Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
Turnyrinė lentelė:
DIDŽIOJI TAURĖ (1/2):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
0 ŠKK ŠNAPIAI 0 0 0 0 0,00 0,00 0,000,00
0 GINIO PAJĖGOS 0 0 0 0 0,00 0,00 0,000,00
DIDŽIOJI TAURĖ (1/2):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
0 MF 0 0 0 0 0,00 0,00 0,000,00
0 BROLIAI ŠAUNUOLIAI 0 0 0 0 0,00 0,00 0,000,00
MAŽOJI TAURĖ (1/2):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
0 ZARASAI 0 0 0 0 0,00 0,00 0,000,00
0 KK ALKANI 0 0 0 0 0,00 0,00 0,000,00
MAŽOJI TAURĖ (1/2):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
0 O.P.A. 0 0 0 0 0,00 0,00 0,000,00
0 BC KIBIRAI 0 0 0 0 0,00 0,00 0,000,00
DIDŽIOJI TAURĖ [1/4] 4 pora 1:
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 BROLIAI ŠAUNUOLIAI 2 2 0 4 74,50 63,00 11,501,00
2 NEGERI 2 0 2 2 63,00 74,50 -11,500,00
DIDŽIOJI TAURĖ [1/4] 2 pora :
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 MF 2 2 0 4 68,00 55,00 13,001,00
2 KAŽKAS BUS 2 0 2 2 55,00 68,00 -13,000,00
DIDŽIOJI TAURĖ [1/4] 3 pora :
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 GINIO PAJĖGOS 2 2 0 4 47,50 45,00 2,501,00
2 TG SOKÓŁ 2 0 2 2 45,00 47,50 -2,500,00
DIDŽIOJI TAURĖ [1/4] 4 pora :
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 ŠKK ŠNAPIAI 2 2 0 4 90,00 76,50 13,501,00
2 VISAD GATAVS 2 0 2 2 76,50 90,00 -13,500,00
MAŽOJI TAURĖ [1/4] 1 pora :
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 O.P.A. 2 1 1 3 64,50 58,50 6,000,75
2 ŠARAS SUGRIOVĖ MARČĖLĄ 2 1 1 3 58,50 64,50 -6,000,75
MAŽOJI TAURĖ [1/4] 2 pora :
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 KK ALKANI 2 2 0 4 77,00 58,50 18,501,00
2 RRKK&BENDORĖLIAI 2 0 2 2 58,50 77,00 -18,500,00
MAŽOJI TAURĖ [1/4] 3 pora :
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 ZARASAI 2 2 0 4 53,50 42,00 11,501,00
2 JUODA-BALTA 2 0 2 2 42,00 53,50 -11,500,00
TOP16 (A):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 BROLIAI ŠAUNUOLIAI 3 3 0 6 68,33 43,00 25,331,00
2 KAŽKAS BUS 3 2 1 5 53,67 60,00 -6,330,83
3 O.P.A. 3 1 2 4 72,67 78,00 -5,330,67
4 BURKALIFA.EU 3 0 3 1 25,67 39,33 -13,670,00
TOP16 (B):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 MF 3 2 1 5 58,67 53,67 5,000,83
2 NEGERI 3 2 1 5 71,00 52,67 18,330,83
3 BC KIBIRAI 3 2 1 5 43,33 43,33 0,000,83
4 ŠARAS SUGRIOVĖ MARČĖLĄ 3 0 3 2 35,67 59,00 -23,330,00
TOP16 (C):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 TG SOKÓŁ 3 3 0 6 77,67 57,67 20,001,00
2 VISAD GATAVS 3 2 1 5 65,00 58,67 6,330,83
3 KK ALKANI 3 1 2 4 62,67 76,33 -13,670,67
4 JUODA-BALTA 3 0 3 3 57,00 69,67 -12,670,00
TOP16 (D):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 ŠKK ŠNAPIAI 3 3 0 6 68,33 58,00 10,331,00
2 GINIO PAJĖGOS 3 2 1 5 58,00 51,00 7,000,83
3 ZARASAI 3 1 2 4 59,00 66,33 -7,330,67
4 RRKK&BENDORĖLIAI 3 0 3 3 56,33 66,33 -10,000,00
D - GRUPĖ (II ETAPAS) 1 divizionas :
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 BROLIAI ŠAUNUOLIAI 7 6 1 13 83,43 67,14 16,290,93
2 TG SOKÓŁ 7 6 1 13 61,86 55,57 6,290,93
3 GINIO PAJĖGOS 7 4 3 11 72,29 69,86 2,430,79
4 ŠARAS SUGRIOVĖ MARČĖLĄ 7 3 4 10 66,86 76,43 -9,570,71
5 NEGERI 7 3 4 10 60,29 55,57 4,710,71
6 ŠKK ŠNAPIAI 7 4 3 10 69,00 66,43 2,570,71
7 KK ALKANI 7 2 5 9 65,43 73,14 -7,710,64
8 O.P.A. 7 0 7 7 58,86 73,86 -15,000,00
E - GRUPĖ (II ETAPAS) 2 divizionas :
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 KAŽKAS BUS 6 6 0 12 85,83 67,50 18,331,00
2 ZARASAI 6 5 1 11 65,67 53,50 12,170,92
3 RRKK&BENDORĖLIAI 6 4 2 10 51,67 54,50 -2,830,83
4 BURKALIFA.EU 6 2 4 8 58,83 62,83 -4,000,67
5 KK NoNAME – VR KAMBARYS.LT 6 2 4 8 55,67 59,33 -3,670,67
6 BC PONAI 6 1 5 7 57,00 63,00 -6,000,58
7 TORES 6 1 5 7 56,67 70,67 -14,000,58
F - GRUPĖ (II ETAPAS) 2 divizionas :
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 VISAD GATAVS 7 5 2 12 67,29 57,71 9,570,86
2 MF 7 5 2 12 65,86 57,43 8,430,86
3 BC KIBIRAI 7 5 2 12 65,00 57,00 8,000,86
4 JUODA-BALTA 7 4 3 11 60,14 50,86 9,290,79
5 BC 97 7 3 4 10 52,29 58,00 -5,710,71
6 MERIDIANAS 7 3 4 10 58,29 62,00 -3,710,71
7 INWIDO 7 2 5 9 56,14 66,43 -10,290,64
8 LENTVARIS 7 1 6 8 48,14 63,71 -15,570,57
A - GRUPĖ (I ETAPAS):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 GINIO PAJĖGOS 7 7 0 14 65,71 50,71 15,001,00
2 TG SOKÓŁ 7 6 1 13 73,29 56,14 17,140,93
3 BROLIAI ŠAUNUOLIAI 7 5 2 12 71,57 62,71 8,860,86
4 TORES 7 4 3 10 54,29 55,14 -0,860,71
5 KAŽKAS BUS 7 3 4 10 73,43 67,29 6,140,71
6 LENTVARIS 7 1 6 8 63,14 73,86 -10,710,57
7 RRKK&BENDORĖLIAI 7 1 6 8 47,43 61,57 -14,140,57
8 BC 97 7 1 6 8 50,71 72,14 -21,430,57
B - GRUPĖ (I ETAPAS):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 O.P.A. 7 7 0 14 61,57 49,71 11,861,00
2 ŠKK ŠNAPIAI 7 6 1 13 76,86 62,00 14,860,93
3 ZARASAI 7 5 2 12 52,00 44,43 7,570,86
4 MF 7 4 3 10 56,43 53,00 3,430,71
5 VISAD GATAVS 7 3 4 10 63,71 66,57 -2,860,71
6 KK NoNAME – VR KAMBARYS.LT 7 2 5 9 52,43 61,29 -8,860,64
7 BC PONAI 7 1 6 8 51,57 64,71 -13,140,57
8 JUODA-BALTA 7 0 7 7 50,86 63,71 -12,860,00
C - GRUPĖ (I ETAPAS):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 NEGERI 7 7 0 14 66,14 47,57 18,571,00
2 ŠARAS SUGRIOVĖ MARČĖLĄ 7 6 1 13 67,00 53,71 13,290,93
3 KK ALKANI 7 5 2 12 59,71 51,29 8,430,86
4 BC KIBIRAI 7 4 3 11 57,86 49,00 8,860,79
5 MERIDIANAS 7 3 4 10 48,14 50,86 -2,710,71
6 BURKALIFA.EU 7 2 5 9 50,86 63,43 -12,570,64
7 INWIDO 7 1 6 8 46,00 57,00 -11,000,57
8 IŠVIEN 7 0 7 4 30,57 53,43 -22,860,00
2018.04.16