Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
Turnyrinė lentelė:
FINALAS:
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 KK IŠJUNK ŠVIESĄ 1 1 0 2 59,00 57,00 2,001,00
2 KK REAKTORIUS 1 0 1 1 57,00 59,00 -2,000,00
MAŽASIS FINALAS:
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 FABINIAI 1 1 0 2 64,00 42,00 22,001,00
2 TG SOKÓŁ 1 0 1 1 42,00 64,00 -22,000,00
FINALAS (PAGUODA):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 SIETUVA 23 1 1 0 2 58,00 55,00 3,001,00
2 KK ALKANI 1 0 1 1 55,00 58,00 -3,000,00
MAŽASIS FINALAS (PAGUODA):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 TORES 1 1 0 2 68,00 65,00 3,001,00
2 BC KIBIRAI 1 0 1 1 65,00 68,00 -3,000,00
PUSFINALIS:
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 KK IŠJUNK ŠVIESĄ 1 1 0 2 59,00 47,00 12,001,00
2 TG SOKÓŁ 1 0 1 1 47,00 59,00 -12,000,00
PUSFINALIS :
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 KK REAKTORIUS 1 1 0 2 77,00 54,00 23,001,00
2 FABINIAI 1 0 1 1 54,00 77,00 -23,000,00
PUSFINALIS (PAGUODOS):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 SIETUVA 23 1 1 0 2 79,00 63,00 16,001,00
2 BC KIBIRAI 1 0 1 1 63,00 79,00 -16,000,00
PUSFINALIS (PAGUODOS):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 KK ALKANI 1 1 0 2 49,00 45,00 4,001,00
2 TORES 1 0 1 1 45,00 49,00 -4,000,00
KETVIRTFINALIS 4:
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 FABINIAI 2 1 1 3 74,50 72,00 2,500,75
2 NEGERI 2 1 1 3 72,00 74,50 -2,500,75
KETVIRTFINALIS 3:
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 KK REAKTORIUS 2 2 0 4 87,00 66,50 20,501,00
2 KK FUXAI 2 0 2 2 66,50 87,00 -20,500,00
KETVIRTFINALIS 2:
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 KK IŠJUNK ŠVIESĄ 2 2 0 4 74,50 65,00 9,501,00
2 COMMA 313 2 0 2 2 65,00 74,50 -9,500,00
KETVIRTFINALIS 1 :
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 TG SOKÓŁ 2 2 0 4 72,00 52,00 20,001,00
2 BC DUGNAS 2 0 2 2 52,00 72,00 -20,000,00
KETVIRTFINALIS 4 (PAGUODOS):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 TORES 1 1 0 2 52,00 49,00 3,001,00
2 STOVI.LT 1 0 1 1 49,00 52,00 -3,000,00
KETVIRTFINALIS 3 (PAGUODOS):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 KK ALKANI 1 1 0 2 90,00 48,00 42,001,00
2 O.P.A. 1 0 1 1 48,00 90,00 -42,000,00
KETVIRTFINALIS 2 (PAGUODOS):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 SIETUVA 23 1 1 0 2 68,00 57,00 11,001,00
2 KK SPALIO KRANTAS 1 0 1 1 57,00 68,00 -11,000,00
KETVIRTFINALIS 1 (PAGUODOS):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 BC KIBIRAI 1 1 0 2 67,00 51,00 16,001,00
2 ŠKK ŠNAPIAI 1 0 1 1 51,00 67,00 -16,000,00
AŠTUNTFINALIS 4 (PAGUODOS):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 STOVI.LT 1 1 0 2 65,00 60,00 5,001,00
2 BC BOKALAURAI 1 0 1 1 60,00 65,00 -5,000,00
AŠTUNTFINALIS 3 (PAGUODOS):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 O.P.A. 1 1 0 2 61,00 58,00 3,001,00
2 VISAD GATAVS 1 0 1 1 58,00 61,00 -3,000,00
AŠTUNTFINALIS 2 (PAGUODOS):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 SIETUVA 23 1 1 0 2 93,00 81,00 12,001,00
2 BET KOKS 1 0 1 1 81,00 93,00 -12,000,00
AŠTUNTFINALIS 1 (PAGUODOS):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 ŠKK ŠNAPIAI 1 1 0 2 20,00 0,00 20,001,00
2 BROLIAI ŠAUNUOLIAI 1 0 1 0 0,00 20,00 -20,000,00
AŠTUNTFINALIS 8:
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 FABINIAI 1 1 0 2 80,00 55,00 25,001,00
2 TORES 1 0 1 1 55,00 80,00 -25,000,00
AŠTUNTFINALIS 7:
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 NEGERI 1 1 0 2 69,00 59,00 10,001,00
2 STOVI.LT 1 0 1 1 59,00 69,00 -10,000,00
AŠTUNTFINALIS 6:
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 KK FUXAI 1 1 0 2 89,00 58,00 31,001,00
2 KK ALKANI 1 0 1 1 58,00 89,00 -31,000,00
AŠTUNTFINALIS 5:
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 KK REAKTORIUS 1 1 0 2 71,00 58,00 13,001,00
2 O.P.A. 1 0 1 1 58,00 71,00 -13,000,00
AŠTUNTFINALIS 4:
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 COMMA 313 1 1 0 2 74,00 67,00 7,001,00
2 KK SPALIO KRANTAS 1 0 1 1 67,00 74,00 -7,000,00
AŠTUNTFINALIS 3:
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 KK IŠJUNK ŠVIESĄ 1 1 0 2 90,00 71,00 19,001,00
2 SIETUVA 23 1 0 1 1 71,00 90,00 -19,000,00
AŠTUNTFINALIS 2:
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 TG SOKÓŁ 1 1 0 2 56,00 38,00 18,001,00
2 BC KIBIRAI 1 0 1 1 38,00 56,00 -18,000,00
AŠTUNTFINALIS 1:
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 BC DUGNAS 1 1 0 2 64,00 59,00 5,001,00
2 BROLIAI ŠAUNUOLIAI 1 0 1 1 59,00 64,00 -5,000,00
H GRUPĖ (2 etapas):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 SIETUVA 23 9 7 2 16 70,00 63,78 6,220,89
2 STOVI.LT 9 7 2 16 56,44 51,00 5,440,89
3 O.P.A. 9 7 2 16 65,22 62,11 3,110,89
4 BC DUGNAS 9 7 2 16 59,22 43,89 15,330,89
5 ŠKK ŠNAPIAI 9 4 5 13 62,33 63,89 -1,560,72
6 VISAD GATAVS 9 3 6 12 57,11 64,33 -7,220,67
7 BC BOKALAURAI 9 4 5 12 55,44 57,67 -2,220,67
8 BET KOKS 9 3 6 12 58,33 61,22 -2,890,67
9 MF 9 2 7 10 49,11 53,78 -4,670,56
10 BC BEDUGNĖ 9 1 8 10 56,78 68,44 -11,670,56
E GRUPĖ (2 etapas):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 BROLIAI ŠAUNUOLIAI 11 10 1 21 78,82 64,18 14,640,95
2 KK REAKTORIUS 11 9 2 20 71,73 63,64 8,090,91
3 NEGERI 11 7 4 18 68,36 62,36 6,000,82
4 KK IŠJUNK ŠVIESĄ 11 6 5 17 74,82 67,91 6,910,77
5 COMMA 313 11 6 5 17 71,91 65,82 6,090,77
6 FABINIAI 11 6 5 17 73,55 66,00 7,550,77
7 KK FUXAI 11 6 5 17 81,73 77,91 3,820,77
8 TG SOKÓŁ 11 6 5 17 61,18 61,45 -0,270,77
9 BC KIBIRAI 11 4 7 15 63,64 77,73 -14,090,68
10 KK ALKANI 11 4 7 15 59,27 67,45 -8,180,68
11 TORES 11 1 10 12 52,91 67,91 -15,000,55
12 KK SPALIO KRANTAS 11 1 10 12 64,36 79,91 -15,550,55
F GRUPĖ (2 etapas):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 SIETUVA 23 9 8 1 17 64,67 55,11 9,560,94
2 BC DUGNAS 9 7 2 16 69,67 50,33 19,330,89
3 STOVI.LT 9 7 2 16 61,67 50,67 11,000,89
4 O.P.A. 9 6 3 15 58,56 50,67 7,890,83
5 BET KOKS 9 5 4 14 61,11 49,00 12,110,78
6 TRYS SU NESPORTINE 9 5 4 14 61,44 57,56 3,890,78
7 BC BAC 9 3 6 12 61,33 63,78 -2,440,67
8 BC PUPONAUTAI 9 2 7 10 51,22 53,22 -2,000,56
9 PATĖVIO MALKINĖ 9 2 7 10 45,89 59,22 -13,330,56
10 KK MALKINĖ 9 0 9 9 42,00 88,00 -46,000,00
G GRUPĖ (2 etapas):
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 ŠKK ŠNAPIAI 9 9 0 18 64,22 48,00 16,221,00
2 BC BOKALAURAI 9 7 2 16 62,22 53,33 8,890,89
3 MF 9 7 2 16 55,89 49,33 6,560,89
4 VISAD GATAVS 9 6 3 15 64,33 55,78 8,560,83
5 BC BEDUGNĖ 9 5 4 14 54,78 52,56 2,220,78
6 HATERS GONNA HATE 9 4 5 13 60,44 56,44 4,000,72
7 PEACE 2 9 3 6 12 52,11 60,56 -8,440,67
8 ŽALIAS ORAS 9 2 7 11 48,11 57,11 -9,000,61
9 (NE)RIMTA KOMANDA 9 2 7 11 50,44 62,11 -11,670,61
10 RAMIOS AVYS 9 0 9 9 47,44 64,78 -17,330,00
A GRUPĖ :
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 KK REAKTORIUS 7 7 0 14 85,57 52,29 33,291,00
2 FABINIAI 7 6 1 13 79,71 55,86 23,860,93
3 TORES 7 5 2 12 69,00 49,86 19,140,86
4 TRYS SU NESPORTINE 7 3 4 10 57,86 66,29 -8,430,71
5 STOVI.LT 7 3 4 10 56,57 55,00 1,570,71
6 O.P.A. 7 2 5 9 57,43 60,00 -2,570,64
7 BC PUPONAUTAI 7 2 5 9 57,00 65,29 -8,290,64
8 KK MALKINĖ 7 0 7 7 33,86 92,43 -58,570,00
B GRUPĖ :
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 BROLIAI ŠAUNUOLIAI 7 7 0 14 89,43 53,86 35,571,00
2 KK SPALIO KRANTAS 7 6 1 13 71,71 63,00 8,710,93
3 KK FUXAI 7 5 2 12 90,57 67,57 23,000,86
4 BC DUGNAS 7 4 3 11 58,57 52,14 6,430,79
5 SIETUVA 23 7 3 4 10 60,57 74,43 -13,860,71
6 BET KOKS 7 2 5 9 55,57 62,00 -6,430,64
7 BC BAC 7 1 6 8 53,57 81,00 -27,430,57
8 PATĖVIO MALKINĖ 7 0 7 7 46,57 72,57 -26,000,00
C GRUPĖ :
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 KK IŠJUNK ŠVIESĄ 7 7 0 14 88,57 54,00 34,571,00
2 TG SOKÓŁ 7 6 1 13 68,43 46,71 21,710,93
3 KK ALKANI 7 5 2 12 66,43 55,14 11,290,86
4 ŠKK ŠNAPIAI 7 4 3 11 58,00 56,29 1,710,79
5 BC BOKALAURAI 7 3 4 10 58,14 62,14 -4,000,71
6 ŽALIAS ORAS 7 2 5 9 46,29 56,57 -10,290,64
7 (NE)RIMTA KOMANDA 7 1 6 8 44,14 66,43 -22,290,57
8 RAMIOS AVYS 7 0 7 7 46,86 79,57 -32,710,00
D GRUPĖ:
VIETA KOMANDA R L P TŠK. VID.
ĮMESTA
VID.
PRALEISTA
SKR. VID. TŠK. KOF.
1 NEGERI 7 7 0 14 68,71 50,29 18,431,00
2 COMMA 313 7 6 1 13 81,29 54,00 27,290,93
3 BC KIBIRAI 7 4 3 11 61,00 63,29 -2,290,79
4 MF 7 4 3 11 57,57 48,71 8,860,79
5 VISAD GATAVS 7 3 4 10 57,43 63,71 -6,290,71
6 BC BEDUGNĖ 7 2 5 9 47,57 60,86 -13,290,64
7 HATERS GONNA HATE 7 1 6 8 50,14 61,29 -11,140,57
8 PEACE 2 7 1 6 8 49,00 70,57 -21,570,57
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.
Plačiau apie tai: privatumo politika.