujinti