Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis

Nuobaudos (techninės ir diskvalifikacinės pražangos, žaidėjų suspendavimas, aprangų vilkėjimo taisyklių pažeidimai, techniniai pralaimėjimai):
Pražanga Data Komanda Žaidėjas
Techninė 2018.02.18 ŠKK ŠNAPIAI Vytautas Cicėnas
Diskvalifikacinė 2018.02.18 O.P.A. Paulius Bodindorfas
Suspendavimas (1 rungt.) 2018.02.18 O.P.A. Paulius Bodindorfas
Techninė 2018.02.18 O.P.A. Artur Biriulin
Techninė 2018.02.18 O.P.A. Ramūnas Jozonis
Techninė 2018.02.18 GINIO PAJĖGOS Justas Aršauskas
Techninė 2018.02.18 ŠKK ŠNAPIAI Karolis Bagdonas
Techninė 2018.02.04 BURKALIFA.EU Dominykas Garuckas
Techninė 2018.01.28 TORES Viktoras Azarkovas
Techninė 2018.01.28 GINIO PAJĖGOS Gediminas Ivoška
Techninė 2018.01.28 MERIDIANAS Vytautas Kumetaitis
Techninė 2018.01.21 BURKALIFA.EU Kipras Stulginskas
Techninė 2018.01.14 TORES Vladislav Budko
Techninė 2018.01.14 TORES Jaroslav Dombrovski
Techninė 2018.02.11 GINIO PAJĖGOS Domantas Žičkus
Techninė 2018.02.11 MF
Techninė 2018.01.28 MERIDIANAS Rolandas Mikšta
Techninė 2018.01.28 MERIDIANAS Rolandas Mikšta
Techninė 2018.01.28 TORES Mantas Statauskas
Techninė 2018.01.28 TORES Aleksandr Lipnevič
Techninė 2018.01.21 BC PONAI Mantas Mickūnas
Techninė 2018.01.21 JUODA-BALTA Vainius Mačionis
Techninė 2018.01.14 KK NoNAME – VR KAMBARYS.LT Aurimas Pocius
Techninė 2018.01.14 RRKK&BENDORĖLIAI Valdas Vyšniauskis
Techninė 2018.01.14 ŠKK ŠNAPIAI
Techninė 2018.01.14 MF Gražvydas Mockus
Techninė 2018.01.07 JUODA-BALTA Laurynas Žemaitaitis
Techninė 2018.01.07 O.P.A. Tomas Antanaitis
Techninė 2018.01.07 NEGERI Ramūnas Gudeikis
Techninė 2017.12.17 INWIDO Vitalijus Afanasjevas
Techninė 2017.12.17 BC KIBIRAI Simas Pauža
Techninė 2017.12.17 O.P.A. Ramūnas Jozonis
Techninė 2017.12.17 BC PONAI Tadas Burmonas
Techninė 2017.12.03 BURKALIFA.EU Dominykas Garuckas
Techninė 2017.12.03 BURKALIFA.EU Kasparas Dobilinskas
Techninė 2017.12.03 ŠARAS SUGRIOVĖ MARČĖLĄ Mantas Pigaga
Techninė 2017.12.03 O.P.A. Tomas Antanaitis
Techninė 2017.12.03 MF Tomas Balčius
Techninė 2017.12.03 MF Andrius Misiūra
Techninė 2017.11.26 VISAD GATAVS Jurij Chsanovskij
Techninė 2017.11.26 JUODA-BALTA
Techninė 2017.11.26 JUODA-BALTA Dainius Juknevičius
Techninė 2017.11.19 BC 97 Jokūbas Cibulskas
Techninė 2017.11.12 ŠKK ŠNAPIAI Vytautas Cicėnas
Techninė 2017.11.12 MF
Techninė 2017.11.12 BC PONAI Vytenis Žvinys
Techninė 2017.11.12 BC 97 Paulius Lučinskas
Techninė 2017.11.05 ŠARAS SUGRIOVĖ MARČĖLĄ Petras Jasiūnas
Techninė 2017.10.22 GINIO PAJĖGOS Justas Aršauskas
Techninė 2017.10.22 GINIO PAJĖGOS
Techninė 2017.10.22 LENTVARIS Paulius Zapolskas
Techninė 2017.10.22 KK NoNAME – VR KAMBARYS.LT Paulius Tubis
Techninė 2017.10.22 NEGERI Povilas Kaminskas
Techninė 2017.10.15 BROLIAI ŠAUNUOLIAI
Techninė 2017.10.15 JUODA-BALTA Vainius Mačionis

Žaidėjui baudas susimokėti prieš sekančias varžybas, to nepadarius žaidėjas žaisti negali.
Komandai baudas susimokėti prieš sekančias varžybas, to nepadarius komanda laikoma neatvykusia į varžybas.